• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Mic, to je na prd, další problém :confounded: , co? Snad se to brzo vyřeší k vašemu prospěchu :wink: .
Hledám na netu nějaký fotky vysokejch plotů a nemůžu to najít :angry: .
7. srp 2009 ve 23:14  • Odpověz
To není jen čističkya ... to je i trafačka a hrozí nám, že pojedem jen na drahej proud :frowning2:

Já si vínko taky nalívám sama .. než se odprošovat ....jdu si zrovna nalejt.

Zuzi .. a nešlo b ti tam dát bambius jen jako na chvilku a nasadit tam nějaký keře, aby to zarostlo?
7. srp 2009 ve 23:17  • Odpověz
Mic, to bude navazovat na to ztracený bednění, takže nic živýho tam neporoste :confounded: .
Tak to je na prd s vodou i elektrikou :pensive: .

A já valím chrnět, zítra budem vstávat brzo a hádejte co..... zase zdít :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . Tak se jdu na to aspoň vyspat. :wink:
Tak dobrou. :wink:
7. srp 2009 ve 23:27  • Odpověz
Zuzi ...brou nocinku .... pa pááááááááááááá
7. srp 2009 ve 23:54  • Odpověz
TY VOLE .. TO JE HODIN ... JDU SE VYKOUPAT A CHRNĚT ... TAK PÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
8. srp 2009 ve 02:21  • Odpověz
Krásné ráno! :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
8. srp 2009 v 06:17  • Odpověz
ZA chvilku přijde taťka a zase se vrhnou na tu zeď :stuck_out_tongue_closed_eyes:, vím, že už su s tím trapná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , ale dokud to nepostavíme, furt o tom budu mlet :sweat_smile: :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
V noci mi byla zima, tak mi musel SLáva donýst ještě deku :fearful: a teď mě bolí v krku :confounded: a zuby taky furt :confounded: .
8. srp 2009 v 06:19  • Odpověz
dobre rano,

tak vas docitam,Mic,my dnes mame taky spenat :grinning: ,s volskym okem a knedlou,ale tu ja nemusim,ale varit jen pro sebe brambory se mi taky nechce :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

MM sel do prace,tak sem vstavala s nim v 5.30,Niky uz nespi,vypila mlicko,tak jdem neco delat.Asi si strihnu co driv,mam dva kose pradla,tak asi vlitnu na to.

a vecer jdem parit na svatbu,ale vuuubec se mi nechce.....a to jeste prijela teta,furt bude na wc :sunglasses:
8. srp 2009 v 07:13  • Odpověz
Zdar ženy.

Jity ... my ho máme z bramborama .... u nás se knedla moc nejí ... děláme ji jen k vepřu, zelu ....

To já bych zas zapařit na svatbu šla :o))

Zuzi .. tě uplně chápu ... holt tím zrovna žiješ.

tam je teď mooc pěknej film .. zas mi tečou slzouše .. ato jsem otočená zádama :grinning:
8. srp 2009 v 11:10  • Odpověz
Špenát s emi moooc poved a žmolky z jíšky už tam nebyli :grinning: ... ze mě fakt bude kuchťa ...Mirek dolít na obídek zas nasranej, kuli čističce .. to jsem fáákt zvědavá, jak to dopadne .. tten borec co jsme to od něj měli mít je myslím pěknej podvodník :angry:
8. srp 2009 ve 13:40  • Odpověz
Ahoj ženy? Kde ste? :confused:
8. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz
My jsme makačenkovali do 12. hodin, pak jsem se vymydlili a jeli do Brna a před chvilkou přijeli. Ségra totiž ráno psala, že místo v 17:50 přiletí až ve 23:00 hodin, tak jsem tam sjeli i s našima jedním autem. A při cestě zpátky někde u Letovic přišla sms, že přiletí ve 22. hod., takže Sláva za chvilku zas sedá do auta a jede do Brna :grinning: . To zas budu nervní než přijede dom :pensive: .

