• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Jo, ještě k té hlíně, krom příštího víkendu je nám to šumák, kdyby přeci jen :wink: .
14. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz
No nic, jdu chrnět, zítra má být pěkně, takže u nás bude zase makačenko na plotě, ale vytáhla jsem z mražáku kuřecí prsa, tak si je snad ugrilujem navečer :wink: .
Jen ještě musím vymyslet něco na oběd :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Tak dobrou :sunglasses:
14. srp 2009 ve 22:21  • Odpověz
dar ženy .. jsme byli v hospůdce ... jdu chrnět ... sem hynoušek.

zuzi .. tak to skus prosím takhle .. najeď si na www.pampers.cz ... třam si najeď na tu soutěž ... pak na fotogalerii ... tam zadej jméno Michálek a vyjedou tam 2 ... tak rozklikni toho našeho ..toho druhýhi ne :grinning: ... bratránkovi to taky tak udělalo ... nevím proč.

jdu hajat ... tak pa pááááááááááá
15. srp 2009 v 00:42  • Odpověz
Čao žny .... no .. kde jste?
15. srp 2009 v 09:50  • Odpověz
Nazdar beruny, tak za Míšánka jsem hlasovala a ještě jsem tu adresu rozeslala po emailu :slight_smile:
15. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz
No ty jsi uplně nejpokladovější :o))))
15. srp 2009 v 17:20  • Odpověz
Zas nikde nikdo :angry: .
15. srp 2009 ve 20:28  • Odpověz
Čao ženy.

Včera došla kamarádka ..s edělo s evenku a z dálky jsme poslouchalí čoch .. no a nejak nám to nedalo .. od Mirka jsem costala požehnání ... ašly jsme na trať ... jenže tam skoro nikdo nebyl ... tak jsme do sebe kopli 3 polejváky a šupa domů.

Dńeska dělám květák.

Jo a s tou středou počítám na 100% jůůůůůů
16. srp 2009 v 11:14  • Odpověz
ahoj,

su po včerejšku hotovson, tak jdu dodělat oběd, máme kapra a pak ulehnu a budu spát s Tobouškem, bo jsem přišla v půl 5 :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face:
16. srp 2009 v 11:52  • Odpověz
Nazdar máničky,
včera jsem ráno byla opět u zubařky :rolling_eyes: , pak jsme si vyrazili na výlet - do Zlína do ZOO, bylo to tam úplně super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , lidí teda bylo dost, ale ZOO je nádherná :dizzy_face: .
Dom jsme dorazili až v 8. a nic se mi nechtělo, tak jsem vytuhla u TV :grinning: .

Dneska pro změnu ráno zasa k zubařce, opět mi vyměnila dren. V Jevu je pouť, tak si hned ráno Nellda vydyndala houpajdu, už stojí 25Kč :astonished: :astonished: :astonished: :confounded: :angry: , ale je pravda, že díky tomu, že tam vůbec nikdo nebyl, tak se Nellda houpala víc jak čtvrt hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
Zítra pro změnu zas frčím k zubařce :pensive: , ale je tam až odpo, zub mi furt pobolívá, tak snad mi nedá ty ATB :unamused: .
Dneska se mi nechtělo vařit, tak Nellda měla polívku z mražáku, Sláva měl zbytek žemlovky a já jsem měla inst.nudl.polívku :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale zato jsem udělala super štrůdl :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . A vysála jsem a setřela celej spodek :wink: .
Nellda pomalu usíná, Sláva šel zas dělat ven, tak taky půjdu něco dělat, musím Nelldě vydrhnout sandoše, má je jak čunda. :fearful:
16. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz
Zuzi ... neboj .. ten dren ti zabere ... jen to chvilku trvá ... já byla třeba 5x
16. srp 2009 ve 13:30  • Odpověz
Mikeš konečně usnul ............ uff .. nevím, zda mu nepůjdu s tím spaním pomoct :sweat_smile:
16. srp 2009 ve 13:31  • Odpověz
Kufa ... tp je vs jak nasranejch ...od rána je plácám jak o život.
16. srp 2009 ve 13:48  • Odpověz
Zítra jedu do Boskovic s mím taťkem něco kuli čističce .. tak jsem zvědavá .. ale konečně to vypadá dobře ... no uvidíme.

