• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
a na jak je to dlouho ... jo, jo myslím Ali
1. zář 2009 v 11:54  • Odpověz
Jani a nějaká sesterská sleva by tam nebyla :grinning:
1. zář 2009 v 11:55  • Odpověz
Nevíš jaký jsou ... jestli fakt zabíraj ... od 7 chci začít hubnout i ten pohyb nějakej přidat :sweat_smile: ... tak jsem si říkala, že bych si to koupila jako takovej dopinku ... kurňa to je peněz jak za krávu.
1. zář 2009 v 11:57  • Odpověz
Micouši ty voe, Makelína psala včera i dneska, že jedou za tchýní do N.Jíčína :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
A myslím, že to Alli bude pěknej humáč :confounded: .

Leni, to víš, že tě nněkdy navštívím :wink: . Hezky pracuj a je fajn, že už máš smlouvu :dizzy_face: .
1. zář 2009 v 11:59  • Odpověz
Ty jo ... tak to jsem zas mimoza .. já asi neumím jen psát, ale ani číst .... nějak mi to uteklo :sweat_smile:

makouši tak soráč :sweat_smile:

Zuzi, dík za osvětu :sweat_smile:
1. zář 2009 ve 12:04  • Odpověz
Jednou jsem měla Meridii / doufám, že si ten název nepletu z antikoncepcí / stála 2000,- a zhubla jsem na ní 3 kg .... ale bez žádnýho odervávání od huby a cvičení .. pak s emoi to vrátilo .

Sem s i říkala, když přidám nějakou tu aktivitu .. jsem už ze sebe fakt netastná.
1. zář 2009 ve 12:06  • Odpověz
Holky, neuděláme tento týden nějakýho srazíka .. klidně u nás ... od příštího týdne už má bejt ten zasranej podzim :pensive:
1. zář 2009 ve 12:07  • Odpověz
Hmmm, tak se právě láduju lečem, co jsem ráno uklohnila a byla jsem teď dole vydělat koláč z trouby :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Hruškovej :dizzy_face:. Mic a ty tu meleš o hubnutí :unamused: . Nechceš přijet? :wink:
1. zář 2009 ve 12:08  • Odpověz
A ještě jsme byly nakoupit a vysála jsem :sunglasses: , to su aktivka, co? :grinning:
Jani, co preventivka - jsi objednaná?
1. zář 2009 ve 12:09  • Odpověz
Jé lečo ... bych přijela hned ...ale nemám kárku :sweat_smile:

zuzi ...musím .. s en to odhodlávám, ael už se fakt na sebe nemůžu podívat do zrcadla a všechny foitky, kde jsem já tak mažu :pensive:
Vypadat jak ty .. si vejskám :confused:
1. zář 2009 ve 12:11  • Odpověz
jééé sem si udělala 4600 :sweat_smile:
1. zář 2009 ve 12:14  • Odpověz
Blázne!!! To myslíš vážně??? :astonished: :grinning: :angry:

Ne, to byl vtip, že? Hahaha :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. zář 2009 ve 12:14  • Odpověz
Já nechcu bejt žádná vyhublina ... fakt jak ty bych byla naprosto spokojená
1. zář 2009 ve 12:15  • Odpověz
Jdu si udělat k snídani lečo ... udělala js mi chutě :sweat_smile:
1. zář 2009 ve 12:16  • Odpověz
Hm to já bych chtěla být taky hubenší :unamused: , jen chybí ta vůle :angry: .
Jsem se nechutně přecpala :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Jak jsme byly venku, tak už šly děcka ze školy a normálně jsem jim tu školu záviděla a závidím :frowning2: :pensive: . Hned bych se tam vrátila :unamused: .
1. zář 2009 ve 12:21  • Odpověz
Si blááázen ... vrátit do školy ...nikdy .. pro mě to byl TREST na 12 let.

Už mám taky lečisko před sebou ... jdu naňho :sweat_smile:
1. zář 2009 ve 12:26  • Odpověz
Tak holky srazíka tento týden stopro nedám, zítra mám kafe, ve čtvrtek návštěvu u kolegyně a v pátek stejně nemůže Mic, bo mají to vinobraní, či co....