Zub už mě ani nebolí, za to mi začalo naprosto brutálně píchat v uchu, hnus :frowning2: :confounded: :rolling_eyes: .

Nic moc jsme nekoupili - jen potraviny a naši koupili Nellince v Ikei vláček s kolejema k narozkám :dizzy_face: .
8. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz
Já špenát míluju :dizzy_face: i s volským okem a opečeným párečkem, ale teda s bramborem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
Dlouho jsem ho nedělala, tak bych mohla, jééé že by zítra? Myslím, že tam jeden mám v mražáku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: .
8. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz
Jo, jsem si vzpomněla, že neuhodnete, koho jsem potkala v Ikei??? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Danču :slight_smile: , ještěže se ke mně přihlásila :sweat_smile: , bych si jí nevšimla :pensive: , ale to bylo tím, že jsem letěla na záchod a bylo to v té restauračce :grinning: :grinning: :grinning: . Chudina toho má v práci dost - ještě jakousi brigádnici, takže práci navíc :unamused: .
8. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz
Já jsem tuuuu, kdepak couráte?? :grinning:
8. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz
Mic, hledala jsem tu paní, od které máte tu super pepinu, má na MMB ID41873. Ale co jsem četla její vzkaz ze začátku července, tak přijímala objednávky s odesláním ke konci listopadu :frowning2: :frowning2: :frowning2: . A to teď bude určitě už zase posunutý :frowning2: :zipper_mouth: . Ale má ty čepky bombovní :dizzy_face: , jen jsem chtěla nějakou na podzim, tak se budu muset podívat jinde :unamused: .
8. srp 2009 ve 22:18  • Odpověz
Sme griloval ... zas super nálada .... :confounded:

Zuzi ... ten vláček i s těma kolejničkama mám doma ... schovanej ... v ikei totiž víjde nejlevněji a o dost ... jinak v tesccu za 29kč tam zas koupíš na to pěkný vláčky ... je to jako TESCO hračka. Sem teď kupocvala synovcoví pendolíno ... byly to takové 2 vlaky za 99,-kč .. takže sjůůper cena.

Se taky chystám do Ikei ... už jsem tam hrozně dlouho nebyla ...no celí léto ..... mám vyhlídlej přehoz na postzel a povlečeníá .. jen si nejsm jistá, zda mi budou pasoavt polštáře.

V pondělí budu volat kuli té trafačce ... tak jsem teda hrooozně zvědavá.

Přemejšlím co zítra k obídku ... buď skusím tu rajdu s těstovinama a vajíčkem,nebo nějaký kuní pao ... jenže mi zas dost mokvaj ruce a nemůžu krájet masi ... celí mě to vždycky rozešžere ... jenže Mirek měl vytáhnout maso a nevytáh :angry: /velkej mražák máme dole ve stodole/ a já tam moc bojím .. mě tam dúž dneska nikdo nedostane .. no a Mirek samo že totál tuhoš ... tak asi zítra prubnu tu rajdu .. no su zvědavá co s toho vznikně :sweat_smile:
8. srp 2009 ve 22:40  • Odpověz
Jééé, taky bych si dala grilovaný masenko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
Ty vado, já se bojím jít dolů do kuchyně pro pití, natož někam ven- se ti nedivím, že nejdeš do stodoly :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
8. srp 2009 ve 23:10  • Odpověz
TO je na prd s tím ekzošem :unamused: , ségra ho má taky :unamused: .
Ty voe se asi pose.u z toho ucha jak mi v něm píchá :angry: :frowning2: .

