• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
A ještě si vzpomněla moje osmička vlevo dole, že by mohla zase kousek povyrůst :rolling_eyes: :confounded: , ani tak moc nebolí, ale jak se mi odchlipuje ta dáseň tak je to fakt boží :angry: :rolling_eyes: .
No nic, jdu dát Nelloušce obídek, za chvíli jsem tu :wink: .
7. srp 2009 v 11:57  • Odpověz
Zuzi .. jede ti ten mimáč
7. srp 2009 ve 12:04  • Odpověz
Micouši, jsem ti psala - v 1. příspěvku na této stránce, že joooo. :grinning:
7. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz
to jsem přehlídla .

šupla jsem Mikeše do postýlky, tak jsem zvědavá, zda usne.
7. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz
nevíte kolik bylo id na tu paní s těma háčkovanejma čepindama ..slíbyla jsem to jedné kamárádce z Prhouše a teď to nemám jak zjistit.

Z chuvi se ozívá gaj gaj gaj gaj ... tak jsem zvědavá co s toho bude
7. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz
Kdepak zase všichni couraj? :angry:
7. srp 2009 ve 12:58  • Odpověz
Zítra už ségruše přiletí z dovči, hrozně rychle jim to uteklo. Su zvědavá, jestli budou jak černoši opálení :fearful: . Sláva zas pro ně musí zajet, tak přemýšlím, jestli to nějak vymyslet a mrknout po Brně nebo co. :unamused:
7. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz
Ahojda,

my jsme po obědě a jdeme se válet.Ještě obalím na véču sýr,ať mám od toho pokoj.Odpoledne frčím do Třebové na nákup..jsme tu jak u snězeného krámu :rolling_eyes: .

Já ci taky na dovolenou...doufám,že nepojedu prstem po mapě..

Jo,Zuzi,kérka se nesmí vystavovat sluníčku,že(myslím tím pár dní)?Nebo řekli ti k tomu něco?

David si včera nechal nabíječku na noťas v práci,tak už jsem večer nedolezla,bo ho měl vybitej :rolling_eyes: .

Malej už mě tu capluje,chce si jít hrát.Hezký den :slight_smile:
7. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz
Leni, jo řekli, i jsem to četla na netu, ale brala jsem to tak, jako že vědomě se neopalovat. I když jsem byla nebo jsem venku, tak nikdy nestojím tak, abych byla nehnutě v jedné poloze a opalovala tu nohu třeba hodinu :wink: .
To by se mi chtělo obalovat sýr dopředu na véču :stuck_out_tongue_closed_eyes:, kdo si co uloví v ledničce, to má. :grinning: To by mě musela chytnout opečovávací nálada, abych vařila teplou véču :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:. I když jsem se přemohla a dělala jsem v úterý rybí pomazánku :grinning: na véču.

Nelliša furt nespí. :confounded:
7. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz
zdarec,
tak jako mi obed jeste nemame,ted jsme dovarila polivku,jeli jsme totiz s mamkou a NIkiskem do Opatovic nakoupit,tam jsem se potkala s MM :slight_smile: ,ted jsme dojeli,jeste pisu honem blahoprani,Zuzi,ty si od pondeli nabijis telefon a ja od pondeli nosim znamejm svatebni blahoprani do schranky..... :slight_smile: do zitra casu dost......
Ted jdu obalit tu cuketicu,sakra praca....
7. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz
Jéé, Jitu, kdo má svatbu??? :confused: :confused: :confused:
7. srp 2009 ve 13:49  • Odpověz
Zuzi .... no tak Mikeš ještě nespí :angry: a aje na ranu

prvně se ozívalo gaj, gaj gaj a pak uááá uáááá Zuzi ... ty si nepamatuješ id těch čepek Mimáč už mi jede, ale nedaří se mi to najít ...škoda že zde není Lůca .. ta včechno ví, vše zná a vše sežene
7. srp 2009 ve 14:46  • Odpověz
tak Mikeš usnul v 15:15 .... fákt gutovka

