• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
hoš to mám hotoví atu pořád nikdo ... to si asi budu povídat sama, co :sweat_smile: ... idu něco dělat.
29. čer 2009 ve 23:44  • Odpověz
:confused: .... :fearful:
30. čer 2009 v 00:06  • Odpověz
no nic .. jdu spát ... tak páááááááááá
30. čer 2009 v 01:33  • Odpověz
Krásné ráno :slight_smile: ,

Micouši :frowning2: :unamused: chjo, no kdyby to dopadlo, tak, že bys přeci jen přijela, bylo by to super :dizzy_face: .

Jinak pro přespávající hlásím, že vás nenechám moc dlouho válet :stuck_out_tongue_closed_eyes: - mamča bude slavit v sobotu svátek, ještě je otázka, zda ná pozve na O, kdyby ne, tak vás nechám chvilku válet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
30. čer 2009 v 07:05  • Odpověz
Čao ženy
..Mikeš už řádí od 6:30a je na ranu.

Zuzi, pořád nad tím přemejšlím, ale musím zvolt tu první slíbenou cesti ...ale fakt mě to staršně štve .. né jako že strávím večer s Peťkou, ale to že se to sešlo takle natráz a nemůžu bejt i s váma. :pensive:
30. čer 2009 v 08:29  • Odpověz
Ahojte,

u nás budíš v 6, jsem mimoň, to není nic pro mě :unamused: Ale už mám vysáto, uklizeno a půjdu posbírat prádlo a dát prát pračku :slight_smile:

Je tam krásně, tak se asi půjdem projít už teď dopoledne, abychom z toho něco měli, kdyby se ještě něco přihnalo :slight_smile:

Mic tak uvidíš, zda přijdeš nebo ne :wink: Byla by to ale škoda, když budou všichni :slight_smile:

Zuzi, tak pokud nebudu v komatu, tak mi to ranní vstávání až tak nevadí :wink: po chlastačce se vstává docela dobře :grinning:
30. čer 2009 v 08:43  • Odpověz
Tak Mikeš mi padl za vlast ... takže teď to spaní zas bude mít pěkně rozmrvený. ...chjo ...aloe byl tááák protivnej, že jsem ho musela dát chrniskat.

To je vedro ..až dusno ..... doufám, že se nic nepřižene.
30. čer 2009 v 10:06  • Odpověz
Byly jsme nakoupit, přišla jsme splavená jak myš :angry: :rolling_eyes: , je tam šílený dusno :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Měla bych žehlit, ale v tomto vedru by to byla sebevražda :rolling_eyes: .
Nelliša vstávala taky celkem brzo - před půl 8., tak doufám, že to brzo zalomí po obědě :wink: .
Mic, já to chápu :wink: , jen kdyby to přeci jen klaplo, taky by to bylo superíto :dizzy_face: .
30. čer 2009 v 10:52  • Odpověz
Já musím taky žehlit, ale nechám to zas na noční zábavu .. to zas bude do rána ..chjo.

Zítra jedu za kámoškou do Kuřima , tak už se těším, doufám že bude teplouš a budou se moc kluci čachtat v bazéénku :sweat_smile:
30. čer 2009 v 11:08  • Odpověz
Tak Mikeš už je vzhůru a začíná se tu nějak zvedat větor, tak doufám , že nebude hccandit.
30. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz
Nellda už chrní, já jsem si na O udělala knedlu s vajcem - měla jsem na to chuť :grinning: , Nellda měla přehuštěnou polívku z neděle.
Večer musím udělat kuře-brojlera, abych se s tím zítra dopo nemusela crcat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz
To já mám zítra slíbenej super obídek u kamarádky ... tak se moooc těším .. je teda pravda že se o mě vždycky stará , že si nemůžu stěžovat půl slova :grinning:
30. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz
Mic, tak si to tam zítra heky užijte :dizzy_face: .

Pozdravuje vás Jaňouch, psala jsem jí sms, co se s ní děje... včerejší kontrola ok, nejspíš půjde ve čtvrtek už do práce, takže na pivní by měla dorazit :dizzy_face: .
30. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz
A snad dneska večer dorazína net, včera dojeli pozdě.
30. čer 2009 ve 13:30  • Odpověz
Ahojky,

tak se hlásím po kontrole v 6ti měsících máme 7910 g a 70 cm, ob. hlavy 45 cm

Malý je zdráv a snad už se začne každým dnesm přetáčet, dr. mi ukázala jak ho máme stimulovat, tak to právě s tatínkem dělá..

