• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Su nějak hotovson, tak jdu skáknout na MM :grinning: a na Nelloucha, ať su zítra na vás ready :sunglasses: .
25. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz
Já uklidila jen vrch a prádlo... dole je turbo bordel :o))

se mi tak nic nechce .... jdu ještě Mikešovo prádlo naskládat do skříně aumejt nádobí
25. srp 2009 ve 20:40  • Odpověz
No fuj Zuzi, neuháněj ho teď tak :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz
Já taky ještě půjdu dolů uklidit, abych to měla za sebou a ještě oškrábnu MM zemáčky a nebo že bych mu udělala hrancle? :confused: No nevím :wink:
25. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz
Zuzi .. já budu skákat až od 2 ledna :o)))
25. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz
Mic, ty už to máš tak naplánovaný, jo? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2009 ve 21:53  • Odpověz
Jo. jo ... jak vystřízlivím .o))
25. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz
Tak to jo, to máš dobře naplánovaný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2009 ve 22:04  • Odpověz
Ženy, kde ste dneska? :rolling_eyes:
25. srp 2009 ve 22:12  • Odpověz
Já se zde motám ..ale dost líně, se překecávám na to nádobí ... s emi tááák nechce. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. srp 2009 ve 22:20  • Odpověz
sem zvládla jakš, takš uklidit ....... ufff
25. srp 2009 ve 23:41  • Odpověz
Papááááááááá jdu hajíííííííííííííí
26. srp 2009 v 01:03  • Odpověz
Krásné ráno,
venku to vypadá všelijak :confounded: a hlásí přeháňky :angry: , doufám, že se nám to vyhne. :unamused:

Noc brutus, Nellda zase vyváděla, nevím proč, jestli jí zase bolí ty pětky, jak jí rostou :rolling_eyes: , takže spala s nama :rolling_eyes: , tak su jak domlácená :confounded: .

Tak šup šup, ať už jste tady :dizzy_face: .
26. srp 2009 v 06:49  • Odpověz
ahoj holky
holky mi už máme klíče od bytečku a v sobotu se stěhujeme tak jsem ted pořád na bytě a uklízím katarinka byla moc hodná a včera mi celý den hlídala terku protože babku mame na dvě věci pořád nekomunikujeme a moje mamka je daleko ale v patek přijede a bude tu do středy :slight_smile: to bude čučet jak je terka velká videla ji naposled když ji byli 4měsíce a ted už ji je 9 :slight_smile: ale nenadelam nic ma to holt daleko 400km :confounded: terka ted začala říkat baba občas řekne mama ale nejvic tata a nočník zatím pořád dobry :slight_smile: nejoblíbenější činnost je ted paci paci :slight_smile:
26. srp 2009 v 09:08  • Odpověz
Čao ženy.

nějak nestíhám, tak přijedu o fous později.

Šáry, to je super, za chvilku se budeš moct přidat k nám na srazíky :grinning:

mikeš a nočník .. to je hračka na hraní :angry:
26. srp 2009 v 09:49  • Odpověz
Hojda,

já jsem dneska doma..baba má volno :rolling_eyes: .No,ale zase na druhou stranu se mě to šikne,bo malej je vyřízenej,celý večer a noc prokakal :cry: ,má křeče v bříšku a teploty :pensive: .Zítra už bude doma David,tak budou spolu,musí zajít na výtěr...

Dnešek si moc moc moc užíjte,je mě líto,že nemůžeme být s váma :pensive: .Hoďte mě aspoň kousek buchty vzduchem..dala bych si něco sladkýho na nervíky.

Na obídek jsem hodila do trouby kuře,udělám ho s rýží a malýmu k té rýži uvařím mrkvičku.Co by ještě tak mohl z jídel?On měl srajdu jednou jedinkrát,tak už si to nepamatuju...

Tak já jdu,mám vypranou 3 pračku-musela jsem převlíct komplet celou postel a to jsem ji převlíkala předevčírem :rolling_eyes: a k tomu kopa hader...

