• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Mic jinak mají v čáryfuku skladem tu Makelíninu autosedačku, zrovna tu barvu co se mi líbí

http://www.caryfuk.cz/autosedacky/sk-1-2-3-9-36kg/stm-starlight-sp-ruzne-vzory

ta šedo červená....
4. zář 2009 ve 14:47  • Odpověz
4. zář 2009 ve 14:47  • Odpověz
Tahle s tím červeným je moc pěkná :dizzy_face: :dizzy_face:
4. zář 2009 ve 14:48  • Odpověz
No hlavně je to podle obrázku jedna z mála, která má povrch jako máš ty takový šustivý lehce omyvatelný :grinning: :grinning: ty ostatní mi přijdou jako z mikroplyše či jak se to jmenuje...
4. zář 2009 ve 14:50  • Odpověz
Ach jo já bych chtěla aby nám Ježíšek donesl tolik dárků... :pensive: :pensive: třeba nový fotoaparát atd...asi budu muset shánět brigádu...nechce Mirek 2 asistentky??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 ve 14:54  • Odpověz
Jo to jsem se chtěla zeptat je velký rozdíl mezi levnější zrcadlovkou a klasickým dig. foťákem?? já se v tom vůbec nevyznám....
4. zář 2009 ve 14:55  • Odpověz
Zrcadlovku bych brala spíš na profi foto ... má ji brácha , ale fpcením se fakt zabejvá ... většiny zrcadlovek se toi vzadu neukazuje na obrazovce když fotíš ... musíš čučet do toho okýnka z blíska.
Šla bych do digitálu.

Já vám dám , dělat mu podrž asistentku :angry: :grinning:

mě se zas líbí ta černá autosedajda co má Makouš.

mikeš je vzhůru .. jdeme papat.
4. zář 2009 ve 14:59  • Odpověz
Mikeš čučí na červenej traktůrek z otevřenou papulí ... že by ho už konečně začaly bavit pohádky?
4. zář 2009 v 15:00  • Odpověz
u nás frčí nynější večerníček o broučcích, pořád se na ně chláme, jen se na ně podívá...a leze nám další zub tak bude veselo.... :dizzy_face: :dizzy_face:
4. zář 2009 v 15:04  • Odpověz
Mě se právě líbí foťák co má mic...možná je to fotografem...to taky nevím...ale ted se dají sehnat zrcadlovky už kolem 8tisíc a vím že pěkně fotí,ale musí se k nim koupit objektiv, ten co tam prý je je nic moc...tak nevím...no stejně je to ve hvězdách...ten můj foťák měl v červnu už 7 let a je to na něm znát.... :sweat_smile:
4. zář 2009 v 15:08  • Odpověz
Jo to je, dá se to lehce vyprat, ale nesundáš to celý, teda myslím :confounded:
4. zář 2009 v 15:13  • Odpověz
Mic ta moje je tmavě modrá :wink:
4. zář 2009 v 15:14  • Odpověz
Hele a já to mám s Mirkem už domluvený, těch 20tis. čistýho mě vyrhne, si koupím ten novej noťas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A držet mu teda nebudu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 v 15:14  • Odpověz
No a jelikož už tu mám auto, jsem oblečená a nachystaná, tak jdu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Mějte se tu přes víkend hezky, moc nekafrejte a já se v neděli ukážu :wink:

papa :wink:
4. zář 2009 v 15:16  • Odpověz
no .. to máš teda štěstí :grinning: :grinning: :grinning:

Mimi .. brácha si k té zrcadlovce taky přikupaval další objektiv ... myslím ho to komplet vyšlo kolem 20 000,-
4. zář 2009 v 15:16  • Odpověz
marky pěkně si to užij...ale ty už jsi asi pryč.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

mic já vím našla jsem to i s objektivem jiným za 14100,- ten typ co by ušel...
4. zář 2009 v 15:35  • Odpověz
Makouši ..s i to užij ... a ve všíí počestnosti :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 v 15:35  • Odpověz
Tak Makelínu už jsem nestihla....tož se chovej slušně...¨

Jinak jsem dneska byla letecky u Lucky...se Sunarem :grinning: :grinning: :grinning: tak že všechny zdraví :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 v 16:40  • Odpověz
Mimi a myslíš, že to využiješ ... je to přeci už jen pálka.
4. zář 2009 v 18:16  • Odpověz
Mimi ... moc děkuji za tel. na jaňoucha ...jaňouchu , děkuji ti že jsi mi objednala a do Kunzdorfu přivezla balooooon. Děkuji sobě, že jsem si pro něj úpřijela.

Ještě jednou děkuji sobě, že jsem si ho nafoukla ... jupííí už na něm hačááám
4. zář 2009 v 18:24  • Odpověz
To je mazec ... půl 7 a tma bude jak v pytlu.

Zuzíku , kdepak se touláš celej den ....
4. zář 2009 v 18:33  • Odpověz
Mic ne byla to jen úvaha ale koupím něco jako máš ty když ježíšek dovolí, ale vidím to tak na ježíška na příští rok...letos nám nadělí hory...a případnou výbavu..pro MM
4. zář 2009 v 19:01  • Odpověz
Micino, ty voe, ty seš jenom malý pako :grinning: .

Náladu už mám lepčejší :wink: , babičky návštěvu jsem zvládla :wink: , nééé mám ju i dědečka moc ráda, strávila jsem tam ty nejhezčí prázdniny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
MM je v pohodě, aji setřel v obýváku podlahu a nachystal mi obloženej talíř :grinning: .
Byli jsme se kousek projít, aby se Nellda vyprděla bo je celej den doma :unamused: , naštěstí jsme nezmokli.
Vypadá to, že fotoknihu mám skoro hotovou :dizzy_face: , teď jen vybrat ještě nějaký fotky na vyvolání. Neposílali jsme je nikam aspoň 2-3 roky :confounded: .

Taky přeju Makelíně ať si užije svatbu :wink: .
4. zář 2009 v 19:10  • Odpověz
Micánku miláčku, tady mě máš :grinning: :dizzy_face: .
4. zář 2009 v 19:10  • Odpověz
Já su tu taky láááásko :grinning:
4. zář 2009 v 19:14  • Odpověz
Čističku už máme vyměněnou a kuchyňář zasse v něčem pokročil, ale pořád to není hotoví .. sem zvědavá, kdy to bude :pensive:
4. zář 2009 v 19:15  • Odpověz
Večer sem lupnu nějakou fotku.
4. zář 2009 v 19:17  • Odpověz
Jdu malímu udělat kašu .... příjdu .... Mirek je pořád na stavbě , už mě to fakt leze na hlavu.
4. zář 2009 v 19:19  • Odpověz
Mic, brzo se dočkáš a budeš s Mirkem a Mišánkem na stavbě taky :grinning: . Vydrž, už jsi to vydržela dlouho a blíží se to do finále. :wink:
4. zář 2009 v 19:43  • Odpověz
Nic se mi nechce, Nellinka si hraje s kostkama, Sláva se kouká na voliš a za chvílku půjdem chrnět.
Dala bych si řízek s bramborovým salátem :dizzy_face: , su zvědavá co bude zítra u ségry na obídek :dizzy_face: .
4. zář 2009 v 19:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.