• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Mak, fotečky superííííto :dizzy_face: až na mě - chro chro chro :angry: .

Ajóóó, úplně jsem zapomněla, že jdeš dneska na tu endo. Tož dosavadní výsledky nic moc :unamused: , ale hlavní je, že to "omdlívání" je nejspíš způsobený tou ŠŽ a ničím neurologickým :wink: .

Já jsem měla taky kopr :angry: , jen jsem venku posbírala padaný jabka sousedovic koze :grinning: :sunglasses: .
2. zář 2009 ve 21:15  • Odpověz
Do prčic, já su lemra líná, ještě jsem ani na ty fotky nekoukla :confounded: . Asi tím, že nevím, kde začít :rolling_eyes: , strašně dlouho jsme žádný fotky nikam neposílali. :rolling_eyes:
2. zář 2009 ve 21:16  • Odpověz
Marky ne nebude já budu mít jen jedno, hlavně si to musíš vypálit v tom HF systému a jestli nemáš doma vypalovačku tak jako já tak to šupnu na flašku a vypálím to u ségry...jen musím upozornit, že veškeré soubory musí být bez diakritiky...předposledně jsem na to doplatilo a spoustu fotek mi kvůli tomu neudělali...špatně jsem si přečetla jejich podmínky...
2. zář 2009 ve 21:16  • Odpověz
JJ, s největší pravděpodobností, dle všech výsledků a vyšetření to všechno souvisí, uvidíme, prej se mi to teprve rozjíždí, tak se to chytlo v počátku a snad se toho bude dát zbavit, uvidíme, ještě si o tom musím něco přečíst a uvidím, jak to bude řešit, kdyby to neřešil, asi bych zkusila jít jinam, přišel mi ten mudr dneska dost laksní, v podstatě jsem se na všechno musela zeptat :confounded:
2. zář 2009 ve 22:27  • Odpověz
Jak soubory bez diakritiky? :confused:
2. zář 2009 ve 22:29  • Odpověz
Ča ženy.

jsem doma ... smao že jsem neměla ani kousek .. bylo mi tak zle ... sem si šupla pankreolan a je mi dobře ... to bylo stěch mastnejch bramboráků ...PANCREOLAN ...lék nad zlato :sweat_smile:

Marky, doufám, že to bude v pořádku :pensive:
2. zář 2009 ve 22:38  • Odpověz
Měla sis dát pivčo :wink:
2. zář 2009 ve 22:40  • Odpověz
Víš že já to pivčo nee ...ale vůbec mi to nevadí ... hlavně že mi je líp ..... kurňa pokaždý když zhřeším mastným, tak to dopadne uplně stejně.

marky ... budeš objednávat nějakej ten nextík?
2. zář 2009 ve 22:48  • Odpověz
Já teď asi nic nechci, mám pro Tobeše všechno, nechám to asi na zimu :wink:
2. zář 2009 ve 22:49  • Odpověz
Včak já už chci zimní.

Díváte se na tu maminku XXL .. to je hrůza ... ona umřela :pensive: takhle dopadnout nechci :frowning2:
2. zář 2009 ve 22:50  • Odpověz
Ty jo .. ještě 4npříspěvky ... ať se dneska udělám :grinning: :grinning:

Maky ty taky aspoň 9 ať to zaokrouhlíš :grinning:
2. zář 2009 ve 22:56  • Odpověz
Zatím nebudu objednávat :wink:

Nene nedívám :unamused:

A jdu spát

dobrou :wink:
2. zář 2009 ve 23:00  • Odpověz
Hm ... tak jsem tam vybrala tu čepku a sněhule .... jenže u těch botiček mám strach jak jsou veliký :sweat_smile:

Marky ...dobrou
2. zář 2009 ve 23:22  • Odpověz
Ty jo .. taky musím protřídit ty fotky .. se mi do toho vůůbec nechce ... a mám jich tak moooc
3. zář 2009 v 00:29  • Odpověz
Holky .. už víte, co budete mužíčkům kupovat k vánocům ?
3. zář 2009 v 00:30  • Odpověz
ty jo .. já už si udělala 9000 a nějak jsem to prošvihla :sweat_smile:
3. zář 2009 v 00:38  • Odpověz
Kuva ... mě zas pálí žáha jak svíca ...asi vám umřu :pensive:
3. zář 2009 v 00:39  • Odpověz
Jdu se vykoupat ...at vám neumřu jak smraďoch
3. zář 2009 v 01:11  • Odpověz
JAKO KDYŽ UŽ SPÍTE, TAK, JÁ JDU TAKY TEDA SPÁT
3. zář 2009 v 01:19  • Odpověz
4700 ... jsem neodolala
3. zář 2009 v 01:20  • Odpověz
Dobrůůů noc
3. zář 2009 v 01:21  • Odpověz
marky já třeba posílám vice souborů, mám to roztříděný podle toho třeba kde jsme byli nebo tak jako, že název souboru nesmí obsahovat háčky a čárky třeba jako Velké Karlovice napíšeš jen Velke Karlovice, já totiž posílám hafo fotek, ale ty je třeba budeš mít pod jedním souborem, třeba tam budeš mít jen čísla...já ta posledně měla 600 fotek a abych v tom neměla zmatek co už tam má, tak to mám rozdělený na jednotlivý soubory...

jsem pověsila prádlo a jdu spát, nějak jsem vytuhla u Tv a hrozně mě bolí ten zub..to se mi ještě nikdy nestalo aby mě zuby takhle zlobily...
3. zář 2009 ve 02:55  • Odpověz
Zduř buřt! Jinak vám přeju krásnej čvrťulínek :slight_smile: .

Mak a co to je za MUDr? :rolling_eyes: že má takovej přístup?!.

Samo, že jsem si včera zapomněla zavolat na ty výsledky preventivky. Kuwa :rolling_eyes:
3. zář 2009 v 06:47  • Odpověz
Tak jsem se pustila do té fotoknihy :rolling_eyes: , je to piplačka jak blázen :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
3. zář 2009 v 08:05  • Odpověz
Dobré ránko,

máme s Tobim dneska odpočinkovej den, tátu máme v práci, tak budem ordinovat doma :wink:

Zuzi nevím jak se ten Mudr jmenuje, ale jen mě vyšetřil a nic mi neřekl, jen že mám sníženou fukci a hotovo :confounded: chjooooooo chjoooooooooooo jsem to našla i na netu, jukněte http://zdravi.doktorka.cz/snizena-funkce-stitne-zlazy/ žádná sláva :confounded:
3. zář 2009 v 09:22  • Odpověz
Mimi já to řadím tak, jak to mám seřazeno v PC, dle dala a tak mi to i příjde, pěkně za sebou a já to pak rovnám do alb :wink: dělám to do jednoho souboru, tak v pohodě :wink:
3. zář 2009 v 09:22  • Odpověz
Mimi a kdy to budeš posílat, ať jsem v obraze a dokopu se k tomu :wink:
3. zář 2009 v 09:27  • Odpověz
Já bych tak jela dneska nakupovat :confounded: chjooooooo, ale nemám auto :confounded: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 v 09:31  • Odpověz
Marky neboj jak se znám tak na poslední chvíly takže někdy na konci září...musím poshánět všechny fotky..

Kde jsou fotky ze Suchýho, ty jsou na galerii nebo kde to bylo....

Musím najít, které fotky jsou vyvolala naposledy a pak hurá na to...
3. zář 2009 v 09:38  • Odpověz
JJ, ty jsou na Galerii, ještě jsem to nestihla všechno přetáhnout na to Rajče :confounded:
3. zář 2009 v 09:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.