• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Kde ste jako???? :angry: :angry: :angry: :rolling_eyes:
9. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz
My tady máme komárů jako když naseje :angry: , když teď chodíme dom až kolem 9. hodiny večer, tak se ty svině vyrojí :angry: :angry: :angry: a jsou to fakt nálety bo sousedi mají dobytek :rolling_eyes: :confounded: .
9. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz
Byli jsme se projet na kole, bolí mě pr.el jak blázen a k tomu za krkem a nohy a ruce a prostě všechno :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A to jsme ujeli jen 18km. Byli jsme jen tady v okolí, v Jaroměřicích jsme se stavili občerstvit a pak volala ségra, že máme přijet k našim, tam bylo další občerstvení :sunglasses: .
No Sláva nadšenej jak blázen, i když ho taky všechno bolí - neseděli jsme na kole minimálně 5 let :pensive: . Nellda v sedajdě spokojená jak beruna :wink: .
9. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz
Holky, chtěla jsem se zeptat čistě orientačně (=těhu fakt NEJSU, Mic :grinning: ), když je ženská na rodičáku a otěhotní, tak furt pobírá jeden rodičák, že? Jako až se to dítě narodí. A mateřská se vypočítává z čeho?
9. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz
Příjde za letu Boingu 747 Pilot k cestujícíma povídá:

"Naše letadlo padá ,protože jsme moc těžký. Již jsme vyhodily všechny zavazadla ale to je málo musíme vyhodit část pasažérů.
Nebude to žádnej Rasizmus půjdeme podle Abecedy.
Taže ke dveřím se postaví všichni Arabové ,Buzeranti ,Cikáni....."
9. srp 2009 ve 22:11  • Odpověz
Zuzi .. do porodu máš to na co jedeš .. jak porodíš, tak ti valí nová mateřskaá.

Já t třeba budu mít tak , že když otěhotním v a porodím do Mikešovích 4 let ... tak automaticky po porodu se mi zas nastartuje ta 4 letá mateřská .. 22 měsíců 7600 a pak 3800,-
9. srp 2009 ve 22:14  • Odpověz
Ahoj při pondělku!
Jsem vzhůru už přes hodinu, ale MM neměl co na sebe do práce, tak jsem mu musela vyžehlit kalhoty, tak jsem toho rovnou požehlila víc :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale ještě mi toho na sušáku zbývá celkem dost :confounded: .

Mic, ohledně té mateřské myslíš to PPM (peněžitá pomoc v mateřství co se bere těch 28 týdnů), jak se vypočítává ještě z platu nebo rodičák (těch 7.600Kř)??? Jsem z toho volaká zmetěná :fearful: .
10. srp 2009 v 07:43  • Odpověz
Čao ženuchy.

Já už myslím rodičák ....asi ............. já totiž byla na pracáku před MD. ... tak ono se to počítá myslím jinak.

zamýšlíš otěhulkovat ? .. jasný ... bude nás víc ... nebudem se bát vlka nic :O))

Kde jsou všicííí ?
10. srp 2009 v 08:46  • Odpověz
Nechcu jako nic říkat ... ale už jsme se jako fáákt dlouho nevyděly :O((
10. srp 2009 v 08:47  • Odpověz
Nevím, kde se všici couraj :angry: . A neviděly jsme se teda doooost dlouho :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: .
No nic, Nellda dokoukala Elmo tak jdem dolů se nasnídat :wink: .
10. srp 2009 v 08:57  • Odpověz
Právě mi to není jasný s tou mateřskou :unamused: .
10. srp 2009 v 08:57  • Odpověz
nazdar gracie,

vcera jste me stvaly,ja mela kopr jak blazen,chlapa v praci,porad jsem nacucovala a vy nikde.
MM prisel az kolem 5h,dovezl kus dortu potahlyho marcipanem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,sli jsme ogrilovat masinko,mnam mnam a chrnet...

Zuzi-pokud chces,tak ti tu materskou zjistim,mam kamosku na socce,alae napis mi,co presne chces vedet,nebo jdu znova precist tvuj prispevek,bo mam vykoureno v hlave
10. srp 2009 v 09:07  • Odpověz
Jo ZUzi,jak pises o tom kole,ja si chci koupit sedacku na koloa porad vaham,jestli dopredu nebo do zadu,jakou mas ty,porad.Mne se vic zamlouva ta ve predu ,ale ta zadni je prej bezpecnejsi.
Uz o tom tak dlouho mluvim,asi zajedu do Cetkovic ji koupit.......uz chci na kolo,taky jsem starsne dlouho nesedela.
PAk muzem nekam vyrazit,co ty na to?
10. srp 2009 v 09:10  • Odpověz
Já to mám vyřešený ... nesnáším ježdění na kole .. takže žádná sedačka nebude :grinning:
10. srp 2009 v 09:33  • Odpověz
ahoj holky dlouho jsem tu nebyla ale to neznamená že jsem na vás zapoměla :grinning: máme plno běhání ohledně bytu ale už to máme na katastru tak snad se budeme brzy stěhovat :slight_smile: Jinak Terezka je šikula už dvakrát kadila ndo hrnce a třikrát čůrala začali jsme s hrncem předevčírem :slight_smile: a taky se pěkně rozkecela :grinning: keliška jedna :grinning: jo holky nevíte v Blansku o nějákém dobrém gynekologovi?
10. srp 2009 v 09:49  • Odpověz
MIC- :grinning:

ja rad ajezdim na kole a hodne jsme jezdila,ale ted uz dlouho ne......tak nevim,jestli to budu jeste umet :grinning:
Ale v Chorvatsku jsme jezdili,meli tam kola na pujceni i se sedackama a NIki se to libilo,tak proto chci dovybavit kola a jedeeeeeem
10. srp 2009 v 09:50  • Odpověz
kde je ta ZUZULE-cekam ze mi poradi!!!!!!!!!!
10. srp 2009 v 09:50  • Odpověz
Ahoj BArco,tak to je Terezka sikulka s tim hrnce,uz bych to mela taky zkusit.... :wink:
10. srp 2009 v 09:52  • Odpověz
ahojky, po dlouhé době se hlásím. Za hodinku razím do práce, Hanča je na týden na táboře, mamka jela dělat vedoucí , tak si ji tam vzala sebou, jinak je to pro děti od 6. let. Od čtvrtka mám dovču, tak si zajedu k našim , obejdu příbuzný a v úterý pojedem zas nazpět .
Micanku, já si aktivně taky koupila sedačku na kolo, tedy použitou, ale nezničenou a moc jsem ji neužila, dítko bych uvezla, ale Hanča se třeba pořád nakláněla na stranu já div nebourala. Mám tedy tu dozadu, já myslím že je lepší, že máš lepší výhled před sebe . A holky , mají na výběr podle váhy dítěte, tak si rovnou kupujte ty větší.
Zatím se loučím. Jdu chystat oběd, taky rajskou, ale i s paprikami.
10. srp 2009 v 10:06  •  2 děti  • Odpověz
Ahojdy Šáry.
Já chodím v BK ke Kelnerové .. je teda taková držka nevymáchaná, ale z gzndařkou jsem spokojená. Jediné co bylo v těhu trochu blbí, tak němá ultrazvuk. ... ale stzejně jdeš jen 3x ... takže 2x jsem byla na nemocnici a 1x v Bně na vevří .. takže mě to bylo šumák .. no a ona sídlí ve zdravotním středisku metry.

Jinak na špitále je Břoučková, kterou si chvílí .. má i lltrazvuk ... ale má tam brutálně našláplí ... 1y jsem tam čekala na tel ultrazvk a 3 hoďky. ... Vždycky mě stačila ta hoďka u té mé dr.
10. srp 2009 v 10:06  • Odpověz
Jé Dani .. když máš dovču, tak by jsme mohly dělat srazíka.

Ty jo ..šáry ... nočník ... to malej absolutně odmítá ... su zvědavá, kdy bude ochotnej nočníkovat :frowning2:

Jo a ta dr. je BŘOUŠKOVÁ .. blbě jsem to napsala.

Zuzi ... kdy ty jsi začala nočníkovat z neldou ?
10. srp 2009 v 10:12  • Odpověz
ahoj DAnco-diky za info o sedackach na kolo..
tak koukam,ze se tu rozjela rajskomanie,co? :grinning: :grinning:
10. srp 2009 v 10:14  • Odpověz
Zdarec bambule :slight_smile: ,

se mě po vás nějak zastesklo :sweat_smile: ...je fakt,že jsem se dlouho neviděly!!!tak co takhle zítra u nás :sunglasses: .Obídek si navrhnite :sunglasses: .

Myj sme včera celý den a dneska až do teď skládali dřevo.David dovezl celu tatru,tak jsme s mamou vyřízeny.Včera nám s tím pomáhal můj taťka,ale jinak jsme to odvozily samy.Máme zaskládanej barák,že nemusíme ani zateplovat :grinning: .
Teď se chystám hodit na sporák někaje obídek,mám rozmraženy kuřecí prsa,tak asi udělám s rýží a majdou.
Včera jsme mluvila s Makelínou,tak se mají dobře a užívají sï dovču :wink: .Nemá nějak přístup na net,tak se ozve,jak dojedou do Lipasu.

Tak já zase chvátám.Jo,mám v opravě telefon,takže mám číslo akorát na Makelíni,tak mě prosím napište SMSku a hlavně se podepište :grinning: .Jinak dneska večer dorazím a domluvíme se na ten srazík??

Tak pá a hezký den :sunglasses:
10. srp 2009 v 11:05  • Odpověz
Leni .. já asi nebudu mít auto :O((
10. srp 2009 v 11:09  • Odpověz
Jitu, máme sedajdu, co se dává dozadu, řekla bych, že je bezpečnější, ale zas Nellda prd vidí. A vozil ju Sláva :wink: . Chtěla jsem jet za ním, abych na Nelldu viděla, ale to zase byl nervozní Sláva, že neviděl mě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .

Mic, na nočňajz jsme začali dávat něco po roce, ale to bylo podle mě brzo, ještě si to neuvědomovala. Tak jsme to zkusili asi od tohoto května a pomalu pilujeme. Teď už si řekne asi na 90%, takže třeba i do auta ju dávám bez plíny :dizzy_face: . ALe na spaní máme pořád, občas po odpoledním spaní má plínu suchou, ale zatím si to netroufnu ju dát spát bez ní.

Jitu, s čím chceš radit, že bych něco přehlídla? :fearful:
10. srp 2009 v 11:09  • Odpověz
Aha, kdo se to tady objevil :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. srp 2009 v 11:11  • Odpověz
Matně si pamatuju, že tady Makelína něco psala, že pojedou do Karlovic, ale ani se nerozloučila :pensive: :rolling_eyes: .
10. srp 2009 v 11:16  • Odpověz
Zuzi-ja myslela tu materskou
10. srp 2009 v 11:31  • Odpověz
aha,tak jsem to Zuzi cetla znovu,myslela jsem s tou sedackou na kolo,asi taky poridime tu dozadu,ikdyz mne asi bude vaditze na ni neuvidim
10. srp 2009 v 11:33  • Odpověz
jj,Makelína si užívá dovču v Karlovicích :dizzy_face:

Tak navrhnite nějakej den,já se přizpůsobím :wink:
10. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.