• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Vypadá to všechno super Zuzi, je potřeba tam asi zavolat, jak to je, tak šup :wink:

Dneska zdarec :wink:
21. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz
Až v pondělí, je to přes agenturu :unamused: .

Jinak jsem v mezidobí zkoušela ještě asi 2 místa - a oboje obsa :confounded: , ani jsem vám sem nedávala odkazy, chtěla jsem vás překvapit a ono prd :frowning2: .
21. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz
Zuzi .... nechc epřekecat ... kurňa to s emáme na tebe složit, bo co?
21. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz
Micouši, se ti to nelíbí, co jsem sem házela za ty odkazy? :unamused: Mic, prostě je to pro nás moc peněz těch 6.000 Kč, na to, že je to bez jídla :unamused: . Byli jsme už v tom Bulharsku, takže jsme dali dost peněz už do jedné dovolené.
Mrzí mě, že vám to kazím :frowning2: :pensive: .
21. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz
Dali jsme hlavule dohromady a rada starších objednala Zuzčin kontak na Dolní Bečvu .... jsme zvědaví. co nám napíšou ....jste ščastní
21. srp 2009 ve 23:57  • Odpověz
Teda Prostřední Bečvu .... ten poslední kontakt
22. srp 2009 v 00:35  • Odpověz
ty jo .. to je hodin ... jdu spát ... ale mám aspoň uklizeno, tak jsme ráda ... pa pááá a brou nocinku.
22. srp 2009 ve 02:54  • Odpověz
No , kde se zas ženuchy touláte .......... vlastně Makouš je na svatbě, Zuzouš opěvuje Nelišu ,jaňouch vyspává benátkou noc ....Leňouch asi taky a mimi ............... ta to tu fláká
22. srp 2009 v 09:38  • Odpověz
TAKŽE:

Na ty prostřední Berčvy jsem psala objednávku ... měl by bejt volnej termín ... ozvou se Makoušovi

Teď jsem ještě psala na ten Nový Hrozenkov. kde je ten Silvestr rezervován ... vypadá to tam skvěle a je tam 5 ložnic, takže kdyby uvolnili to, tak bude lepší ten Hrozenkov.

Mimi .. poslední odkaz ... pouze 4 ložnice
22. srp 2009 v 10:37  • Odpověz
to moje děcko je dneska mega protivný ... asi ho šoupnu do postýlky ... fakt na ranu ... už teda dostal, tak ještě na jednu ... pokousal mě :angry:
22. srp 2009 v 10:39  • Odpověz
Já vím mic hledalo jsem podle případného volného termínu na silvestra... ten hrozenkov je pěkný ale uvidíme co napíšou kéž by to vyšlo...

já jdu umývat okna a vůbec celý barák by potřeboval nějakou úklidovou četu, nehlásíte se někdo dobrovolně??
22. srp 2009 v 10:47  • Odpověz
no uvidímě

Mikeš už chrní, to má s toho, když vstává v 6:30 takovíblbí nápady :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mimi, pokud tu četu seženeš, tak jí pošly i knám :o))
22. srp 2009 v 10:53  • Odpověz
A navíc mě bolí zub teda nevím jestli dáseň nebo zub prostě levá dolní půlka pusy... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. srp 2009 v 10:59  • Odpověz
Mimi .... to je potřeba uříznout :sweat_smile: ... jak by řekl můj taťka

Teď mi volal Mirek, že přijede na oběd v 17:00 ... tak prdím na to .. udělám ho až pak .. teˇdmám klid , tak jdu vkládat na Mimáč

Doufám, že brácha nepojede někam na Silvestra a půjčí mi cestovní postýlku .... nemáte někdo plonkovní náhodou?
22. srp 2009 v 11:13  • Odpověz
Jo a kdyby vás to zajímalo, tak už mám 2 dárky k vánocům :sweat_smile: ....Mikešovi knížku a Mirkovi z C&A kabelu a krásnou ... si jí doufám nenechám :grinning:
22. srp 2009 v 11:17  • Odpověz
Ty vogo sem si teď vzpoměla ....... v pátek jdu zas na tu božííííí kosmetiku ... se strááášně těším ... doufám jen, že zas nenateču.
22. srp 2009 v 11:36  • Odpověz
Ahojda,

jakej Hrozenkov?Hoďte mě ten odkaz...kuju

Já jsem si teď sedla od rána.Uklízela jsem tady dole,pak jsem dělala obídek a chystala obloženy mísy na odpo.Mají přijet příbuzní z Jižní Moravy.Ještě musím upéct bagetky.
22. srp 2009 ve 13:28  • Odpověz
Leni, je to ten předposlední.
22. srp 2009 ve 13:53  • Odpověz
Holky normálně .. se budete asi řechtat co si vymejšlím ... ale víte, žě já si nemoce nevymejšlím.... ale mám pocit, že jsem měla slabej infarkt.

