• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Jani to je teda na pytel :unamused: a babička bydlí v bytovce, nebo kde? :confused: :confused: :confused: :confused:
27. srp 2009 ve 14:10  • Odpověz
Jani, ty jo .. to je mazec ... to je mi moooc líto :pensive: ....chudák babička.
To je zajímavé, že ty staří lidi všechno čujou. ........... co je babičce, že je ve špitále?
27. srp 2009 ve 14:12  • Odpověz
Ne babička bydlí v rodinném domku a má dvě patra a voda letěla už z půdy z expanzky...takže prostě hotovo, voda stojí ve sklepě, všechno na vyhození....
babička šla na operaci s nohama, začaly se jí křížit palce od noh, měla tam nějaké výrustky, teď akorát člověk neví, jestli by se to stalo i kdyby byla doma, sice by na to asi přišla dřív, ale co kdyby se stalo něco horšího :pensive:
No a teď ještě musíme držet babi ve špitále co nejdýl :frowning2:
27. srp 2009 ve 14:17  • Odpověz
Já myslela, že je to ta co bydlí s váma :confused:
27. srp 2009 ve 14:23  • Odpověz
Tý jo Jani, to je na pytel :unamused: . Snad to zvládnete dát jakžtakž do kupy :unamused: . A už ste to řekli babičce? Eventuelně nevím, jestli to je maminka tvé mamky nebo taťky - jestli by si ju nemohli vzít dom, než to tam bude obyvatelný bo staří lidi snáší nemocnici hodně blbě :frowning2: :unamused: .
27. srp 2009 ve 14:43  • Odpověz
Mikeš už je vzhůru ... dal si dneska pěknou 3 hodinku :sweat_smile:
27. srp 2009 ve 14:56  • Odpověz
A my jdem zas naproti Slávovi, ať se nepajdá sám :grinning: .
27. srp 2009 v 15:06  • Odpověz
Ne, babička to neví, ta by okamžitě podepsala revers a chtěla jít domů...no původně měla být u tety v Protivanově, ale jak to bude teď netuším, u našich být nemůže, bo jí mamka nemá kam dát, máme 2+1 a není třetí postel, takže už mě i napadlo, že bych ji prostě nechala u nás, babička má dole ještě jednu místnost, no uvidíme, minimálně 14 dní by měla být zde, tak počkáme co bude, snad se to dá do té doby nějak do pucu....
27. srp 2009 v 15:10  • Odpověz
Txy jo .. to je mazec .. ale aspoň , že může jít k vám :pensive:
27. srp 2009 v 15:19  • Odpověz
Ona stejně nebude chtít, na to jí znám...uvidíme, zatím jsem tam ještě nebyla, tak nevím, jak moc je to hrozný, ale asi dost, strejda volal ať určo dojedeme....no jdu se převlíct a mažu na bus, budu čekat na Martina a pojedeme....
27. srp 2009 v 15:21  • Odpověz
Ona bydlí taky v Kunštátě ?
27. srp 2009 v 15:38  • Odpověz
Hou hou,

udělala jsem si polejváka a jdu žehlit :grinning:

Tobeš je s MM, strejdou a dědou na trávě, jeli posekat pro králíky a já byla nakoupit v Xindlu :wink: Tož žehlení zdar :wink:
27. srp 2009 ve 20:00  • Odpověz
Žehlení zdar, s polejvákem zvlášť :wink: .
Já jdu ležovat a čučet na Ordinačku :dizzy_face: , konečně začala :wink: .

Ještě peču to kuře, tak na něj nesmím zapomenout :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Tý jo, MM noha už mě sejří, chudáček ju musí mít furt nahoře a pohybuje se minimálná :unamused: , takže jsem lítala jak hadr na holi a on se díval na fotbal :stuck_out_tongue_closed_eyes: . No ještě, že s tím nemá nic vážnýho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .

