• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
tož tady nikdo, Zuzka vytuhla, druhá taky a Lucka podává info z Vísek :grinning: už vím že MM hapal a má odřený koleno :grinning: :grinning:
a já zuřím, protože jsem lila olej do friťáku a ti blbci měli tu flašku úplně po okraj, tak jak jsem oddělala tu pojistku, tak mě to celou nahodilo, takže jsem mastná až za ušima... :angry: :angry:
tak teď mi volala Lucka, MM už odjel domů, tady začalo pršet, takže jsem letěla pro prádlo a babička na mě nezapoměla volat, že venku prší...asi vidím ne??!! :angry: :angry:

tož jdu dělat oběd...
27. čer 2009 v 15:23  • Odpověz
Ty jo Jani, to snad posíláš sem ne? :confounded: :confounded: :confounded:

Mě je už druhej den krapet šoufl, nějak se necítím, tak polehávám a jsem matka na hovno, bo Tobeš furt čučí na telku, ale já vůbec nejsu schopna si s ním nějak hrát, akorát jsm esi před chvílí kreslili, ale to ho zase nebaví. Teď si ho vzala na hoďku teta dolů k babičce a já si jdu lehnout. MM je někde na montáží střešních oken, tak dorazí až večer :pensive:

Mě by se taky hodil spíš pátek :wink: a přespání beru :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jani a ty neblázni a nedělej furt cosi, radši odpočívej, ono ti to neuteče :wink:
27. čer 2009 v 15:41  • Odpověz
Hele beruno a nejsi v tom??? :grinning:
mě dorazila domů ta moje zřícenina, Lucka mi i volala, že už odjel, tak se napapal a teď zalehnul, zítra bude mít modrou nohu, má pěkně naražený stehno a lýtko, to nehci vidět ty modřiny, a ještě si myslím,že buď dostal balonem, nebo někam vrazil, protože má červený flek pod okem...chjo, v jeho věku takovýho pohybu...to není dobrý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

já teď sedím a koukám na telku, prolítla jsem emaily a asi si půjdu lehnout za Marťoušem... :slight_smile:
27. čer 2009 v 16:52  • Odpověz
Jedině ze vzduchu beruno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2009 v 17:06  • Odpověz
Kužílek sportovcem, jo? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2009 v 17:07  • Odpověz
já vím,je to divný,že by zrovna Kužílek sportoval :grinning: no ale prý dal gól, tak jsem mu říkala, že to se snad od ředitele čeká...ale že by po sobě musel nechávat šlapat ostatní to ne :grinning:
27. čer 2009 v 17:19  • Odpověz
já si zrovna pročítala naši první diskuzi...ty jo, docela jsem se nasmála... :grinning:
27. čer 2009 v 17:20  • Odpověz
Su tu .. a vcelku vyspinaná ... oko se mi zavřelo a ještě jsem neměla ani hlavu na polštáři .. byla jsem totál vytvrdoš :grinning:

Markoš .. si těhule? .. já možná taky , ale nevím, kde bych to chytla :grinning: ... myslím si že už jsem to měla dostat, la emyslím že to mám asi blbě spočítaný protože ať vspomínám , jak vspomínám, tak pokud me neosvítil duch svatej, tak trěhele bejt nemůžu :grinning:

Marky ... . ty jo .. ten kolotoč co jsi poslala, tak to je fakt mazec.
27. čer 2009 v 18:13  • Odpověz
Holky, v pondělo dorazí Lůca z autem a bude u nás, tak doufám, že se přidáte ... uvařím obídosa ..ale ještě nevím co :grinning: tak vás čekám, jo.
markétka bud ecgudák trpět u zubáka, tak bude muset dojet, aby jsme jí to mohly pofoukat.

Zuzi, tvoji nabídku bych možná přijala, pokud by se zrušila v sobotu ta akce.
27. čer 2009 v 18:17  • Odpověz
Sem si dneska koupila DVD Žalmana ... je božíííííííí
27. čer 2009 v 18:30  • Odpověz
Já určitě těhule nejsem, to jsu v klidu, teď mi skončila mrcha :wink: A v poslední době jsem to taky mohla chytnout max ze vzduchu :grinning: :grinning: :grinning:

Markétka v pondělí bude trpět doma sama, takže určo nedojede :pensive: Navíc nemám čím, protože v autě mi neexla jen baterka, ale je toho tam víc :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

No a jelikož jsem grogy, tak si jdu hajnout k televizi, nalít si žůžový, bo jsem si před tím dala pívo a je mi najednou dobře :grinning: a budu se dívat na nějakou stupiditu v televizi, u těch se nemusí přemýšlet :grinning: :wink:

Tak dobrou a pěkný zbytek víkendu ženuchy :wink:
27. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz
hoj, tak já jsem si taky sedla k telce s kapkou vínka, ale moc toho nevypiju, jsem z toho poslední dobou docela KO, jinak tady je čoch, takže to bude super večer.
MM se právě naložil do vany a já si budu muset zesílit telku, abych přes mlácení bubnů a řvaní Karla něco slyšela... :angry:

JInak Zuzi, MM mi oznámil, že možná příští víkend pojede od pátku pryč, má jet ke kámošovi na Křetínku, takže jsem ho seznámila se svým plánem a říkal, že pokud nebudu na neschopence, tak je mu to buřt, ale tím pádem u vás asi fakt budu muset přespat, nebo leda,že by mne zpátky hodila Mic, pokud pojede autem, nebo bych prostě nepila, ale zase po takové době abstinence, se hodlám zbořit jako doga :grinning: :grinning: ne to si dělám srandu, já toho moc nesnesu :wink:
27. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz
Mikeš řádí .. Eva ho nechala spát do 18:15 takže ted nehrozí aby spal.