Před chvilkou mi volal Sláva, že vyjíždí z Brna, to tady ztvrdnu ještě aspoň hodinu :confounded: .
8. srp 2009 ve 23:12  • Odpověz
Hm .. tys stvrdla ... a já tu nebyla .. teď tu jsu a ty jsi určo tvrdá v pelechu .........

te´d se mi ty ruce strašně zhoršily .. 2 dny po sobě jsmě měli brambory a to je stoho, jak jsem je loupala .. a bolí mě , že ani nemůžu pořádně ohejbat prstama ... fakt bych vám to něpřála.

přijela teta :angry: ... Jíta ji asi k nám poslala :unamused:

jdu se vykoupat a chrnět ... tak pa pááááááááááááááááá
9. srp 2009 v 01:51  • Odpověz
Všem přeji krásnou neděli :dizzy_face: .
Včera jsme šli spat až v 1:30, ještě jsme s MM prndali a táááák.
ALe dneska jsem se vzbudila už v 7. :angry: .
Dneska má být ještě pěkně, tak si to užijte! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. srp 2009 v 09:03  • Odpověz
Ahoj bambulky,
kdepak jsteeeeee!Mne nerikejte,ze ja po parbe jsem tu prvni??
Bylo to supeer,MM zalikoval,pak jsme se sli kuknout do kostela,byli nadherni,spojili to i se krtinama,fakt krasny,pak jsme s Nik jeli na skok k segre a jak prisel MM z prace,tak jsme sli na hostinua prisli kolem 3h,Nikinka tam s nama parila a pak usnula v kocarku a vydrzela by tam snad do rana,no,to i ja,ale MM sel zas do prace.
Takze-jdu nalozit maso na grilovani,vzit si prasek,bo me boli palice a a aaaaaaaaa,uz nevim :grinning:
9. srp 2009 v 09:09  • Odpověz
Čao ženy.

Jsem se rozhodla, že se dneska pstím do tý rajdy ... tak jsem fáákt zvědavá, jak to dopadne :sweat_smile:

Včera je vyžahla celou 7mičku červenýho a vůbec nic mě nebylo .. buď začínám propadat alkoholu, nebo my Mirek poslední dobou kupuje šitoví vína :grinning:

Sem se vám ani nepochlubila .. včera jsem měla nějaké pomynutí smyslů a šla jsem pěšky z miekšem až za tátou na horní .. jsem borka, co :grinning: ... Mikeš teda v kočáru ... ale jak by řek Makouš .... byla jsem spocená až na čípku :grinning:
9. srp 2009 v 10:16  • Odpověz
Mic-a jak je to daleko
rajska se ti urco povede :slight_smile:
9. srp 2009 v 10:20  • Odpověz
Tak rajda byla víííborná .. akorát krapet sladší .. jinak gutovka .... ael papriku jsem teda nedělala ale dala bych si. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Daleko ... od baráku asi 4km.

Makouš určo dře jak mezek ... ti budou mít hotovou za víkend celou garáž :grinning:

Nevrací se náhodou dneska jaňouch?
9. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz
9. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz
Čágoš při neděli :wink: !
Nellouška spinká, MM šel pro kolo za bráchou, tak mám chviličku :sunglasses: . Chystáme se na projížďku na kole, snad nezačne chcandit :unamused: .

Na oběd jsem udělala zapečený těstoviny, nechtělo se mi vyvařovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .

Mic, co ty čepky? Budeš objednávat? A ostatní holky? Já ybch Nelldě stopro chtěla, ale už aby to měla na podzim :wink: .
9. srp 2009 ve 14:13  • Odpověz
Zuzi .. jak budu mít chvilku, tak tam zas čučnu... vím že jsem chtěla zimní

Něco mě včera kouslo do nohy ...asi komár ... dneska mě ta noha bolí av tom pichu to pálí .. myslíte že mám zůstat v okeju , neboi s ebát zda nemám nějakej morybundus?
9. srp 2009 v 15:17  • Odpověz
Zuzi .. sem si před chvilkou našla na noze klíště .. a uplně stejný mrně, jak jsi měla tenkrát ty .... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

včera jsem stříhala ty stromky .. to je ono .. i ten štípanec na tý noze.
9. srp 2009 v 17:32  • Odpověz
9. srp 2009 v 17:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.