• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Už si všichni mažete pod kolenama ? ...bo co ?
29. srp 2009 v 17:17  • Odpověz
Jupííí ... konečně se trhá obloha.
29. srp 2009 v 17:21  • Odpověz
Tady je oskar ............. jupíííííííí
29. srp 2009 v 17:59  • Odpověz
Čao ženy.

Kde se touláte ... dneska se nám udělalo krááásně ..... aspoň Makoušovi můžou kopat.

šla jsem spát v 4:00 a Mikeš už ráno o 6:00 řádil ... ukecet se mi ho nezdařilo ... to je jak naschvál.... jsem los kapůtos

Půjdu prát.

marky koštla jsem ten tvůj čísburgr, či jak se to jmenuje a je to gutovka ... jste holky moooc šikovný.
30. srp 2009 v 09:53  • Odpověz
Dobré ráno,

tak u nás noc taky na zabití...nikdo se nevyspal...stihla jsem ještě vystěhovat celý auto a teď musím vysát to uhlí co jsem tam vysypala...

Děkuji makelíně za doprovod, chtěla jsem na ně bliknout, ale než jsem zapla výstražný tak byli fuč...

Bylo to super...sice krátký, s dětma to byl kříž, ale alespoň jsme se všichni poznali...příště snad budou děti vstřícnější a budou pěkně spinkat....
30. srp 2009 v 10:35  • Odpověz
Ty jo ... jsem přežraná ještě od včíííra
30. srp 2009 v 10:36  • Odpověz
Já ani ne ....ale bolí mě bříško z jinýho důvodu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Mic děkujeme za pohoštění jen mě mrzí, že jsme tam nechali takový nepořádek a ty jsi musela sama všechno uklízet :pensive: :pensive: :pensive:
30. srp 2009 v 10:41  • Odpověz
Mimi ... prď na to ... mě konečně dítě uslo, tak jsem měla na to klid. :dizzy_face:

Máš bčíško plný mladejch ? :grinning:
30. srp 2009 v 10:59  • Odpověz
no snad ne... :grinning: :grinning: :grinning:

Někde jsme ztratili dudlík se zel. puntíkama, měla jsem ho v kočárku ale měla jsem otevřenou tu ledvinku asi jak jsem u Vás možná vytahovala kočár tak se vytratil a nebo už u ségry ale to ho měla malý v puse...tak nevím kde je :angry: :angry: :angry:
30. srp 2009 v 11:02  • Odpověz
Mimi ... když ho najdu , tak nahlásím.

makouš u nás má zas kšiltovku, ale to je normálka.

Mikeš už spí, Mirek každou chvilku přijede bude los obídos a tradá na kutě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. srp 2009 v 11:51  • Odpověz
30. srp 2009 v 11:57  • Odpověz
Tohle vypadá super A MĚLO BY TO BEJT VOLNÝ http://www.ubytovani.cz/jeseniky/ostruzna/horska-chata-jonaska/12930/?detail=ceny ALE JE TO 6440,-kč na črodinu ... a ej to už od 26.12. - 2.1.

Zuzi ... pořád se nenecháš ukecat? :sweat_smile:
30. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz
Zduř,

Mic, to je zbytečně drahý, do toho nejdem ani my :pensive:

JInak my uklízíme, kopat se asi bude odpoledne, po obědě zajedem za tchánem, rozveselit ho :wink:
30. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz
no a ten první odkaz ...mám tam napísat? ...si myslím, že to taky nevypadá zle.
30. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz
Sem paní napísala .. tak jsem zvědavá, co napísá ona ...

