• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Dneska su taky jakási mrtvolná.

Zitra valím do Boskovic na životní prostředí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz
Mic, my zítra valíme celá rodinka k zubákovi :stuck_out_tongue_closed_eyes: , to abych asi nezapomněla, kde má ordinaci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
23. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz
To u nás tam jde celá rodinka až v prosinci ... ale už se nebojí ... tím jak jsem chodila celí těhu kuli těm osmiičkám, tak už se nebojím :grinning:

jo a Mirek říkal, že by koupil štěně ... pařej chlapáci všicni pivko ?

dnsk to balím ...tak pa páá miláčci a krásně se vychrnískujte.
23. srp 2009 ve 22:54  • Odpověz
Hezké prndělí :slight_smile: ,

Mic, já si říkala, že chcete psa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . No nic, nějako mi to nepřemejšlí :stuck_out_tongue_closed_eyes: . My snad dojedem :slight_smile: , Sláva pivo pije, ale moc tomu nedá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .

Já jsem se včera dívala do 23:45 na téju na čt2, byl tam celkem dobrej film, sice s titulkama, ale zaláskovanej :dizzy_face: . MM spal jak dřevo :grinning: .

Nellda už je vzhůru, teď je s MM dole, to zas bude dlouhý dopoledne :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Marky, co svatba? Máš fotečky? A jakou jste vybrali postel?
24. srp 2009 v 06:47  • Odpověz
Hele máníčky a vůbec jste mi neřekly, zda chcete tento týden k nám dojet nebo ne :angry: :rolling_eyes: :pensive: .
Vím, že to u nás není moc ideální pro děcka :unamused: , ale zas bysme to nějak přežily, ne? :wink:
24. srp 2009 v 06:59  • Odpověz
Dneska nám snad dají vědět ohledně toho Silvestra :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , doufám, že to klapne :dizzy_face: .
24. srp 2009 v 07:00  • Odpověz
Kuř buřt :wink:

Víkend byl super, v pátek jsme byli grilovat, přijeli jsme kolem 1 domů, rychle do betličky hajat a ráno v sobotu vstávačka v 7, manža udělal snídani on šel rozbíjet beton na dvůr, aby se moh nasypat do základů a já valila vysát a vyčistit auto, tak je teď krásňoučký No a v půl 10 už jsme vyráželi pro známí a valili na svajbu MM kámošovi. No byla to nádhera. Měli to v kostele, ale byl to moc krásnej a hrozně světlej kostel, farář super, pěkně mluvil, tak obecně, nic moc z Bible se nečetlo a do toho to prokládala kapela, která hrála sice náboženský písničky, ale v moderní formě a mě se chtělo aj tancovat Po obřadu jsme si zašli s bandou kámošů na obídek a začali jsme se tam opíjet a ve 4 vyrazili na pařbu za nevěstou a ženichem. Bohužel jim celé odpoledne pršelo, což byla škoda, měli to celé venku, ale dalo se. Byl tam velikej dřevěnej altán, tam se trsalo a pak stany, kde se dalo sedět, naštěstí nelilo, tak se dalo chvíli stát i venku Ale škoda byla bazénu, co tam venku byl, někteří odvážlivci se i koupali No skončili jsme asi v 1, MM docela soildně nakoupeno ale byl roztomiloučkej a říkal, že půjdem hajinkat, tak jsem se nebránila Měli jsme to i s noclehem, spaní do 10, paráda, ráno snídaně a odjezd ALe svatba super. Kapela super, pití super, no a nejlepší byl raut, tam bylo žráááááááááááááááádla V Ikei jsme se zdrželi, navečeřeli se tam i a ještě jeli do Vaňkovky, navštívit tchýně, dělá tam ve zlatnictví, MM si vybral hodinky, tak je asi dostane k Vánocům, měli tam 60% slevy, tak super

