• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Asi si jdu hajnout a schrupnout :wink: , jsem furt jakási ospalá :unamused: .
29. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz
Doufá,m, že markyt netrpí.

tak jsme z Lůcou zhlídly svatbu a jedem to rostočit do Svitav. :grinning:
29. čer 2009 v 15:12  • Odpověz
Tož kde ste? Venku hnus blujnus :angry: .
Upekla jsem bochtec, hodělala pomaz a asi se půjdem projít, jestli nebude pršat.
Večír nakóknu. :sunglasses:
29. čer 2009 v 17:59  • Odpověz
Ahoj berunky moje,

no co je totok???Už 3ka,jo...hmmm,jste pěkně užvaněný.

Já se plácám pořád ve sra.kách,to už není žádná novinka pro mě :rolling_eyes: .Teď jsem byla kouknout,jestli se me neozvali z nějaké práce,co jsem posílala životopisy-samo že nic :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ..

Jdu se věnovat Davídkovi,půjdeme hodit koupel,papat a hajat...nějak se nemůžu dospat...Tak se opatrujte a já se zase ukážu.Milánkuju vás MOC :dizzy_face: a těším se na pivní :wink: .Pá
29. čer 2009 v 18:19  • Odpověz
Supéééér!!! :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ahooooooj Leni! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

No představte si, že v Jevu mají Sunar - to velký balení jen za 174Kč!!! :astonished: :astonished: :astonished: Tož super - my lícem po hyper supermarketech a sháníme, když narazíme za 199Kč, tak si myslíme, jak je levný :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Jo, objevili jsme se Slávou, že prodávají kyselku - Dobrou vodu - hruškovou :dizzy_face: , je bez bublin a ouplně boží :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
29. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz
AHojte,

jdu umrtvit dítě, už mi vylezlo z postýlky a dojdu :dizzy_face:
29. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz
Návrat ztracené dcery :dizzy_face:
29. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz
Ztracené jo? :grinning: :grinning: Vašek byl celej den doma, tak jsme byli spolu :wink:

U zubaře jsem byla, ale nic mi nedělal, bo mám rýmu a opar a prej to přes tohle dělat nebude, nemá to cenu, tak se mám v pondělí znova objednat :unamused: :unamused: :unamused: chjo chjo :unamused: Ale dopolko jsme strávili u tchýně, naobědvali se tam a jeli domů :wink: Chtěli jsme se jet podívat do Blanska, ale chčije a chčije, tak to nemělo cenu. Vašek jel dělat ještě do Ráječka sítě, tak snad brzy přijede, mám slíbenej sexuální večer :grinning:
29. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz
Leni čágo, no to je dost :dizzy_face: V pátek zapaříme a vylijem si hlavy, neboj, s mamkou už jsem domluvená, v sobotu si ho vezme, jen musí Tobouše někdo dopravit do Lipasu, snad taťka :grinning: :grinning: :grinning: Tak budu mít veget víkend :grinning: :wink:
29. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz
Jo a dotaz, kde kupujete pyžamka? Já potřebuju Tobimu koupit nějaký letní :unamused: Ale nesehnala jsem, chtěla jsem šortky a tričko a ne dlouhý gatě a dlouhej rukáv, to mi příjde ujetý, v takovýhle vedrech :unamused:
29. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz
Mak, tak my na tebe myslíme jak oteklý, jak se chudinko trápíš a ty si užíváš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: .
Pyžamka máme zatím zděděný, tak jsem letní zatím nemusela řešit. A zimní jsme koupili v Kiku, ale nádherný, sametový, teploučký. Měla jsi napsat Micině, ať tam na ně mrkne :wink: .
Tak už jen Tobiška dopravit do Lipasu, jo?! No přinejhorším ho hezky zabalíš a pošlet poštou :dizzy_face: .
29. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz
Kdepak se toulá Jaňouch? :confused: Dneska měla mít kontrolu, tak je snad vše ok. :fearful:
29. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz
Jééééééé, díky Zuzi, to je přesně vončo, já jsem spíš ale myslela, jestli kupujete někde tady :wink: :slight_smile: ALe to poslední asi objednám :slight_smile:

Micina je v Kiku? :confused: :confused: :confused: :confused: ještě jsem nedočítala tak nevím, co se děje :wink:
29. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz
Mamka mi taky říkala do telefonu, že ho mám poslat expres :grinning:
29. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz
Musím ten Kik omrknout, protože já tam jsem vždycky s Tobim a to je o ničem :unamused: Musím tam vyrazit sama, ale až po rodičáku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz
Marky, taky myslím, že i kdybys ho poslala jako obyč balík, tak ho každej rychle pošle dál, tak by byl u babičky brzo :grinning: .
Jojo, Micina zas nakupuje jak vzteklá i s Lůcou :grinning: .
29. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz
Taky už čekám na rodičák jak na smilování :stuck_out_tongue_closed_eyes:, no ještě si skoro 14 dní počkám :angry: :rolling_eyes: .
29. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz
Ježiš, to dopadne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Já jsem věděla, proč s nima nikam nejedu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

A Vašek už je doma, asi se půjdu věnovat, zítra jede na 2 dny do Třebíče, tož budu kafrat :wink:
29. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz
Já se jdu taky věnovat Slávovi :wink: .
Tož se užijte.

Mějte se fajn a moc nekecejte! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz
Ty to špatně říkáš :sunglasses: Musíš si říct,že to bude už příští týden :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:

Já asi kecat nebudu, dle toho, jestli bude Vašek pracovat nebo ne, snad ne :dizzy_face:

Dobrou kočky :wink:
29. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz
Vidím, že krom toho, že Lůca jela s Micinou do Svitav - doufám, že už jste doma :grinning: se tu nic moc nedělo :wink: Tak to můžu v klidu jít :wink:

Dobrou a zítra ženy :wink:
29. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz
Tak jsem tu .

tak jsem si ve sprt.simu koupily mikču, ... va taku tríčo .. u baťe kecky a krokse ....v kik svetšík a mikču ....to by stačilo, ne :grinning:

Marky, mám pro Mikeše jedno letní pyžamko se noopíkem a to jsem koupila v kaufländu .. zatím má overálek ..to má na příští rok.
29. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz
Jinak já v pátek určo nedojedu :pensive: ... jsem zapoměla že sestřenka jde 10 znovu na um. oplodnění, takže už možná nebude ani příležitost. Doufám, že jí to víjde.
Ale hodně mě to mrzí, fakt bych chtěla bejt s váma :pensive: :frowning2:
29. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz
Holky a už se nám taky blíží to Suchý .. tak doufám, že to dopadne. :sweat_smile:

Jo a mám takovej pocit že o víkendu je i v Letovkách pouť a tam bejv ooobrovská :sweat_smile:
29. čer 2009 ve 22:21  • Odpověz
Nechcete jít senou v nedělu někdo na klokotoče ...Mirek bude určo na stavbě.
29. čer 2009 ve 22:22  • Odpověz
Tak jsem tu nějak jsem to tu pofackovala...MM u Tv a já zase u PC už jsem slyšela ty slova :angry: :angry:

Takže jdu jen pozdravit, že dnešní dne byl super, tímto bych chtěla poděkovat Micině za příjemně strávené pondělí...

Asi půjdu zalehnout zítra jdeme na kontrolu v 6ti měsících tak jsem zvědavá co nám budou dělat.

Jinak MM na těch prstech nic nenašli...takže den volno v prd..li jen tak :angry: :angry: :angry:
29. čer 2009 ve 22:29  • Odpověz
Luci, mě taky bylo fajne .. holt když člověk není sám, tak je hned líp ale stráááášně to uteklo.
Škoda že jste nedojely taky ... to by byl maxi mega turbo super.
29. čer 2009 ve 22:33  • Odpověz
Marky .. tyhle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20872978&tab=0 jsou uplně úúúžasný :dizzy_face:
29. čer 2009 ve 22:34  • Odpověz
Jdu umejt nádobí .. se mi tááááák nechce. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2009 ve 22:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.