Jinak s tím pátkem nevím asi nám to taky nevyjde, tak snad na jiné akci, uvidíme jak se to vyvrbí do pátku... :frowning2: :frowning2:
30. čer 2009 v 18:01  • Odpověz
Ahojte,

teda, jak je hezky, nikde nikdo :slight_smile: Micina je dneska kde? Na návštěvu jede až zítra ne? :wink:

Já odpolko pekla bublaninu s višněma, tak je výbordelná, mňaaaaaaaaaaaam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a kdo má pak hubnout :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

A velká gratulace Kubíčkovi k dnešnímu půl ročku, už je to velikánskej chlap :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a míry super :dizzy_face:
30. čer 2009 v 19:10  • Odpověz
Micina je ..kde ..cítila buchtu, tak bouchala na Makel a ona nikde ............. :grinning: .. néé dělám si prdel. Věnovala jsme se Mišáčkovi, ať taky pořád nesedím u toho komplu :sweat_smile:

Jinak jsem jakási otrávená ... asi to počasí, nebo to že v pátek nemůžu přijít .. všechno mě sere ....chjo
Doufám, že nebudu mít pupence na jazyku když mě ta Makel nesnáší :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2009 v 19:59  • Odpověz
Jinak budu dneska žehlit tak vždycky namrknu .. teď jdu na nádobí ... Mikeš dneska udělal turbo bordel.
30. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz
Jdu vás asi jen pozdravit. Počasí mě sere, sere, sere (pardon, ale jinak se to napsat nedá) :angry: :angry: :angry: .
No aspoň jsem upekla kuře a vyžehlila :slight_smile: .
30. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz
Půjčili jsme si od švagra nějaký DVD, tak asi na něco juknem.
Týjo teď mě tak vytočil MM :angry: .
30. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz
Zuz .. tak pojď vyžehlit k nám :grinning:

co ti provedl drahouš :confused:
30. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz
Ále, měl Nellišu vedle sebe na nočníku, ale čučel na sport na Nově, tak si nevšiml, že odešla i se špinavým zadkem :angry: , já jsem neviděla, co udělala do nočníku, tak jsem ju šupla do postýlky, že jí dám plínu, tak si zašpinila dneska čistý pýžo :angry: .
30. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz
Tak já chci být v příštím životě chlap :grinning: já tu lítám jak hadr na holi, ještě mě čeká uklízení a žehlení a ten už si sedí zase u tv..a když řeknu že by to mohl udělat tak mi řekne na co jsem celý den doma :angry: :angry: :angry: no to nemá cenu řešit..
30. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz
Luc, ten tvůj je taky občas na pěst, co?! :angry: :angry: :angry:
To je škoda, že ti to v pátek nevyjde :frowning2: .
30. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz
No uvidím, ale když jsem řekla, že jdu v pátek pryč tak MM říkal a kdo pohlídá malýho, tak říkám, ty si taky jdeš na bečku do rána a neptáš se kdo bude hlídat malýho a já žádný remci nemám...no fakt na pěst jak píšeš Zuzi.. :angry: :angry:
30. čer 2009 ve 20:22  • Odpověz
Tý jo, tak to by mi řekl jednou, gór, když nekojíš a může Kubíčka nakrmit kdokoliv :angry: .
30. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz
Marky, pošli bublaninu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
Máme plno třešní, ale 1) nikdo to nechce trhat a za 2) úplně všechny jsou červavý :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
30. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz
No nic, jdu zalehnout, chtěla jsem mrknout na to DVD, ale MM kouká na tu bloncku a já to jedním okem taky sleduju, tak se přesunu do příjemnější pozice ke sledování TV :wink: :sunglasses: .
30. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz
Stejně tady trpím samomluvou :unamused: .
Tož dobrou s kobrou :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
30. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz
Já na tu bloncku taky čučím :grinning:

taky máme hafo třešní, ale nikdo kdo by to othal .. ale já je stejně nerada :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.