• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Jako já počítám s tím, že jedou, je to pro 14 lidí :unamused: .
31. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz
Jestli Krejčíři nejedou, tak takovou vysokou sumu platit nebudu a prdím na to, slušně řečeno :angry: .
31. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz
Ahoj beruny,

co stresujete!!!!!Samo,že jedeme!!!!!Myslela jsem to tak,kdyby nááááhodou!!!!!!!!!!!!!!!!!

Šla jsem jen nakouknout,jestli je něco novýho a zase jdu.Jsem opět kantoš.Ještě jsem žehlila,z práce jsem došla o půl 6 :pensive: .

Zítra snad nakouknu na dýl.Dobrou noc
31. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz
teď koukám,to má teda jen 4 pokoje? :confused: ..ale hlavně,že je tam ta společ.místnost...
31. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz
Ten film na Nově je pěkná hovadina :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
31. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz
Ttaky mě to nezaujalo
31. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz
Leni .. já pořád nevím, co máš s tou společensko místností ..... myslíš jako že tanm budem juchat a vedle nás na pelechu bude spát Davídek?
31. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz
Kde zase jste ...Mikeš zbouchal hrušku a te´d se budí a pláče ... myslím, že ho bolí pupík :pensive:
31. srp 2009 ve 22:41  • Odpověz
Málem bych zapoměla YPMV všechno od května pěkně krouhůla .. můžeš si vybrat jen jeden balíček ... takže nemám nátrok na zaplacení plavání a ani autosedačku .. to je taky taková outovka :angry:
1. zář 2009 v 01:18  • Odpověz
Tam mělo bejt ZPMV :sweat_smile:
1. zář 2009 v 01:23  • Odpověz
Kur.a potřebuju strašnejch prašulí .. kde na to vzít a nešlapat :sweat_smile: ..... ten barák to všechno zhamal :sweat_smile:
1. zář 2009 v 01:24  • Odpověz
Když je dlouhá chvíle ... vykouzlím si brýle ... stejné brýle má náš děda ... ten je ale pořád hledá ..... :astonished:
1. zář 2009 v 01:25  • Odpověz
Hm .. jdu se vyčachtattt a ... hajíííííííí
1. zář 2009 v 01:42  • Odpověz
Tak pááá ...dobrou
1. zář 2009 ve 02:15  • Odpověz
Jako ženy, nechcu vypadat jako někdo, kdo čeká na ovace, ale trochu nadšení jste projevit mohly :confounded: (kromě Mak, ta byla včera nadšená).
1. zář 2009 v 06:42  • Odpověz
Jinak vám přeju pěknej uterenec. :wink:
1. zář 2009 v 07:21  • Odpověz
A ten film včera byla pěkná chujovina :confounded: :rolling_eyes: , ale čekala jsem to :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
1. zář 2009 v 07:23  • Odpověz
Tam je zima jak cip :unamused:
1. zář 2009 v 07:24  • Odpověz
Jo, to není žádná automatika, že máme ubytko a já jsem z toho moooooooooooooooooooooooooooc nadšená, jsem si včera už musela zkusit i gatě na lyže :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 v 07:25  • Odpověz
No, jdu udělat snídani a jedem teda na ten vejlet :wink:
1. zář 2009 v 07:26  • Odpověz
jinak dobré ráno :wink:
1. zář 2009 v 07:35  • Odpověz
Užijte si výletík :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , taky bych jela :wink: .
No Ježíšek přinese Nellince asi nějakou kombinézu nebo bundu s otepl. kalhotama, aby tam nezmrzla :slight_smile:.
1. zář 2009 v 07:53  • Odpověz
dobré ranko....

já jsem taky psala že jsem ráda, že něco máme.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Mic: koukala jsem na stránky pojišťovny protože jsi mě úplně dostala a tam píšou, že proplácí pořád to stejné tak kde jsi na tom byla??