Za chvilku přijede Mirek ..byl Makru ... zas cude c jíst a pít :grinning:

Luci dík za to ID :grinning:
7. srp 2009 v 16:13  • Odpověz
7. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz
Nikde nikdo, tak dávám taky fota a loučím se, jdu hajat :wink:

http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vImageID=3120362&vReferer=

Dobrou :wink:
7. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz
MAky dobrou
VSichni asi koukaj na Bohusa
7. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz
Marky, co se mračíš .. nelíbí se ti foto s Tobíkem a Mikešem ? :sweat_smile:

Fotky bomba ... takže bagřík ve finále přijel?
7. srp 2009 ve 21:53  • Odpověz
Jdu vám popřát dobrou nocenku, zase jsme skončili venku před9. :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale dneska to bylo víc v pohodě :wink: .

Marky, kongratulejšnnnnnnn :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: , superíto :slight_smile: .
Mic, foto božánkový :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .

Chudák Sláva byl dneska v práci dlouho a měl spoustu problémů, tak neustále mobil na uchu :pensive: . A to ještě čeká na 1 řidiče až přijede :confounded: .

Bolí mi zub jak sfiňa, ta poblblá osmička :pensive: .
7. srp 2009 ve 22:14  • Odpověz
Holky, mám tak šílenou kopu žehlení, ale jsem zas tak vyšťavená, že to holt musí opět počkat :stuck_out_tongue_closed_eyes: . No samo se to nevyžehlí :unamused: .

Teď mi napadlo, že bych si na umrtvení toho zubu mohla dát nějaké vínečko :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: , no navrhnu to miloušovi bo mě už nikdo dolů nedostane :grinning: .
7. srp 2009 ve 22:16  • Odpověz
Zuzi .. ty osmičky jsou svině ... já už s něma taky zažila .. ale nechci se jich vzdát ... protože mooooc bojíííím

Jinak žehlení uplně na stejno zase hromada jak svica ... nechám to na některej den po neděli .. jak by řekl muj otěcko :grinning:

Zítra dělám špenát ... dneska ho Mirek dovezl z Makra .. ní jak minulej tejden, že si na něj udělal chuť a pak jsem zjistila, že není :sweat_smile:
7. srp 2009 ve 23:05  • Odpověz
Jo a špenát dělávám z volským okem :grinning:
7. srp 2009 ve 23:06  • Odpověz
Zuzi ... já taky vínečkuju :grinning:
7. srp 2009 ve 23:08  • Odpověz
Ty ještě nechrníš?? :grinning:
7. srp 2009 ve 23:08  • Odpověz
Nééé .. já pařím ... zrovna odešly naši .... Mirek zas kořalečkoval :angry:
7. srp 2009 ve 23:09  • Odpověz
Jááá a spát ...v tuhle hodinu ... no dovol
7. srp 2009 ve 23:09  • Odpověz
Mirek nakládá masisko na zítra na grilování ... se těšííím
7. srp 2009 ve 23:10  • Odpověz
sme takoví nasratí ...máme problém z čističkou ... je to na hovno a kor to má na starosti takovej podrazák ...chjo .... dost jsme s toho špatní ...doufám, že se zítra dovíme, co a jak
7. srp 2009 ve 23:12  • Odpověz
Jo, to já nevínečkuju :stuck_out_tongue_closed_eyes: , Sláva se na mě vyprdl :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Do zítřka musíme vymyslet co s tím plotem, co se teď zdí, protože v jednom místě bude mít skoro 3 metry :zipper_mouth: , tak se nám to nechce zdít až úplně nahoru, ale něco tam dát musíme, aby na nás sousedi nečučeli :confounded: . A právě nevím co tam dát :unamused: . Jestli vyzdít sloupky a mezi to plaňky dřevěný, nebo klasický pletivo a na to třeba nějakou tu bambusovou rohož, nebo co.... :confounded:
7. srp 2009 ve 23:12  • Odpověz
Ta bambudśová rohož se ti za chvilku rozpadne
7. srp 2009 ve 23:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.