• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Já mám naposledy fotky z Tobiho narozenin :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to už je 9 měsíců :grinning:
3. zář 2009 v 09:54  • Odpověz
To neva zkusím tam juknout jen nevím ty hesla ty jsou stejný nebo je to bez hesel..no já budu posílat fotky za posledních asi 4,5 měsíce...
3. zář 2009 v 10:04  • Odpověz
hesla jsou tam myslím stejný :wink:
3. zář 2009 v 10:05  • Odpověz
Kde ste, mám dnesk akopr a nic s emi nechce :confounded:
3. zář 2009 v 10:19  • Odpověz
Tý jo tam je taky fotek...Marky to se muselo zmenšovat?? já jen abych je nestahovala zbytečně kdyžta bych řekla micině ať mi je hodí na flašku...
3. zář 2009 v 10:37  • Odpověz
Ne, fotky jsou v původním formátu :wink:
3. zář 2009 ve 12:18  • Odpověz
Čao ženy .

Mimi .... já tě uklidním, že ti žádný fotky na flešku nedám :sweat_smile: .... kde není Mikeš tak fotky neschovávám ... zabírá mi to místo v komplu ... takže co mám akorát fotky, tak jsou s té chlastajdy. :confounded:

taky se musím k tomu dokopat ... když já těch fotek mám tolik, že se mi to nechce třídit ... kdybych měla mooooře prašulíá, tak to nechám vyvolat všechno a pak to teprve protřídím :sweat_smile:
3. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz
Mikeš je v BK ... jsem si chrápala až do teč ... ráno mi nebylo ještě 2x fajne ...ale už jsem se s toho vyspala.
3. zář 2009 ve 12:21  • Odpověz
Zase peru celou postel, Mikešuv pytel a pyžo .... přesně jako včera ... zase se celej pročůůůral .... ty jo , já mu snad na noc koupím ty plíny pro dospělí, tam by se toho mělo vejít víc :sweat_smile:
3. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz
Musím jít žehlit, když toho Mišmaša nemám doma , se mi tááák nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz
Holky ...... nechcete zítra přijet ... od víkemndu už jsme v prde.. ....... uš bude los zimos kosínos.
3. zář 2009 ve 12:24  • Odpověz
taky jsem dopoledne žehlila :wink:

Měla bych jít umýt nádobí, ale mega moc se mi nechce :confounded:
3. zář 2009 ve 12:25  • Odpověz
Mě swe nechce odsud stoupnout ...kurňa ... jak na to ?
3. zář 2009 ve 12:32  • Odpověz
Mám tě přijít kopnout :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 ve 12:33  • Odpověz
jooo při´d :grinning:

Jakto, že tu nemáš los novos ikonos superítos ?
3. zář 2009 ve 12:44  • Odpověz
JDU ... v pauzách se příjdu na vás kouknout zda nezlobíte:o))

Holky, já už se táák těším na los horos , turbo opítos mazos ....jupííítos :grinning:
3. zář 2009 ve 12:53  • Odpověz
Protože na tu je ještě čas, budou lepší :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 ve 12:57  • Odpověz
Tak jdu teda žehlit .... :grinning: ...šla jsem pověsit prádlo a mezi tím jsme vbydrhla po cestě verandu ... zas jde zamnou něco vidět :grinning:
3. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz
Hoj....tak jsem se prokousala fotkama na Rajceti, super...jenom škoda, že tam není vidět, tak počůraná fasáda...jo a taky jste mi zapomněli říct, že jste si za mě našly ke Kafkům náhradu i s dítětem!!!
A potkala jsem dneska Danču, byla s Kubíkem u doktorky....
no a já jdu asi blinkat...snědla jsem hrušku a není mi po ni mocka dobře...

Voe Micino, ty chceš hubnout a jíš bramboráky :grinning: :grinning: že se nestydíš :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz
Ahoj Jani,

myslíš matie :grinning: ta se za náma byla spíš jenom juknout, byla tam s náma chvíli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: asi jí odradila naše velká společnost :grinning: :grinning: :grinning:

Neblinkej, víš jaká je škoda té hrušky :grinning: :grinning: :grinning:

Micino neuklízej ty voe, já bych taky potřebovala uklízet a nechce se mi :grinning:
3. zář 2009 ve 14:41  • Odpověz
To byla jitka??? Ty voe, tak to bych ji nepoznala...a já si říkala, kdo to je...Jíťo, hlavně, že jsi mi posílala foto a stejně jsem tě nepoznala :grinning: :grinning: :grinning: tak to je dobrý :grinning: :grinning:
3. zář 2009 ve 14:49  • Odpověz
Tak jsem stihla tak, tak vyžehlit a mám Mikeše doma.

ASPOŇ NĚCO S KRKU .... PŮJDU HO ASI DÁT NA HODKU HAJAT ,.. JE JAKEJSI KAPŮTO.

jani ...dieta je až od pondělka ...chtěla jsem si ještě užítz a udělalo se mi špatno ...ale přijel iu los tetos, takže to asi bylo vše dohromady.

Zuzi .. jak jsi na tom z los tetos ... to je bomba jak tě mám pod kontrolu ...ale ty myslím až 2 dny po mě , že :grinning:
3. zář 2009 v 16:44  • Odpověz
Tady ta bundička je k sežrání,ale ta cena :frowning2: :frowning2: :frowning2:

http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=366508&vReferer=%2Fbazar%2Findex.php

Jdeme ještě narychlo ven....
3. zář 2009 v 17:07  • Odpověz
Mimi ... jo, jo .. ta ke boží b...sem se na ní taky koukala ... akorát nám už je malinká
3. zář 2009 v 17:25  • Odpověz
Mikeš už neusne .... ale je protivnej jak svica.

jde k nám nějakej velkej chcanec.
3. zář 2009 v 17:26  • Odpověz
Chcanec už u nás chcanecuje
3. zář 2009 v 17:56  • Odpověz
už zas neprší ... ale pročistil se vzduch

a tma je jak v pytlu
3. zář 2009 v 18:10  • Odpověz
Tu vůbec neprší a nepršelo, chjoooo, ale ochladilo se a fouká, takže asi taky sprchne, už aby to bylo, je to vopruz, ten hnusnej vzduch :unamused:
3. zář 2009 v 18:37  • Odpověz
Jenže holky .. to vypadá, že dnešek byl poslení pěknej den a zítřkem vítáme podzim :pensive:
3. zář 2009 v 18:48  • Odpověz
Zdarec palec bambínos - spešl for Micoš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ,

byla jsem s našima po obchodech, ale z větší části na čumendu - nejsou love :rolling_eyes: .

Tady byla pěkná sprška a mám obavu, že už se to nezlepší. :frowning2:
3. zář 2009 ve 20:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.