• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Čao ženy.

Já vám dám jelito .... jsem bavila hosty, ne :grinning: :grinning: :grinning: ... teda některý

Marky, do toho Brna jedem .... ale Mirek říkal, ževuplně naopačnou stranu od Makra ... takže smooolec :sweat_smile:

Co ta Lenka ...ať víme co máme hledat ?

na preventyvku jdu v prosinci.
31. srp 2009 v 09:37  • Odpověz
VYjedu dřív ...Mirek děla někde u Babic ... tak se stavím za mamkou v BK ... čučnu do KIK ... kdyby náááhodou mě něco zaujalo a povalím pro něho.

Jsme se dozvěděli, že to vynobraní je 11.9... a my nemáme na stavbě kde spát ... tak rychle chcem dodělat jeden ten vrchní pokoj co má bejt pro hosty.

Nechcete dojet?
31. srp 2009 v 09:40  • Odpověz
Marky k Hippokratovi :grinning:
Mic, já bych klidně dojela, ale jdu 12.9. na zapíjení svobody, tak bych byla nepoužitelná :grinning: :grinning:
31. srp 2009 v 09:44  • Odpověz
ahoj holky všechny vás zdravím už z nového bytečku konečně jsme přestěhovaný a začínáme se zabydlovat moc práce ale nevadí sice jsme zmakaná ale alespon ve svém
Terce vylezla jednička v pravo nahoře tak máme 3zoubek
dneska jedu do brna musim ještě něco nakoupit v ikei a na poštu do brna to mi teda docela vadí :unamused:
31. srp 2009 v 09:49  • Odpověz
Ahojky Šáry.
Jé to je fajne, že už jsi Blanenšťák. Doufám, že už se k nám brzo přidáš na srazíky.

Taky bych potřebovala do Ikei ... ale abych měla tak Dvacku volnou :sweat_smile:

Jani ... tak dojeď aspoň na chvilku :confused:
31. srp 2009 v 09:59  • Odpověz
Mic, to nevím jestli zmáknu, musela bych stejně řídit a mám obavu, že v práci jsem do pěti...uvidíme, nic neslibuju...
31. srp 2009 v 10:16  • Odpověz
Jo a ještě jsem chtěla, koupila jsem Radimkovi k narozkám tu encyklopedii, co máte objednanou a včera mi Káťa říkala, že je úplně skvělá, že to prohlížela...já to ani nestihla...a že to mají fakt skvěle udělaný,...Mates mi řekl, že jsem cvok, když kupuju děcku knížku, ale nakonec to byl fakt gut dárek, bo Ráďa rád "čte" :grinning: a dostal dva křečíky :grinning:
31. srp 2009 v 10:20  • Odpověz
Aha, tak změna, mudra dneska ordinuje až od 14.00, tak jak se znám, tak to stejně do té doby zapomenu...super....
31. srp 2009 v 10:22  • Odpověz
Tak valím ... musím ještě na poště ty encykolopedie vyzvednout.

jani, jsem ráda, že se líbyla.

No nic ... valím ...páááááá
31. srp 2009 v 10:37  • Odpověz
Jo fakt je super...hned bych si ji koupila pro sebe :grinning:
31. srp 2009 v 10:39  • Odpověz
no ale úplně super tam mají obrázek nahulaté holčičky a chlapečka a holčička má na přirození šipkou napsané pipinka a kluk pindík...tak to jsem byla mrtvá...a hned na začátku je jak se rodí děti.... :grinning: :grinning: :grinning: taky bomba :grinning: :grinning:
31. srp 2009 v 10:43  • Odpověz
Jani, tak si ju kup, ať se něco přiučíš :grinning: .
Tý jo Mic, ty se máš, hned bych jela taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: .
31. srp 2009 v 10:44  • Odpověz
no právě jsem si říkala, že bych se třeba dozvěděla něco nového :grinning: :grinning: :grinning:
jdu si udělat salát k obídku....mám hlad jako vlk...
31. srp 2009 v 10:46  • Odpověz
31. srp 2009 v 10:48  • Odpověz
To bylo pro Mak.
31. srp 2009 v 10:48  • Odpověz
Zuz a proč o tom vlastně mluvíte?? Ty nějaký máš??
31. srp 2009 v 10:51  • Odpověz
Jo, na preventivce mi jeden objevil :unamused: , má asi 17mm.
31. srp 2009 v 11:02  • Odpověz
Volala jsem na 2 ubytování a plno :angry: , dokonce na tom druhým mi ženská řekla, no, to máme zamluvený už od ledna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :grinning: .
31. srp 2009 v 11:03  • Odpověz
A budou ti ho operovat??
31. srp 2009 v 11:22  • Odpověz
Ne, MUDr říkal, že ničemu nevadí a já o něm ani nevím :wink: (ťuk, ťuk, ťuk).
31. srp 2009 v 11:41  • Odpověz
POZOR POZOR POZOR!!!!!!!!!!

Rezervovala jsem pro nás na Silvestra tuto chatu:

http://www.chatauchlapa.10jo.cz/

Cena by měla být 21.000,-Kč + rekreační poplatek + spotřeba energie/týden

S tím, že tam jsou 4 pokoje, takže se budem muset uskromnit. Jak jsem říkala, tak nám nevadí, když budem s někým na pokoji.

:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
31. srp 2009 v 11:47  • Odpověz
Jestli se to někomu nelíbí, tak já to už vzdávám a nikam nejedu :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
31. srp 2009 v 11:49  • Odpověz
Tak gratulace ke zdárnému výsledku s ubytováním :slight_smile: :slight_smile:
31. srp 2009 v 11:49  • Odpověz
Zduř,

Zuzi ubytko je úplně suprový :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a ten bar, ten je tam za odměnu, to se bude líbit chlapům, ta pípa a bečka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jsem ráda, že jsme konečně něco sehnali :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz
Kontrola spodku OK, prej jsem dobře promazaná a můžem jezdit o sto péro :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: výsledky budou za 3 týdny - ze stěru :wink:
31. srp 2009 ve 13:03  • Odpověz
Mic se žehličkou v poho, zjistila jsem, že je už po záruce, tak musím v Bozaku sehnat někoho, kdo je spravuje, jestli to má cenu, nebo ju po 2,5 letech vyhodím, což by mě fakt mrzelo :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
31. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz
Mak, ale v zimě se ta barochatka používá jako úschovna lyží :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , tak maj hoši asi po ftákách.
31. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz
Ty jo, to je škoda :unamused: ale u toho krbu to bude taky super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. srp 2009 ve 13:11  • Odpověz
Zuzi a jaký jsou podmínky? CHtějí 50% zálohu nebo jak? :confused:
31. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz
Už mi poslal mailem fakturu, takže celková cena 22.550,-Kč + konečná spotřeba elektřiny.
Chata je na tuhá paliva :stuck_out_tongue_closed_eyes: , v ceně je 500Kč za dřevo (myslím teda, teď si nejsu jistá, jestli říkal dřevo nebo palivo - jako uhlí) a ten rekreační poplatek. Kdo bude chtít vidět fakturu, přepošlu.
Zálohu 11.550Kč chce poslat do 5-ti dnů.

Takže to vychází 4.510,-Kč na rodinu :wink: :slight_smile: .
31. srp 2009 ve 13:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.