• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Jani jak asi, spinkalo se mu tam určitě super :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2009 ve 22:03  • Odpověz
no nic ženy, já si jdu odmalovat obličej z ksichtu a jdu zalehnout, Mates se domů asi ještě nechystá, tak asi půjdu chrnět bez sexu :grinning:
19. srp 2009 ve 22:04  • Odpověz
Jaňouchu a nedovezeš to :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .

Já jdu spat, su hotovson :wink: .
6eny .. pak se čučnu na ty odkázky ... Mikeš se vzbudil a do teď jsem ho chovala a telefon u ucha.

Martina , ta moje kamarádka z Kuřima mi volala, že její manžel .. teda přítel ... leží na JIP ...... vyekal se na mašině ... zrovna jeme včera na něj z Mirkem mysleli. ... to je strašný :pensive:
Sakra Mic, ty máš teď samý takový strašný zprávy....sestřenka nevydařené IVF, teď tohle, Mikešova skoro rozbitá hlava...ach jo...ale jak se říká, když se něco sere, tak pořádně....doufám,že manžel bude v pořádku, držím pěsti.
19. srp 2009 ve 22:06  • Odpověz
Tý jo Mic, na tebe se valí samý pozitivní zprávy, fakt :pensive: . Snad to bude dobrý :pensive: . Jak to s ním vypadá, neříkala?
19. srp 2009 ve 22:06  • Odpověz
Voe dyť jsi řídila :grinning: příště teda dovezu ruma a uděláme ze sebe rumové pralinky :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2009 ve 22:07  • Odpověz
tak já jdu spinkat....brou nocinku...
19. srp 2009 ve 22:07  • Odpověz
Fuj rum :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ten teda ee :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
19. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz
Dobrou Jaňouchu :wink:
19. srp 2009 ve 22:09  • Odpověz
No prej je fest domlácenej .. zlomenej 7 obratel ... vnitřní zranění, játra, ledviny ... jel do práce a neměl na sobě ani celoz kombinézu, která by ho možná krapet uchránila .. ěml rifle, motor. bundu ahelmu. :sweat_smile:

marky .. s těma vnadama ... řekla bych, že je na to zviklej z domu :o))
19. srp 2009 ve 22:10  • Odpověz
Ty vole ZVIKLEJ .. to měký i bouchlo už i mě do nosu :o))
19. srp 2009 ve 22:11  • Odpověz
No vidíš Mic, jak ti to jde :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: to IY :grinning:
Chudera ta tvoje kamarádka :pensive: .
19. srp 2009 ve 22:14  • Odpověz
Holky, moc vás milánkuju :pensive: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .

Jsem vám to dlouho nenapsala, no :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:
19. srp 2009 ve 22:15  • Odpověz
A už teda fakt jdu do betle :sunglasses: .
Dobrou vy kobry :sunglasses: .
19. srp 2009 ve 22:17  • Odpověz
Holky, tak mě se líbí ten odkaz od Leňoucha ten druhej ... má 5 ložnic a pak od Makaouše ... zuzi .. promˇiň .. u toho tvého mi příjde že budem prát na valše :grinning:
19. srp 2009 ve 22:19  • Odpověz
Zuzi ... brou nocinku :dizzy_face:

taky vás moooc milánkuju :o))
19. srp 2009 ve 22:20  • Odpověz
jsem taky uplně hotovson ... půjdu se vykoupat a tradá na kutě :rolling_eyes:
19. srp 2009 ve 23:01  • Odpověz
gůůůt najt
19. srp 2009 ve 23:59  • Odpověz
ahojky holky, včera to bylo super. Cestou jsme se ještě stavili v Boskovicích nakoupit u berťasa. Pak jsem doma trochu douklízela, manža mi namontoval nové světýlko na skříňky v kuchyni. Noc byla klidná, jak byli pořád v pohybu. No ráno vstávání po 5 . hodině ranní. Mic, je to hrůza na těch silnicích, hlavně ať se z toho dostane. Jdu ještě objednat svatební dar ( povlečení ) kamarádce, aby mi to do září došlo. Pak uvařit, asi budou mleté řížky, včera měli maso 2 + 1 zdarma (mleté ), tak to musíme brzy zkonzumovat. Pak valím do práce. Za včerejšek mici moc děkujeme, bylo to bezva :dizzy_face:
20. srp 2009 v 06:35  •  2 děti  • Odpověz
Kráááááááásné ráno :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ,

