• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Na ten stan se můžu zeptat kamošky,ale ta má jen ty větší a nevím jestli je má doma nebo ho má její brácha, ale ten už bych opravdu do auta nenaložila, musela bych ho k někomu přiložit...pokud bych ho tedy sehnala oni mají ten teď nevím 3x3 nebo 3x6 a pak ten mega velkej, ale to by se leda tak vešlo Vaškovi do dodávky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. srp 2009 v 08:50  • Odpověz
Jak myslíš, ale dost mě štve, že naplánujeme akci s dětma a ty pak napíšeš, že ju nevezmete, v podstatě abyste si to užili a "měli klid" :unamused: Myslela jsem, že to bude taková tradice i do budoucna a ne jenom pro nás, ale i pro naše děti :pensive: a to, že hůř spí je sice blbý, ale přeci jenom to měla být akce i pro ně :pensive: ale přemlouvat nikoho samozřejmě nebudu. Jen jste to měli říct dopředu, že to tak bude :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
29. srp 2009 v 09:15  • Odpověz
Holky tak jak to provedem zatím prší a prší, snažím se najít náhradní místo, klidně můžem být snad i u nás ale tolik lidí sem asi nenaskládám a chatu žádnou nemáme...
29. srp 2009 v 09:27  • Odpověz
A ty si myslíš, že to je akce pro děcka, když se sejdeme v 7. večer?
Ano, chci si to užít a znám Nelldu a vím jaký by to bylo, když by jela taky, s děckama by blbla tak hodinu, dvě a byla by protivná.
29. srp 2009 v 09:28  • Odpověz
No tak klidně se můžeme sejít dřív, záleží co kdo dělá,ale jestli bude pršet, tak stejně nevím jak ty děti zabavíme...
29. srp 2009 v 09:46  • Odpověz
Hojda,

taky mě sere to počasí :rolling_eyes: ..tchýně má chatu,ale malinkou :pensive: ..myslím tím vevnitř...když jsme tam 4 a malej,tak do sebe drcáme..ještě mě tak napadlo,že bych řekla MM,ať se zeptá šéfa na tu chatu na Suchým :wink: .Jdu na to..moment..
29. srp 2009 v 11:04  • Odpověz
Čao lidi čky moje milovaný.

tak ... zde už konečně chcát přestává ... a podle předpovědi jedné moudré paní v 15:00 konec deště.

Jinak taťka má u garáže ten velkej stan, jak pod ním parkuje auto ... takže není problémbýt tam, nebo ho přetáhnem před barák k nám.
Když bude chcát , tak se děti můžou u nás hrát vevnitř a třeba čučet na pohádky.

Jo a dojeďte teda už na těch 18:00 ..........joooo
29. srp 2009 v 11:08  • Odpověz
tak říkal,že mu volat ani nebude,že je to strašně na rychlo :rolling_eyes: ,že by ho poslal do háje...no nic,každej na to máme názor jiný...
29. srp 2009 v 11:08  • Odpověz
Jo a napsali mě s té chaty na ty Hamtry

§
Dobrý den,

je mi velice líto, ale Chalupa hamry chlopčíky je v požadovaném termínu plně obsazen.

Zkuste si prosím v našem rezervačním systému www.ubytovani.cz vybrat jiný objekt, který by vyhovoval

Vašim požadavkům a odešlete rezervační formulář. Ráda Vám ověřím volnou kapacitu pro nový objekt.

Objektů můžete vybrat více. Jejich názvy napište za sebou do poznámky v rezervačním formuláři. U objektů bude v tomto pořadí ověřená volná kapacita a jakmile bude Vámi zadaný termín pobytu volný, budu Vás ihned kontaktovat.

V případě požadavku mohu vhodný objekt vyhledat sama.

