• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Mic, a to musíte v 9 hodin vyjet v sobotu?

Jako ženy, uvědomujete si, že když chcete jet ještě v noci(k ránu) dom, že se furt budete koukat na hodinky a tak... :unamused:
Sakra, tak si Luci, vezmeš Kubíka s sebou na pivní do klokanky :grinning: .
28. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz
Já nikam nejedu, sprasím se a budu blít u Kafků :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: na jejich zeleným záchodě dole :grinning:
28. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz
Makouši, klíďo :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: , s tím počítám, teda s tím spaním, jen ráno vyfásneš hadru a kýbl a budeš utírat. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
28. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz
Zuzi já jsem ještě nemluvila s taťkou, jak mi řekne, že Tobeše o víkendu nepohlídá, tož su v prdeli :pensive: No ještě se zkusím domluvit s Vaškem, ale s ním je to těžký, ale já dám vědět :wink:
28. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz
No já si zatím nedovedu představit, že bych takhle odjela a vrátila se až někdy druhý den ráno, třeba jako chlapy to nebere ale já bych pořád přemýšlela co dělá a jestli se má ok, protože MM chvilku brečí a už je na něho škaredej, tak mu to vždycky vyčítám at na něho neřve, že ho asi něco trápí když brečí.. :angry: :angry:
28. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz
Já budu blít do záchoda neboj, se trefuju dobře :grinning: :grinning: :grinning:

Jdu za MM, zítra na mě myslete, na 8 jsem objednaná na to trhání zubu :pensive: tfuj :pensive: Hlídat bude tchýně :wink:

Dobrou :wink:
28. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz
Makino! Spolíhám na tebe! Opovaž se nám to zrušit :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Luc, bych dala TM ještě za uši! To jsou ti sportovci :angry: :angry: :angry: :rolling_eyes: :rolling_eyes: . To Sáva, když ještě hrával basket, tak ho taky furt něco bolelo :angry: :rolling_eyes: . Teď mi stačí bedboš, kterej hrávaj přes zimu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
28. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz
Zuzi, tady ani nejde o to , že musím v 9:00 vyjet ale to že má přijít ta sestřenka :pensive: je mi to blbí zas oddálit :sweat_smile: Jinak ve Valmezu musíme bejt na obídek a babička už když tam nejsme v 11:00 tak je na nerva a ty 2 hoďky cesta veme.
28. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz
Marky dobrou a ať Tě to moc nebolí budeme na tebe myslet :wink: :wink:
28. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz
zuzi do Val. Meziříčí?? tam jsou ted ty záplavy nebo ne?? aspon jsem to viděla v TV...
28. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz
Marky, pořádně se na ty zuby vyspi a budem na tebe myslet :wink: :wink: :wink: .
Mic, a kdyby jsi třeba odjela z domu tak v 20.hod.? Nevím teda jak u vás probíhají oslavy...
28. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz
Zuzi .... ta sestřenka příjde v pátek kolem 19:00 takže by bylo blbí v 20:00 odjet ... ach jo .. fat se trápím a nevím co dělat.

Luci .. no ani nevím .. aspoň je tam někde odchytím . ve Valmezu už je teď i mamaka, ale zatím nevolala, že by měla vlko v botech ... ale v tom 96 byli celí vytopení.

marky budu ti držet palečka, ať tě to nebolí. :pensive: Brou nocánku.
28. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz
Mic, no tak to je na prd, myslela jsem, že dorazí dřív :frowning2: :frowning2: :frowning2: . Snad ještě něco vymyslíš, já ti věřím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
28. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz
Nejlepší by bylo, kdyby ta oslava v sobotu byla zrušena, takže bych skusila zda si Jožka nemůže spátky hodit směnu a přišly by v sobotu. ..... je to fakt hrozný, když chce bejt člověk na 2 místech zaráz. :pensive:
28. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz
No nic ženy, jdu do pelechu, tož dobrou nocenku :wink: .
A popřemýšlejte, jak to hodělat :wink: .
28. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz
Zuzi , dobrou noc a krasně se vyspinkej :dizzy_face:
28. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz
Luci, nepamatuješ jaký webvky bali na ty botky Sante?
28. čer 2009 ve 22:45  • Odpověz
Kdee jste :sweat_smile:
28. čer 2009 ve 23:57  • Odpověz
Jdu se očáchnout a hajat .. tak páááá :dizzy_face:
29. čer 2009 v 01:28  • Odpověz
Krásné ráno! :slight_smile:
29. čer 2009 v 06:52  • Odpověz
Hmmm, tak jsem zničila podlahu v ložnici :angry: :rolling_eyes: , podařil se mi tam vylít odlakovač :rolling_eyes: :angry: :angry: :angry: .
29. čer 2009 v 08:06  • Odpověz
Ahojky babulíny.

Ty jo, Zuzi ... to je pech ... co máte za podlahu ? ... to už asi nepůjde opravit, jo ... no mě by jeblo. :pensive:

Jdu dát papu Mikeškovi.
29. čer 2009 v 09:15  • Odpověz
Mic, máme lino-PVC :confounded: , no holt jsem šikovná a to se mi ještě podařilo v mikrajdě převařit mlíko s vločkama, až uteklo :angry: .

Venku je zas dusno :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
29. čer 2009 v 09:30  • Odpověz
Ahojky jsem ještě tu, dítě mi uslo v kočárku tak ho musím přendat a můžu vyrazit, ale asi se ještě převleču dělá se tam nějaký dusno.

Zuzi kam to vlastně jedu?? Já ani nevím, který to pořící to vlastně je?? matně si to pamatuji, jela jsem tam jen jednou, to se jede směr Křetín že jo??
29. čer 2009 v 10:13  • Odpověz
Tak já vyjedu, písni mi to na mobil kam to vlastně jedu...díky..a dojede ještě někdo?? bylo by to dobrý kdyby jste dojely :wink:
29. čer 2009 v 10:16  • Odpověz
Hm , tak to je akorát tak na přehození nějakým koberečkem ... to by mě taky pěkně nasralo
29. čer 2009 v 10:18  • Odpověz
Luc .. na Prostřední Poříčí směr Křetín ... ne, ne .. přijedeš sama , všichni na mě prdíííííííí
29. čer 2009 v 10:23  • Odpověz
pisla jsem ti to do sms
29. čer 2009 v 10:37  • Odpověz
Holkky .. co Markétka?
29. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz
Já nevím, snad moc netrpí :fearful: .
29. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.