Položky:
1. Předporodní kurz pro těhotné, odborně vedený zdravotnickým personálem.
2. Přípravky proti kouření, indikované lékařem.
3. Pomůcky pro kojení.
4. Léčivé přípravky, vitamíny a doplňky stravy do max. výše 200,- Kč.
5. Nákup potravin pro bezlepkovou dietu nebo surovin pro přípravu bezlepkové diety.
6. Plavání, odborně vedený kurz plavání.
7. Sportovní ochranné pomůcky,
8. Autosedačka.

Všechny změny tam mají vyhrazeny a tady nic nemají nebo Ti to říkali přímo na pobočce??

Marky ty už jsi asi fuč že??? Tak si to užijte, snad Tě tu najdu večer....

Jinak přeji všem krásný den a prvňáčkům obzvláště, i když mi tu žádného asi nemáme...zatím :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 v 08:52  • Odpověz
Hojda,

já jsem samozřejmě taky moc ráda!!!!!!! :dizzy_face: ,však víte,že jsem se těšila!

Micouši,to v žádným případě!!!!Myslela jsem to tak,že bych Davídka dala spát třeba k Tobimu a až by jsme šli spát všichni ostatní,tak bych si ho přenesla :wink: .Ale nebudeme předbíhat,to jen taková myšlenka.

Já už mám zamluvenýho bundoša u švagrové,ještě musím pořídit kalhoty,Davídkovi nějakou teplejší kombinézu,bo má jen tu z Kenvela a ta se mě moc teplá nezdá..a nebo mu pořídím kalhoty s bundou,to bude možná pro něj lepší...No a MM má taky kulový :unamused: ,takže u nás se kešeňa pěkně protřepe..Ještě že má Davídek narozeniny :sweat_smile: .

Já jsem v práci od půl 6,teď jsem si sedla od té doby poprvé,tak jsem kantoš už v 9 :confounded: .Děcka se trousí jak slepice a nebo tu je nával jako prase..si nevyberu...ať už je 14:30,dýl tu nebudu,seru na to...

Jo a už mám v ruce pracovní smlouvu :sunglasses: ,na dobu neurčitou :sunglasses: ..to se machruje,co? :grinning:

No nic,budu končit,jsem tu jak exot :grinning: ..jo a dělá se mě opar na hubě :angry: :angry: :angry: :angry: ,tak mamka mě musí donýst vectavir,pokud tím ještě něco zachráním...

Zuzouši,se můžeš někdy stavit :sunglasses: ....samozřejmě i ostatní :grinning: .

Tak páááááá
1. zář 2009 v 09:05  • Odpověz
Jo,to jsem vám chtěla ještě říct,MM volal,že malej vstával v 6 a že jde do školky :grinning: ,tak tam byl od 7...ale to jsem zatrhla,bo nechci přijít o tu almužnu :sweat_smile: .tak pá
1. zář 2009 v 09:09  • Odpověz
Dobré ránko, tak Leni, doufám, že budeš mít dneska příjemný pracovní den a Davídek, že se těšil do školky :slight_smile:
mě se teda nechce dělat nic, ale to je klasika....

Zuzi, já taky projevila nadšení....ale ode mě se nečekalo :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 v 09:59  • Odpověz
Čao ženy.

Mimi .. mluvila jsem s tím na té pojišťovně ... že od května to krouhl a můžeš si vybrat jen jeden balíček ...a já už měla akupunkturu ... a ta autosedačka a plavčo je na moje pojištění.

Leni ... gratulejšn k prvním pracovnímu dni .. doufám, že to bude pro tebe brnkačka.

jani ... kolik stojej ty nově reklamovaný pilule na hubnutí?
1. zář 2009 v 10:58  • Odpověz
Makouši ... kam jsi jela na vejlet .. jak to, že jsi mě nevzala sebou a nic nevím :angry:
1. zář 2009 v 10:59  • Odpověz
Mic jestli myslíš to Alli, tak 1250,- 84 tablet....
1. zář 2009 v 11:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.