• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
ahojky holky, za chvilku asi už vyrážíme dom. Tak zítra od zubařky bysme to hned vzali směrem na ty Letovky, mrknu ještě na mobil, zda jsem si nevymazala tvoje číslo zuzinko micinko, kdybych náhodou zabloudila. Tak zítra ahojky holky :sweat_smile:
18. srp 2009 v 10:23  •  2 děti  • Odpověz
Čus bus ženy,

ještě jsem nedočítala, jdu vás jenom pozdravit, uklízím, peru a dělám po 10 dnech mimo domov pořádek, ale ozvu se. Večer mi jezdí mužíček domů, tak jsou jiné aktivity než internet :grinning:

Zítra se na vás ale těším :dizzy_face:
18. srp 2009 v 10:31  • Odpověz
No tady to dneska vázne ženy :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

Jo a řekněte mi, co vám na tom Rajčeti nejde? :confused: Mě to tam jde v pohodě :sweat_smile:
18. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz
Asi začnu, jak jsme se měli my a pak vás dočtu, ono toho sice není moc, ale popořádku

V sobotu jsem se už nestihla ohlásit, jaksi jsme spěchali, abychom dorazili před obědem do Lipníka, tam jsme si dali kafe, popřáli babičce k narozeninám, co měla a jeli jsme dál, ke druhé babičce do Velkých Karlovic Po cestě jsme se stavili na obídek, mňam, měli vynikající svíčkovou, jako od maminky a troufám si říct, že ještě lepší Odpoledne jsme dojeli do Karlovic, všude už kolotoče, stánečky, no paráda, jen jsme se převlíkli a valili dolů do dědiny na pouť (ofiko je až v neděli, ale stánečky jsou od pátku), Tobouš se pořádně povozil, utratili jsme jen za tu sobotu majlant, dali si pivečko, medovinku a šli zase pomalu zpět k babi. Večer jsme poseděli u vínečka a šli spát. Dopoledne v neděli probíhaly velké přípravy, pouť se tam dost prožívá a je opravdu velikánská na tak malé městečko No a vyrazili jsme a všude asi miliarda lidí, s Toboušem jsme valili rovnou na kolotoče, kolem 3 už to měl bobek fakt dost, dali jsme si u místní školy zvěřinovej gulášek (výbornej) a Tobouše jsem s mamkou poslala zpátky se vyspat, my si s Vaškem prošli stánky, něco pokoupili, dali si pivečko, medovinku a tak (v tom vedru jsem byla už solidně piclá ) a pak nám navečer ještě přivedli Tobouška a zakončili jsme to pár kolotočema a šli domů, večer jsem padla za vlast
18. srp 2009 ve 13:42  • Odpověz
Ahoj,

jdu vás pozdravit a frčím něco dělat.Máme doma bordedel,až to hezky není.Malej si hraje na písku,tak musím využít situace,že neotravuje,abych si šla hrát za ním.Nevím,jak na tom budu pak s časem...asi na štíru..ale za dobrou cenu :wink: .Tak pá,ozvu se večer,jestli neodpadnu.
18. srp 2009 ve 13:43  • Odpověz
No a v pondělí jsme si udělali odpočinkový, jen jsme šli na procházku a jinak si užívali pěknýho počasíčka a veliké zahrádky, lesa a všeho kolem. V úterý jsme měli plánovanej výlet ještě za rodinou, za Tobiho 89letou praprababičkou, je pořád čupr, moc ji obdivuju, dokonce pro nás napekla výborný koláče Ve středu jsme se vydali do Rožnova pod Radhoštěm, navštívili jsme jednu část skanzenu - Mlýnskou dolinu, prošli si město, pak to Tobouše přestalo bavit a vřískal, že chce jet zpět za babičkou, tak na to jsem neměla nervy a jeli jsme ve čtvrtek jsem už bohužel museli jet do LIpníka, MM nás tam nechal a jel domů, musel už do práce

