• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Mic, přidávám se k tobě - mám megaoborvskej gigantickej velekopr :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: .
Ale už jsem dneska byla aktivní - vysála jsem celej spodek a peče se mi maso v troubě - se zeleninou, tatarkou a pak na to dám ještě sýr na zapečení (pokus, tak snad to bude jedlý). Na brambory jsem zlanařila Slávu, ještě než šel do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Polívku máme od našich, jen ju zavařit, tak ju za chvilku šupnu na sporák.

Potřebovala bych nějakou vzpruhu :unamused: :rolling_eyes: .

Mic, jaksi jsem tě nepochopila s těma sestřenicema, co mají přijet popřát Mišišákovi, kdy jako? Zítra? Přiznám se, že se mi nechce vůbec přemýšlet :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
28. čer 2009 v 10:53  • Odpověz
Zuzi .. né .... právě že v pátek moje sestřenka(nejlepší kamarádka) mají přijít k nám na grilováni, jelikož už se to párkrát zrušilo kuli nemocným dětem ... dodatečně popřát Miškovi k narozkám .. je to i jeho kmotřička. Jenže já na to blbec uplně zapoměla .. domlouvaly jsme se už minulej tejdena Jožka . její manžel dělá u profi hasičů v BK a pá i přehozenou šichtu .. chci bejt s ní i s váma .. takže vůbec nevím co dělat.

Zítra k nám přijede Lůca .. takže lanařím i zbytek.
28. čer 2009 v 11:07  • Odpověz
chápen zííííí :sweat_smile:
28. čer 2009 v 11:08  • Odpověz
Už to chňápu :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tý jo, tak to nějak vymysli, ať v pátek nebo v sobotu - holkám to je asi fuk :wink: .
28. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz
Dobré odpoledne moje berunky :dizzy_face: :dizzy_face:

tak MM i dítě spí a může dělat manželka, teď jsem pověsila prádlo, mám žehlit a umývat nádobí a nic se mi nechce, když vidím jak se Ti chlapi mají..

Manželova firma nakonec ten turnaj vyhrála, obhájili titul z lonska, dá si tam dala makrelu byla celkem ok, ale jinak mě tam šíleně začla bolet hlava, takže jsem věčně někde ležela, jsem musela vypadat jak nasoslá matka s dítětem a nevím co si o mě lidi vykládali..no večer mi bylo líp a to už jsme byli na odjezdu aby se brouček v klidu najedla mohl jít hajat, nevím co se s ním stalo jestli už byl tak unavený odmítal kaši, nebo to bylo tím že neměl tu od sunarky ale od hippu (mám ji ještě 4 krabice)tak snad mu poleze, předtím ji baštil bez problémů....

Dneska dostane poprvé přesnídávku, protože včere jsem mu dala čaj a opět mě ho celý vyhodil, tak místo odpoledního mlíka začne dostávat přesnídávku a třeba mu půjde lépe i to kakání..

Jinak manželovi v posl. zápase asi šlápli na nohu a vypadá to že má zlomený dva prsty na právé noze, má to fialový a nateklý a pajdá...no prostě fotbal sport k trvalé invaliditě.... :angry: :angry:

Jinak tady zase začlo pršet tak je to neděle na hov....o :angry: :angry: :angry:
28. čer 2009 ve 13:39  • Odpověz
Zuzi .. já budu vědět ve středu zda tam jedem nebo ne ... bylo to 100% ale že sestřenkám umřela ta babička, tak proto nevím, zda to nezruší.

Je pravda že v tu sobotu přijedu nejpozději ve 21:00 btakže bych mohla dojet ...ale myslím že Markyt psala, řže se jí taky hodí pátek ... tak teda nevím ...chjo :sweat_smile:

tady je taky hnus fialovej .. Mikeš právě našel izolepu, tak jí odmotává astrašně se u toho baví.
28. čer 2009 v 15:06  • Odpověz
ahoj ženy, já dneska mám taky mega kopr...hotovo, ani se mi nechtělo vařit, ale nakonec jsem musela :rolling_eyes: už jsem i dvakrát myla nádobí, to je taky hnus.
Martin jel teď do práce a kolem sedmé dojede ségra, ale jenom na chvilku.