noc byla totálně na figu :stuck_out_tongue_closed_eyes: , Nelliša začala asi 10 minut po tom, co jsem zalezla, békat, vytrvale :rolling_eyes: , tak ju vzal Sláva za nama, kde se převalovala, nad ránem ju dal zpátky do postýlky a zas začala vřéskat :rolling_eyes: . Sláva z ní byl už nervní :confounded: . Já nevím proč, ale pokaždé spí takhle blbě, když je s děckama :confounded: :rolling_eyes: .
20. srp 2009 v 07:01  • Odpověz
Včera mi taťka říkal, že si snad vezmou Nelldu dneska, tak bych se mohla vrhnout na nějakej ten dortík, ale ubec se mi nesce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused: , ale ono se mi nechce nic :unamused: . Bych nejradši zalezla do postele a válela se a válela.... :grinning:
20. srp 2009 v 07:25  • Odpověz
Helooouuuu ... ženuchy

no Mikeš skončil taky u nás v pelechu ... ty děcka asi jak jsou rozlítaný, tak pak jsou přetažený a nemůžou chrniskat.

ty vole ..Dani .. v 5:00 to bych dostala jebloňa. ...mě stačí těch Mikešovbejch 7:00-.

Tak co .... kam jedem na toho Silvána?
20. srp 2009 v 08:08  • Odpověz
Dobré ráno...tak já jsem nakonec čekala na Matesa, stejně jsem nemohla spát, dojel kolem půl dvanácté, snědl čočku, tu co jsem původně vůbec neměla vařit, jen tak s chlebem bez ničeho a šli jsme spát, já teda byla solidně mrtvá, takže mazec, ráno jsem se nemohla dostat z postele, úplně kaput...ještě teď mám problém abych nemlátila hlavou o stůl...
Zuz, ale stejně je to divný, že Nellda pokaždý, když je s děckama, tak potom blbě spí, třeba by to chtělo léčbu šokem....vídat se s nima každý den :grinning: ale mám obavu, že by jste to nepřežili vy dva :grinning: :grinning:
20. srp 2009 v 08:08  • Odpověz
Prej 7.00...já vstávám v šest a taky mi to stačí, ještě že zítra budu vstávat až v půl osmé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: akorát jsem se chtěla natáhnout před Benátskou, bo budu o půlnoci mrtvola....no nedá se nic dělat, kafe to jistí :grinning:
20. srp 2009 v 08:09  • Odpověz
Jani, nevím jak by to dopadlo - vídat se s děckama každej den :fearful: , to by nás za chvilku fakt odváželi :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Už v noci měl MM kecy, že nás příště nikam nepustí (jestli si dělal srandu, to nevím). :pensive: Ale ono to fakt tak je pokaždý, že rostě Nellda vyvádí jak blázen :rolling_eyes: .
20. srp 2009 v 08:12  • Odpověz
já to chtěla taky napsat, že jestli se to bude stávat častěji, tak že vás Sláva nebude nikam pouštět :sweat_smile:
20. srp 2009 v 08:14  • Odpověz
Mic, to nevím kam jedem :grinning: . Co se dávala odkaz Mak, tak je to úplně úžasný, nádherný, takovou jsem měla představu letní dovolené, ale někde v jižních Čechách :dizzy_face: . Ale přijde mi, že je to pro nás na Silvestra zařízený moc nobl :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: , myslím, že bysme mohli mít něco obyčejnějšího, co?
20. srp 2009 v 08:14  • Odpověz
hele tak můžete na Silvestra dojet k nám...postavíte na zahradě stan a bude...to bude exotika...v zimě ve stanu :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 v 08:16  • Odpověz
Sláva mě s těma kecama se.e :angry: , ale zas na jednu stranu ho chápu, že se chce vyspat, bo v práci stres, pak maká doma a všechno ho blí, tak aspoň v noci chce mít klid :pensive: . Ale stejně mě se.e :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
20. srp 2009 v 08:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.