• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Ty Orlické hory ...nechápu zda tam je 4 nebo 5 pokojů, ale jeden je tam určo krcoš vedenej do obejváku .... ael spíš zda bude v orl. horách sních ..... btak to není jak v beskydech nebo Jeseníku ... si teda myslím.
22. srp 2009 v 19:45  • Odpověz
Bečvy o.k.,pokud je to to,co sem házela mimin :wink:
22. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz
Leni, jo,jo .. je to co dávala mimi.
22. srp 2009 ve 21:03  • Odpověz
Já to dneska balím a vypínám počítač ... jdu Mikešovi pokračovat na albíku.

Tak pa páááááááá
22. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz
Nazdar Mařenky :slight_smile: ,
jsem hotovson :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ráno nestíhačky, takže jsem se z toho mohla posránkovat, z chystání atd., ale pak to bylo super :dizzy_face: . Naštěstí počasí dovolilo, takže jsme ugrilovali a poobědvali venku, pak začalo pršákovat :rolling_eyes: , tak jsme byli doma. Byl to celkem hukot, bylo nás 12 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , ale bájo, neteře se staraly o Nellinku :slight_smile: . Nellinka dostala vláček a koleje :dizzy_face: , miminko co béká, spoustu oblečení, peňauze, kytičky, kokina atd atd atd.
Já jsem taky dostala kytičky :dizzy_face: , kosmetiku :dizzy_face: , jídlo :grinning: , a poukázku k mé holičce :dizzy_face: a šálu z Tunisu
:wink: . Bylo to fajn :dizzy_face: , prostě komplet moje rodina :slight_smile: . Zítra to bude horší :confounded: :rolling_eyes: .
22. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz
Mic, já si myslím, že to infarkt nebyl (teda doufám, že ne). Myslím, že to byla jen slabost nebo něco takovýho. Máničko, máš víc odpočívat = chodit dřív spat.
22. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz
No nic, půjdu do pelíšku. Nellda je poslední dobou protivná, nevím, co ju trápí :frowning2: , dneska se občas chytla za hlavičku/ouško, že ju bolí, tak doufám, že nebude mít zánět v uchu :unamused: . Ještě jsem se jí na rychlo dívala v koupelně do pusiny, nevím jestli jí nerostou poslední stoličky, zítra musím mrknout líp.
Zítra to zas bude hukot :confounded: .
Tak se mějte krásně a hezkou neděli :dizzy_face: .
22. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz
ahoj,takze nevim jake byly sazky,ale my nejspis nedojedeme,za prve jdeme na oslavu a za druhe podle toho co Mic napsala,tak se s nasi ucasti uz od zacatku nepocita,takze tak.dobrou noc.
22. srp 2009 ve 22:06  • Odpověz
Čao ženy.

Teď jsem se probrala z raního šoku ...... Mikeš vždycky ráno krámuje Mirkův noční stolek ... má tam nějaký starý kazety do kazeťáku a ten náš prďola to cucal a skřípl si do toho ret a pak tu kazetu oderval ....... chcalo z něj krvě jak s prasete, zem červená, pyžamo červený ........... během asi 20 vteřin. hrozný :pensive: . pak se mu to naštěstí zastavilo ... má ten ret štípeja z půlky staženonou kůžu .... mazec

ted mu půjdu dát nabaštit, jsem zvědavá, zda bude vůbec papat ............. tele jedno malí :pensive:
23. srp 2009 v 09:46  • Odpověz
Jaňochu ... prosímtě to byla sranda ...... jen mi příjde, že se vyhejbáš seznámení nás s tvím mužíkem ... nebo o to ani nestojí. ........ tak se nečerti, jo ................ ale určo s váma počítám a byla bych moc ráda.
23. srp 2009 v 09:48  • Odpověz
Jinka potřebuju vědět, kdo teda přijede, zda mám vůbec nakládat masisko.
23. srp 2009 v 09:59  • Odpověz
Dobré ráno,

tak já peru další pračku, venku celkem kosaaaa..