Včera jsme dorazili před oběděm domů, sbalili tcháníkovi nějaký věci a valili se za ním podívat do nemocnice. Je to s ním lepší, ale poleží si tam asi dlouho No, hlavně, aby to měl ok Pak jsme si zašli na obídek a jeli do Ikei koupit Tobouškovi postýlku http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/S39836495 Chtěli jsme koupit borovici, ale ve skladu jsme naložili modrou No lepší, než červenou, že Je to teď jen provizorium do toho malého prostoru, pak mu chceme nechat udělat tu vyvýšenou se skluzavkou a tím domečkem dole, ale to až do nového pokojíčku, takže za rok a tato postel mu půjde do Lipníka, aby měl kde spát :wink: V Ikei jsme se zdrželi, navečeřeli se tam i a ještě jeli do Vaňkovky, navštívit tchýně, dělá tam ve zlatnictví, MM si vybral hodinky, tak je asi dostane k Vánocům, měli tam 60% slevy, tak super :dizzy_face:

A celej večer jsme tu montovali tu novou postýlku, stěhovali a chystali to pro Tobiho, aby to měl dneska hotovo, až přijede, ještě jsem včera vyprala nový povlečení, tak to dosychá, za chvíli to musím jít vyžehlit, aby to bylo všechno hotový Schovali jsme konečně malou postýlku a už tu máme velkýho chlapa a ne mimi :cry:
24. srp 2009 v 09:30  • Odpověz
K Silvestru prozatím nic nepřišlo :unamused:
24. srp 2009 v 09:30  • Odpověz
Fotečky bohužel ze svajby nemám, jednu mám v mobilu, ale to musím poprosit MM, bo mi nejde nějak spojit s PC, tak se na to večír podívá, ale jináč jsem měla vybitej foťák :angry:
24. srp 2009 v 09:47  • Odpověz
Čao ženy.

Mě kuli Silvestru taky nic nepřišlo.

marky , postýlka je moc pěkná. taková miloučká ... no, jo, už nemáš mimi .. leda pořídit další :grinning:

se dívám na tyhle golfky ... ale jen kdybych prodala zappíky
24. srp 2009 v 09:51  • Odpověz
A proč chceš jiný než máš? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
24. srp 2009 v 09:59  • Odpověz
Protože nejdou položit a Mikeš se mi za chvilku nevejde do velkýho casuelka a tenhle je i z fusakem ... no ... ještě nevím ... uvidím.
24. srp 2009 v 10:31  • Odpověz
Jak nevejdo do Casuelka? To je snad sporťák ne? X-ko je menší a Tobeš v něm jezdil ještě nedávno, když jsme vzali kočár na veletrh, aby se v něm mohl vyspat :wink:
24. srp 2009 v 10:32  • Odpověz
užm á nohy ven a do nánožníku se nevejde..... no uvidím

možná casuelko nechám a prostě jen vyměnit za polohovatelné golfky. :confused:

ale musela bych prvně prodát Zappky a za jejich cen koupit nové.

ZUZI .... ve středu budu mít kátru, tak by jsme mohly udělat ekšn.

jdu se oblíc ...Mikeše taky a valííííím
24. srp 2009 v 10:34  • Odpověz
Já nebudu mít auto celej týden, tož nevím :unamused:
24. srp 2009 v 10:38  • Odpověz
Ahoj o víkendu jsem nestíhala, takže dodatečně přeju Nellince všechno nejlepší ke včerejším narozeninám, hlavně hodně štěstíčka, zdravíčka a ať ju mamka s taťkem moc nezlobí :grinning: :grinning:

jinak ve středu nemůžu, jsem v práci do pěti...tak bohužel....
24. srp 2009 v 10:53  • Odpověz
A co třeba ve čtvrtek? :wink:
24. srp 2009 v 10:55  • Odpověz
vyrážím

jňouchu ... přijedete teda v tu sooooboooottuuuuu ?
24. srp 2009 v 11:03  • Odpověz
Mic asi nepřijedeme, psala jsem přece, že jdeme na oslavu.... škoda, že jsi to nenapsala ve čtvrtek, známí nás teprve v pátek zvali....