Jinak,já jdu zítra na kontrolu na gyndu, ale s těma jizvama jsem byla na chirdě :slight_smile:
28. čer 2009 v 17:11  • Odpověz
Ahoj boženky,

tak se hlásím, jdem za chvíli nakoupit, v ledničce už máme jen hořčici a mlíko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak prej už teda je načase :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Počasí hnus, ale byli jsme dopolko na zahradě, troška vyplet ten bordel, jak teď furt pršelo, tak to hrozně narostlo a stejně jsme to nestihli, asi to budu muset v týdnu dodělat. Vařil tchán, měli jsme smaženýho králíka a br. kaši a česnečku, mňam :dizzy_face: fakt to bylo super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky mě se hodí spíš pátek, v sobotu asi pojedem do Lipasu, Vašek si udělá v pondělí volno, když je ten svátek a tak asi budem tam, doufám, že bude počasí jeli bychom do Zoo, či tak něco :wink: tak já se speru se Zuzkou v pátek a vy v sobotu ne? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2009 v 17:38  • Odpověz
Zduř buřt :sunglasses: ,
můj megakopr pokračuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: , venku je to na ..... :angry: :angry: :angry: :angry: .
Ale jednu chvilku odpo přestalo pršet, tak jsme zajeli do Jeva do cucny, že si dáme zmrndu, ale neměli ju, tak jsem si dali zákusky, prošli si náměstí (akorát jsem rozdráždila vzpomínky, bo tam na vývěsku dávají fotky z vítání občánků a s jedním dítětem tam byl můj 1. kluk :pensive: :zipper_mouth: , no bejvalá láska obrovská :frowning2: ). Pak jsme se projeli kolem nových baráčků, kolem přehrady a dojeli dom. Na střídačku asi 100x pršelo :angry: :angry: :angry: .
Chceme udělat Nellince nějakou zahradní hompajdu s kluhačkou (jak říká Nellouš), tak to dáváme nějak do kupy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .

Boženky, záleží na vás, mě by se asi taky víc hodil pátek, ale evenetuálně bych to nějak vymyslela i na sobotu, tož záleží na vás, ale 2 dny asi ee, to bych nedala :stuck_out_tongue_closed_eyes: , holt musíte brát ohledn na můj věk. :sunglasses: :grinning:
28. čer 2009 v 18:03  • Odpověz
Ne, ne .. já si vymejšlím, takj na mě se nekoukejte .. naplánuje se to na pátek a buď si to zařídím , nebo ne ...Jaňouch myslím taky psala že je pro ní lepší pátek.
28. čer 2009 v 18:03  • Odpověz
Micoušku, tak to nějak vymysli, plosím plosím, ať tam nechybíš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
Co Lůca? Ještě se nevyjádřila...
28. čer 2009 v 18:09  • Odpověz
zduř, jaká je v Jevu přehrada? Ty jo tam jsem byla snad před sto lety :grinning:
já sedím doma, to je k vzteku, ale co taky chci, když jsem neschopná, že... :angry: chjo, zítra musím v Bozkách do města, tak doufám,že bude pořád pršet, to se mi po námku fakt lítat nechce, musím ještě do práce a pak hurá k mudře a tam jsem zvědav co bude...

já bych byla taky spíš pro pátek, protože v neděli musím doma fungovat ...
28. čer 2009 v 18:09  • Odpověz
Lůca má ten čoch, ale ten většinou bývá s sobotu ne??
28. čer 2009 v 18:10  • Odpověz
Ahojky,

no já ani nevím tam bývá čoch myslím v pá i v so, spíš tam hrají komedoši nebo jak to bude, u mě je to spíš o tom jak se tam dopravit a hlavně aby MM hlídal a nelítal někde v pr...jsem mu zafašovala nohu a teď leží s Kubíkem u TV a zítra povalí na chíru má už nateklou celou nohu, fakt zasr...ej fotbal nic nemůžu, já tu musím skákat a on mi řekne proč bych něco dělal... :angry: :angry:

holčiny už se zase těším na Vás, s vama si člověk odpočne a nemyslí aspoň na chvilku na to trápení doma...
28. čer 2009 v 18:15  • Odpověz
vidíš to Luc, u nás naštěstí asi není nic zlomenýho, ale Mates tady chodí a neustále heká, jak ho všechno stráááááááášně bolí!!! Jsem mu říkala, už včera že mu tu nohu něčím natřu,t ak ne a dneska pořád...Martínek je chudáček polámanej....boooože, doufám,že příští rok už hrát nebude...