Micanek...chudáček Michálek tak snad se mu to brzo zahojí... :frowning2: :frowning2: u těch malých dětí je to hned, človek se jen otočí a katastrofa je na světě, co si budem vykládat :pensive:
23. srp 2009 v 10:28  • Odpověz
Víš, co, ale to by tě nenapadlo, že si něco vyvede, když si hraje s kazetou ... to je to, jak si všechno strká do hubajzny :angry:
23. srp 2009 v 10:50  • Odpověz
KUFA ........... prdl mě balon u kompu ... malej mi pod něj dal sluneční brejle co ráno rozbyl ..... mě z něj jebne.
23. srp 2009 v 11:40  • Odpověz
23. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz
Micouši, na čem budeš sedět? :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
23. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz
Jinak vám přeju krásne popoledne :slight_smile: , uspávám Nelldu, tak mám chvilku klídek :sunglasses: .
No ale Sláva jde na 18. hod. zase do práce, tak snad budu mít taky klídek :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Jsem se tak nehorázně přecpala :stuck_out_tongue_closed_eyes: , zase jsme dělali špízy, uf, uf :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
23. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz
Jinak věřím, že to byl šok, jak se Mikeš skřípl, chudáček malinkej :frowning2: . Mic, možná byc tomu včerejšímu infarktu věřila, když ti Mišišák navozuje takový infarktový stavy :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

No nic, Nellinka spinušká, tak jdu zas ven, za chvilku bude dortík a kávička :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
23. srp 2009 ve 13:09  • Odpověz
ahojda,

Mic-ty voe,úplně mám z toho husinu..chudáček :pensive: .Posíláme pofoukáníčko...

Já od rána zase dřu :grinning: ,vstávali jsme v 10 :grinning: ..no,ALE...malej se včera ve 22 vzbudil s horečkou,tak jsem mu lupla nurofen,po půl hodině usnul,pořád se převaloval,k ránu znova,tak dostal zase nurofen no a ráno zase..valilo mu to na 39.Teď zatím nic!!!!!Tak doufám,že to bylo třeba jen z přetažení,ptz.mu nic není...No a já jsem se pustila do oken a peřin,ještě mám v plánu umýt kuchyň,koupelnu a vytřít.A pak asi padnu na držku a to mám ještě celej šanon vyhlášek :rolling_eyes: .

Tož jdu něco dělat.S horama se něco pohne až zítra,že?Já doufám,že to výjde :confused: ..strašně se těším :slight_smile: .A ta cena za ty Bečvy je super :wink: .

Zuzi,je fajn,že jste si to užili :slight_smile:..ty jsi taky něco slavila??? :confused:Nebo to bylo dodatečně k svátku?narozky máš v únoru,ne? :confused:

Hezký den :slight_smile:
23. srp 2009 ve 13:11  • Odpověz
23. srp 2009 ve 13:21  • Odpověz
burani a vydřiduši :rolling_eyes:
23. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz
Leni, vydrž do zítřka ... myslím že ta Bečva by mohla vyjít ..... ten Hrozenkov asi ne. Bečva má psát zítra makoušovi, tak jsem zvědavá.... měen Hrozenkov.

Zuzi ... kde sedím ....asi 5 cm nad zemí, jetam ještě krapet vzduchu, aleuž opírám bradu o klávesnici a vůbec to není pohodlný :grinning:
23. srp 2009 ve 13:42  • Odpověz
Mikeš už je vzhůru ... spal hodina a je mega protiva ... pořád se po mě plazí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. srp 2009 ve 14:44  • Odpověz
takže Makoušovi a Mimoušovi potvrdily účast ... doufám, že to prubnou všichni.
23. srp 2009 v 15:40  • Odpověz
Jojo Leni, svátek jsme taky dodatečně slavili. Naštěstí už jsou oslavy za nama, jsu nafouklá jak balon :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Mic, ještě ti tu sobotu potvrdím :wink: .

Jdu do vany, brouci si hrajou ještě dole se stavebnicí Žako - tu jsme nakázali tchánovcům koupit pro Nellinku, né teda konkrétně Žako... Tak si spolu staví a já si jdu zaplavat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
Pak nakouknu.
23. srp 2009 ve 20:22  • Odpověz
Ahojte,

jdu vás jenom pozdravit, vůbec jsem celej víkend neměla čas, včera svajba, spali jsme tam, odjížděli jsme před oběděm, po obídku jsme vyrazili za tcháníkem do nemocnice, na oběd a valili jsme do Ikei, Tobimu koupili postel se vším všudy, bude ji mít jako provizorium, pak do novýho už chceme pořádnou a tato poputuje do Lipasu, tam má taky ještě malou postýlku :wink: No a teď jdem skládat postýlku, atd. Takže se loučím, zítra se během dne ozvu :wink:

Pa :wink:
23. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz
MELINCE všecičko nejlepčejší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz
marky, dej odkaz, co jste koupily.
23. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz
Melinka děkuje za přáníčko :dizzy_face: .

Tak jsme vyčochtaný, Nellda šla za mnou si zaplavčit a půjdem chrndat :wink: .
23. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz
Přesně v 15:49 jsme si s MM vzpomněli co bylo před 2 rokama :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :dizzy_face: , ale to mi teda do smíchu moc nebylo :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Tak jdu, zítra ahojda :dizzy_face: .
23. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.