Víte něko příznaky.

strašně mě bolelo na plicích, že jsem se nemohla nadechnout a srdce jem měla 100 tepů za minutu ... musela jsem si lehnout a rozdejchat to ....... sem usla a už je mi líp ... myslíte, že by to mohlo bejt ? :confused:
22. srp 2009 ve 13:57  • Odpověz
POZOR POZOR

V sobotu večer 29.8.2009 jste zvaní k Micánkům na rozloučení s prázdninama.

Děti a stany sebou. Účast povinná.

Upečem si masíčko, opijem si pupíčky.

prosím o potvrzení účasti .... omluvenky neuznáváme.
22. srp 2009 ve 14:06  • Odpověz
Tohle je k tomu hrozenkovu ... no ... bylo by to supe r... ale pochybuju, když ej tam rezervace, že to dopadne:

Vybavení
Vybavená kuchyně (el.sporák se sklokeramickou deskou, lednička, mikrovlnná trouba, myčka, rychlovarná konvice), velký obývací pokoj s unikátní kachlovou pecí, BTV - SAT - DVD a jídelním koutem, 5 ložnic (3/2, 2/3), 1x koupelna s vanou, sprchou a WC, 1x koupelna se sprchovacím koutem a WC, 1x samostatné WC, topení kombinované (kachlová kamna, ústřední topení na tuhá paliva, podlahové), dětská postýlka. Oplocený pozemek, venkovní bazén průměr 3m, zastřešená venkovní terasa s posezením, venkovní posezení, ohniště s posezením, zahradní krb, dětský koutek (houpačky, pískoviště). Parkování u objektu, domácí zvíře ne.

Rekreace
Nejbližší možnost koupání v bazéně u objektu, koupání ve vyhřívaném venkovním bazéně (15x8 m) 3km, další bazén (25x10 m) 3km, vodní nádrž Karolinka s čistou vodou 4km, rybník 5km, tenisové kurty a bowling 10km, jízda na koních 7km. Nejbližší lyžařský vlek 2km, lyžařské středisko Kohútka (lyžařská škola, půjčovna lyží) 3km, další lyžařská centra: Velké Karlovice, Soláň, Kasárna, běžecké tratě v okolí. Krásná turistika a cykloturistika v Javornících a Vsetínských vrších (vodní nádrž Bystřička a Karolinka, Soláň - sedlo, Malý a Velký Javorník, Čertovy a Pulčínské skály, CHKO Bílé Karpaty, valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm, návštěva Slovenska a CHKO Kysuce. Okolní města: Vsetín, Valašské Klobouky, Nový Hrozenkov, Velké Karlovice, Rožnov pod Radhoštěm.
Stravování Restaurace i obchod 1km
22. srp 2009 v 15:21  • Odpověz
To pozvání na ukončení prázdnin ... jsem zvědavá, , zda ho příjmou i Kužílkovi ... já typuji, že ne -.... uzavřem sázky ? :grinning:
22. srp 2009 v 15:45  • Odpověz
Holky co je lepší celá kombinéza a nebo kalhoty a bunda s laclem na malého prcka...
22. srp 2009 v 16:23  • Odpověz
Mimi ... to je těšký ... já měla na Mikeše celou kombinézu a když jsme někakm jeli a věděla jsem , že ho budu vyslíkat / obchodňák, dr, návštěva, Kryštůfek/ tak jsem měla zateplený riflíky a zimní bundu.
Co s etýče mrňouse. kterej nechodí, nebo jen začíná, tak bych šla do celé.

teď u mikeše přemejšlím na d rozdělenou, ale asi zase půjdu do plně .... stejně to teď bude mít, jemn když půjdem na sních.
22. srp 2009 v 16:30  • Odpověz
Kamarádka právě neví do čeho jít, tak jsem říkala, že se zeptám zkušených matek.

Tady pěkně chčije a je zima, takže okna jsem neumývala...jinak včera pařák a dnes o více jak 10 stupňů méně :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. srp 2009 v 16:37  • Odpověz
Mimi ... ale je to příjemné iris ..... trochu se potřeboval vzdoušek vyčistit.

OPAVA: sníh :grinning: :grinning: :grinning: ... ty jo ... já su dobrá ... začínám poznávat chybuše :grinning: :grinning:
22. srp 2009 v 16:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.