No Alli, je lék, není to žádný potravinový doplněk, takže účinek mít musí, ale taky se u něho musí dodržovat nízkotučná dieta, bo když zdlabeš něco moc tučného, tak se z toho pěkně posereš :grinning: ale byla zde paní, že to brala když byla ve Francii, zhubla prý dost, ale je otázka jestli zhubneš po těch tabletách, nebo po té dietě...toť otázka, protože tě to fakt nutí nejíst tučné....

Na gyndu jdu ve čtvrtek, ale jenom na kontrolu a na preventivku se budu domlouvat v ten čtvrtek, buď mi to udělá hned, nebo mě objednají na další týden....abych to stihla než dojde červená...
1. zář 2009 ve 12:29  • Odpověz
Já hubnu ode dneška :grinning: opět a zase, ale Mates mě v sobotu donutil stoupnout na váhu a úplně jsem se zhrozila....hnus...a taky už mám problém dopnout staré kalhoty :grinning: :grinning: :grinning: jsem prasátko a to skoro nic nejím...nechápu...14.9. jdu na power jogu, tak se těším....
1. zář 2009 ve 12:30  • Odpověz
Jani ... tvoje starosti s postavou bych chtěůla mít :sweat_smile:

Já chcidržet takovou tu dietu ..... že žádný sladfký kromě ovoce .. vcelku normálně jíst .. ale hodně i zelenina a od 17.00 nežrat ... což já jím většinou až po 17.00

Jjanoi ... kolik se toho baští ?
1. zář 2009 ve 12:35  • Odpověz
no a když se s toho tučnýho posetru ... tak taky dobrý, ne ? :grinning:
1. zář 2009 ve 12:36  • Odpověz
idu pověsit prádlo ....
1. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz
Hm, tak já bych brala dietu, kdy by se mohlo sladký - neomezeně a asi všechno kdykoliv a v jakýmkoliv množství :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . Proč takovou dietu ještě nikdo nevymyslel? :fearful: :grinning:
1. zář 2009 ve 12:43  • Odpověz
Hmm .. taky bych do ní šla :grinning:
1. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz
Nellda mi zas bojkotuje spánek :unamused: , leží v postýlce a kecá nebo si zpívá :angry: . Zase dneska vstávala v 8:30, tak jen doufám, že to neznamená konec s poledním spánkem :angry: .
1. zář 2009 ve 13:11  • Odpověz
Mic bere se 3x denně jedna tableta, ale pokud nemáš třeba ke snídani tučné jídlo, tak se tabletka nebere...no nevím teda jak by se ti líbilo, kdyby z tebe tekla mastná sra.ka která nejde zastavit...to totiž pokud to fakt s tím tučným přeženeš, není "normální" průjem, ale pěkně mastný...ve stolici se totiž vylučují ty tuky, takže máš potom pěkně mastné hovínko :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale pokud dodržuješ tu dietu, tak ti nic takového nehrozí....
1. zář 2009 ve 13:59  • Odpověz
Teda Jani ty nám ale děláš chutě po obídku

Včera jsem se za Tebou chtěla stavit po té kontrole, ale už jsem to pak nějak nestíhala, potkala jsem kamošku, tak jsme se šly projít na město....
1. zář 2009 ve 14:16  • Odpověz
Jinak mají v albertu v akci ty jejich plínky za 59,90 vel . maxi 9-20 jejich tam 26....myslíte že jsou použitelný měla jsem je v menší velikosti zdáli se ok, tak jen jestli s něma nemáte někdo větší zkušenost...
1. zář 2009 ve 14:43  • Odpověz
Jani .. já vceku tučný jídlo nejím, jelikož mi j e po něm zle ... samo že i zhřeším :sweat_smile:

Mimi .. kdosi mě říkal, že ty Albertoví jsou stejný jak ty kauflandoví a to bylo něco brutus strašnýho ... už nikdy.

Jaňouchu ... nahoď mi nějakou lepčéší cenu :sweat_smile:
1. zář 2009 v 15:34  • Odpověz
v 18:00 dojde holička opižlat Mirďoucha ... tak jí řeknu ať mi ty vlsule zrovna zarovná :grinning:
1. zář 2009 v 15:37  • Odpověz
Kde zas ste?
1. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.