Ale ať si Tomáš na tu chirdu zajde, zlomený prsty jsou dost na houby....Luci, pokud pojedu já, tak tam budu muset nějak dojet, takže buď pojedu autem, nebo mě zaveze MM, takže se kdyžtak nějak domluvíme, přínejhorším kdyby něco...v pátek jsem měla krapet problém se spojkou....tak do Opatek jede vlak...
28. čer 2009 v 18:19  • Odpověz
JJ já vím že mi tam přímo jede vlak ale jak zpátky to nevím a spát se mi tam moc nechce, v noci se musím starat o Kubíka, páč manžel by ho zaspal, i kdyby tu řval jak tur...
28. čer 2009 v 18:24  • Odpověz
V pátek to bude lepčejší :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Luci to je pech, to musí bolet jak fiňa :confounded: :confounded: :confounded: ale s tím se myslím nic nedělá ne? Na noze? :astonished:
28. čer 2009 v 18:25  • Odpověz
No myslím že mu na to dají max. nějaký dlátko nebo spíš nic jen obvážou a zdar, si myslel, že to nic není, dneska ráno samo musel jet hrát fotbal, stejně ho hrál 5 minut, pak to tam komusi ukázal a že to měl taky, že je to jasně zlomeny, má to jakoby na ukazováku a prostředník a tam jak se to napopuje na nohu tak přes to má čáru, jako kdyby mu ty prsty někdo otočil...no zítra asi bude doma nebo jak to má naplánovaný, bude tu sám já jedu k Micině vrátit auto...
28. čer 2009 v 18:27  • Odpověz
jdu grilovat ...se mi ale vůůůbec nechce.
28. čer 2009 v 18:32  • Odpověz
já bych šla taky grilovat, ale není co, na čem a s kým....

luc, nedají mu na to nic, ale bude muset mít klid...už měl na noze botu?? To je dobrej, kámoška měla zlomenej malíček...v lednu, chodila jak pako s jednou nohou v teplé ponožce a v pantofli po tatínkovi, bo do ničeho jiného nohu nedala :grinning:
takže má štěstí,že je relativně teplo, ale myslím, že mu to ani nezavážou, aspoň ta kámoška to neměla, jenom nějak stáhnutý náplastí, aby ti prsty držely u sebe, bo co...

zpátky taky něco pojede...v kolik Kubík vstává?
28. čer 2009 v 18:38  • Odpověz
ha tak změna, zpátky nám to jede v šest ráno, to by se Kubík uřval hlady :grinning: no nic, tak pojedeme autem, já doufám, že to moje do té doby neklekne, audinu mi drahouš nepůjčí a tím pádem se pro tebe zastavím...no jo, ale to vlastně neřeší situaci....
28. čer 2009 v 18:42  • Odpověz
Tak jsem to vymyslela...když pojedu, tak se stavím pro tebe...vezmeme Makelínovou a pojedeme k Zuzce, ty teda bohužel nebudeš pít, vezmeš si moje auto, pojedeš domů a my budeme chlastat až do rána a ty pro nás v sobotu přijedeš a pojedeme domů...jooo, jsem dobrá.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tak a já se vsadím o co chcete, že mi zítra mudra neukončí neschopenku, když jsem si to tak pěkně naplánovala...sakra... :angry:
28. čer 2009 v 18:45  • Odpověz
kde jste?? :confused:
28. čer 2009 v 18:46  • Odpověz
tak já jdu.... :cry: :pensive:
28. čer 2009 v 18:50  • Odpověz
Tady je nějak mrtvo, všichni mají doma MM tak se jim věnují, no já bych taky měla, ale bolí ho nožka...

Jani jak bude chtít, já se umím bavit i bez pití :wink: :wink:
28. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz
Luci, to mu s tím určo nic neudělaj .. já to měla taky a řekli mě ať si vezmu brufen od bolesti a to je sjo.
28. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz
no tak jestli to má vůbec cenu aby zítra na tu chirdu chodil ale tak jistota je jistota....
28. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz
Tož jsem tu :slight_smile: .
Luc, a mamka by si Kubíka na noc nevzala?
Jani, musíš to nějak vykoumat, aby jsi mohla :wink: :wink: :wink: :wink: .
Mic, a ty co? Ty prostě nesmíš chybět :angry:
Marky, tebe počítám na 100péro, ne že cukneš! :dizzy_face:
28. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz
Ach j .. fakt jsem smutná .. nevím co mám s tím pátkem dělat :pensive: ... a Jaňouch už mě uplně odepsala :angry:
28. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz
No tak já doufám, když pojedu že ho pohlídá MM jako on si taky vyráží a neptá se mě jestli může, to jen já si musím zařídit hlídá, ale přece si jednou můžu vyjet...i když nevím až do rána...pořád bych na něho musela myslet Kubíčka mýho, ale nějak to udělám, záleží taky jak bude MM pajdat s tou čapkou, ale tak můžou spát i dole a nemusí chodit po schodech :wink:
28. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.