• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
jdu se vyčáchnout ...příííjdu
24. srp 2009 ve 22:46  • Odpověz
Tož my jsme se odpolko zdrželi u bábi a pak ještě s tetou, navečír dorazil Vašek a šli jsme se ještě projít, bylo hezky, no a než se kluci vykoupali a navečeřeli, bylo najednou 9 a já doteď uklízela dole, teď jen mrkám, co nového a valím do pelechu, chci zítra brzy vstát a pořádně začít uklízet :wink:

Zuzi teda na všechny 8-ky jo? :stuck_out_tongue_closed_eyes: To je masakr, mě to teda Loskot udělá u něj v ordinaci, jsem ráda, že nemusím na to zubní :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: Ale pokud je máš nějak vpáčený :confounded:
24. srp 2009 ve 23:02  • Odpověz
Leni vždyť je teprve pondělí, do soboty času dost, to bude Davoušovi už dobře :wink: Přece ho neochudíš o konec prázdnin :wink: Budou tam všechny děti :dizzy_face:
24. srp 2009 ve 23:03  • Odpověz
Leni ... jasný, přeci nenecháš Davídka doma :confused:
24. srp 2009 ve 23:16  • Odpověz
T yjo ... ty mně serou ž ese neozval :angry:
24. srp 2009 ve 23:16  • Odpověz
Marky, mě taky řekla dr. že z osmajdama by mě poslala do Brna ... proto mně bylo divný, že tobě to chce dělat v ordynaci ... ani to prej dělaj normálně na sále :sweat_smile:
24. srp 2009 ve 23:18  • Odpověz
Půjdu asi dneska hajat ...MIKEŠE MÁM ZÍTRA V Bk , TAK DOUFÁM, ŽE DOMA NĚCO UDĚLÁM :confused:
24. srp 2009 ve 23:19  • Odpověz
Marky, sem se ptala na tu knížku v Bozaku na námku a tam ji maj za 390,-kč ... tak jí objednám v tom knižním klubu , tam ji maj za 270,- + pošta, ale i tak nás to určo víjde levněji.
24. srp 2009 ve 23:21  • Odpověz
Mě rostou osmičky normálně, je to přeci zub jako každej jinej, tak v tom asi neviděl problém a navíc chlap má víc síly než ženská a Loskot je navíc kapacita v oboru :wink: takže i proto bych řekla, že si na to troufne :wink: A navíc já naopak neznám nikoho, kdo by šel s 8kama na chirdu :wink: takže asi jak kde :wink:

Knížku objednej

Jdu taky hajat, dobrou :wink:
24. srp 2009 ve 23:40  • Odpověz
Podle mě je to taky tím, zda už je máš vyrostlí komplet celí ... já ne a zuzka myslím taky ne.

knížky objednám.

pa páááa brou noc.
24. srp 2009 ve 23:41  • Odpověz
Holky, kdyby jste ještě někdo chtěl tuhle knížku, http://www.knizniweb.cz/jnp/cz/katalog/detail/tituly-M-MAL-Mala_detska_encyklopedie____pro_deti_3___6_let.html tak mi písnite ... bude nás aspoň víc na poštovný ....já a makoiš si jí objednáváme, je moc pěkně udělaná. ..
25. srp 2009 v 00:53  • Odpověz
dobrůůůůůůůů noccccccccccc
25. srp 2009 v 00:56  • Odpověz
Čus bus bambus,
zdály se mi strašný chujoviny, tak su radši vzhůru :stuck_out_tongue_closed_eyes: - končili jsme základku, koupali jsme se ve školním bazénu, měla jsem na sobě župan, se kterým jsem se koupala a nadnášel mě, pak najednou venku byla zima :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Ta středa je ok, stejnak tento týden nic nemám :wink: .
A na tu chirdu mě chce poslat bo ty 8 mám jen z části venku a ještě mi lezou křivě, lezou do sedmiček :angry: :rolling_eyes: bo malou hubu.
Sláva si je byl nechat vytrhnout taky v Brně, taky ho tam poslílala, je to už nějakých 8-9 let zpět. Ale jak trpěl doma :pensive: , dělali mi to na 2x :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: . No dobrovolně tam asi nepůjdu :sweat_smile: .
25. srp 2009 v 06:19  • Odpověz
Ahoj ženy, já teda ve středu nedojedu, tak příště...
Zuzi, kolegyně byla s osmičkama loni na podzim, dělali jí je na dvakrát, sice trpěla, ale prý se to dalo, poprvé to bylo hrozný, ale podruhé už měla vychytaný, co jí zabere a co a ne...
já jsem ráda, že mám osmičky všechny venku a v pořádku...prý by se mi do huby vlezly i devítky :grinning: :grinning: :grinning:

ženy a poraďte...musím na sobotu koupit dárek pro 3-letýho chlapečka...tož raďte co mám koupit...předpokládám, že autíček bude mít plný zadeček...
25. srp 2009 v 07:54  • Odpověz
Hele máničky, chcete lečo nebo amolety?

:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
Ale rychle než půjdu do obchodu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. srp 2009 v 09:12  • Odpověz
Jani, tož 3-letýmu nevím :fearful: , nějakou stavebnici?
25. srp 2009 v 09:13  • Odpověz
ahoj holky, jelikož zas běhám do práce, tak se nikam na srazík nedostanu. V sobotu jsme byli na oslavě u kamarádky, odpoledne slavili děti a my dospělí od 20 hodiny, přišla jsem dom v neděli skoro ve 3, dítka si usmysleli vstávat v šest, tak jsem je skoro ve spánku obstarala a pak ještě do 10 hodiny polehávala.
Zuzi , můj bratranec byl ten víkend jak jsem byla u našich taky na operaci s osmičkama, na stomatochirurgii v Praze, protože tam má i svého zubaře, měl tedy jen nějakou anestezi( tak viděl co co se děje), ale měl to hodně vážný, protože mu to v té puse tlačilo na nějaký ten nerv a nevěděli , jestli nebude mít nějaké následky, ochrnutí té tváře, nebo jak se to říká. No byl zatím jen s jednou, příští měsíc jde s druhou osmou, to bude mít celkovou anestezii. Tak to žádná sranda není. Mě to tedy vytrhli hned, jak to trochu povylezlo z dásně, roste mi to hned křivo. Jdu dovařit masátko s rýží. Zatím ahojky
25. srp 2009 v 09:46  •  2 děti  • Odpověz
Zduř po ránu,

jsem dneska zdechlá jak slimejš a to jsem dneska chtěla pracovat, tož mám akorát uklizený nádobí a postele :grinning:

Ty jo, nestrašte mě, já jdu s těma osmičkama na podzim, ale já musím, mám je obě děravý a začínají mě pobolívat, vyrostlý je celý nemám, ale prej to nebude problém, díval se, že je mám rovně a prej to bude brnkačka :grinning: asi jak pro koho :confounded: Pak si koupím nějaký patáky a bude, protože jinak umřu :frowning2: :frowning2: No ale musím už jít :rolling_eyes: A ještě musím jít na jednu 6ku, tu mi dlouho zachraňoval, ale nezachránil a ona mi začla i uhnívat, super :angry: Takže jen jak se trošku ochladí, vlítnu na to :unamused:

JInáč jdem za chvíli s psékem na stříhání, protože paní, co mi ji včera měla stříhat jaksi nebyla doma a nezvedala mi telefon :rolling_eyes: Naštěstí tři ulice nad náma otevřeli paní Salón Hafík :grinning: tak jsem tam včera hnedle byla a na půl 11 jdem :wink: Stavíme se ve městě, jdu zaplatit krytinu a pro nějaký maso na večeři a hurá domů, jen nevím, co budem dneska dělat :unamused:
25. srp 2009 v 10:09  • Odpověz
Zítra uvidím, jak to bude vypadat, ale klidně dojedem i vlakem :wink: či busem :slight_smile:
25. srp 2009 v 10:09  • Odpověz
Hele ženy, mám jeden dotaz. Možnát o bude znít stupidně, ale je možný, abych poznala, kdy mám ovulaci? Přibližně? :confused: :confused: :confused: Mě se uprostřed cyklu stane, že mě šíleně začnou bolet prsa, 2-3 dny mě pobolívá břicho a je mi tak nějak divně. Pak je zase klid a do 14 dní dostanu MS. Mám to vždycky uprostřed cyklu :sweat_smile: :confused: :confused: :confused:
25. srp 2009 v 10:12  • Odpověz
Hoj Maky, jasný, to je ovulka...já ji takhle pozoruju už druhý rok, ale je mi to k ničemu :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2009 v 10:15  • Odpověz
Dobré dopoledne přeji,

tak s tím Silvestrem zatím asi stále nic že?? Já jsem zkoušela psát pár lidem jesti by o něčem nevěděli ale buď je plno a nebo o ničem nevědí.

Jinak jestli ten srazík zítra tak to můžu, ráda Vás všechny osobně poznám a mohu klidně dojet taky vlakem...jsem na to zvyklá...
25. srp 2009 v 10:21  • Odpověz
Hojk ženy.

Kuva...Mikeš je pryč , si tak krásně chrním a nedžogla mě vosa :angry:

Zuzi .. mě neva ani lečo ani palčinky ......ňamí ňamíí
25. srp 2009 v 11:32  • Odpověz
Tak jak tam včera psala Lenka, tak jsem tam napsala i já a napísali, že silvestr už je od jara rezervován a do 1.11 to má bejt zaplacený , že kdyby to zrušily, že zavolajn...ale na sivestra to vychází 600,- na osobu na noc se snídaní ..... takž etaky dost.

holky skuste hledat na tom www.sylvestrnachate.cz ................nemůžu zde dneska moc sedět a využiju že enní Mikeš doma z úklidem.

sere mě proč nepíšou o těch Bečvách tomu makoušovi. ............... skuste mi sem někdo hodit ten odkaz znova, třeba jsem zadala blbě adresu.
25. srp 2009 v 11:38  • Odpověz
HOLKY ... budete chtít ještě někdo tu knížku?
25. srp 2009 ve 12:05  • Odpověz
A jako, že jsem se vás na něco ptala :angry: .
25. srp 2009 ve 12:15  • Odpověz
Tu encyklopedii bych si vzala. :wink:
25. srp 2009 ve 12:24  • Odpověz
Tak na ty Bečvule jsem znova napísala. Už tam maj najednou napsanou rezervaci .... si říkám, že by to mohla bejt ta makelínina, jen tím, že došel blbej kontakt /třeba/ tak jí nedošel meil ... sem tam skusila znovu napísat.
25. srp 2009 ve 12:26  • Odpověz
Micouši, vyprdni se na úklid, stejně to po půl hodině bude jako kdybys neuklízela :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
25. srp 2009 ve 12:31  • Odpověz
zuzi ... já ti odpověděla
25. srp 2009 ve 12:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.