• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Přijde mi to divný, že ta agentura ohledně ubytování se neozývá :angry: :unamused: .
25. srp 2009 ve 12:32  • Odpověz
Micouši, soráč, jsem ten tvůj příspěvek přehlídla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
25. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz
Byly jsme v obchodě a potkala jsem 2 známý, takže se nákup protáhl o hodinu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Lečo udělám stopro, aby měl Sláva zítra oběd a amčolety uvidím zítra, jak se mi bude chtít :wink: .

Jinak chcete něco spešl?
25. srp 2009 ve 12:35  • Odpověz
Holky .... vypydá to ž eto víjde... čučte , co mi přišlo

rezervace na objekt V124 Prostřední Bečva je na silvestrovský termín na jméno paní Honsová. Její objednávku pobytu jsme zaslali majiteli objektu k potvrzení. Následně zašleme paní Honsové vyrozumění.
25. srp 2009 ve 12:35  • Odpověz
Tý jo supr :dizzy_face: , tak jen doufám, že pan majitel nebude mít protesty :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
25. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz
Encošky jsem teda objednaůla 3 kousky ... pokud ještě někdo budete chtít, tak do večera do 18:00 hodin to můžu přiobjednat.
25. srp 2009 ve 12:37  • Odpověz
sem mu měla napsat, že jsme bledé tváře .o))
25. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz
No ... kdyby to vyšlo, tak by jsme mohly začít už v klidu balit :grinning: ............. jinak si připravte 50% kačáčků
25. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz
Kdybych věděla, že ta knížka bude do pátku, tak bych ji vzala tomu malému k těm narozkám...no nic, koupím nějakou stavebnici, to se mu snad bude líbit...

Zuzi, já lečo nee...amoletu bych si dala...ale já stejně nedojedu, leda že by jsi mi ji po holubovi poslala do práce :grinning:
25. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz
Hele holubičko, nedělej zagorku a přifič. :angry:
25. srp 2009 ve 12:49  • Odpověz
A jak to mám udělat?? Já skončím v půl šesté v práci, než dojedu k vám tak bude šest a holky se budou v sedm zvedat a pojedou domů...to nemá cenu....na hodinu a teď mě napadlo, že já bych vlastně k vám musela busem, tak to bych mohla taky dojet až v půl sedmé...
25. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz
Jani, maj ji v Boskovicích na námku v tom knihkupectví ,.. ale za 390,-kč ... ale jako dárek by byla super ... je fakt božííí

Jo a opravuju ten můj nápis Sylvestra Silvestra b:o))
25. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz
V mejlu opět nic :confounded:
25. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz
Aha až teď čtu, co písala Micina :wink: To by bylo super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jani díkec za odpověď, už jsem se bála, že su divná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Máte to tak ještě někdo? :confused:
25. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz
Lečo miluju amčolety taky :wink:
25. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz
marky s tou ovulkou ... já nevím, já to nikdy nepozorovala :grinning:
25. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz
Zuzi, co mám zítra přivíst , ...chlebíčky?
25. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz
jdu žehlit ... když není to Mikešátko doma .o))
25. srp 2009 ve 13:19  • Odpověz
Mic, nic nevoz :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .

Mak, já to nepozoruju, jenom poslední dobou sleduju, jak su podle cyklu náladová :rolling_eyes: :angry: .
Ale slyšela jsem to už od víc holek :wink: , takže difná nejseš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: (v tomto směru :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ).
25. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz
Já to pozorujutak posledního půl roku, ale vždycky jsem se zapomněla zeptat :wink: Aspoň nemusím kupovat ovu testy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zas ušetřím :grinning:
25. srp 2009 ve 13:28  • Odpověz
Já musím taky něco dělat, ty jo, ale nechce se mě :unamused:
25. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz
A já nemám něco dovést? :confused: :confused: :confused: :confused: :pensive: :sweat_smile: :grinning:
25. srp 2009 ve 13:30  • Odpověz
Tak náladová jsu i normálně, ale přes krámy jsem hlavně brutálně nadržená :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
25. srp 2009 ve 13:32  • Odpověz
Taky nic nevoz :wink: .

A kdy ty nadržená nejseš??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sunglasses:
25. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz
Hele hele, včera nic nebylo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz
Bože, co se děje, že Makelínová byla jeden den bez sexu????? :confused: :confused: :confused:
25. srp 2009 ve 13:43  • Odpověz
Hele nedělej ze mě nymfomanku, teď je Vašek asi měsíc doma, tak si to užívám, ale jak zas bude celej týden pryč, to bude o ničem :wink: :grinning:
25. srp 2009 ve 13:47  • Odpověz
25. srp 2009 ve 13:49  • Odpověz
No co? :wink:

Jdu si na chvíli lehnout, jsem jakási divná, jak praštěná :unamused:
25. srp 2009 ve 13:54  • Odpověz
Marky neboj, já to tak mám furt :grinning: ale poslední dva roky si toho všímám víc a tuším žeLenča se mě na to taky ptala, takže máš štěstí, za ovu testy ušetříš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Mic díky, já tam zkusím mrknout, taky jsem si říkala, že bych mu mohla koupit knížku nebo něco....
25. srp 2009 ve 14:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.