• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
taky se mi jmeno Simon libi :wink:
Mic-jakejpak ouchyl,vzdyt jde po dobrym pohlavi,ne? :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 ve 14:29  • Odpověz
no jo .. ale aby nebyl nějakej divnej ... jako třeba fetyšista, nebo tak něco :grinning: ... on jako cucá prsty u noh

Dojdeš zítra za náma k Leňouchovi?

konečně vytuh

Holky jsem včera dostala tak nááádhernou kytku ... fakt takovou jakou miluju ... nemusím totič karafiáty a vysoký kytky... mám ráda, kytky do kulata ... už na stole vypadaj hned jinak ...a včera mi Mirek doneska takovou nááádhernou ... mám ji vyfocenou ... pak ukážu.
12. srp 2009 ve 14:52  • Odpověz
kdybych čekala chlapečka, tak se mi poslední dobou líbí jméno Alan . ale to by tak neprošlo :sweat_smile:
12. srp 2009 v 15:23  • Odpověz
Mic a co jste meli vybrany na holku,jako jmeno?
12. srp 2009 v 15:27  • Odpověz
Měla to bejt nela .. ale teď už bych do toho nešla, jelikož je to teď samá Nela ... teď se mi líbí Jolanka, Eliška, Aneška a Amálka ... vsať se že to bude kluk .. to se mi nelíběj dá se říct žádný jména, na kterých by jsme se doma shodli :grinning:
12. srp 2009 v 15:49  • Odpověz
Holky ... ty jsou ... kd ena ně vzít a nekrást http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25069001&tab=5

jity, tak dojdeš zítra k té Léni?
12. srp 2009 v 15:50  • Odpověz
No,ty jsou a ta cena taky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jojo,je to sama Nela,NIkola a NAtalka a Elisek je taky dost a o Terezach ani nemluvim....ja tak chtela Terezu,ale je jich tu jak na...nejch...skoda
12. srp 2009 v 15:57  • Odpověz
Mic-neprijdu
12. srp 2009 v 15:57  • Odpověz
MIc-ja mam zas pocit,ze budu mit zase holku :slight_smile: tak uvidime :grinning:
12. srp 2009 v 15:58  • Odpověz
Vedelas to,ze budes mit kluka,neo jste meli prekvapko?
12. srp 2009 v 15:59  • Odpověz
Zduř kuř,

tak jsem se na chvíli připojila, ale nechce se mi tu sedět u PC. Jen jsem to přeletěla, ale nedočítám, to až doma :wink: Nerozloučila jsem se, ale písala jsem, že nebude čas a jedem v sobotu :wink: Máme se super, zítra už jedem do Lipasu, tak dle příležitosti se přihlásím :wink: Domů jedem až v úterý :wink:

Tož si užijte srazíka, nadlábněte se u Leňoucha aj za mě a někdy příště zduř :wink:
12. srp 2009 v 16:01  • Odpověz
Mi si to nechali rict,ale priste uz to vedet nechci :grinning: jako to,ze je to zas zenska :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 v 16:01  • Odpověz
ahoj Maky :slight_smile:
12. srp 2009 v 16:02  • Odpověz
Nechala jsem si to v tom 20 zjistit , a všem to hned vykvákala .. já bych to nevydrzela :grinning: ...ale já s tím počítala ... můj taťka mi to řekla na začátku těhu a ještě se mu nikdy nestalo, že by se spletl. ... a mám kluka pro to , že jsem si strááášně přála holčičku .. ale teď mi to vůbec neva ...aspoň nepříjde domů zbouchnutá :grinning:

jity .. proč nedojdeš ... neser babo
12. srp 2009 v 16:02  • Odpověz
ty ses pako,prej neprijde zbouchnuta........ :grinning: aby neprisel Misis,ze nekoho zbouchnul :grinning: zavcas ho vyskol :grinning:
12. srp 2009 v 16:14  • Odpověz
ja taky chtela holcicku,to chce vetsinou kazda zenska,Mic,tak priste,nebo prespriste,jo?
Jdu ven s tou HOLCICKOU,ktera me toci,bo jeste nespala.A zas chcandi,jezisi,co ted,snad jen prehanka... :unamused:
12. srp 2009 v 16:16  • Odpověz
Mišiš to může zapřít, že to nění jeho :grinning:

ale mohlo by se nám to podařit do párečku :grinning:

Jé Makouš ...sem jí nějak přehlídla. dnešní slkanzem tí závidím .. se z Mirkem tam už taky nějakej pátek chystáme ..... hlavně pro frgálkoví koláčky ...ňamí ňamí

Proč nechceš příjít ... ty seš pěkná krůta .. pořád se z něčeho vykrucuješ ... neser babo
12. srp 2009 v 16:32  • Odpověz
ty kruto jedna-zitra jdu s malou k dr.a pak ke kadernici,budu krasnaaaa
12. srp 2009 v 19:40  • Odpověz
Tak jdu jen kouknout,co jste naprndaly...

Tak teda zítra vás čekám!!!Jituš,doraz taky!!!Jdeme se vykoupat a hajat,jsem k.o.Tak zítra pá
12. srp 2009 ve 20:16  • Odpověz
Jtule , přece tam nebudeš celej denb, néé ... tak laskavě doraz.

na zítřek už se těšííím
12. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz
Ahoj krůty a slepičky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,
dnes jsem měla náladu pod psa, tak jsem sem ani nelezla :rolling_eyes: . MM mi ju spravil :sunglasses: , ale bolí mi zub a k tomu ještě jednička a dvojka vlevo nahoře :confounded: . Si ty zuby půjdu nechat všechny vymlátit a hotovo :rolling_eyes: .

Brýle jsem si vybrala, ale cena :pensive: přes 5.000Kč :frowning2: . A to ty obruby byly jedny z levnějších. :pensive:
12. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz
Zuzi ... ty další zouby tě můžou bolet od těch osmičekm ... mě taky bolela celá držka.

5000,- ... tak to je pěkněj svátek :grinning:
12. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz
Mic, víš jak mě to štve, ta cena :angry: :rolling_eyes: .

No nic, jdu zalehnout, snad zaspím tu bolest :rolling_eyes: .

Zítra se na vás mooooc těším :dizzy_face: , škoda, že tam nebude Makouš.

Leni, jestli mám něco vzít, tak písni.

Dobrou :wink: .
12. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz
Holky,promiňte,že lezu sem :unamused:

Ale nevíte ,jestli se makelínka mocná panna připojí ještě do pátku na PC?

Díkec :dizzy_face:
12. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz
jakoubko .. já si myslím, že zítra jak dorazí do Lipasu , tak se možná ukáže ...a le říkala, že si užívá dovolené bez komplíku .. tak teda nevím.
12. srp 2009 ve 22:49  • Odpověz
Zuzi ...doufám, že tě ty zoubky přestanou bolet.

se taky moooc těším.

Musíme udělat ten srazík tu příští středu ...to už zde bude makouš.
12. srp 2009 ve 22:59  • Odpověz
Dobré ráno,

berunky,kupte mě prosím někdo citronku od Jupí...kuju moc.Těším se na vás! :sunglasses:
13. srp 2009 v 08:04  • Odpověz
čao babule

Leni, můžu se po ní podívat , ale v Letovkách jsem jí jednou hledala a nenašla jen od jiné značky.
13. srp 2009 v 08:07  • Odpověz
Sem ještě v pyžamu ... bych se měla jít do dohromady :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. srp 2009 v 09:32  • Odpověz
Čus krásky.
Nemám mobil, tak kdybyste něco chtěly, tak jedině přes net. MM mi ho odnesl do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jestli bude chcandit, tak pro něj nepoletím :unamused: .
13. srp 2009 v 09:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.