• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Já taky žůůžovej nemám ... jo ale černejch mám habakuk .... mám růžovou Mikinu ...nechceš? :grinning: :grinning: :grinning:

Marky .. já si budu k obědu dělat teplej čaj ... hlavně že bude k obědu něco teplého, ne ? ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Přijel kuchyňář ... tak jsem zvědavá, zda to doděla.
4. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz
černejch svetrů mám taky mraky, ale já mám černý šaty a potřebuju to prosvětlit, mám růžový lodičky, růžovej nesmysl na krk a proto potřebuju i růžovej svetr, ale ten nemám :unamused: Stačil by mi ten ustřiženej, jak tomu říká Vašek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ten krátkej jen pod prsa, no uvidím, stavím se v tom Prostějově a okouknu to tam :wink:

Zuzi aj bych tě vzala, ale asi by si se tam nudila, když tam nikoho neznáš ne? :sweat_smile:
4. zář 2009 ve 14:04  • Odpověz
Ty voe Micino, jestli chceš hubnout, budeš muset vařit voe :unamused: neblázni, si ten organismus zhuntuješ :rolling_eyes:
4. zář 2009 ve 14:05  • Odpověz
Dobrý odpoledne...

to je počasí na hov....o, včera jsme nadávali jaký je dusno a dnes co bych za to dalo...

cestovali jsme v dešti tak to bylo úžasný, hlavně že máme všechno vyřízený, když je MM doma jen v pátek tak je to na prd...

Marky já mám takovej starorůžovej svetřík,ale hodí se spíš ke kalhotům...ty svetříky pod prsa nemám, na to nemám figuru a jinak mám taky černý svetříky...
4. zář 2009 ve 14:12  • Odpověz
Marky .. já mám černej takoví jen ty rukávy ... nechceš a dáš si ně něj třeby růžovou gerbošu.
4. zář 2009 ve 14:14  • Odpověz
Asi si půjdu vzít TEPLÍ ponožky .. to udělaám taky pro svoje zdraví :sweat_smile:
4. zář 2009 ve 14:18  • Odpověz
Luci díky, ale spíš bych ten "ustřiženej" svetr :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Zkusím ho sehnat.

Mic černej ustřiženej mám taky :wink: beru si ho do foroty, ale furt doufám, že bude ten růžovej, přinejhorším bych brala i bílej :wink:
4. zář 2009 ve 14:18  • Odpověz
Makouši a co tu růřovou Mikinu :grinning:
4. zář 2009 ve 14:19  • Odpověz
Ty jo .. te´d mě napadlo, že jsem ti mohla půjčit ty šaty, co jsem měla na plese ...ale jsou taky černý
4. zář 2009 ve 14:20  • Odpověz
ty jsou božííí http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3237144&vReferer=%2Fbazar%2Fshow_entry.php%3FvEntryID%3D367552 ale musím se dívat Mišmašovi po nějakých zateplených.

Snad pustím topení boco ...to je kosa.
4. zář 2009 ve 14:23  • Odpověz
Příští tejden má bejt ještě krapet teplo ... chtěla jsem už zaplnout podlahovku ...ale ještě počkám ... ale topení jsem si zapla .. no to je fáákt mazec.

Potřebujem aby nám trochu ještě klaplo počasí kuli té čističce, aby jsme ju zakopali ... zároveň se s tím opraví i terén.

Normálně nám včera přivezli tu čističku ... borec vezl 2 ... no nenechal nám tam jinou :angry: ... takže zas čekáme, než nám dovezou naši čističku. :angry:
4. zář 2009 ve 14:26  • Odpověz
Já, já....mám bílej ustřiženej :grinning: :grinning: ale doma budu asi ve čtyři :sweat_smile: není to vyloženě svetr, je to bavlna...jenom takový ty rukávky...má ho taky na svajbu :grinning:
4. zář 2009 ve 14:29  • Odpověz
a žúžovou mikču mám taky :grinning:
4. zář 2009 ve 14:30  • Odpověz
Ty voe ženy, růžovou mikču mám taky, tak mi neserte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No já něco vymyslím, aspoň můžu jít nakupovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Mic tak to je radosti :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :rolling_eyes: Tak snad vám ju brzo dovezou.

Hele tak mě napadá, ještě se mnou šéfík počítá, od ledna? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 ve 14:35  • Odpověz
Jakej šéfík??
4. zář 2009 ve 14:36  • Odpověz
Budu dělat u Mirka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Asistentku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Hele a chceš teda půjčit to moje bolerko?? Ale není na zavazování, vyloženě jenom rukávky....
asistentku čeho?
4. zář 2009 ve 14:37  • Odpověz
Nevím ... se šééé¨fíka zeptám ... spíš bych typla, že si šéééfík nic nepamatuje :grinning: ... zatím na coo jsem se ho zeptala , tak neví ...
4. zář 2009 ve 14:38  • Odpověz
ale že jste přišly si ještě pamatuje :grinning:
4. zář 2009 ve 14:39  • Odpověz
Byla asi nějaká špatná konstalace hvězd :angry: :grinning:
4. zář 2009 ve 14:40  • Odpověz
Já mu dám asisentku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 ve 14:41  • Odpověz
Makouši ... ty už jdeš zas na 23 000 ... ty jo .. mazec
4. zář 2009 ve 14:42  • Odpověz
Jani nene, budu za chvíli vyjíždět do Lipasu a to bych už nestihla, sakra, jsem se měla zeptat dířv :pensive:
4. zář 2009 ve 14:42  • Odpověz
kde jako jste?
4. zář 2009 ve 14:43  • Odpověz
Asistentku, podrž, přines a tak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 ve 14:43  • Odpověz
Hele Mic a ty jedeš na 10tis. to je taky mazec :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 ve 14:44  • Odpověz
jani ...ona stejně nechce ... Makouš chce jít po obchodňákách .... ti zááávidím ... bych šla taky .. jsme teď jacísi nulos lovson

Schraňujeme lováčky na koupelnu.,
4. zář 2009 ve 14:44  • Odpověz
Já ti dám PODRŽ :grinning:
4. zář 2009 ve 14:45  • Odpověz
4800
4. zář 2009 ve 14:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.