• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Tak jsem chtěla ještě teď zaplatit tu zálohu na Silvestra, ale nemám tady mobilos, kterej k tomu potřebuju, tak to cálnu zítra. Tak do mě, prosím, kopněte, ať nezapomenu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3. zář 2009 ve 20:30  • Odpověz
čágos los Zuzos :grinning:

Dneska ti Mirek prdl na oučetos ty lovos ...moooc se omlouvos, že až tak pozďos.
3. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz
Zuzi ... a co los krámos ... noodpovědělos :grinning:
3. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz
Kurva ...já bych nakupovala
3. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz
Nepojedem zítra někam los čumendos?
3. zář 2009 ve 21:45  • Odpověz
Kde stééé
3. zář 2009 ve 23:17  • Odpověz
haloooooooo
3. zář 2009 ve 23:34  • Odpověz
no nic ... tak jdu chrápat ... pa pááááááá
4. zář 2009 v 00:25  • Odpověz
Ahoj při pátku!

Tak jsem zaplatila zálohu za tu silvestrovskou chatu :wink: .
Ještě jsem vám zapomněla napsat, že v případě potřeby se dá přitopit přímotopy a je možný, že budou potřeba řetězy. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. zář 2009 v 06:46  • Odpověz
Mic, korunky dorazily už včera :wink: .

Jinak jsem totál bez nálady, MM mě se.e :angry: , počasí je na ho..., zítra jdem přát ségře k narozeninám a mám pro ňu kulový a Nellda už je vzhůru :angry: :angry: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: .
4. zář 2009 v 06:52  • Odpověz
Hoj lidičky...dneska je pátek, páteček...superrrrrrrrrrr!!!!!

Tak já jedu na čumendu do Brna v neděli...musíme do Ikei a pak se musím podívat po šatech na svatbu, mám jedny objednaný z netu, ovšem měli dorazit už minulý týden a nějaká chytrá paní po kámoščiné urgenci napsala, že se omlouvají, ale šaty budou až 11.9. což mě točí, bo ten víkend a týden potom mám totál narvaný, takže jestli mi ty šaty nebudou, tak chci vidět, kde budu týden před svatbou shánět jiný...se na to fakt...
4. zář 2009 v 08:47  • Odpověz
Dobré ráno,

vypadá to tady na dobrou náladičku při pátečku :grinning: Tak se přidám :unamused: Umřel mi noťas a to totál :pensive: Tudíž netuším, jak se sem budu dostávat, bo teď píšu s MM noťasu a ten jaksi potřebuje mít i v práci, takže smůla a kulový :rolling_eyes: :rolling_eyes: mě fakt omejou :unamused: Zkusíme zprovoznit ještě starý PC, ale moc mu nedávám, už předtím stálo za hovno, co teď, to netuším :unamused:

Penízky jsem už taky poslala Zuzi, snad brzo dorazí, viděla jsem, že máš jinou banku, tak než to dorazí, asi to bude chvíli trvat :wink:

No já jsem zvědavá, jak na tu svatbu zítra bude, protože je to venku :unamused: a oni to maj venku opravdu za každýho počasí, takže si asi jetšě půjdu koupit pláštěnku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 v 09:24  • Odpověz
Tu je nějak mrtvo...já jsem teda fáááákt nadšená, že je dneska pátek...konečně....už mi z té práce hrabe a dneska od rána samej inteligent :rolling_eyes:
4. zář 2009 v 10:37  • Odpověz
Tak jsem se zbavila opět díťátka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Vašek jel do Valmezu pro okna, co bude zítra montovat a tak ho vzal sebou, maj tam i nějakou oslavu, myslím 5 výročí založení firmy či tak něco a tak se tam i nadlábnou :wink:

Jani mám ti přijít zvednout hladinu popularity a inteligence :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 v 10:44  • Odpověz
Maky dojdi...bo mi jinak hrábne... od rána zde holky s nějakou paní řeší vložky pro jejího manžela...já chápu, že paní je stará, ale ty voe...to je mazec, ona prostě nechápe, že ji můžeme vydat jenom to co ji napíše doktor a paní neustále tvrdí, že pokaždý brala jiný a my jsme ji je teď dali blbě...ale podle PC jasně vidíme, že dostávají dva roky furt to samý...jenže co je nejhorší...on to nechápe ani ten doktor...

POMOC!!!!!!!!!!!!!!!!!
4. zář 2009 v 11:24  • Odpověz
Čao ženy.

Zo je počáso.

