• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
JJ, tak nějak to plánuju, zdravě jíst, vícekrát denně a musím začít cvičit :wink:
2. zář 2009 v 09:40  • Odpověz
Jsem tu :sunglasses: , lehčí o 20cm vlasů :grinning: :zipper_mouth: .
2. zář 2009 v 11:43  • Odpověz
A taky jsem si dovezla burčáček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , mooooooc se na něj těším, až si s MM dáme večír :dizzy_face: .
2. zář 2009 v 11:51  • Odpověz
Kdepak je Micouš? :confused: A Jaňouch??? :confused:
2. zář 2009 ve 12:03  • Odpověz
Nellinka teď usnula sama ve velké posteli :dizzy_face: , kéž by to tak pokračovalo :dizzy_face: .
2. zář 2009 ve 12:12  • Odpověz
Čao ženy.

miekšek už spí .. jsem si aspoň navrchu umyla okna ... užž jsem neotřebovala ani roletu jak byli zasraný.

To já pilule pravděpodobně papkat budu .. ale nechci to nechat jen na těch pilulích ..... měl by teď začít v Letovkách ten aerobik ..musím zjistit kdy a kde ..... přemejšlím na cvikamaa pilates ..... a mám v plánu pokud bude pěkný počásí chodit pro sestřenčinou Marcelku do školky do Křetína ... to je přes park tak yvcelku záhul ...aspoň nějakej pohyb :grinning:
Jinak hlavně nežrat sladký a po 17:00 hodině .. no doufám že to zvládnu .. nejhorší bude ten začátek.

Jo a k tomu topení mna horách ...Mirek v tom taky vůbec žádnej problém nevidí a bere to jako samozdřejmost.

Holky, tam je to jedinej zdro tepla? ...jako mě to neva .. jen se ptám.Marky, bramboráky klidně udělá , nale musíš mu naloupat a nakrouhat ty brambory ... to on nerad ....včera je dělal z hermelínem, ale vůbec jsem ho tam necítila.

Příští tejden v terý jdu z Mikešem na ty nožičky, tak jsem zvědavá, ale moc růžově to nevidím.
2. zář 2009 ve 12:46  • Odpověz
Marky 9000 ...ajo 9000 ... si to dám dneska :grinning:
2. zář 2009 ve 12:48  • Odpověz
Zítra jede Mikeš do BK .......... jupííí si aspoň vyžehlím ... mám toho zas kopec.
2. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz
Co jsem pochopila, tak v celé chatě se topí jen tuhým palivem, ale je pravda, že jsem neviděla v žádným pokojí radiátory :fearful: .

Odpo povezu taťku do Jeva, cestou na Slovensko se jim pos.alo auto (už zas :angry: ), tak ho mají v servisu. Přemýšlím, jestli ten burčák - 1,5l bude stačit :grinning: , ale asi jo :grinning: .
2. zář 2009 ve 12:54  • Odpověz
Zuzi .. neboj .. já burčák nerada, takže ti ho nepřijedu vyžahnout :grinning:
2. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz
Ty nemáš ráda burčák? :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
Když jsem před 2 rokama si dávala 22.8. burčák, tak říkal kamarád, co Slávovi ten burčák dovezl - že burčák z tebe vyžene všechno :stuck_out_tongue_closed_eyes: a 23.8. jsme jeli do porodnice :grinning: :grinning: :grinning: .
2. zář 2009 ve 13:25  • Odpověz
Mic, ale je blbost nežrat po 17.hodině :unamused: měla bys jíst max. 3hodiny před spaním něco lehkého, protože ty chodíš spát pozdě a měla by si hlad a tím pádem si tělo dělá tukový zásoby, proto je to hrozná blbost :wink:
2. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz
Zuzi ,.. na začátek té dietky by nebyl špatnej, mna pořádný protáhnutí :grinning: :grinning: :grinning: ...ale jáho fakt nerada :grinning:

Marky, já musím mít stanovenej čas ... to už je jedno zda v 17:100 nebo v 18:00 ale jinak bych to¨nedodržela .. spíš se musím naučit baštit ráno a hlavně pít ... dneska mám v sobě 1dc .... 2x jsem si lokla vody.
No uvidíme , jak to půjd e, hlavně se musím donutit k tomu svičení , jinak to nemá cenu ani začínat.
2. zář 2009 ve 13:43  • Odpověz
Paní pod id 7095 má libru na Next za 35,-kč
2. zář 2009 ve 14:00  • Odpověz
2. zář 2009 ve 14:20  • Odpověz
Tý jo, kde ste? :confounded:

Já mám dneska totál kopr, tak jenom doufám, že mě MM nenaštve, to by mě dorazilo :unamused: . Zas je podrážděnej z práce, tak stačí pytlovina a už hučí na Nelldu :angry: .