Marky, pokud pojedu, tak tě spátky vezmu. Zapomela jsem, že jsem domluvená ze sestřenkou na grilování aby popřály Mikešj´kovi k narozkám. Kuli nemocem už se to 3x zrušilo a teď už mi je to blbí ... tak nevím, co mám dělat. Chci bejt s váma, ale jí se mi to odříkat už taky nechce.

marky, kde bdšeš mít v píondělí Tobulu? .. brzo se uzdrav.
27. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz
Sem tu, jdu vás přelouskat :wink: .
27. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz
Jani, doufám, že už nebudeš mezi neschopnýma :wink: . Micino, co to bude za pařbu, když nebudeš pít? Však bys mohla hned v sobotu ráno odfrčet, ne? :wink: Musíme se ještě domluvit :wink: .
V pátek tam má hrát Kreyn - hrají super :dizzy_face: a v 21:00 hodin Turbo. V sobotu taky Kreyn a pak Zonyga a o půlnoci je tombola. Vstupný na jeden den 100Kč, na dva dny 150Kč.
Doufám, že nám to vyjde :dizzy_face: .
27. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz
Tak, už tu zase nejste vy, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
Já jsem si odpo schrupla na hoďku a bodlo mi to :dizzy_face: , Sláva dřel venku a kolem 3. hodiny se tady přehnala šílená průtrž. Pak jsme sjeli nakoupit do Kaufu, měli tam celkem dost věcí v akci - meruňky, broskve, jabka, brambůrky,.... :grinning:
27. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz
Mic myslela jsi Marky nebo mě??

Jo Kreyni hrávali tady na Benátské...zpěvák mi říkal panna nepolíbená...ani nevím proč :grinning: :grinning:

já taky doufám, že to vyjde, snad budu chodit do práce, i když Martin mi říkal, že se mu to moc nelíbí, abych šla pracovat, když to nemám pořádně zahojený, tak nevím, no...ale uvidíme v pondělí, co mi řekne mudra...
27. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz
To počasí je pěkně na figu :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: .

Konečně jsem se objednala k holičce na meloucha, ale až koncem července :rolling_eyes: a přemýšlím, jak se nechat ostříhat nebo zda vůbec :fearful: .
27. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz
Jani a ty jsi nebyla u MUDr, jak ti to začalo hnisat nebo z toho cosi prosakovat? Myslela jsem, že jo. :zipper_mouth:
27. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz
No nic, nebudu tady trpět samomluvou :angry: a jdu se hodit do vodorovné polohy, tož dobrou. :wink:
27. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz
Zuzi ... pokud budem v sobotu odjíždět, tak už někdy v 9:00 hpd, tak to bych stejně moc nemohla pít, abych mohla řídit ... uvidíme během týdne , co jak bude .. ještě nevím, jak to bude s tou sestřenkou. Fakt nevím, co mám dělat.

jani, jo,jo ... to bylo na tebe ... ale poud pojedu, tak bych mohla odvíst i Makoše, ale počítám, že bych jela domů, tak kolem 24:00. Nebo říd ty a já se s tebou svezu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jani, já myslela , že jsi s tím byla u dr. ty jsi trdlo ... to jsem zvědavá, co ti v PO řekne.

Jsem dneska uplně hotová .. chci umejt nádobí a jít chrmnět ... se mi tak ale nic nechce.

Mikeš byl ukázkovej .. dala jsem ho dopostýlky dala fláňu .. šla pryč a usnul si sám .. tak by to mohlo bejt každej den.
27. čer 2009 ve 22:20  • Odpověz
Zuzi, teď jsem čučla na ty fotky ... jééé ty jsi byla krásná ... ty vlasule nahoru ti moooc slušej ... jo a bejt tebou se nestříhám, máš fakt náádherný vlasule.
27. čer 2009 ve 22:25  • Odpověz
Těhukle nejsem .. právě dojel tetouš :grinning: ... hodná teta, že nedojela včera :grinning:
27. čer 2009 ve 23:33  • Odpověz
Krásné ráno! :wink:
Tak jsem si dneska pochrupala, dokonce dýl než Sláva :grinning: , Nellouš už je taky vzhůru.
Zdálo se mi, že jsem ležela v nemocnici :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: .

Musím vymyslet, co uvařit, včera jsem koupila krůtí prsa :dizzy_face: .

Jinak vám přeji krásnou neděli, hezky si ji užijte s celou rodinou! :dizzy_face:
28. čer 2009 v 07:48  • Odpověz
Čao ženy.
Ta já pro změnu budu dělat pangouše u br.kaší.

Zuzi .. ty máš pořád nějaké divoké sny :grinning:
28. čer 2009 v 09:06  • Odpověz
se mi nechcou loupat beambory .. nechcete někdo přijít? :rolling_eyes:
28. čer 2009 v 09:07  • Odpověz
Mišák za spaří na klavírku ... z něj budu mít muzikanta :grinning:

Přemejšlím, že něco upeču .. ale taky se mi nechce ... že by turbokopr :sweat_smile:

Zuzule, tak co , přivalíš zítra?
28. čer 2009 v 09:11  • Odpověz
Sem začla prát .. to naštěstí dělá pračka .. ale kdo to pověsí, to teda nevím ...asi já , co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. čer 2009 v 09:14  • Odpověz
Ty jo .. záplavu už maj 13 obětí ... to je strašný.
28. čer 2009 v 09:21  • Odpověz
jako ženy .. kde jste?

Brambory už mám nachystaný na uvaření .. pangásek čeká než ho osmahnu a salát je v ledničce .. no já jem ale šikovná holka :grinning:
28. čer 2009 v 10:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.