• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
halooooooooooooooooooooo
30. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz
Halooooooooooooooooooooooooooooo :sunglasses:
30. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz
Včerejší masátko bylo bombastický :dizzy_face: . Hnedle bych si dala :slight_smile: .
30. srp 2009 ve 20:40  • Odpověz
Já jsem dneska byla vzhůru už v 7 :confounded:, Slávu jsem nechala chrupat skoro do 9. :wink:. V 10 jsme sjeli pro Nellouška a jak Sláva skončil s vyúčtováním, tak jsme si udělali výlet do Vyškova - do Zoo koutku a Dinoparku :slight_smile: :dizzy_face: , bylo to fajn, jen Nelldu zajímalo v Zoo víc její odrážedlo než zvířátka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
Pak jsme to vzali přes Brno, najedli jsme se v Ikei a konečně jsem si koupila ty báječný sklinky na polejváka :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: . Z Brna jsem řídila já, byla to moje premiéra. :slight_smile: A v poho. Díky tomu, že cestu znám z paměti :wink: . Ale kdybyste viděly ty brutální kolony do Brna :astonished: už od Lipůvky :rolling_eyes: , naštěstí náš směr byl ok.
30. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz
Hoj,

jsu zmožená, celej den děláme jak deža, byli jsme za tcháníkem v nemocnici, je mu líp, stavili jsme se v Kauflu, já v Kiku, maj tam megaaaaaaaaaaaaa slevy, neteři jsem koupila krásnou tuničku jen za 29Kč, tak jukněte kdo pojedete a Toboušovi mikču a tríčo s dlouhým za kilčo :wink:

Jdu ještě žehlit a pokračovatv úklidu, tož zduř buchtičky, ještě se asi ukážu :wink:
30. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz
Mic prosimtě, nepojedete teď v týdnu do Brna, některej den? :unamused: Posrala se mi žehlička, je ještě v záruce a mám ji z Makra, kdybyste mi ju tam mohli nechat vyreklamovat, já tam nemám cestu :unamused: ale kdybyste nejeli, nic mi nezbyde :confounded:
30. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz
Jsem kaputo, tak to jdu zalomit - dobrou noc.
30. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz
Marky .... možná zítra bufe fofr akce úprpo PVC ...ale vůbec nevím.

Jinak to v plánu není ... ani Mirek tam teď neděla.

Takže možná ten zítřek.
30. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz
Jdu chrápat .... pa pááááááá
30. srp 2009 ve 23:36  • Odpověz
Dobrou :wink:
30. srp 2009 ve 23:49  • Odpověz
Zdravím vás při pondělí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,

Jani, to jste si o víkendu pěkně mákli, co :unamused: . Si půjdeš do práce odpočinout, že? :wink:

Tento týden ještě hlásí pěkně, to je fajn, včera bylo šílený vedro :slight_smile: . No už teď mám hrůzu ze zimy :frowning2: :rolling_eyes: .
31. srp 2009 v 07:56  • Odpověz
Ahoj holky, jo je fakt že v sobotu jsme si mákli pěkně, Martin dojel i včera z motorky totálně KO, takže v půl desáté, kdy jsme došli od známých, padnul do postele a byl hned mrtvej...
Pochopila jsem to dobře, že jste nakonec u Miciny nestanovali?? No ona byla fakt děsná kosa, mě to stačilo dneska ráno, než jsem došla do auta, tak jsem byla jak rampouch!!
31. srp 2009 v 08:22  • Odpověz
Ano, správně ti fungují mozkové závity :grinning: .
Odjeli jsme něco kolem 2. hodiny ranní, totálně vyzmrzaní. Doma jsem se asi 10 minut nahřívala v horké sprše.
Ale byly chvilky, kdy mi byl pařák - při záchvatech smíchu. :grinning: Škoda, že jste tam taky nebyli :unamused: .
31. srp 2009 v 08:34  • Odpověz
Dobré ráno,

já se chystám na gyndu, těšila jsem se včera na příjemný večer, ale Vašek mi zakázal nějaký "hrátky s čertem", prej by to mudr poznal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zbabělec :grinning:

Oběd máme uvařenej, takže veget, na zítra musím něco vymyslet. Tchýňka jsou kousek od Nového města na dovči, u známé na chatě, tak se za něma zítra na celý den vypravíme, uděláme si takovej výlet :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jani teda, vy makáte :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
31. srp 2009 v 08:36  • Odpověz
Je pravda, že zima byla jak cip, ale já se zahřála už v autě, jsem si zdřímla za volantem a bylo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No je pravda, že Micina perlila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ona je prostě jelito :grinning:
31. srp 2009 v 08:37  • Odpověz
A jéééé, Honsová jde na seřízení podvozku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , tak ať ti to dobře dopadne :grinning: .
31. srp 2009 v 08:40  • Odpověz
Výlet závidím :dizzy_face: , já bych výletovala každej den, už když jsem byla malá, tak mi babička říkala, že su rajzovnice :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a vydrželo mi to dodnes :wink: . Včera jsme jeli přes Ruprechtov a Senetářov a je tam nádherně, potom jak jsme vyjeli na kopečky, tak tam bylo úplně úžasně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Vždycky mě uchvátí výhled do dálky :slight_smile: .
31. srp 2009 v 08:42  • Odpověz
Včera jsme v Ráječku potkali kolonu hadroletů a protože jeli z vedlejší silnice, tak jely asi 4 hadráky, my a pak zbytek hadráků. :grinning: Všichni na těm hadrákům mávali - chodci, cyklisti, motorkáři. Byste nevěřily, jak mě to dojalo :pensive: :zipper_mouth: , se mnou už to není ani možný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , fakt mi tekly slzy a chtělo se mi strašně brečet :sweat_smile: :pensive: :grinning: .
31. srp 2009 v 08:45  • Odpověz
Zuzouši ty jsi fakt mimo :grinning: TY jo, taky jsem citlivá, ale takto? :sweat_smile:
31. srp 2009 v 08:47  • Odpověz
Prej seřízení podvozku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ty jo, aj z toho mám strach, zas to mě bude cosi strkat, studenýho, tvrdýho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No fujtajbl :grinning:
31. srp 2009 v 08:48  • Odpověz
Hele to máš jedno, jestli to je studený nebo teplý, ne? Počkej až se vaškovi ve stáří bude špatně prokrvovat a bude ho mít taky studenej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
31. srp 2009 v 08:50  • Odpověz
Já musím taky dneska zavolat na gyndu a objednat se na preventivku...ale vůůůůůbec se mi do toho nechce... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo Zuzi mě taky mrzelo, že jsme nemohli dojet..... :pensive:
31. srp 2009 v 08:53  • Odpověz
zuzi, ty jsi pakoš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aby mu ale potom neupadl, když nebude prokrvený :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2009 v 08:57  • Odpověz
S tím neprokrveným už pak asi nic moc neudělám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jani mě se tam taky nechce, ale co už, rok utekl jako voda a preventivka volá :confounded:
31. srp 2009 v 08:59  • Odpověz
Já si musím zavolat ve středu na výsledky z cytologie, jak jsem byla naposledy na preventivce. Snad na to nezapomenu :unamused: .
Jani, jen se objednej ať víš co a jak :wink: .
31. srp 2009 v 09:00  • Odpověz
No nic jdem dolů a snad začnu trochu fungovat, od rána tady sedím v pýžu a nic se mi nesce. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2009 v 09:01  • Odpověz
Zuzi, jak jsi psala o tom myomu, co to vůbec znamená? :confused:
31. srp 2009 v 09:08  • Odpověz
O jakým myomu Zuzka psala? To mi asi uniklo....já měla jít na preventivku už v červenci, ale nějak jsem to nestihla...tak se musím dneska objednat.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2009 v 09:14  • Odpověz
ale...je fakt, že mudře volám už od středy, ale asi má dovču, bo co, protože není možný se tam dovolat...Maky, kam ty vlastně jdeš?
31. srp 2009 v 09:15  • Odpověz
Já chodím k Moslerovi :wink: Takže do Hypokratesa nebo Hipokratesa? :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning: netuším, ale už jdu, nebo to ani nestihnu, na 10 jsem objednaná :wink:
31. srp 2009 v 09:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.