No a v Lipasu klasika, Tobouš si užíval hlavně bazén, já jela v pátek omrknout Olympii v Olomouci, koupila jsem Tobouškovi zimní bundu, mooooooooooc pěknou a je mu delší, tak jsem ráda, narazila jsem i na pěknou vestičku, tak máme i tu No jo máma zběsilá
V sobotu jsem taťkovi pomáhala na zahrádce, má ji velikou, tak jsem taky přiložila ruku k dílu, Tobiš samozřejmě taky No a večer jsem byla pařit, tady z holkama z rohněvankyň jsme měly sraz v Olomouci, byly jsme na večeři, zahrály si bowling a vyrazili pařit Bylo to super, domů jsem dorazila v půl 5, ale výmečně střízlivá V půl 10 už jsem byla na nohách a už jsem připravovala oběd, protože jsem pozvala babičku s dědou No jo, blbej nápad, po pařbě Ale nakonec jsem to stihla, udělala jsem kapříčka a knedlíčkovou polívku a byl klídek V neděli jsem to pak dospávala a včera už jsme frčeli domů, no prostě veget
No a jdu vás dočíst a jsem zvědavá, o co jsem přišla :grinning:
18. srp 2009 ve 13:45  • Odpověz
ahoj holky nestíhám nestačím ještě asi tak čtrnáct dní pak už to snad bude lepší máme lítání kvuli bytu ale vše je ok a 29.8. by jsme se měli stěhovat :slight_smile:jinak ted řešíme usínaní terky-
u nás usínání většinou večer na prsu a nebo zpívání a rukou pohupování pak přendavám do postýlky poté vydrží cca 3hodiny spát pak chce pít a pak už se budí snad každou 1--2hodiny :frowning2: chce pořád prso zkoušeli jsem um to nechce vubec láhev mi dává na stranu a chce prso a kaše taky nijak nezasití tak nevím asi bude stěhování do pokojíčku :slight_smile: hned jak se přestěhujeme jinak nám ted rostou vrchní jedničky a je to mazec tři dny měla teploty 38,5 nic nejedla nechtěla jem jsem kojila jednou zvracela a trochu průjem to nevím co bude až polezou řezákya stoličky :frowning2: dásen má pěkně naběhlou chudáček malá.
Jinak děláme perfektně paci paci to je ted nejoblíbenější činnost a taky tak tak všelijak a nočník jí zatím drží když jí posadím bud čůrá nebo kadí :slight_smile: včera mi do něj položila ruku a rozpatlala si svoje kakance po celém těle to jsem se otočila na 5sekund no mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. srp 2009 ve 13:47  • Odpověz
Tak jsem vás dočetla, jako docela fuška :confounded: :confounded: :confounded:
18. srp 2009 ve 14:18  • Odpověz
Co se tady čertíte, že jsem se nerozloučila, mlela jsem o těch Karlovicích jak dlouho, že jedeme v sobotu a prostě jsem to už nestihla, sem dojít :angry: Ale jinak jsem v pátek napsala čágoš :angry: :angry: :angry: :angry:

A včera jsem napsala na leden, pak jsem musela valit vyřídit ještě papíry do banky, abych to stihla a sem jsem to bohužel nestihla :angry: Tož mi neserte :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: Nestíhám, nesvačím, tož není čas :rolling_eyes:
18. srp 2009 ve 14:20  • Odpověz
holky by jste nevěřili když jsem předevčírem vylézala z vany chytla jsem se madla před ní to se urvalo a já letěla z vany hubou napřed jsem samá modřina a pravačku mám v šátku mám naražený rameno beru prášky a mažu mastí :frowning2: brečela jsem bolestí jak malá želva cely barak už spala nemohla jsem se zvednout a to jsem musela znovu do sprchy neb na zemi byla špína jak jsme u tech známých májí to tu na stavbě nebyla jsem schopná dostala jsem klepavku a snad 15min trvalo než jsem vylazla po schodech do pokoje abych vzbudila manžu ten se zděsil co se stalo ale hned mě ošetřoval a mazal mastěma no bylo to fakt hrůza :unamused:
18. srp 2009 ve 14:21  • Odpověz
No a jelikož se vzbudil Tobouš, tak valím :wink:
18. srp 2009 ve 14:23  • Odpověz
Hoj beruny...
teda Baru, to jsi měla štěstí, že jsi třeba hlavou někam nevrazila, ty jo...já takhle spadla loni u nás v koupelně, už tři roky jsem říkala, že jsem zvědavá, kdo si na té mokré podlaze rozbije hubu, nerozbila jsem si sice pusinku, ale květináč, do kterýho jsem padla....ale měla jsem modřinu na rameni jako kráva...

Maky, tak to jste měli super dovču...ženy...zavírám krám a jedu makat...pa pa
18. srp 2009 v 16:59  • Odpověz
Čao ženy.

jsem doma.

Mikeš e jsme dali do toho houpacího autíčka a on z něj hned vyskočila a my ho nestihli chytnout .. takže nalít hlavou přímo na čeleznozu hranu toho auta ..... jsem to ořvala sníám .. má na čele švic jak prase, ale v tu chvíli to vypadalo na zlomenej vaz ... no hrůza.

