• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Jinak na středu už mám napečíííno ... pekla jsem z Goldfeinem :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2009 v 11:54  • Odpověz
A copak jsi upekla dobrýho???? :sunglasses:
A kdy budete chodit plavat?
Jakto, že tam není akce v Alpáči? :angry:
17. srp 2009 v 11:59  • Odpověz
Super ta čistička :dizzy_face: .
U nás to s tím spaním neklapne bo už ve čtvrtek budu muset chystat na víkendovou pááááááááárty, chci něco splácat Nelldě - jako dort, tak se do toho musím pustit už v týdnu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz
ahoj holky, zdravím od našich, kdy máme ve středu přijet mici , popiš mi nějak cestu z Knínic. Jinak ve středu ráno musím s Hančou na zubní, náhradní výplň ze zubu během tábora vypadla, má to pod tím zubem celý nateklý, tak jsem zvědavá co ji bude dělat. Dnes jdeme na zámek, půjde i jedna známá s dcerkou. Zítra odpoledne jedeme domů, pak ještě večer jdu na nějaké líčení do Boskovic. Zatím tedy ahojky. Zítra ráno mrknu.
17. srp 2009 ve 12:18  •  2 děti  • Odpověz
Zuzi .. takové 3 bochtičky :o)) malinké, ale máilé ... možná teda dneska jedna utrpí újmu na zdraví ..chodím na d ní jak mlsnej kocour :grinning:

Zuzi .. byla jsem v těch lázních a tam nikdo .. až teď mi Makoušková řekla, že musím jít někde vedle do TJ cosi .. už zas nevím co mám na tom netu hledat ... takže nevím.

Prosím kdo ví, at mi to napíše ...díííííkec

Dani .. no zas asi na tu 11:00 ale kdo chce dřív, klidně přije´dte.

Dani pojedeš na Letovice .. z Letovic na Křetín ... tam nemáš kam jinam odbočit ... projedeš Křetínem a další vesnice je Prostřední Poříčí ... hned za cedulí odbočíš do prava ... pojedeš pořád po hlavní/no hlavní ...obecní :oí)/ ...kolem obchodu až dojedeš k točně .. tam se dáš do leva /nahoru/ .... a první odbočka do leva na takovou polňačku apořád nahoru až dojedeš k nám :O)))

Jo a Makouška už máme doma ... pere až se z ní hulí :O))
17. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz
Mišmaš už chrní ....jupíííííí
17. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz
Zítra jedu do Brna ... a do makra .. maj tam balík zelenejch pampersek za 259,-kš ... což ulně báájo cena.
17. srp 2009 ve 13:01  • Odpověz
mám zde takovej mrdník .... ale se mi nííííííííííc nehce
17. srp 2009 ve 13:03  • Odpověz
Mic, je to TJ Rytmus :sunglasses: . Hele, jestli to plavčo nemáš domluvený na pevno, tak tam zavolej co nejdřív, mají tam fest narváno. :unamused:
17. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz
Se máš, že zas jedeš utrácet :angry: .
Jak to víš, že je Makouš doma?
17. srp 2009 ve 13:09  • Odpověz
Zuzi .. nejedu utrácet .. jsem totál love fríííííí ...ale nemáme doma nic ..plíny, mlíko, jídlo .. takže to základní .. a hlavně fr. dresing na salát :o)))

no právě tam chcu jít sehnat číslo .. pokut to já z mejma schopnostma zvládnu.
17. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz
Ty voe Micino, že seš to ty, tak se jdu podívat až do garáže, jestli tam to číslo nemám! :angry:
17. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz
Mic, máš v IP ten foun :sunglasses: .
17. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz
zuzi .. moc díky.
17. srp 2009 ve 13:47  • Odpověz
se mi chce zaz tak brečet ...chjo... s ena to vyseru

jak jsem vám říkala o té sestřence a tom HCG .. tak dneska byla na tom UTZ .........a ............... už má chudák po revizi. Dneska je Peti, tak to dostala k svátku :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
17. srp 2009 ve 13:49  • Odpověz
Ježíš, to je na prd, že jí to nevyšlo :frowning2: .
17. srp 2009 ve 13:51  • Odpověz
Jak to, že Makouš pozdravila na Lednu a tady se ani neobjevila???? :angry: :angry: :angry:
17. srp 2009 ve 13:57  • Odpověz
no tak to jako nemyslí vážně, ne ... Makelíno ... ta běhno ... za lednem se ti zachtělo ....
17. srp 2009 ve 14:07  • Odpověz
Prej ty běhno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2009 ve 14:12  • Odpověz
Jdem ven se píct, čágoš, po 4. hodině valím k zubařce :confounded: .
17. srp 2009 ve 14:13  • Odpověz
C se ksichtíš ... vžyť ti ulevuje od bolesti .. já se na to vždycky těšila :grinning:

Dosaten Makelínová na prdel ... taková nevěrnice. :angry:
17. srp 2009 ve 14:15  • Odpověz
Tak do Brna nejedem , jelikož nejsou peníze ani na ty plíny :frowning2:
17. srp 2009 ve 14:22  • Odpověz
Teď jsem koukal an aúčet a mám tam 1868-kč .... no mě jebne .. to jsem tam nikdy neměla ....... :frowning2: :confounded:
17. srp 2009 ve 14:29  • Odpověz
Mic já mám na účtu 498,- :grinning: :grinning: ale právě mi v rukou přistála výplatnice a zítra snad budou na účtu i prašule...

tak Makelínová nevěrnice na nás prdí, jo??

Mic, Peťky je mi moc líto...ach jo...to je fakt na ho.no :pensive: :pensive:
17. srp 2009 v 15:05  • Odpověz
Makelínová má štěstí ... nevěrnice není ... přijela zamnou, aby jsme vás mohly pořádně pomluvit ... to máte pupence , co :grinning: :grinning:

mikeš už je hyn .. musím to tu dát ještě dohromady, malího zaparkovat do pekechu a asi proběhne to žehleníčko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2009 v 19:52  • Odpověz
Mic, to je fajn, že dorazila za tebou, ale na nás jaksi zapomněla :pensive: .
17. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz
to je fakt...mohla nás aspon pozdravit :frowning2:
17. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz
Jela za mnou pro kačky .... ktreé u nás zapoměla :sweat_smile:

Mirek ještě není doma ...chjo
17. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz
Marky .. ten USB náramek nemaj a ani bílou mikynu a ani černou mikynu. :angry:
17. srp 2009 ve 22:03  • Odpověz
Ty jo , kde se touláte ženy?

jedu teda asi do toho Brna ... ale ještě to není 100% .... se mi tam nějak nechce .. to je co říct.

Jinak Makouš už nám zaplatila plavání ... takže 16.9. v 9:00 nastupuje ....marky díííkec
18. srp 2009 v 10:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.