• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Tak tady kod nebiděl http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3202349&vReferer= :o))

To je dobře, že má sláva tu nohu relatyvné oukejovou.

Já Makelíně taky říkala ať tu dietu ošéfuje až v nedělu ... nenechá si říct a já se těšila , že se zde budem válet ožralí ...doufám, že se nechá ukecat ... přece se zde nebudu válet sama ... ostatní jste takoví slušňáci :grinning:
27. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz
Tož su tu, taky uklízím, protřídila jsem prádlo, mám to na 8 praček :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Jsem zvědavá, kolik jich vyperu, ale asi půlku a zbytek zítra, večer musím žehlit, zaprvé to, co jsem vyprala a taky tu mám asi ještě 4 pračky už vypraný a nevyžehlený :wink:

OK, já taky zítra koupím maseno a naložím ho, já dovezu kuřecí, aby bylo :wink:

Dietku fakt musím zítra začít držet, protože jsem se fakt na té váze zhrozila, čím dřív, tím líp, dám si masenko s váma, ale jenom jedno a přílohu a bude :wink: Pít nebudu, dám si maximálně jeden střik z bílého a bude :wink:

Jináč je u nás v sobotu brigoška na kopání základů, tož jsem zvědavá, jak to dopadne, kdyby se chtěl někdo přidat :wink:
27. srp 2009 ve 12:24  • Odpověz
To já se dneska konečně věnuju pořádně komplu ... fotkám , ať taky toho Mikeše tam vložím a chci něco dát na Mimáč.

takže každekj naloží něco ?
27. srp 2009 ve 12:24  • Odpověz
Jako a já su co? Vožrala? :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
27. srp 2009 ve 12:25  • Odpověz
Mejl nic Micino, ale to jsem už psala :wink:

Já jdu vkládat fotky na rajče :wink:
27. srp 2009 ve 12:27  • Odpověz
Jo a mám dotaz, chcete zaheslovat všechny fotky? :confused: :confused: Nebo jen některý :confused:
27. srp 2009 ve 12:27  • Odpověz
Mak, prď na dietu :wink: :wink: :wink: , víš jak mi bude trapně??? :frowning2:
Jestli se překecám, tak upeču ty česnekový trojúhelníčky, nebo na co tě mám Mak nalákat?
27. srp 2009 ve 12:29  • Odpověz
Ty by jsi semnou nemusela trhat bandu :grinning: .... ty a ožralá ... to bych si V ŽIVOTĚ nedovolila říct :pensive: :grinning:

Jinak taťka už nám posekl zahradu ... takže je to s ním ošéfovaný ..... gutovka, ne?
27. srp 2009 ve 12:29  • Odpověz
Mak, nevím jak je to složitý nebo ne s tím zaheslováním, jestli by to byla práce navíc, tak bych nechala zaheslovaný všechny :wink: .
27. srp 2009 ve 12:30  • Odpověz
Kde je Mikeš nahula tak ty a tam kde já jsem huhula .. tak ty taky :grinning:
Kdepak je dneska Jaňouch? :confused:
Nakouši, jsem si dneska klepala břichema jde vidět, jak se to sádlo přelívá ....samí sádlo, samí sádlo :astonished:

koukej, tak to vem semnou od toho 7 a budem se hecovat ...
27. srp 2009 ve 12:32  • Odpověz
Hele neštvěte mě, to je furt nějaký přežírání a pak to má nějak vypadat :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
27. srp 2009 ve 12:37  • Odpověz
Micino, co je zas 7.? :confused:

Mak, fotky super, jen bys mě mohla vyšoupnout jak su u těch Krejčířů, hnus velebnosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
27. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz
Tak já to zahesluju všechno :wink: Jak chcete :wink:

Micino voe, ale to je ještě skoro 14 dní a já se na sebe nemůžu už ani podívat :pensive:
27. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz
Zuzi ... 7 je jako 7.9 pondělí :grinning:

marky, tak si sundej na 14 dní brejličky :grinning:
27. srp 2009 ve 12:43  • Odpověz
Marky ... budem se zéítra válet, že jo .................. :sweat_smile: :grinning:
27. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz
Ty seš pako Micino :grinning: , ale musím souhlasit, kdyby si Mak sundala brýle, tak by měla po starostech :grinning: .
A proč zrovna 7.9.?
27. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz
protože 5.9. mám ještě akcičku a chci bumbat :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz
Aháááá :slight_smile: , ale bacha, pak se blíží Makoušovo čtvrtstoletí :sunglasses: .
27. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz
ty jo Makouši ... co budem pít ...aspoň bílí z vasrovicou , ne :sweat_smile:
27. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz
Se dívám na Fejs a matkéta Honsová je fanouškem čokolády :grinning:
27. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz
Bych si dala to včerejší lečo ... zítra musím udělat zásobu v Makru :grinning:
27. srp 2009 ve 13:01  • Odpověz
Já jsem z mražáku vytáhla kurča, tak jak trochu povolí a dovolí, tak ho lupnu do troubelec :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
27. srp 2009 ve 13:09  • Odpověz
Bych si taky dala ... zas jsem ještě nesnídala a je mi líííno
27. srp 2009 ve 13:12  • Odpověz
sem si umíchala vajoša
27. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz
Hoj jsem tu...mám od rána naprosto debilní a totálně posraný den, volala mi hned ráno v sedm teta, že soused zjistil, že babička má totálně mokrou fasáda, praskla ji doma voda, babi je u nás ve špitále, tak zatím nic neví, ale všechno je na sračku mokrý, zdi, nábytek na vyhození, koberce, stropy, prostě všechno, je mi z toho úplně na nic, příští týden to budou dva roky, co umřel děda a teď tohle, a nejhorší je, že babička včera ségře řekla, že má pocit že se něco stalo, tak ať se někdo jede podívat k ni domů... :pensive:
prostě všechno na houby...
takže tam odpoledne jedem, zrušily jsme se ségrou oslavu, co měla mít sestřenka, zítra se tam nedostanu a v sobotu asi budeme muset jet od rána něco dělat, než dojde babička z nemocnice, tak musí být to nejhorší hotovo, jenže se musí obouchat zdi a udělat všechno komplet nové, a to se nedávno malovalo a dělaly se stropy a koupelna....mě jebne...já vím,že nikdo neumřel, ale když se něco takového stane člověku, který je sám, má jenom důchod, tak je mi blbě....
27. srp 2009 ve 14:05  • Odpověz
Ani jsem nenapsala, že jsem zkoukla fotky a jsou super :slight_smile:
27. srp 2009 ve 14:05  • Odpověz
Nic nebude ženy, zítra začínám a hotovo, jinak ze mě do toho 7 bude sud :angry:
27. srp 2009 ve 14:09  • Odpověz
Jo a fotky nevkládám, protože mi to vždycky spadne, asi mám přehcenej počítač, takže musíte vydržet, udělám to, až vypálím fotky na difko a něco pošlu na vyvolání :wink: A to musí být taky brzy :confounded: Tož ženy asi tak :wink:
27. srp 2009 ve 14:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.