ve čtvrtek ještě uvidím, musím jít do města, potřebuju na sobotu koupit malýmu dárek...tak to ještě upřesním...zase záleží, jak dlouho u Zuzky budete, jestli jako u Mic, aspoň do osmi, tak bych dojela, asi bych jela busem...v Oplu není nafta a není doma, a zpátky bych se svezla s Mic do Letovek a odtam snad nějaký buse zase pojede....
24. srp 2009 v 11:27  • Odpověz
Marky, postýlka je moc pěkná, taky jsme po ní pokukovali v Ikei, ale pak jsme vzali rovnou velkou.
Mic, ty seš nezmar s těma kočárama, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Jaňouchu, opovaž se nepřijet!!! :angry: K nám teda.

Mak, jakto, že nemáš auto?

Ráno jsem se zase tak vytočilo bo dole byl bordel jak v tanku :angry: , jak jsme se šly projít, tak jsem na MM spustila proč neuklidil a on že uklidil asi 4 věci do myčky :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . No, už se to tam celkem dá - v obýváku, ale je tam spousta hraček, co Nellda dostala :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ještě jsem stihla něco málo vyžehlit a peru.
24. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz
Zuzi, já bych dojela, ale záleží na který den to naplánujete a jestli mě Micina vezme zpátky, bo já taky nemám vozidlo....
24. srp 2009 ve 12:24  • Odpověz
To nechápu! Jako Opl není doma nebo nafta není doma? :confused:
24. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz
Psala jsem, že v Oplu není nafta a není doma :grinning:
24. srp 2009 ve 13:03  • Odpověz
V Oplu není nafta a Opl není doma? Nebo nedojedete na benzínku? :confused: Anebo už su fakt mimoň :rolling_eyes: .
24. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz
Ještě mě tak napadlo, že by Mic mohla vyzvednout Mak, ale asik to bude zajížďka, co?
Nebo si můžou Makelínovi udělat výlet vláčkem :wink: .
Léňa bude asi fachat, co? :unamused:
24. srp 2009 ve 13:13  • Odpověz
A co ostatní?
24. srp 2009 ve 13:28  • Odpověz
Tak se mi to krapet bortí....volala mi ségra, že sestřenka bude chtít ve čtvrtek oslavit narozky, měla je už dřív, ale nějak jsme se k tomu nedostaly...tak uvidím jak to bude...
Zuz myslela jsem to tak, že Opla máme v Rudce a že v něm není nafta, takže bych k vám asi nedojela, musela bych někde splašit kanystr...ale stejně o něho asi přijdu, bo si ho možná bude půjčovat švagr....
chjo...no jo, ale kdyby brala Mic Marky, tak už by nemohla vzít mě...a Lucka dojede? nebo jede od vás bus do Letovic? Asi jo, že...vlastně i vlak by měl jet, ale ten by byl nadlouho....
24. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz
Ahoj,

hlásí se vám mrtvolná krejculína :grinning: ..jsem fakt k.o...no jo,nejsem vůbec zvyklá přemýšlet :grinning: .

Jani,k nám z Letovic a naopak jede autobusů,že si můžeš vybrat...jede jich fakt dost :wink: .

Zuzi,já bych mohla dorazit až po práci..ale dorazila bych sama,bo Daívdek má asi nějakou virózu :rolling_eyes: .Dneska byl 3x na velké,k tomu ty horečky už od soboty :unamused: .Jestli pojedeme k Micoušům,tak malýho necháme doma našim...

Mic,David dorazí dom ve ST,tak bych ti dala vědět,ale pokud dorazíme,tak maseno dovezem taky :wink: ,takže v pohodě :wink: .
24. srp 2009 v 16:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.