• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Leni, kromě středy, je mi to šumák.
Honí mě nějaká mlsná :confounded: .
10. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz
Leni, ty nevíš, jak je to ohledně té mateřské?
10. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz
To vím naprosto přesně- kdyby jsi porodila do Nellinčiných 3 let(pokud máš 3 letou,pokud 4 letou,tak do 4 let),tak že do porodu by jsi brala na Nellinku to,co bereš a s narozením druhýho by jsi brala už na něj od znova-mateřskou a pak PPM.Nellinka by pak mohla být už na celý den ve školce...
10. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz
Zuzi .. tak přemejšlíte teda o tom druhým?

no nic ... jedu di Ikei ....pa páááááááá

MAKOUŠ MĚ NASRALA ...ANI SE NEROZLOUČILA :cry: :cry: :pensive:
10. srp 2009 ve 13:42  • Odpověz
Micino, ty srabe, já chci taky do Ikeíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :frowning2:
10. srp 2009 ve 13:44  • Odpověz
Leni a mateřská by byla stejná jako u Nelldy - vypčítávaná z platu z práce? Rodičák je mi jasnej.
10. srp 2009 ve 13:45  • Odpověz
když jsem se po tom pídila,tak mě řekli,že mateřská se počítá z platu...
10. srp 2009 v 15:09  • Odpověz
Opět nikdo nikde :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: . Dostanete világoš :angry: .
Jdu spat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: .
10. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz
já jsem zde :slight_smile:
10. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz
odpoledne jsme šli ke tchýni,pak se kouknout na králíky a pak jsme byli zase pro dřevo :rolling_eyes: ...na štěstí toho není taková hromada,jako včera!Ale i tak...vůbec se mě do toho nechce...

No nic,tu nikdo,tak to taky balím.Tož dobrou noc.
10. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz
Čao ženy.

Ikeu jsem si moooc užila .. jelikož jsem tam byla jen as kamarádkou ... tak kjsme si jí užili ... 4 hodiny:o))

Sem si něco koupila do kuchyně a přehoz na postel.
10. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz
ahoj milacci,jak se mate?Ja jsem doma,zitra vas doctu a pisnu vic.pa.
10. srp 2009 ve 22:00  • Odpověz
No Jani ... nazdar ... jak bylo ... honem písej .. jo a fotky, jo ooo ... se moooc těším.
10. srp 2009 ve 22:22  • Odpověz
No je to, to možné ... hodin zas jak prase :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky ... brou nocinku.
11. srp 2009 v 01:23  • Odpověz
ZUZKAM vše nej nej k svatku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hezky den vsem.........................
11. srp 2009 v 07:31  • Odpověz
ahojky , já taky přeji Zuzkám vše nej, já můžu srazíkovat celý den ve čtvrtek a pak až příští středu, v pátek jedu s Kubíkem k našim, v sobotu se Hanča vrací z tábora, zdržíme se tam až do úterka. Ještě tedy večír a zítra ráno mrknu, zda si někde posedíme.
Jani, tak šup s fotečkama , jak jste si to užili. Jdu dovařit, masátko s rýží tentokrát.
11. srp 2009 v 09:42  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky ženy.

Jé dík :o)) .. Zuzi ... všechno nejlepší k svátku :o))

Holky , tak navrhuju příští středu, když může Danča a bude zde i Makouš ... co vy na to ...

dnes mě to dítě pije krev ... jsem si včera dovezla takové pěkné skleněné talíře .. modré .. na chipíky a tak ... no nezhodí je z linky na zem .... všud estřepi a děcko uprostřed .. ve mně by se krve nedořezal ... ten dosta takovej miglajs ... sem se tak lekla , že se mu něco stalo, že jsem si musela ulevit :angry:
11. srp 2009 v 11:08  • Odpověz
Ahojda,

Zuzankám všechno nejlepší k svátku!!!!!!Hlavně zdraví a štěstí :dizzy_face: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Posíláme pusu!!!!
11. srp 2009 v 11:12  • Odpověz
Hádejte,co od rána dělám...........ano,hádáte správně-uklízím dřevo :angry: :angry: :angry: :angry: ..jsem kantoš,všechno mě bolí..a to jsem zvyklá na pohyb :grinning: .

Šla jsem se jen napít,tak jdu pokračovat.My možná příští týden pojedeme na tu dovču :frowning2: .Tak co se srazit u nás teď v týdnu?Jani,máš ještě dovču a nebo jdeš už makat?Zuzík nemůže zítra,tak co ČT?V pátek možná pojedeme ke švagrové a já možná pojedu v SO už domů a hurá na piškotéku :dizzy_face: .

Tak jdu,ať se ta hromada nesesype na malýho :stuck_out_tongue_closed_eyes: .tak pá
11. srp 2009 v 11:16  • Odpověz
11. srp 2009 v 11:17  • Odpověz
mě je ten čtvrtek jedno ... klidně ... ale teď jsem si psala z Makoušem a ta na příští středu už přijede. ... tak co to udělat te´d ve čtvrtek bez Makouše a ve středu bez Leňoucha ... ať se holky nehádaj :o))
11. srp 2009 v 11:59  • Odpověz
POZOR POZOR

Makoušivi a Micánkovi navrchují, že by jsme strávily společného Sivestra v Karlovicích.... nebo jak se to tam jmenuje. Je potřeba se ale domluvit kvapíkem, jelikož už je potřeba zamluvit místo.

Kdo souhlaí?:

- Makelínovi
- Micánkovi
11. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz
halooooooooo
11. srp 2009 ve 13:16  • Odpověz
No to by byla bomba .. Kubík od Luci bude mít rok ... by nás zval :o))
11. srp 2009 ve 14:37  • Odpověz
Ježibabky .. kde s esouráte? .... Zui .. co brejlky .. máš?
11. srp 2009 v 17:46  • Odpověz
Micoušku, krásnej svátek, pohodovýho Mišku i Mirka :sunglasses: .

Taky děkuju za přání :sunglasses: .

Se Silvestrem souhlasíme :slight_smile: . Se srazíkama se podřídíme, za brýlema jedu až zítra.
11. srp 2009 v 19:04  • Odpověz
My za konvicí až v pondělí :grinning:

takže to zatím vypadá

-.Makelínovi
- Micánkoví
- Zuzuleovi
- Lucovi

kdo dál :grinning:

Co Jańouch, léňa a Danča ? l...a další :grinning:

jdu uspat Mikeše
11. srp 2009 ve 20:04  • Odpověz
vo co go??

Jdu vás dočíst...tak mě čekejte tak za hodinu až dvě :grinning: :grinning:
11. srp 2009 ve 20:12  • Odpověz
teda, jsem nakonci...mazec...

tož...dovolená bomba...kozeny jsem sice vystavovala, ale opálený je moc nemám...stejně jako zbytek těla...no ale našla jsem samoopalovák, tak to dotřu :grinning:
dovolenou mám ještě do konce týdne, tak pokud budete dělat ve čtvrtek srazíka, tak mi pisnite kdy a kde...na Silvestra se domluvíme, Martin totiž každý rok dělá tady na námku ohňostroj, tak nevím, nevím...
no a jestli jsme si dovezli černého pasažéra, to těžko, bo ovu teprve bude :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2009 ve 20:30  • Odpověz
a jako kde jste???

jo a rajskou jím zásadně s těstovinama !!! Vajíčko je divný, ale kolegyně to taky tak jí....
11. srp 2009 ve 20:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.