• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
No nazdar Jaňouchu.

.. chjo ... Mikeš zas řve.

Jani, tak se sním domluv ...musí se to zamluvit teď.

Leni, tak co nám teda uvaříš dobrého

:grinning: ... to je hrůza .. člověk zas myslí na žrádlo :grinning: :grinning:

jani .. ty pojedeš autem ? .. pokud jo, tak by jsi mohla vzít lůcu.
11. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz
Co máte proti vajíčku .. to je taková dobrota v té rajdě .. jinak na tvrdo vejci nejím .. ještě ve špěnátu.
11. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz
Kdy jako pojedu autem?? Jako na sraz? Záleží kdy a kde bude, ale asi pojedu autim, tak bych Luc vzala...
Já se domluvím, ale až zítra, Martin je na školení u hasičů, takže dojde pozdě a zítra už jde do procesu ...
11. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz
tak jsem se chtěla na rajčeti mrknout na fota a žádný mi to neukazuje...nechápu :frowning2:
11. srp 2009 ve 20:55  • Odpověz
omlouvám se, že to píšu až teď...ale přeji Zuzkám vše nej k svátku :slight_smile: :slight_smile:
11. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz
jani ... dík

jani .. srazík by byl u Léni v Oplatkách.
11. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz
ajo, tak se nějak domluvíme...optám se Matesa jestli nemá něco v plánu, ale myslím, že ne...takže bych dojela, v Sebranicích naberu Agnes a pak Luc...
11. srp 2009 ve 21:11  • Odpověz
Hojda,

no jasan,že u nás :slight_smile: .Objednávku na papu příjmám ihned :grinning: ..no něco vymyslete..mě je to fuk,my jíme všechno :wink: ,zítra ráno to chci mít tady napsany :slight_smile:

S tím Silvestrem nefím,do kdy je to potřeba vědět?
11. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz
Jídlo je mi buřt, hlavně aby v tom nebyly houbičky :grinning:
11. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz
Já třaky nechci houby.

Leni .. o nabízíš :o))
11. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz
Leni .. je to potřeba vědět o nejdřív.
11. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz
Zdarec!

Jani, vítej doma ztracená dcero :sunglasses: , tak jak bylo? Co fotky? Šup, šup, povídej :wink: .
Leni, nechcete jednu tatrovku dřeva hodit k nám? Jako vážně. Nějak nemáme na zimu dřevo :confounded: .

Zas mě bolí ta debilní osmička, ale brutálně, od včerejška :rolling_eyes: .
12. srp 2009 v 07:34  • Odpověz
Včera jsme byli s našima v Prostějově a v Olomouci nakupovat, Nellda se brutálně pochcandila v jednom obchodě :angry: .
A ještě mě vytočili tchánovci s MM bo se stavili v 6 hodin mi popřát ke svátku, MM mi to řekl v 17:55, že přijdou :confounded: :rolling_eyes: . Nemám ráda přepadovky :rolling_eyes: .
12. srp 2009 v 07:37  • Odpověz
Dobré ráno,

Zuzi,už je se dřevem finále :unamused: .Když bude někdy něco na víc,tak ti řeknu.

Co nabízím??Já nevím,co by jste tak rády,jestli majdu nebo nějaky přírodní maso s bramborem,řízek apod...Houbičky beru na vědomí :slight_smile: .

Mě zase nasral David :angry: .Mám jet dneska na krev na gyndu a on si odjede s klíčema od našeho auta :rolling_eyes: .Budu muset zase škemrat u tátu :rolling_eyes: .

Jdu se zkulturnit a nějak vyrazím.Ukážu se,jak dofrnknu.Tak pá
12. srp 2009 v 08:24  • Odpověz
Ahoj holky,

to je pocasi,co?ja bych spala!!
Zuzi,taky bych jela utracet!!A prepadovky taky nesnasim a ze je mam celkem casto :angry:
Leni,my taky uklizeli drevo,co uz jsme meli na jare a ted venku vysychalo,toho bylo :stuck_out_tongue_closed_eyes: A prej bude dalsi :confounded:

Co dnes varite?Ja vubec nevim,co udelat????????????????
12. srp 2009 v 08:46  • Odpověz
Ahojky ženy.

Jity ... já nevařím nic ... skus to taky .. je to lehký a nic na tom není ... to zvládneš :o))

Jity .. pojedete s náma na silvestra?