Tož jdu, zdarec palec dobrou noc. :sunglasses:
27. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz
Takže mám naložíno kuřecí a dvě balení bílých bavorských klobásek :wink: a plánuju, že upeču něco sladkýho, ju? :wink:
27. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz
Su tu ... jo a pařím taky :o))

Sem byla z Mikešem venku a pak přišly naši, tak jsme tam do těď seděly ...Mikeš padl za vlast ...ale nádobí už mám hotovoooo

Marky ... není možná ... já mám vyžehlíno :o))

Půjdu dneska chrnět, ať jí na tý kosmetice nevytuhnu :o))

Holky .. mě Mikeš vůůůbec neposlouchá ... co mám dělat ... si myslím, že na něj nejsem měká ...kdybych přitvrdila, tak už ho zabiju :pensive:
27. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz
:grinning: Mx ý budem nakládat až zítra ...ňamík ...Mirek nakládá úúúžasně :grinning:
Jo a když toho bude moooc tak to budem aji snídat :o))

Kde je Léňa ?

až na to že mě nastral.... poslední dobou semnou mluví jak z onucí ....už mě to fakt sere .. a pak když u nás někdo je tak ňuňuňu ... jen já to nedokážu pustít všechno co mě sere na povrch :pensive:
27. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz
až na to že mě nasral .... jako Mirek :sweat_smile:
27. srp 2009 ve 21:47  • Odpověz
Daruju chlapa :rolling_eyes:
27. srp 2009 ve 22:29  • Odpověz
já taky :rolling_eyes:
27. srp 2009 ve 22:51  • Odpověz
27. srp 2009 ve 23:03  • Odpověz
Čemu se chlámeš ... přibalím mu i nějaký to album :angry:

Jdu hajat ... tak pa pááááááááááááááá ... se těším na zítra ma tu kosmetykšn ekšn ..v 10:00 ulehám k ní na lůžko sa 2 hodiny se bude o mě starat ...aspoň někdo :pensive:

pa páááááá a brou nocinku
27. srp 2009 ve 23:45  • Odpověz
Krásné páteční ráno! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
Všímáte kolik je hodin, jo???? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
28. srp 2009 v 05:44  • Odpověz
A včera jsem měla stejnej pocit - s darováním chlapa :rolling_eyes: , když jsem spocená lítala po kuchyni :confounded: :angry: :rolling_eyes: .
28. srp 2009 v 05:46  • Odpověz
Dneska asi moc nepobudu, naši pojedou šopingovat, tak my asik s něma :wink: .
No nic jdu se chystat, naši jsou tady za 3/4 hodiny - taťka jede na zubní :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Marky a co upečeš dobrýho???? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. srp 2009 v 06:04  • Odpověz
Zdar Božky,

Zuzouš už šopinguje, to to je mazec :grinning: já vstávala před 20minutama :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: Tobešek se asi potřeboval dospat, tak jsem se nebránila :grinning: Půjdu se nachystat a vyrazíme do města, Tobešovi pro botky a pro penízky, jdu večer k holičce :wink:

A co upeču? to je ve hvězdách, musím po něčem juknout a uvidíme :wink:

Zuzi, ale tvůj chlap má úraz, ten za to nemůže, to se nedá nic dělat, ale ten můj byl už druhej den otravnej, že to až hezký nebylo a pak se mi včera omlouval a dovezl mi borůvkový pivko :grinning:
28. srp 2009 v 08:52  • Odpověz
Bohuslavy, volala mi Micina, že jedou do Brna a ukážou se až večer a jelikož je na zítra předpověď pěkně na prd, tak se mě ptala, zda to nechcem udělat už dneska, tu akci. Já osobně dneska nemůžu, ale záleží na vás ostatních :wink:
28. srp 2009 v 09:12  • Odpověz
Dobré ráno,

tak já budu dnes taky nakládat kuřecí...takže záleží jak se domluvíte...

Zítra jde MM k Makelíně na brigádu jestli to platí, tak nevím jak by se mu vstávalo když by to bylo dnes...
To je ta předpověď tak hrozná :confused: :confused: :confused:
28. srp 2009 v 09:15  • Odpověz
Hlásí 20st slunečno to je málo???
28. srp 2009 v 09:16  • Odpověz
Hlásí ale chcanec :wink:
28. srp 2009 v 09:19  • Odpověz
Aha já teď jukala na seznam a tam je sluníčko tak nevím...ale snad bude počasí přát, na zítra je tolik akcí brigoška, zakončení prázdnin pro děti atd... :frowning2:
28. srp 2009 v 09:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.