Jdu si lehnout za Mikešem dokud chrníí
30. srp 2009 ve 13:33  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím vás...vidím že včera jste se měli skvěle...my byli včera od rána až do večera na Benešově, začala se v kuchyni natahovat fajnová, musely jsme s holkama vyklidit půdu, byla tam mokrá sláma a seno,t akže všechno pryč,akorát tam toho bylo skoro padesát pytlů, takže jsme to dělaly asi čtyři hodiny...hrůza, pak umývat zdi, které se nebudou škrábat a zbytek zase škrábal dole...je to děsný, ale babi bude mít prakticky nové bydlení...podlahy nové, zdi, omítky, v kuchyni dlažbu...tak aspoň něco a taky se udělal naprosto brutus generální úklid, kdy se to co se vždycky stěhovalo na půdu, vyházelo do kontyše...bylo toho hafo moc...
Martin jel pryč, tak jsem doma a peru, ale asi půjdu za kámoškou na kafe a na dort, včera večer jsme si nedali, tak půjdu teď :grinning: až budou nějaké fotky, tak sem s nima....paaa
30. srp 2009 v 15:19  • Odpověz
Ahoj berunky,

nejprve bych chtěla poděkovat Micánkovým za krásný večer :dizzy_face: ,bylo to moc fajn,až na tu brutus zimu :sweat_smile: ..ale moje chyba,měla jsem se oblíct :zipper_mouth: .Taky je mě trapny,že jsme tam nechali takovej binčour a odjeli si :frowning2: :pensive: .Tímto se omluvuju :slight_smile: .
Jsme píchli někde kolo :unamused: ,jsem si říkala,že to nějak divně znělo,až dneska David zjistil,že je píchly...

Ještě jsem vám chtěla říct,že klidně vemte něco se 4 pokojama a obývákem,my by jsme se tam klidně vyspali..a kdyby jsme náhodou nejeli,tak aby s tím pak nebyl nějakej problém...akorát jsem to měla říct dřív :pensive: ..se mě to nějak včera rozleželo...

já si stahuju instalačky na notýska,už ho mám doma,ale je prázdnej,tak ho musím zprovoznit.David s malym šel k dědovi..

Jinak Davušán se vůbec neprobudil :grinning: ,jsem ho i převlíkala a nic :grinning: .akorát se ráno divil,že usnul u Michálka a vzbudil se doma :grinning: .
30. srp 2009 v 15:23  • Odpověz
Leni ... vy jako nepojedete, bo co ...ať víme co zhánět. ... co se zas děje.

Jo a spaní v obejváku , když je to většinou spojené s kuchyní, tak by mě zajímalo, kde by večer byl davídek, nebo kdyby jste vy chtělky jít dřív spát a my se tam řechtali a veselili se ... to mi nepříjde jako vhodný nápad.

Tak prosím napiš, zda pojedete nebo ne, ať zde nesedím od rána anehledám ubytko :unamused:
30. srp 2009 v 16:01  • Odpověz
Baba mi napsala, že je to obsazený ... tak nevím, proč mi tu nabídku posílá ... fakt nechápu :angry:

a ráda bych teda aby se napsalo co a jak ať zsde fakt nehledám jak piča ......
30. srp 2009 v 16:05  • Odpověz
Taď mě napadlo ...David s náma nechce jet ...bo co
30. srp 2009 v 16:07  • Odpověz
Tak mě to zdůvodnila tzak, že vždycky musí na objekt volat ... dopředu to neví :fearful:
30. srp 2009 v 16:34  • Odpověz
Tak jsme se pěkně prospali...děda šel s dětma ven, tak mám chvilku na úklid..

My se určitě budeme účastnit...a budem shánět co se dá... :wink: :wink:
30. srp 2009 v 16:41  • Odpověz
30. srp 2009 v 17:07  • Odpověz
No jenže by zase jedna rodina musela spát v obýváku... :pensive:
30. srp 2009 v 17:17  • Odpověz
Aha a nebo jsem to špatně pochopila mají tam jako by dva obýváky...
30. srp 2009 v 17:18  • Odpověz
Já to chápu jako 2 obejváky ...ale jistá si taky nejsem .. to bych tam musela se zeptat ... teď jen počkat co ta lenka, zda jede, nebo nejede.
30. srp 2009 v 17:20  • Odpověz
Mimi ... tam je 3 pokoje.
30. srp 2009 v 17:33  • Odpověz
Jani... ty brďo .... to je mazec ... to si pěkně dáváte, co ...ale vč´šechno zlé, je pro něco dobré ... vy finále to tam babička bude mít pěkňoučký.
30. srp 2009 v 17:35  • Odpověz
Zdarec máničky,

Mic, moc děkujeme za včerejšek :dizzy_face: , seš zlato :wink: .
30. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.