• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Leni, nepanikař, myslím si, že má podrážděný střeva, z toho jak měl ty střevní potíže. Bylo té krve hodně? Byla až na konci stolice?
28. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz
Mimi, něco uvař :wink: .
28. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz
Třeba tu česnek. pomaz, to bude super na líbačku :grinning: :wink: .
28. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz
http://www.ubytovani.cz/beskydy/stare-hamry/chalupa-hamry-chlopciky/55265/
Je to ale od Opatovic u 180km :confused: a nevím jak je to tam s lyžovačkou :unamused: , cenově by to vycházelo na cca 4.000Kč na rodinu na týden. :wink:
28. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz
nee,nebylo,nebyla rudá,byla taková ta světlá..já nevím..pak usnul,jak se mu ulevilo...fakt nevím,bojím se,aby se mu něco nestalo..
28. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz
Zuzi,mají tam napsany Pustevny,tak předpokládám,že to bude někde poblíž...jinak dobrý..
28. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz
Leni, té krve bylo jenom trošku ne? Nellinka měla taky, někdy z jara, trochu krve na konci bobku, tak jsem taky vyplašeně volala MUDr.ovi a on byl v klidu, jen prostě hlídat stolici, že občas může prasknout pidicévka. Nebylo to nic masivního - to krvácení?
28. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz
on to na bobku neměl,on měl řidší bobek, a pak zvlášť hlen s tou krví...ale říkám,nebyla to tmavá krev,taková ta sv.červená..chjo... :pensive: .Jdu za Davinkem se přitulit...Tak zítra pá.
28. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz
Já jsem zvědavá jak je to tedy s tím ubytováním??

Leni..tak hlavně ať je Davídek brzo fit, já se s tímhle setkala jen u dospělých :frowning2: :frowning2:
28. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz
Leni, to bude v pohodě :wink: , má to určitě z toho, jak měl ty střevní potíže :wink: , jen ho prostě sleduj - teda jeho stolici :wink: .
28. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz
Holky, eventuelně některá z vás nemáte navíc spacák? :wink:
28. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz
Nikdo tu nejni, tak jdu zalehnout a těšit se na vás :dizzy_face: . Dobrou kobry :wink: .
28. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz
Leni ... že je ve stolici hlen, tak je uplně normál a taky bych nepanikařila ... mohlo to bejt jen trošku narušená stěna ... jen to hlídej.

Zuzi, já ten spacák dovezu ...doufám, že to nebude nic zatuchlího ...ale pokud hplky maj navíc, tak ať radši vezmou.

Chcete někdo dovíst ten stan?
28. srp 2009 ve 22:45  • Odpověz
jo a pokud můžete , tak doraste už na 18:00 ať můžem zuačít dřív kalíííítos
28. srp 2009 ve 22:48  • Odpověz
Zuzi, na tom posledním odkazu není vůbec na rezervování Sylvestrovskej pobyt.

Na ty Hamry jsem napsala meil ... tak jsem zvědavíá , zda napíšou volno, nebo ne a hlavně celkovou cenu .... vypadaá to tam pěknéě ...lyžovajda má bejt 5 km.
28. srp 2009 ve 22:59  • Odpověz
Holky, s etěším, až budem už mít někde zaplacenou zálohu ....doufám
28. srp 2009 ve 23:00  • Odpověz
makouši ... začalas hubnout? ... nebo nebudeš trhat partu?
28. srp 2009 ve 23:05  • Odpověz
POZOR POZOR

Nezapomeňte prosím na to uhlí ... kdo ho koupí?

Já bych kuli tomu musela do Letovek :pensive:
28. srp 2009 ve 23:53  • Odpověz
Makouši, Zuzi ...normálně na poště už má ty knížky ...gutovka, co :sweat_smile:
28. srp 2009 ve 23:54  • Odpověz
Hm .. tak jdu hajat .... Mirek konečně spokojenej šel dneska taky hajat až teď .... jéééžiš to je hodin ...pa pááá a moooc s ena vás těším.
29. srp 2009 v 01:24  • Odpověz
Nazdar bazar :slight_smile: ,

venku je teda nic moc počasí :unamused: , snad se to aspoň trochu probere do odpoledne :wink: .
Mic, nějaký uhlí máme doma, tak ho vezmem, ale asi jen jeden balík, což je málo, co?
29. srp 2009 v 06:48  • Odpověz
Dobré ranko,

tak MM už vyjel směr Makelínovi...

My máme doma balík briket a asi půl pytle dřevěného uhlí tak to vemu...

Spací musím taky sehnat ještě jeden, ten by měla mít ségra...

Tady už mírně poprchá tak snad se to počasí vzpamatuje....zima teda je,ale to nám vůbec nevadí....

Ani nevím jestli to všechno naskládám do auta, no nějak budu muset :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. srp 2009 v 07:39  • Odpověz
Tý jo mimi, co ty tady tak brzo??? :confused:
Drahouškové ještě chrní :wink: a já si za něma taky půjdu přilehnout :slight_smile: .

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Už se na vás moc těším. A taky se těším až Slávovi ukážu, v jaké nádherné přírodě Micoušovi bydlí :slight_smile: .
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. srp 2009 v 07:53  • Odpověz
Tak tady už prší :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: snad to do večera přejde...

Ale hlavně držím pěsti ať to vyjde s počasím i Makelíně když už to mají všechno domluvený.

No já jsem vstávala brzo....

Musím do obchodu ještě pokoupit věci a když něco zapomenu tak to koupím snad v Letovicích v albertě podle toho do kdy tam mají

Dneska to bude super akcička, jen nevím kde budem stavět ty stany :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. srp 2009 v 07:58  • Odpověz
a chčije a chčije :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: su nasraná :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
29. srp 2009 v 08:10  • Odpověz
Já mám upečenej cheesecake, takže sladký je, máme naložený maso a ještě máme bavorský bílý grilovací klobásky :wink:
29. srp 2009 v 08:11  • Odpověz
Zuzi, ale proč nechceš brát Nelldu, to mělo být rozloučení s prázdninama i pro děti!!!!!!!!!! To je o ničem :rolling_eyes:
29. srp 2009 v 08:20  • Odpověz
Hele ženy, je potřeba vymyslet náhradní plán, když bude chcát furt, k Micině se těžko vějdem :unamused: Jedině, že byste někdo měli ten větší bílej párty stan :wink:
29. srp 2009 v 08:30  • Odpověz
Mak, protože přijedem na večer a Nellda by šla za chvílu spát a s jejím stylem spaní, jak už jsem psala, tak bysme byli furt u ní bo by furt ječela :confounded: . To můžu rovnou zůstat doma :wink: .
29. srp 2009 v 08:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.