Tak se mějte,užíjte si pořádně srazíka i za nás.pá
26. srp 2009 v 09:50  • Odpověz
26. srp 2009 v 09:54  • Odpověz
Ahojky, tak mě prosím taky jednu leteckou buchtu :slight_smile:
mě taky mrzí, že s nemůžu dojet, ale holt my pracující si nemůžeme zase tak vyskakovat...tak snad jednou budu taky na mateřské a budu moct jezdit na srazíky i dopoledne, jenom doufám, že vy už nebudete mít děti ve škole :grinning:
26. srp 2009 v 10:16  • Odpověz
Tak čekám na bábovky až přijedou :sunglasses: .
Leni, a nechceš skáknout aspoň na chvilku sama? Navečír, až bude David doma, co? :wink:

Venku je celkem hicna :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Už mám hotový amolety, lečo pak jenom ohřeju a hotovo :sunglasses: .
26. srp 2009 v 10:27  • Odpověz
Leni, já bych dala Davídkovi dietu - slabej černej čaj a max. suchej rohlík. Chudák malej :frowning2: , ať je brzo fit. Nebo zkus Smectu nebo Hylak.
26. srp 2009 v 10:29  • Odpověz
Tak vyrážím ... musím se stavit ještě na poště a v bance ale valím

bych zapoměla .. doufám že dojedu ....... na Poříčí u obchodu soarvují silnicvi a nemůže se tam projet ... včara to prej hlásily ale tu to nejde slyšet.
takže skusím projet aparkem kde choděj normálně lkidi ... no co mě zbejvá.

Valím
26. srp 2009 v 10:33  • Odpověz
Micino, co ty tady ještě???? :confused:
26. srp 2009 v 10:35  • Odpověz
Leni, to je fakt, dietku a jestli máš doma Hylak nebo Smectu, tak mu to dej...ale pokud by to měl virový tak to nezabere, ještě je dobrý Enterol v tabletkách....hlavně ať je Davča brzo OK....já se snad jdu najíst, mám hlad jako vlk...
26. srp 2009 v 10:43  • Odpověz
podle mě to virový má,když má teploty.?

Na smectu čekám,až mě doveze David..

Rohlík nechce,piškoty snědl 4,černej čaj pocucává po douškách.

Zuzi,já nevím...můžu ten bacil mít vsobě i já,tak bych nerada nakazila děti :pensive: .

Musela jsem dát prát i peřiny :confounded: ..

26. srp 2009 v 10:51  • Odpověz
nás aspoň posunu :slight_smile:

Davídek spí,teď okolo oběda už byl na velké jednou,tak už se intervaly prodlužují...ale taky nic nejedl :unamused: .Teplotu nemá...tak snad to nebude tak hrozny,jak to od večera do rána vypadalo..
26. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz
Leni, taky doufám, že to bude OK...nojo, holky si užívají a já tvrdnu v práci, fakt opruz....doufám, že se potom někdo ozve...nevíš, jestli Makel vložila na to rajce ty fotky z minula?
A jak to, že mi dneska nikdo neposlal mmsku??
26. srp 2009 v 16:04  • Odpověz
minule mi došel guláš aspoň letecky :grinning: dneska nic...pěkně na mě prdíte, krasavice :angry:
26. srp 2009 v 16:04  • Odpověz
Tak jsem tu :sunglasses: , ospršená a utahaná :wink: .
Sláva dohlíží na Nelldu ve vodě, tak za chvílu pro ňu půjdu. Ještě jsem musela přesunout ten cement do garáže, aby nezmokl :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , tak mám ruce jak orangutánek :grinning: .
To su zvědavá, jak bude Nellda spat :unamused: , už teď z toho mám hrůzu :confounded: .
26. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz
Dneska to bylo superbájo úžasný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .

Bylo mi s váma moc fajn :dizzy_face: , jen škoda, že sme nebyly všechny :pensive: .
26. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz
Hoj ženy ... Mikeše jsem přehodila z auta do postýlky a chrní.

bylo to senza.

Jani, bylo nám blbí posílat fotku prázdnýho hrnce :sweat_smile:

makouš fotky na rajče ještě nedávala .. je to lenoch, no :grinning:

Co ta makelína ... došlo jí něco na ten meil ?

KJdu se osprchovat, ať si nesmrdím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.