• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Taky jsem se musela sprchnout, byla jsem spocená jak dveře od chlíva :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Toho leča moc nebylo, myslela jsem, že se dorazíte palačinkama :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
26. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz
Tož su tu, Tobeš nechtěl usnout, tak jdu hodit šplouchanec, smrdím jak starej chlap :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:

Bylo to super jako vždy, su přežraná jak sviňa :confounded: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Škoda, že jsme fakt nebyly všechny :wink:
26. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz
Bylo víííborné Irenko
26. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz
vÝÝÝÝÝborvé voe :confounded: :sunglasses: :grinning:
26. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz
Ženy jdu zalehnout, jsem jakási uondaná, ani nevím z čeho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . Jen musím dát bacha na Slávovu nohu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
26. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz
Ahoj tak jsem konečně tu,

ráda jsem Vás všechny poznala je s Vámi velká prča :wink: :wink: těším se i na ten zbytek

Marky tak co měla jsi nějaký ten email nebo ne??
26. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz
JO ženy, email žádnej :confounded: a jdu do sprchy :wink:
26. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz
micino tohle je ta bunda jak jsem o ní mluvila...

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25744282&tab=0

tohle je asi ta stejná v jiné barvě

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25377121&tab=1
26. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz
Tož jsem tu a cítím se zase jako člověk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dobrou všem, co to zabalily :wink:
26. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz
Jsem tu a bádám po netu....
26. srp 2009 ve 21:53  • Odpověz
To už všichni spinkáte :confused: :confused:

Měla bych jít žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2009 ve 22:19  • Odpověz
Já už su taky člověk a mám i nádobí umyto .o))

mimi ... myslím, že je to ta bunda , ale já viděka uplně světlo ... a je teplá.

Kurňa s tím meilem mě serou ... nechceš tam maky napsat zda se neposraly v kině?
26. srp 2009 ve 22:37  • Odpověz
Ještě jsem ji našla tady, to mi vyjelo jako první

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25364558&tab=0
26. srp 2009 ve 22:40  • Odpověz
taky to není ono .. je to uplně světlounká kostička :o))
26. srp 2009 ve 23:03  • Odpověz
Kde jako jste?
26. srp 2009 ve 23:32  • Odpověz
jdu chrápat
27. srp 2009 v 00:59  • Odpověz
Hoj hoj hoj!
Jsem jak přejetá, ale už nemůžu spat :confounded: . Čekám, až se SLáva vzbudí a jak mu půjde chodit, abych ho kdyžtak hodila do práce.
Venku je pod mrakem a dneska to tipuju na kopr :rolling_eyes: .
27. srp 2009 v 06:28  • Odpověz
Dobré ráno,

u nás noc taky nic moc, Tobešovi se dvakrát zamotala noha do peřiny a pak si ju vrazil pod tu boční šprušlu, no super :confounded: Ale vstával k němu ochotně Vašek, bo ho už dva dny viděl akorát v postýlce :pensive:

Já jsem dneska docela dobře naladěná, tak půjdu hnedle uklízet a něco i vařit, než mě zase přepadne kopr :grinning: :grinning: :grinning:

Tak hezký čtvrteční den :wink:
27. srp 2009 v 08:05  • Odpověz
Bré ranko milá mamko :grinning: :grinning:
27. srp 2009 v 08:13  • Odpověz
Ženy dneska jsem stoupla na váhu a jsem zhnusená, takže se zítřejším dnem začínám hubnout, nevyjímaje sobotu, protože jinak se z toho čísla brzo pobliju :unamused:
27. srp 2009 v 08:50  • Odpověz
Už můžete mrknout na Rajče, něco už tam je :wink:
27. srp 2009 v 09:13  • Odpověz
Čao ženy ....

Písni mi na to rajče jak se dostanu .. se mi to nějak zatoulalo

Chci se zeptat ... potřebuju vědět co to maso na sobotu, zda budem nakládat jen my, nebo i někdo jinej ... at toho nenímoc ... potřebuju to maso zítra koupit a at vím kolik
27. srp 2009 v 10:06  • Odpověz
Micouši dostaneš na kokos, si to napiš k PC ne voe :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Já se klidně hlásím :wink:
27. srp 2009 v 10:08  • Odpověz
Nám stačí říct a my něco naložíme v mrazáku se určo něco najde, ať to zase všechno není na Micině...
27. srp 2009 v 10:19  • Odpověz
No já to mám v PC ...ale nevím kde :sweat_smile: ....... dík

Co meuil ...asi nedošel co .... nehceš tam napsat a zeptat se kdy to budem vědět ... zda máme zhánět něco jiného, nebo ne?
27. srp 2009 v 10:20  • Odpověz
No a kolik toho budete nakládat ...až to nejíme tejden ?

Mikeš se zas rumpl do hubáka a začala mu týct s té pusiny krev, tak jsem ho chovala a vytuh mě v náručí ... takže už chrní a bez obídku ..... nemá vstávat v 5:00 ... to je pak maso.
27. srp 2009 v 11:23  • Odpověz
Tak jsem rozepsala takovej román a zmetek počítač zrovna musel provádět aktualizace :angry: .

Tak znovu...
Myslela jsem, že včera jsme se domluvily, že každá naloží masenko, tudíž už jsem byla v masně a koupila tam plecko - cca 3/4kg, 4 plátky a už jsem to naložila :sunglasses: . No a protože tam měli ještě horký upečený vepř.koleno, tak jsem neodolala a už jsme ho s Nelldou poobědvali :dizzy_face: , tak Makelíno nesejři mě s dietou :angry: .

Mic, fotky super :dizzy_face: .
MM byl u obvoďačky, takže doma nebude, dneska má tu nohu o moc lepší. Naštěstí. :wink:
27. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz
Sakra, zas jsem chtěla napsat něco chytrýho a zapomněla jsem to :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Snad si brzo vzpomenu :rolling_eyes: .
27. srp 2009 ve 12:17  • Odpověz
Jo! Už jsem si vpomněla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
Chtěla jsem napsat, že mě naštěstí taky nepřepadl kopr :slight_smile: .
Hned ráno jsem zapla pračku, pověsila, umyla plechy, hrnec a pánvičku, byly jsme nakoupit, dělám marmošu z broskví, vysála jsem. Ještě teda musím setřít podlahu v obýváku a nakydat marmošu do sklinek :wink: .
27. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz
Dneska jede taťka do pálenice, má máč z rynglí, nabízel mi ať tam jedu s ním, ale co tam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
27. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.