Jinak jsme vcelku nic neloiily ... když nepočítám 4000,- v makru ... za nic ... plíny, mlíko, jídlo, pivo

V Ikei jsme se nabaštili ...Mikeš si hrál v tom baru a koupila jsem tam akorát uchyty na ty šuplíky do kuchyně, spořící žárovky a misky na salát .. no a Miekšovi jednu Mišku ... vždycky něco odtáhne :o))

V Tescu b... víno a věci na salát na zítra .. sobě kalhotky, a pyžamo .. Mikešovi Mikču ve slevě.

Jo a v HM Bekovku

Bch zapoměla .. v C&S mě vyreklamovali ty kalhoty, tak za to víměnou kasbelu a takovou lehkou sukýnku ....toť sjooo

jdu chystat ten salát a uklidit tu ten mega biordel.

Moooc se na vás těším.
18. srp 2009 ve 20:22  • Odpověz
Zdarec,
Mic, ještě, že se Mišovi nestalo nic horšího :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: , chudáček malej.

Baru, tak jsi měla štěstí, že sis nic nezlomila :wink: .

Včera jsem trpěla u zubařky jak blázen :frowning2: , sříhala mi dásno :pensive: a neřekla mi to dopředu, myslela jsem, že se bolestí zahrabu do země :pensive: . Krve ze mě teklo jak z vola, no hnus :pensive: .

Mic, taky se těším :dizzy_face: .
18. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz
Dobrý večer,

u nás se leží, Vašek jel zařídit dřevo na střechu a domluvit tesaře, zítra nám mají přijít penízky na účet, tak budu milionář :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Mic, tak hlavně, že je malej v pohodě :confounded: :confounded: :dizzy_face:

Stříhala ti dásno :confused: :confused: :confused: :confused: No fuuuuuuuuuuuuuj, to mi ani neříkej :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: Furt se chystám na to trhání zubů, ale prej až na podzim, až bude chladněji, že to míň krvácí, ale aj tak, se tam poseru :pensive:
18. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz
Baru ty jsi taky solidní kaskadérka, ty jo, to muselo vypadat, tak hlavně, že jsi jakž takž "celá" a nemáš nic zlomenýho. tak se hezky kurýruj a snad to bude brzy ok :wink: :dizzy_face:
18. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz
Jdu se sprchnout a dojdu :wink:
18. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz
Tož co je? :confused: :confused: :confused: :confused: Kde se flákošíte? :confused:

Mic snad neuklízíš? :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Na to kašli, po půl hodině to nbude vůbec poznat :wink: :grinning:
18. srp 2009 ve 22:09  • Odpověz
Su tu ... no neuklízím .. sem dělala los salítos .. je gutovej, ale nedosolenej .. ale dosolovat to nebudu ..každá si to už dosolí podle chuti.

Jo a mám vínečko ... už se těším, jak ho načnšm.

Zuzi ... gutová fotka v pase :dizzy_face:

no ale teˇˇd jdu trochu uklidit ... mám zde naházený ty věci z makra, že nejde vidět ani k lince.
18. srp 2009 ve 22:25  • Odpověz
makouši .. vem mi zítra na ukajdu tu kombinézu.
18. srp 2009 ve 22:50  • Odpověz
jo a bazén nám Mirek nafoukl :dizzy_face:
18. srp 2009 ve 22:55  • Odpověz
jo a Makouši flešku
18. srp 2009 ve 23:05  • Odpověz
Tu nikdo, tak jdu udělat něco s tím mrdníkem.
18. srp 2009 ve 23:10  • Odpověz
18. srp 2009 ve 23:11  • Odpověz
Flašku mám nachystanou a jdu si lehnout :wink:

Dobrou :wink:
18. srp 2009 ve 23:12  • Odpověz
Sem zatím sčučla fota z pačbičky ...slušné

jdu pokračovat v debordelizaci :sweat_smile:

marky dobrou,
19. srp 2009 v 00:20  • Odpověz
Ahoj poránu! :slight_smile:
Nellda už je vzhůru, to zas bude brzo megaprotivná :confounded: .
Já pojedu kolem 10. hodiny na poštu, pak do Jeva a tradáááá na Poříčí :dizzy_face: .

Mak, fotky super - pěkně ste si tu dovču užili. :sunglasses:
19. srp 2009 v 07:18  • Odpověz
Dobré ránko,

tak my se připravujem, ještě musíme něco vyřídit a pak vyrazíme směr Micouš :wink:

Tož zduř na Poříčí :wink:
19. srp 2009 v 08:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.