• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Ahoj ženy, my máme jít taky zítra na tu oslavu, ale naštěstí nám bylo napsáno, za každého počasí, tak nás asi naskládají do domu....venku v dešti nebudu, i když mi máme zítra brigádu u babičky, tak ani nevím, jestli někam večer půjdeme, včera jsme dojeli po osmé a v sobotu to bude asi od rána...no uvidíme...

Zuzi, mě nějak uniká co se Slávovi stalo??
Mic, babička bydlí na Benešově :slight_smile:
28. srp 2009 v 10:54  • Odpověz
ženy, kde jako jste??

Tu je mrtvo a pusto prázdno....
28. srp 2009 ve 12:04  • Odpověz
My byli celý dopoledne venku, musela jsem Tobimu koupit nový tenisky, zase mu porostla noha a řeším, zda mu koupit i sandálky, ale nevím nevím, asi ještě počkám, jak bude :wink: Na oběd jsem na rychlovku uvařila omáčku ze zelených fazolek a mám nakoupený suroviny na dort na zítra :wink: tak to odpoledne upeču, teď si jdu na chvíli lehnout, dneska mi zase šíleně třeští hlava, ještěže jdu už v úterý na tu endokrinologii :confounded:
28. srp 2009 ve 13:03  • Odpověz
Hele ženy, hledáme další ubytování, vypadá to, že toto je sice volný, ale drahý :confounded:
28. srp 2009 ve 13:16  • Odpověz
Marky jak to oni už ti napsali?????

Já si teď cvične postavila na dvorku stan s manžel a je to ok, sice malý ale nám to bude stačit, on prý stejně bude spát venku :grinning: :grinning: :grinning: někdo mi zdevastoval tyčky, tak jsem myslela, že to nedám dohromady, ale je to ok...

Manža už má i lyžařský kalhoty...takže hurá na nové hledání....valíme ven, koupit suroviny na zítra a naložit to masisko....

Počasí hlásí na zítra nic moc...ale snad to vyjde...
28. srp 2009 ve 13:24  • Odpověz
28. srp 2009 ve 14:53  • Odpověz
Ahoooooooj,

tak jsem vás tak nějak dočetla...jsem cely dny v práci :frowning2: ,dělám 10tky..je to síla!!!Mám pocit,že nic neumím a že nic nechápu :pensive: .a to v pondělí tam mám být už sama,baba dorazí až někdy odpo a budeme tam do večera!!!!!!Se fakt těším.

Já mám taky naloženy maso :slight_smile: ..a mám v plánu udělat taky nějakej moučník,tak se musíme domluvit,ať toho není mega sladkýho...copak maso,to se sní :grinning: .

Tak ta Bečva nevyšla,jo? :frowning2: :cry: :pensive: ..Marky,kolik chtějí? :confused: .
28. srp 2009 v 18:04  • Odpověz
brouci,v kolik to máte zítra v plánu?
28. srp 2009 v 18:15  • Odpověz
Čao ženy ... kosmetika byla super.

Štěně už se chladí ... maso už se najkládá ... teď se pomalu modlete, ať nám víjde počasí.

POZOR POZOR
Zapoměly jsme koupit uhůlí, tak prosím kupte, jinak jsme v prdelíně

Zítra sraz v 19:00

Makoušovi napsali, že za to ubytko chtěj přes 40 tyček ... ale je mi to divný ... zda jsem nezadala špatně osoby, tak tam má makouš ještě psát ... prej 15 tyček dávaj agentůře , což mi příjde brutus drahý
28. srp 2009 v 18:55  • Odpověz
Jani, Slávovi spadla na nohu paleta, tak to má slušně obražený a seklí
28. srp 2009 v 18:56  • Odpověz
Jo a nic jsem si nekoupila ... takže Makelíno ...ani tobě nic :sweat_smile:
28. srp 2009 v 18:56  • Odpověz
Pivo, víno, cola, zelenina, cleba .... všechno mám .. nějaký to maso, tak doufám, že to bude stačit ... kdyžtak vytáhnem z mražáku a prykůůpíme
28. srp 2009 v 18:57  • Odpověz
na snídaní ... vyjíčka, jogurty, pomazánkovej sýr, tvrdej sýr a salám ...pokud to vše nezbaštíme večer.
28. srp 2009 v 18:59  • Odpověz
Jo a vemte si teplí obléčo a moc dek :sweat_smile:
28. srp 2009 v 18:59  • Odpověz
Já ze sladkýho nemám nic ....kromě sebe :sweat_smile:

Zuzík slíbyla ty česnekoví ňamíííky
28. srp 2009 v 19:01  • Odpověz
Když bude pršet, tak si můžem přenýst taťkovu garáž, aby na nás nepršelo ... jako ten přístřešek :sweat_smile:
28. srp 2009 v 19:02  • Odpověz
Kde se zase couráte ?
28. srp 2009 v 19:55  • Odpověz
Jsem tu :slight_smile: , nazdárek Mařenky :wink: .
28. srp 2009 ve 20:16  • Odpověz
Před chvilkou jsem vylezla ze sprchy a su zas spocená jak myš :angry: :rolling_eyes: , taky by to počásko mohlo vydržet i zítra, což?! :wink:
28. srp 2009 ve 20:17  • Odpověz
To se mi zdá divný, že by chtěli tolik prašulí za ten SIlvestr :confounded: . Zmetci :angry: .
28. srp 2009 ve 20:18  • Odpověz
No je to brutus .. a to vychází přes 8 tyček na jednu rodinu .... no uvidíme zda tam Makouš pasala, co jí napíšou.

naši jsou u nás jdu za něma ven .. budu nakukovat
28. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz
Hele, já si sladký dám :sunglasses: a ráda :sunglasses: a proložím to masiskem :sunglasses: .

Jo, nespíš Nelloušku necháme doma :wink: s tím jejím spaním nespaním bysme víc času trávili s ní než s váma :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

A musím vám napsat jakou jsme měli nabídku - ségruše s rodinou a naši jedou zítra ráno do Velkýho Meděru až do pondělka, tak nás lanařili s sebou :pensive: . Kdyby nebyla u Micoušů action, tak neváhám, ještě je teda pravda, že to brzdí Sláva a jeho noha :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . Tak jsme vyfasovali morče Kiku a nedělní zalívání u našich a zíta přijacháme k Machům :sunglasses: .
28. srp 2009 ve 20:22  • Odpověz
Micouši no ty budeš zítra kvásná :dizzy_face: po té dnešní kosmetice :slight_smile: .
Dneska to bylo brutus vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes: , naštěstí jsme vyrazili před tou 7. hodinou, byli jsme v Tescu v Prostějově a pak v Globusu v Olmiku - oblíbená trasa našich :grinning: . V Tescu jsem koupila Nelldě bekovku, pak patery fusačky jen za 98Kč a Slávovi zimní bundu :grinning: . Jinak nič moč :stuck_out_tongue_closed_eyes: , v Globusu hafo potravin :sunglasses: .

Mic, prosímtě nemáš spacák navíc? Počítali jsme s tím, že si ho pučíme od MM bráchy, ale jel na jaksi festival, tak jsme nahraní :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
28. srp 2009 ve 20:30  • Odpověz
Jo a dneska štípla Nellinku včela :angry: , zase. Lítala hambatá před barákem u kluhajdy, pak si sedla do trávy a vylítla jak fortka a měla žihadlo na zadečku :angry: . Letos mě ty včely a vosy točí nehorázně :angry: .
28. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz
No tak ona buda kvásná i Makelína :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :dizzy_face: . A Krejculína zas bude bohatá :wink: za ty desítky, co teď bouchá :wink: :grinning: .
Škoda, že nedorazí Jaňouch :unamused: , má to přes kopec a nepřijede :frowning2: .
28. srp 2009 ve 20:37  • Odpověz
Tak a jako kde ste? :confused:
28. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz
Tak jsem tu...

já jsem nakoupila zeleninu, chleba, máme maso, nějaký los brambůrkos a nevím co mám vzít za chlast víno s colou nebo co??
28. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz
Mimi, tak něco upeč - něco sladkýho, nebo něco uvař :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: .
28. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz
Zuzi nonono, však jednou bude všechno,ale něco spáchám, jsem si třeba říkala, že udělám česnekovo sýrovou pomazánku a k tomu topinky jako na namáčení, ale nevím jestli toho jídla nebude moc, ale k tomu pivku to bude jak dělaný....prostě pomazánky a topinky něco jako místo brambůrek a tyčinek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz
holky :cry: ,Davídek měl ve stolici hlen s krví :cry: :cry: :cry: ,co to je???Co to znamená?Mám s ním jet na pohotovost????Nikdy to u nás nikdo neměl,tak nevím :cry: .
28. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.