Já mám moooc ráda návštěvi, ale přepadovky mi vadí, jelikož nemám pro ně nic nachystáno.
12. srp 2009 v 10:33  • Odpověz
Dneska Peťka .. ta moje sestřenka si jde nechat zjistit kolik bude mít v bříšku plůdečků .... nechala si tam vložit 3 a modlí se v 1 :o)) ..... ale celkově by jí 3 nevadily , jen by nevěděla, jak to zvládnout ... se jí vůbec nedivím.
V této době mít ale 4 děti .. to je taky mazec ... má 6 letou Marcelku ... ale hlavně že bude mít další dítě/děti .... sem napnutá jak kšandy.
12. srp 2009 v 11:36  • Odpověz
Mic-diky za recept,urcite ho vyzkousim! :grinning: :grinning:
Ted mi tu bracha dovezl tu veeelikanskou milku,ze bych ju nakrajela na kousky k obedu? :grinning: :grinning:
TAk sestrencedrzim taky palecky,at tam aspon jednoho bojovnicka ma :slight_smile:
JO,na silvestra nepojedem,to je pro nas jeste daleko,ale vy si ho uzijte!!!!
Prave premyslime,jestli se jeste ted nebo v zari neotocime do Chorvatska,mne se uz moc nechce a mam nejakou praci,no uvidime,kdyztak pojede MM sam. :wink:
12. srp 2009 v 11:41  • Odpověz
Tak jsem vám na zítřek vymyslela špízy s brambůrkama a šopákem :wink: .Jíte vepřovy játra?Že bych je tam taky frkla :slight_smile: .
Micouši,hlavně nevoz chlebíčky,jo?Udělám :wink:
Jinak dneska vaří mama-pangáska jako řízek :wink:
Právě mě přišel účet za telefon :rolling_eyes: ,David mě asi sežere :confounded:
12. srp 2009 v 11:57  • Odpověz
Játra néééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé
12. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz
nebo aspon já ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jinak to zní velice dobře :grinning:

Tak já oupím nějakej zákusek ..... at máme něco sladkého
12. srp 2009 ve 12:12  • Odpověz
udělám štrůdl a mám oplatky :slight_smile:
12. srp 2009 ve 12:16  • Odpověz
tak uvidím,co ostatní a kdyžtak játra nedám vůbec :wink: a když je budou chtít,tak Micoušovi udělám bez jater :slight_smile: .Nedám jich tam mega,tak na jeden špíz tak jeden,max.2 kousky :wink: .
12. srp 2009 ve 12:18  • Odpověz
Jinak teda zítra v kolik??V 10?..no dřív nee :grinning: ,to bych se vám nemohla věnovat :wink:
12. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz
Leni.. já počítám že by jsme to mohly zvládnout na 11:00 hod.----- hm a hlavně už si zas nepamatuju, kde žes mě to ukazovala , že bydlíš ..... Zuzi ... co kdybych tě doma vyzvedla ?
12. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz
od začátku Opatovic to je jako by 3 odbočka(první je na Brťov,druhá do ulice před náma a 3 je k nám do kopce) do leva nahoru.Poznáš to podle garáží na špici...po náma u silnice je ještě jeden dům-poslední,pak je kaplička a pak jsou zase domy a kostel...Naši kuťu nepřehlídneš :slight_smile:
12. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz
Ahojky děvčata.
Tak jdu jen nachvílu pak jedu do Blanska něco vyřizovat.
tak mně zjistily že mám těhu cukrovku takže si musím zítra poprvé od rána píchat do prstu a zjistit kolik mám v krvi cukru.
Docela se mně do toho nechce ale hlavně aby už přestaly ty problémy furt něco kolem těhu.
12. srp 2009 ve 13:15  • Odpověz
Leni.. copak já vím, kde zas vjedu do Oplatek?

Stáni, jé to mi je líto ... ael už to máš za pár, tak zatni zoubky. Vůmmmusí to bejt na prd .. já po mím těhu jsem říkala, že už nechci další dítě .. ale teď už jsem zas v poho
12. srp 2009 ve 13:30  • Odpověz
Micánku-ono to je za pár ale i tak je to velice dlouhé čekání musíme to prostě vydržet až do konce.
A vše bude v naprostém pořáku.
Ale jinak ti děkuji. :slight_smile:
12. srp 2009 ve 13:55  • Odpověz
jé Šimon .. to je pěkný jméno .. to by u nás doma neprošlo.

Děcka to moje dítě bude asi nějakej ouchyl ... pořád mi cucá nohy :sweat_smile:
12. srp 2009 ve 14:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.