• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Zduř buřt
1. zář 2009 ve 20:15  • Odpověz
Jdu na Ordinačku, ještě na vás juknu, ale beztak tady nikdo nebude :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
1. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz
Ahoj :wink:

den super :wink: Byli jsme v Lísku za Bystřicí nad Pernštejnem, tchýňka je tam na chatě (což jsem MICINO mimochodem psala :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: , díky za zastání ZUzi :dizzy_face: ), byli jsme na prochajdě, na hříbkách, odpoledne kafčo a pak šupky dupky domů :wink: Bylo to fajn :wink: Teď jsme ještě dělali nějaký věci kolem baráku, Tobeš už snad spí, já jdu pracovat a dívat se na Ordinačku :wink:
1. zář 2009 ve 20:27  • Odpověz
Já jsem si dneska dost debilně skopla nohu o dveře :angry: , brečela jsem bolestí. Dneska celkově den blbec, všechno mi padalo z ruk - i vajco mi spadlo na zem a rozbylo se :grinning: .

Mak, ale měla jsem za to, že jste byli u N.Jičína :sweat_smile: . No to je jedno.

Mě tak strašně mrzí, že léto končí :frowning2: :frowning2: :frowning2: , babí léto mám taky ráda, ale když si představím zimu a plískanice :frowning2: :frowning2: :frowning2: .

Jinak jsme dneska otrhali hrušky, ale fakt výborný :dizzy_face: , jen je potřeba je rychle zpracovat - část jsme dali našim, část tchánovcům a my jich máme asi 20.

Taky jsme potkali Krejculínovou :wink: , šla z práce :wink: .
1. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz
A pro dnešek prdím na net a jdu Ordinačkovat :slight_smile: .
1. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz
Kdyžtak u Nového Města :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 ve 20:35  • Odpověz
Makouši ... už jsem se omluvila.

taky čučím na Ordynačku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2009 ve 21:07  • Odpověz
Chjo .. ten Vláďa má fakt pech
1. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz
makouši, už jsi byl av těch lázních?
1. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz
čučím Mikešovi po botkách na podzim ...tyhle jssou božííí http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25215704&tab=1
1. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz
Zuzka šla ordinačkovat ... hrát si na doktory ... toš to už asi nepříjde, co ...
1. zář 2009 ve 21:44  • Odpověz
Mirek dělá btramboráky ... tu to vonííí ... toje dietka :pensive: :sweat_smile:
1. zář 2009 ve 21:52  • Odpověz
Zítra je Vašek doma, tak nevím jak moc budu :wink:

Jdu do pelechu za broukem :wink:

Dobrou :wink:
1. zář 2009 ve 22:10  • Odpověz
Marky brou nocinu.

ty se máš, že áš Vašíka doma ... závidím a přeji ať si den pořádně užijete ... asi pracovně, co :sweat_smile:
1. zář 2009 ve 22:26  • Odpověz
Samoška pracovně :wink: Bude se kopat a kopat :wink:
1. zář 2009 ve 22:27  • Odpověz
Aloe buď ráda .. zase se vám to o kousek pohne :sweat_smile:
1. zář 2009 ve 22:39  • Odpověz
Klidně mi přivez Tobíka, pokud chceš :sweat_smile:
1. zář 2009 ve 22:40  • Odpověz
V poho, kope s tátou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a navíc jdu na 2 na tu endokrinologii :wink:
1. zář 2009 ve 22:52  • Odpověz
New fotky na rajčeti :wink:
1. zář 2009 ve 23:39  • Odpověz
Jdu dneska chrnět .... babulky ... páááááááááá
1. zář 2009 ve 23:42  • Odpověz
Sis mohla dát těch svých 9tisíc :wink:
1. zář 2009 ve 23:48  • Odpověz
Středa je ho tam středa! Krááááásnou středu :slight_smile: !

Nellinka měla dneska premiéru ve své nové velké posteli :wink: . Úplně se v ní ztrácí, jak je stočená do klubíčka :slight_smile: , 2x pobrekla a 1x byla vzhůru, ale to tam za ní byl MM. :stuck_out_tongue_closed_eyes: MM byl zas včera nervní :angry: :angry: :angry: , mě pěkně točí :rolling_eyes: .

Mic, bramboráky bych si taky dala, ty mííííluju :dizzy_face: .
2. zář 2009 v 06:01  • Odpověz
Dneska jedu k holičce, ale objednala jsem se nějak moc po krátké době :unamused: , nevím, co si mám na té hlavě vymyslet :stuck_out_tongue_closed_eyes: . To je tak vždycky, teď su jakžtakž spokojená s vlasama a su objednaná a když mě ty vlasy vytáčí a potřebuju s něma něco, tak do objednání daleko :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
2. zář 2009 v 06:04  • Odpověz
Dobré ráno :wink:
2. zář 2009 v 07:43  • Odpověz
Mic vyřiď Mirkovi, že jeden den na horách nám udělá bramboráky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2009 v 07:43  • Odpověz
Zdarec palec Makelínovi :wink: , co dietka? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. zář 2009 v 07:44  • Odpověz
Zuzi tak ještě nechoď k holičce a běž třeba za čas :wink: Chce to změnu účesu :wink: Si to nech sestříhat nebo tak něco, nebo víc zkrátit a uvidíš :wink:
2. zář 2009 v 07:45  • Odpověz
Dobré ranko...

tak jsem byla otestovat počasí jak bude, je tam sice zimějc,ale svítí oskárek...

asi mě leze další osmička či ci mám nateklou dáseň v celé levé horní polovině pusy to jsem ještě neměla a celkem to bolí ach ty zuby :angry: :angry: :angry:
2. zář 2009 v 07:59  • Odpověz
Zdarec palec,

nechávám to až na toho 7, jak Micina, ale já teda žádný prášky papat nebudu, jsou to dle mého sračky, co zasíraj organismus :wink:
2. zář 2009 v 08:27  • Odpověz
Mě jediné co se osvědčilo je nežrat teda jíst zdravě a hlavně cvičit a to jsem tenkrát shodila nejvíce...pak jsem to taky nabrala zase zpět ne zase tolik, ale začla jsem to flákat a už to bylo ...
2. zář 2009 v 08:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.