• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Cena je na dotaz, tak jestli byste souhlasily s tímto, tak tam cinknu
21. srp 2009 v 10:45  • Odpověz
jéé,to je drahy :sweat_smile: ,to ani neotvírejte
21. srp 2009 v 10:46  • Odpověz
holky,tak ten poslední je volnej,ale 1200,-na den za rodinu :unamused: ..to je nějakejch 7200,- na 6 nocí :unamused: ..tak jdeme dál..
21. srp 2009 v 10:53  • Odpověz
Termín od 26.12.2009 do 02.12.2009.V ceně jsou již zahrnuty energie a poplatky.
21. srp 2009 v 10:56  • Odpověz
kuva,to má jen 4 pokoje,jsem se nějak přehlídla...
21. srp 2009 v 10:57  • Odpověz
to jsou baráky jako prase,ale max.4 místnosti :angry: :angry: :angry:
21. srp 2009 v 11:06  • Odpověz
http://www.e-chalupy.cz/beskydy/prostredni-becva-ubytovani-pronajmuti-chalupa-pod-radhostem-1074.php

4 pokoje a prostor ve společenské místnosti,3900,- chalupa-noc,tj.na 6 nocí pro každého 4680,-
21. srp 2009 v 11:18  • Odpověz
http://www.e-chalupy.cz/jeseniky/klepacov_srub_pronajem_ubytovani_0281.php

ještě toto,ale zase jedni(my) by museli spát na matračce(ségra má tu velkou postelovou)v tom obýváku...ale zase to by bylo lepší za ty prachy teda to,jak zatím vede...
21. srp 2009 v 11:27  • Odpověz
voalala jsem na 3 místa..2 mají obsazeny a 1 je to drahy-těch 1200,-za den za rodinu..ale místo mají..
21. srp 2009 v 11:29  • Odpověz
Zuzi ... to tvoje nevypadá zle a je tam 5 ložnic.

leni, to tvoje je super ... škoda těch 4 ložnic.
21. srp 2009 v 11:29  • Odpověz
je to to zafúkané,že jo?? :confused: :slight_smile: ..no čím víc nad tím přemýšlím,tak bych do toho šla :slight_smile: ..jsem si říkala,že by nám to mohl přinýst Jéžišek :grinning: ..vypadá to tam náááádherně!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Prostě boží...tak jo,tak jste mě ukecaly,já jdu do toho :slight_smile:
21. srp 2009 v 11:32  • Odpověz
Hm, tak to je obsa, co jsem dávala :rolling_eyes:
21. srp 2009 v 11:32  • Odpověz
ale nad 6.000,-už nejdu,to je max..
21. srp 2009 v 11:33  • Odpověz
Holky nevíte, jak je hračkářství v Boskovicích ten obchodní dům Jakub dole na náměstí, jestli mají otevřený přes poledne?
21. srp 2009 v 11:33  • Odpověz
Zuzi,tak to nevím :unamused: ..
21. srp 2009 v 11:34  • Odpověz
já musím jít..už mě splaskla trochu hlava,tak se jdu zase nafouknout :grinning: a zabít tu "paní" :rolling_eyes: .Ukážu se určo,co jste teda vymyslely...
Ale kdyby náhodou to nevyšlo,jo,tak Davidův šéf má tu chatu na Suchým :grinning: ,jak jsou ty zděny u té cesty....teda pokud by nám ji půjčil a pokud by tam nebyl on sám.
21. srp 2009 v 11:37  • Odpověz
tak já mizím.pá
21. srp 2009 v 11:37  • Odpověz
Zuzi ... takže nám zbejvá ukecet tebe na Zafúkané ............... prosííímmmmmmmmmm , prosíííííííímmmmmm ,prosííímmmmmmmmmm , prosíííííííímmmmmm ,prosííímmmmmmmmmm , prosíííííííímmmmmm ,prosííímmmmmmmmmm , prosíííííííímmmmmm ,prosííímmmmmmmmmm , prosíííííííímmmmmm ,prosííímmmmmmmmmm , prosíííííííímmmmmm ,prosííímmmmmmmmmm , prosíííííííímmmmmm ,prosííímmmmmmmmmm , prosíííííííímmmmmm ,prosííímmmmmmmmmm , prosíííííííímmmmmm ,prosííímmmmmmmmmm , prosíííííííímmmmmm ,prosííímmmmmmmmmm , prosíííííííímmmmmm ,prosííímmmmmmmmmm , prosíííííííímmmmmm ,prosííímmmmmmmmmm , prosíííííííímmmmmm ,prosííímmmmmmmmmm , prosíííííííímmmmmm ,prosííímmmmmmmmmm , prosíííííííímmmmmm ,prosííímmmmmmmmmm , prosíííííííímmmmmm ,prosííímmmmmmmmmm , prosíííííííímmmmmm ,prosííímmmmmmmmmm , prosíííííííímmmmmm ,prosííímmmmmmmmmm , prosíííííííímmmmmm ,prosííímmmmmmmmmm , prosíííííííímmmmmm ,prosííímmmmmmmmmm , prosíííííííímmmmmm ,prosííímmmmmmmmmm , prosíííííííímmmmmm ,prosííímmmmmmmmmm , prosíííííííímmmmmm ,prosííímmmmmmmmmm , prosíííííííímmmmmm ,prosííímmmmmmmmmm , prosíííííííímmmmmm ,prosííímmmmmmmmmm , prosíííííííímmmmmm ,prosííímmmmmmmmmm , prosíííííííímmmmmm ,prodsííímmmmmmmmmm , prosíííííííímmmmmm ,prodsííímmmmmmmmmm , prosíííííííímmmmmm ,

Zuzi ... ž eby jsme na tebe dali kasičku před kostel :grinning: :grinning: :grinning:
21. srp 2009 v 11:44  • Odpověz
Zuzi, ten poslední odkaz má 4 pokoje a s toho je ještě jeden oddělenej od pokojeobývacího jen obývací stěnou ... pokud t dobře chápu ... takž eděti by se budily. ................ co ta myslivecka ... Zuzi nebo ZAFÚKANÉ
21. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz
tak jsme zpět museli jsme se nejdřív napapat, takže jak to vypadá zatím stále nic nemáte že??
21. srp 2009 ve 12:37  • Odpověz
Ahoj ženy, jdu vás aspoň pozdravit....
21. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz
Jaňouchu ... zdááár ... jakto, že nám nepomáháš vybírat ... nebo aspoň nějakej sponzorskej dar :grinning:
21. srp 2009 ve 13:46  • Odpověz
Musíme ukecat zuzouše a je to v kapse ... skoro.. pokud tam bude ještě volno.

mimi ..... tak něco hledej.

Jdu uspat Mikeše a mám pocit, zda se nebudu opičit po něm.
21. srp 2009 ve 13:48  • Odpověz
Zdar buchty,

zdravím z LIpasu, jsem to vzala jedním hákem, Tobouše jsem musela dovést, bo na něj včera tatík zapoměl a jak půjde mamka z práce, ve 3, tak si ho převezme a já poštráduju domů :wink:

Tož jsem zvědavá, co zvás vyleze, protože bez Zuzky nám to Zafúkané neklapne, ona to chtěla pronajmout jako celý objekt a ne zvlášt :wink: tak dejte vědět :wink:
21. srp 2009 ve 14:12  • Odpověz
zuzíííííííííííííí ............. buď jednou nezodpovědná a utrať peníze na jídlo za dovču :sweat_smile:
21. srp 2009 ve 14:16  • Odpověz
Musíš jí napast výhružnou IP :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. srp 2009 ve 14:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.