Nakonec jsem taťku do Jeva nevezla bo má už auto doma :wink: .

Já bych jela tááááák utrácet (kdyby bylo za co :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :rolling_eyes: ).
2. zář 2009 v 16:48  • Odpověz
No nic jdu se vykopat ven :confounded: , MM šel s Nelldou ke tchánovcům ředvrtat lištu na kapsář
2. zář 2009 v 16:50  • Odpověz
Já jsem z Mikešem venku na zahradě .. tu su jen na skok

večer asi proběhnout párečky na grilu :grinning:
2. zář 2009 v 17:40  • Odpověz
Micouši neprovokuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: , dala bych si masenko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , blbec, že mě to nenapadlo, když jsme šli kolem masny :angry: , mohla jsem koupit kus flákoty a užít si jeden z posledních krásných dní :unamused: . Takhle si dám jen burčák :grinning: .
2. zář 2009 v 19:07  • Odpověz
No nic jdu teda grilovat ...ale popravdě mi je zle od žaludku ... takže nic stejně baštit nebudu.

Ten setík stojí 10 liber

Budete někdo z Nextu něco chtít ?
2. zář 2009 v 19:56  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=366046 Zuzi koukej, tato paní to prodává i v růžové :wink:
2. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz
Mak, koukala jsem na to :wink: , ale zdá se mi to celkem pálka :unamused: . I když kdo ví co bych nechtěla, no zatím kukám, na MMB toho zatím moc není.
2. zář 2009 ve 20:41  • Odpověz
Teď koukám na Next a přemýšlím, jestli vzít Nelldě 1 1/2 - 2 roky nebo 2-3 roky, když ona teď měří plus mínus 90cm :unamused: . Rifle bych jí vzala asi 2-3 roky, ty se kdyžtak dají ohrnout, ale halenky ? :confounded:
2. zář 2009 ve 20:43  • Odpověz
Ahoj holky, dneska jsem v práci nějak nestíhala....jo a taky sem už asi týden píšu,že jsem pod obývací stěnou vyškrábala kousek dřevěného puzzle, ale nevím čí bylo, ale tuším že Makelínových....
2. zář 2009 ve 20:43  • Odpověz
Tak já jsem udělala salát z krabích tyčinek a jdu se konečně v klidu navečeřet :wink:

Jaňulko to je moje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jo a nikdo jste se na to Rajče ani nejukli co, jsem se s tím včera doslova piplala :angry: :angry: :angry: :angry:
2. zář 2009 ve 20:56  • Odpověz
No vidíš, já jsem věděla, že ještě chcu někam juknout :grinning: .
2. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz
Ahojky,

já jsem na rajčeti byla...už mám od tam všechny fotky ztažený co chci vyvolat a teď ještě udělat ty co mám tady u sebe to bude práce na celý večer...
2. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz
No, jenom aby :unamused: :unamused: :unamused:
2. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz
Jinak vás zdravím při večeru, jsem si sedla a večeřím, dělala jsem salát z krabích tyčinek, chtěla jsem ještě upíct kuře na zítra, ale prdím na to, jdu si odpočinout, neměla jsem dneska zase den
Byla jsem na té endokrinologii, hodinu a půl jsem tam čekala, ač jsem byla objednaná, no ale co. Mudr mě vyšetřil, vzal mi krev a konstatoval, že se ještě uvidí, až co řeknou výsledky, ale mám zánět ve žláze a rozjíždí se mi její snížená funkce, tudíž ty moje potíže souvisejí s tím, navíc do toho padání vlasů, což mi padaj mega moc a taky ta moje váha je s tím spojená, tož super Prej se uvidí, jestli to bude na léky, takže teď budu čekat na výsledky Jinak mi nic není, nějak to nepociťuju
2. zář 2009 ve 21:06  • Odpověz
Mimi asi bych tě využila a jestli to teda budeš posílat do HF, tak ti tam jedno difko přihodím :sweat_smile: Myslíš, že to nebude vadit? :confused:
2. zář 2009 ve 21:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.