S přátelským pozdravem

na ně seru i z přátelským pozdravem .... já chi ubytovat

Su zvědavá co v pondělí napíšou Makoušovi s té Bačvule
29. srp 2009 v 11:09  • Odpověz
Asi té babě skusím napsat, zda nám může něco vyhledat.
29. srp 2009 v 11:11  • Odpověz
Zuzi,kéž by přestalo...my jedeme po obědě za ségrou do Mohelky,tak tak nějak jak se nachystáme,tak dorazíme,stejnak než se udělá maso,tak my dovezeme další várku :wink: .

Mám udělat nějakej ten buchtec?Mám hrušky,mám zakys.smetanu,tak jsem si říkala,že bych udělala piškot,potřela tou smetanou,dala hrušky a piškoty a zalila želatinou :wink: ...
29. srp 2009 v 11:11  • Odpověz
Jo,Davídek je o.k.,volala jsem pak ségře a ta říkala,že to mohlo být,že mu praskla nějaká žilka,že kdyby to bylo krvácení do střeva,takže to vypadá jinak.Dneska měl ráno normál.bobek :wink: .Uvidíme,co zbytek dne...ale horečky už od úterka,resp.z ÚT na ST měl poslední, nemá,tak si myslím,že už to bude o.k.
29. srp 2009 v 11:14  • Odpověz
a co ty odkazy,co poslala Zuzka????
29. srp 2009 v 11:15  • Odpověz
mě se třeba líbí ta poslední :wink: ,ta Loučná :wink:
29. srp 2009 v 11:17  • Odpověz
Leni, to je odpově´d na ten Zuzčin první odkaz a na tu loučnou tam není silvestrovskej pobyt na rezervaci.

Nezapoměňte to uhlí.
29. srp 2009 v 11:31  • Odpověz
Jo a mám te paní necat dát do vyhledávače i Krkonoše?
29. srp 2009 v 11:32  • Odpověz
aha :unamused: ...

taky mě napadlo,že by jsme se mohly orientovat na jinu stranu..takže Orlicky hory,Krkonoše....
29. srp 2009 v 11:36  • Odpověz
Kdo je ještě pro se čučnout na ty krkonoše?
29. srp 2009 v 11:59  • Odpověz
Mě je to jedno kam to bude hlavně když budem pohromadě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz
Škoda že jsou děti tak malý, chtěla jsem pro nás vymyslet aj nějakou bojovku :wink: aby to bylo se vším všudy :wink:
29. srp 2009 ve 13:11  • Odpověz
Tak bojovku necháme na příští rok...to už budou starší, některý zase na cestě, tak to si asi nevybereme :grinning: :grinning: :grinning:

Koukám po těch horách...a už teda nevím kam kouknout... :pensive: :pensive:
29. srp 2009 ve 13:13  • Odpověz
29. srp 2009 ve 13:19  • Odpověz
29. srp 2009 ve 13:24  • Odpověz
Mimi ... co jsi posílala ten odkaz do ip ... já bych těla bydlet vcelku solidně ... jelikož určitě celej den na sjezdovce nebudu. :confused:
29. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz
Mimi .... ten poslední odkaz ... to jsou jen 3 pokoje :confused:
29. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz
No právě hledám to co je volné na silvestra málo kde je 5 ložnic nebo tak něco..
29. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz
Já vím tak zase za tu cenu nemůžeš nic očekávat... to bylo jen na ukázku je to asi spíš pro dospělý jak pro děti, i když víš jak bydleli ve filmu S tebou mě baví svět a taky to přežili :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz
A z té Bečvy napsali té Markétě takovou hroznou sumu nebo ještě čeká co ji v pondělí napíšou??
29. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz
Našla jsem pěkné ubytování

http://www.alkatravel.cz/chaty-chalupy/170-cr-orlicke-hory/A2677-chalupa-olesnice-v-o.h..html

ale cena 50,000,- to je děs a taky hrozné rozložení pokojů, ale je hrůza kam až se ty ceny můžou vyšplhat
29. srp 2009 ve 13:47  • Odpověz
29. srp 2009 ve 13:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.