Mišmaš je turbo prudič .... pořád mě hryže do kolena a leze na stůl a krade tam věci...
4. zář 2009 v 11:31  • Odpověz
Tady furt chcandí :angry: , tak jsme byly v obchodě autem, měla jsem toho povícero, tak by mi to trvalo do Vánoc, než bysme to obešly :rolling_eyes: .
Můj úžasný den pokračuje, MS už je tu, Nellda prudí, a ještě mi spadla miska s gulášem, co jsem chtěla dát do ledničky a rozprskla se po celé kuchyni :angry: :angry: :angry: :angry: :rolling_eyes: :cry: .
4. zář 2009 ve 12:04  • Odpověz
Jé ... guláš .. ten bych si dala .... hm .. tak nic :sweat_smile:

Si asi udělám k obídku ....asi ....asi ...asi míchaný vajuchy
4. zář 2009 ve 12:13  • Odpověz
Mak, závidím ti klídek bez parchoše.
Jani, tobě teda nezávidím prudce inteligentní bílý hlavy :rolling_eyes: .
Mic, fuj, takovej oběd, si uvař něco výživnějšího, ne?
4. zář 2009 ve 12:15  • Odpověz
Mic ty voe, ty až přejdeš na tu zdravou stravu, tak to tvoje tělo padne :grinning:
hmm, ale míchaný vaja jsem neměla ani nepamatuju...že by :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz
Mak, tý jo, jak to vykoumáš s PC? :confused: Ale zas na druhou stranu, dokážeš si představit, co bys dělala s tolik volným časem? :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. zář 2009 ve 12:45  • Odpověz
No Zuzi, jestli nebude mít doma ani Vaška a ani Tobeše...tak se nudou sežere sama :grinning: :grinning:
4. zář 2009 ve 12:48  • Odpověz
S PC je to na hovnec :confounded: :confounded: :confounded: ale co se dá dělat, aspoň budu mít tooooooooooooooolik času :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale jako novej noťas nehrozí, to by musel být ten Ježuš letos asi hodně bohatej :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 ve 12:53  • Odpověz
Já též vařím guláš :wink: teda nestihnu ho dodělat, než odjedu, ale Vašek si ho dodělá a my ho budem mít zaleželej na neděli :dizzy_face:

Jinak v pondělí přijede prej malej bagřík, budou se konečně kopat základy a Vašek zkouší domluvit i mix a hned by se to i zalilo :dizzy_face: hurááááááááááááááááááááááá, tak se snad začne už dělat, pak by už měla nastoupit firma a dělat tu poblbanou garáž :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. zář 2009 ve 12:54  • Odpověz
Micino ty voe, tě z těch vajíček mrdne, víš co je v tom cholesterolu :grinning: :grinning: :grinning: Navíc od pondělí budeš hezky vařit, měla bys mít v poledne teplý jídlo :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no jsem na tebe zvědavá :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 ve 12:55  • Odpověz
Jináč teda veget sice mám, ale umývala jsem haldu nádobí, vařím ten guláš a musím se jít chystat, bo jedu do Lipasu a zítra valím na tu svajbu :wink: jsem zvědavá, jak budou mít :wink: tady se ukážu asi až v neděli, dřív to nestihnu :wink: a jdu si umýt škeblu :sunglasses:
4. zář 2009 ve 12:56  • Odpověz
Jo a víte že potřebuju nějakej lehkej růžovej svetřík? Nic nemám na svoje šaty na špagetový ramínka, tož tam asi zmrznu a všechno mám růžový :unamused: takže se musím stavit někde v Tescu a v Kiku a v Takku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a něco si koupit :wink:
4. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz
Mak tak růžovej svetřík doma nemám...leda bílý sako...ale svetr teda ne...jo takovej dlouhej, mega, na knoflíky, ale černej :grinning:
4. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz
Tak dík Jani, ale potřebuju spíš takovej nějakej lehounkej svetřík, s výstřihem třeba do V, aby se mi hodil na ty moje šatky, ale mám špatnej pocit, že takovej neseženu :unamused:
4. zář 2009 ve 13:42  • Odpověz
Tak růžovej svetřík ti taky nenabídnu bo ho nemám :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Ještě mi volala mamka jobovku, že se u nás po 2. hodině staví babička :sweat_smile: , no to zas bude. Doteď jsem dole lítala a aspoň trochu poklízela. :unamused:

Mak, vem mě s sebou, já chci taky na svatbuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :frowning2: :frowning2: :frowning2: . Snad zítra nebude tak hnusně jako dneska :confounded: .
4. zář 2009 ve 13:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.