• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
za 15 minut vyrážím
13. srp 2009 v 10:21  • Odpověz
ženy, taky je vám, tak zle z přežrání ??? :grinning: :grinning:

Leni bylo to super, Anička mi na chvilku vytuhla v autě, Kubík chudák začal plakat, ale dobrý, nakonec jediný kdo někde něco nechal, byla Lucka, u mě v autě bundu :grinning: :grinning:

s manželem jsem se potkala mezi vratama, zrovna tlačil ven motorku a jel pryč, tak jsem sama doma, jdu si posbírat prádlo a zalehnout k telce, bo se nemůžu hýbat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2009 ve 20:07  • Odpověz
Zduř ženy, Jani já hovádko jsem se ještě nacpala teplou kapustou, kterou mi mamča donesla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: :grinning: .

Bylo to bájo, jen to strašně rychle uteklo :frowning2: .
13. srp 2009 ve 20:28  • Odpověz
Tak kde ste? :confused:
13. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz
Nic, jdu chrnět, bolí mi zuby :angry: :rolling_eyes: . Mic, ptala ses Mirka na tu hlínu :wink: .
13. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz
Su tu ...Michálek zaboha nemohl usnout a pořád se ke mně tulil miláček můjmilovanej.

Zuzi .. z Mirkem jsem to probrala ... takže .... zítra mi kámoš zjistí za kolik by byl kontyš z odvozem .. pokud to bude za slušnou cenu, tak by jsmne to domluvily na příští víkend .. pokud to bude hodbně drahý, tak se na to vyprdnem.
13. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz
Mirek udělal zapečený brambůrky .. já do nich 2x píchla a jsou na stole ... taky to nemám kam narvat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

leni ... no jsi hostitelka jak blázen a Zůza :grinning:
13. srp 2009 ve 21:37  • Odpověz
13. srp 2009 ve 22:54  • Odpověz
tady je fotka těch botiček Nike http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24927772
13. srp 2009 ve 23:27  • Odpověz
gůt najt
14. srp 2009 ve 02:04  • Odpověz
Zdarec palec,
Mic, příští víkend se nám to nehodí ta hlína - v sobotu i v nedělu slavíme tu Nelldu :fearful: .
Chtěla jsem hlasovat, ale neviděla jsem ten kod, byl tam křížek :unamused: . A ty tvoje boty se mi moc nelíbí :zipper_mouth: :pensive: , ale hlavně, že se líbí tobě :grinning: :wink: .

Přemýšlím, že pojedu trpět k zubařce :frowning2: . No ještě uvidím.
14. srp 2009 v 06:39  • Odpověz
ahoj,
tak jak jste se meli na sraziku?Urcite skvele,jak pisete.
Venku vykukuje slunicko,ze by...?
Zuzi-tak at te zub -y prestanou brzy bolet,je to hnus.Radej bych taky skocila k zubajde,bude vikend,tak at se netrapis :wink:
Mic-botky se mi celkem libi,jsem ujeta na boty. :slight_smile:
No nic,my posnidali,jdem neco robit.
Hezky slunickovy den vsem..............................!
14. srp 2009 v 07:56  • Odpověz
Ahoj Jitu,
čekám, až se vzbudí Nellouš a pošupu k zubařce, MM mi tam volal :wink: , ale bobky mám teda fest :pensive: . Když tam jdu na prevenci, tak se ani nebojím, ale teď.... :rolling_eyes:

Tak si užijte krásnej den :dizzy_face: .
14. srp 2009 v 07:58  • Odpověz
Zuzi a kam chodis k zubarce?Neboj se,kdyz bude nejhur,rekni si o injekci,mne ji teda vzdycky dala,kdyz jsme se bala a bolelo :wink:
14. srp 2009 v 08:30  • Odpověz
TAk at Te to neboli :slight_smile: ,ale ty to zvladnes!!!!!
14. srp 2009 v 08:31  • Odpověz
Zdar buchty,

tak jsem v Lipasu, ale furt nemám čas dočítat ani na PC :wink: jen registruju včerejší sraz :wink: vidím, že jste se pěkně přežraly, tož jsem aspoň nic nepřibrala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

A zase jdu, jsme po snídani a vyrážíme do ulic :wink:

hezký začátek víkendíku :wink:
14. srp 2009 v 08:39  • Odpověz
Ahojda,

tak já od rána lítám,byla jsem u Mudra,mám zase zánět močáku :pensive: ,já se toho asi nikdy nezbavím...Teď si jdu vyzvednout Davídka k ségře a budeme venku.Obídek dneska vaří tatínek,bo je doma.