Musím zalítnout do Bazenu zarezervovat toho fleka Mikeškovi ............. do alpinu na čučendu .......... do DM ... to by mělo bejt SJO
16. srp 2009 ve 13:51  • Odpověz
Jity .... budeš z malou chodit taky na to plavání?
16. srp 2009 ve 14:16  • Odpověz
ahoj pri nedeli,

my jeli do Jeva na pout,no to je bida,koupili popkorn,stavili se na hrbitov a hura dom.
Tatovi skonciliy zavody v TV,tak jdem asi k bazosu.¨je tam parak jak blazen...
Mic-jeste jsem plavco nezamlouvala,musim zjistit,zda to ta pojistovna proplaci
16. srp 2009 v 15:32  • Odpověz
No a pokud toneproplácí, tak chodit nebudeš?
16. srp 2009 v 15:53  • Odpověz
Hm ... tu nikdo.

Mikeš už je vpostýlce a je tam ticho ... tak doufám, že už chrupe. :sweat_smile:
16. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz
Sem malímu našla další klíště ... během tejdna druhý ... fakt mazec ... no ajedno jsem měla já :angry:
16. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz
Zduř buřt, docházka je teda pohoršující :angry: :confounded: .

Mic, nepřemýšlela jsi o očkování tobě i malýmu na proti klíšťové encefalitidě? Myslím, že u vás by se to gor vyplatilo.

Nic se mi nechce :rolling_eyes: . Včera jsme grilovali, tak jsme si užívali rodinnou pohodu, jen mě sralo, jak to tady furt vypadá :pensive: , terén nedodělanej, všude bordel :pensive: :rolling_eyes: ..... a prostě nekonečně moc práce. :pensive:
17. srp 2009 v 06:38  • Odpověz
Jo, ještě vám musím napsat, co se mi zdálo :zipper_mouth: . Že jsem měla čtyřčata a pak trojčata a jedno starší děcko :astonished: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
17. srp 2009 v 06:39  • Odpověz
Ahojky ženy

za chvilku valím do Boskovic.

Zuzi .. Malej i Mirek už maj za sebou 2 očkování a třetí maj v lednu ... no a já jelikož jsem kojila, tak jsem ho nemohla ... ale teď na podzim si ho taky nechám dát.
17. srp 2009 v 08:19  • Odpověz
Zuzi .. no ty se nám ale rozrodíš ... a doufám, že to nebude u nás v koupelně :O) :grinning:
17. srp 2009 v 08:20  • Odpověz
Ty seš pako! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Držím ti pěsti ohledně té čističky :wink: .

Dneska zas bude pařák :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

ÁÁÁÁÁ Jaňouch už dneska v pracovním procesu, chudinka :zipper_mouth: , moc se nepředři :wink: .
17. srp 2009 v 08:31  • Odpověz
Hoj ženy...Zuzi díky za podporu...jsem od sedmi v práci a jsem vyřízená jak žádost na byt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no dobrý, co nadělám...budu doufat, že na tu mateřskou taky někdy půjdu..
17. srp 2009 v 09:45  • Odpověz
Zuz, ty tvoje sny jsou ale mazec...já jenom doufám, že se ti to nevyplní :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2009 v 09:49  • Odpověz
Bože, Jaňouchu nestraš mě o plnění snů :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Pálí mi držtička bo jsem poobědvala včerejší masátko z grilování a zas jsem to drobet přehnala a s kořením :fearful: :fearful: :fearful: .

Nellda je už v postýlce bo se ráno vzbudila už v 7 a od té doby je příjemná až to hezký není. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo! Našla jsem Nelldě klíště :angry: , v třísle, asi 1mm malej zmetek :angry: . Nevím, jestli ho chytla včera u nás na zahradě, bo chvilku chodila v té vysoké trávě :angry: :confounded: .
17. srp 2009 v 11:32  • Odpověz
Jani, taky doufám, že co nejdřív odejdeš na tu mateřskou - už jen kvůli tomu, abys s nama mohla srazíkovat i dopoledne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: .
17. srp 2009 v 11:37  • Odpověz
Hoj ženy ... jsem doma.

Jo av Alpinku žádná 50% není :angry: ....ludry ...ale vyřídila jsem si tam co jsem potřebovala :dizzy_face:

Čistička je v poho .. vše nám dovolila .. takže ve středu se jede kupovat ..... uff jedna starost s krku.

Zuzi ... Michálek to včerejší měl taky v třísle.

Už mám koupenou na středu colu .... te´d ještě vínisko :O)) .... holky a nechcete si dovíst stany a tu spát ? ....... dámskýá jízda :O)) ........ jeden stan vám můžu půjčit.
17. srp 2009 v 11:50  • Odpověz
jani, přeju ti co nejpříjemnější pracovní proces :sweat_smile:
17. srp 2009 v 11:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.