Zuzouši,co ten meloun?..sem ti ho zapoměla nabalit :unamused: .Držím pěsti,ať tě zubař moc netrápí.
14. srp 2009 v 10:36  • Odpověz
Jeee,Lena se ma,kdyz ji vari tata. :wink: JA jdu delat zavitky z cukety :slight_smile: Prej je to mnamka.
Dnes mam zas nejakej kopr,uz me to drzi nejak dlouho :angry: :grinning:
14. srp 2009 v 11:11  • Odpověz
Čao ženy ...

to není jistý na kdy .. jen jsem to tak navrhla .. a další víkend už by to šlo ? .. ale stejně se bojím, že příjde z nějakou pálkou a bude po ptákách.

zuzino ... jakto, že se ti nelíí mpoje botičky :angry: :grinning: ... já su z nich unešená, hlavně s té podrášky :o))

Jo a laskavě se pokud hlasovat teda znova ..jo ... můžu vyhrát plíny na celej rok ... to by byla bomba :o)))

Makoušku, jo, jo .. bylo to super a měli jsme plná bříška. Jinak ve středu se plánuje srazík u nás ... Bude těstovinovej salát .. víc návrhů vám nedám, jelikož nic jiného pořádně neumím .... moře vína a coca coly ... a pokud nebude rezignovat trouba, tak i možná něco upečeu ... nebo upeču z Wilkem :o))
14. srp 2009 v 11:47  • Odpověz
Jity hlasovalas? ..Leni hlasovalas ...Zuzi už jsi hlasovala ? ...prosííííím
14. srp 2009 v 11:51  • Odpověz
Sem zas Michálkovi na bříšku našla klíště ... ještě že jem se to naučila vytahovat ... jinak by mě jeblo ... nedám dopustit na ty klěštičky na klíšťata, tím třo jde uplně krásně.

Přišly mu dbneska ty Nextíkoví samndálky a jsou boží ... až na to, že jim blikaj paty :sweat_smile:
14. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz
Mic,mě tam ten hlas nejde dát :frowning2: ,došel mě na email kód a když ho zadám(i jsem ho kopírovala,abych se nepřeťukla),tak mě to napíše,neplatný kód :angry: ..Budu to zkoušet..
14. srp 2009 ve 13:15  • Odpověz
mic,tak hlasek od nas uz tam mas :grinning:
14. srp 2009 ve 13:48  • Odpověz
Jity ...dík .....

Leni, nevím proč .. tak to prosím skoušej ... dám vám pak plínu když to vyhraju :o))) :grinning:

Mikeš nechce za boha spát ....chjo

večer asi razíme do hospody .... jupíííí ... to se zas bude Mišišovi krásně spát na čerstvém vzduchu :o)))
14. srp 2009 ve 14:05  • Odpověz
Zdarec palej Magdalény :slight_smile: ,

právě jsme dorazili z ValMezu. :sunglasses:

U zibařky celkem v poho, dala mi tam dren a je to o malinko lepší, zítra a v nedělu tam mám jet zas. :confounded: Jitu, chodím do Jeva k Letfusové.

Mic, zkusím hlasovat večír.
Zatím se mějte žůžově :wink: .
14. srp 2009 v 16:14  • Odpověz
Co jsi dělala ve Valmezu ? .. nepotkala jsi tam mojí mamku :sweat_smile:

Já ti říkala, že ti tam dá ten dren ... skus si na to i trochu mačkat ...ať tomu jakoby pomůžeš ... mě to taky vždycky pomohlo

Zuzouchu ..se nevykrucuj a šup ať už máš odhlasováno :o)))
14. srp 2009 v 16:17  • Odpověz
Zuzi .. tak ten Letovskej odvoz stojí 3500,- ... což je moooc ...Mirek se ještě skusí někde zeptat ... ale až příští tejden.
14. srp 2009 v 18:12  • Odpověz
Mic, to je jasný, že se vám to nevyplatí :unamused: , ale teď mě napadlo, že sis mohla včera trochu naložit do auta, jestli pojedem ve sředu k tobě, tak jsme ti taky mohly něco dovízt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
14. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz
Tak drén už mi vypadl, ale fakt mi to pomohlo :dizzy_face: . Se těším na zítra :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Sláva byl ve ValMezu služebně, odchytl nás v Jevu, tak jsem poslala taťku s naším autem dom a my s Nelldou jsme nasedly a jely :dizzy_face: . Bylo to ale jen na otočku. :wink:
14. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz
Mic, já tam prostě místo kodu mám křížek :frowning2: :confounded: a tak moc ráda bych hlasovala pro Mišinka.
14. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.