• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
5. zář 2009 v 00:48  • Odpověz
Krásnou sobotu! :slight_smile:
Včera MM vytuhl u Nelldy, já jsem vytuhla u Krause, tak jak Kraus skončil, šla jsem vzbudit MM a šli jsme spat, jenže Nellina zas vyváděla, takže jsme ještě neusli a byli jsme u ní asi 3x, tak jsem ju pak přenesla k nám do postele, takže su ohromně vyspaná :rolling_eyes: . Buď se po mně plazila nebo mě mlátila anebo kopala :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Micino, já tě neznat a přečíst si poslední stránku, tak bych tě viděla tak na Bohnice :grinning: .
5. zář 2009 v 06:57  • Odpověz
Dobré ranko, u nás noc taky nic moc...ale tak šlo to...

venku je opět tma už je tu asi podzim ale mají být příští týden ještě teplý dny tak uvidíme....

Jdu něco uklízet....
5. zář 2009 v 07:13  • Odpověz
Holky kterej prací prášek je dobrej na ty dětský skvrny od jídla persil nebo ariel nebo s čím máte zkušenosti??
5. zář 2009 v 10:10  • Odpověz
Čao ženuchy.

Já ti dám Bohunice :grinning:

Mimi ... já peru jen persilu sensitive ...a to všechno ... někdy to nevyperu napoprví, ale na podruhé, nebo na potřetí. Nejleoší na skvrny je Ariel ..ale je dost agresivní ...dětský bych v tom neprala. ...nebo vyprala a pak ještě v něčem jiném.
5. zář 2009 v 11:29  • Odpověz
To je kosa ... máme dneska dětskej den, nebo jsem pozvaná do vranové na hasičský cvíčo ...ale nevím v té kose zd avůbec někam půjdu.
5. zář 2009 v 11:36  • Odpověz
kde stéééé ?
5. zář 2009 ve 13:37  • Odpověz
Ahoj beruny,

no,dočítat vás nebudu,bo toho je zase hafo :stuck_out_tongue_closed_eyes: .V týdnu to je síla,můj denní program je,že jsem půl dne v práci,pak doletím,pohraju si s malym,navečeříme,vykoupeme a zalehneme a tak to jde pořád dokola...

Jo,koukala jsem na tu chalupu...pochopila jsem správně,že ten bar je v tom malym domečku? :confused: ..jestli jo a je to tam vytápěny,tak by to bylo fajn,bo by jedni(klidně my)by tam mohli spát :slight_smile: ..tam jak je ten stůl s těma křeslama,tak to by se dalo bokem a bylo by to.Jinak by to bylo super,že by jsme nebudili děti :slight_smile: v chalupě.

Já jsem teď doma sama samotinká,naši jeli do Vranové a David s malym do Jevíčka odvézt bratránkovi kozy :grinning: ¨.K večeru dorazí švagrová s přítelem,tak se na ně těším,neviděla jsem je už víc jak měsíc.
5. zář 2009 ve 14:10  • Odpověz
Ahoj Leni,

byli jsme na vycházce pěkně tam fučí,ale jinak zima tam není...

Holky já na to teď koukám...do těch pokojů se chodí jakoby z toho balkona?? :confused: :confused: já jen aby nám děti neutíkaly to je budem muse zamykat??
5. zář 2009 ve 14:15  • Odpověz
Leni ... někdo zde psal, že ten bar je přes zimu lyžárna.

Mimi .. já myslím , že ne.
5. zář 2009 ve 14:29  • Odpověz
Tam je fujavic e.. pořád přemejšlím, zda jet do té Vranové ... či co
5. zář 2009 ve 14:29  • Odpověz
No mic já myslím že jo,alespon z těch obrázků to tak vypadá, aha teď mě napadlo, že to tak být nemusí, že to je jen výhoda v létě, no necháme se překvapit...
5. zář 2009 ve 14:32  • Odpověz
No je to jeden z posledních hezkých víkendů, tak být tebou tam vyrazím ať nemusíš sedět doma. :wink: :wink:
5. zář 2009 ve 14:36  • Odpověz
Kde to vázne??? :confused:

Já su totálně přecpaná :angry: , takže půjdu odfukovat do belte.

Leni, pochybuju, že se v té chatce- baru bude moct topit. :unamused:
5. zář 2009 ve 20:50  • Odpověz
Čao ženy ... tak jsem byla na té akci ve Vranové a pak jsem skončila na dětském dni a tam jsem se pěkně zlila ... a je mi moooc fajne ...asijdu chrááápat :sweat_smile:
5. zář 2009 ve 23:18  • Odpověz
Čao ženy ... kde se touláte?

Byla jsem z Mikešem na pouti ... posadila ho do kolotoče ... se rozeřval, tak jsme se otočily a šly domů.
6. zář 2009 ve 14:31  • Odpověz
Nazdar Mařenky! :slight_smile:
Dneska byl fajn den, ale su uondaná, tak to půjdu zalomit :wink: .
Dopo, jak Sláva skončil s řidičema, tak jsme jeli do Svitav, byla tam pouť, ale na náměstí nemají ťamani stánky, ale tradiční řemesla a občerstvení :dizzy_face: , fakt super :dizzy_face: , tak jsme tam byli asi do 2 hodin, naobědvali jsme se tam, Nellda se svezla na kolotočích, koupili 1/2 frgálu a ještě jsme si jeli projít nový baráčky :dizzy_face: .
Pak jsme šomtali kolem baráku, Sláva dělal otýpky na zimu a já jsem udělala zas pečenej čaj. A jelikož jsme dneska neobědvali doma, tak jsem začala v 17:30 obalovat a smažit kapříka :dizzy_face: a tvrdej sýr. Tak jsme se společně navečeřeli (ale fakt mi chyběl bramborovej salát :rolling_eyes: ), Nellda toho zbaštila hodně. Ale pak jsme na oknech objevili miliony mušek - ovocenky nebo octomilky :angry: , na každým okně, hrůůůůůůůůůůůza :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: . Tak jsme to doteď víceméně likvidovali :confounded: .
6. zář 2009 ve 20:27  • Odpověz
Tož jdu do betle.
Jooo, Mic, už nevím, kde jsem to skopčila, jak mám v pasu ztučněně Nelldu atd, no kdyžtak ti to zkusím poslat přes IP a zkusíš si to zkopčit do svýho pasu (samo, že tam napíšeš Mikeše :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:).
6. zář 2009 ve 20:29  • Odpověz
Ahoj berunky,jdu vás jen pozdravit a jdu spát.Na dnešek jsem spala 3 hodiny,tak jsem hotovson.Ráno vstávačka před 5,musím spěchat do práce,mám toho móóóóc a nerada bych tam zase skejsla do 17 :unamused: .

Zuzi,ty mušky podělaný mě lezou v jídelně na tom okně,ale jen tam!!!Fakt nevím,z čeho tu jsou,když tady nemám žádny kvítka.Čím jste to likvidovali?

Tak jdu,zavírají se mě oči nehorázně.Pá a dobrou noc
6. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz
Kuř buřt buchty :wink:

jsem doma, ale jsem grogy. Svajba byla úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúžasná, pařili jsme do 4 do rána, samozřejmě, že jsem šla poslední :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Nevěsta se ženichem krásní :dizzy_face: obřad super a vyšlo i počásko, na obřad jim nádherně svítilo sluníčko, ale pak už bylo zataženo. No a pařba potom super. Měli tam boží růžový vínko z jižní moravy, takže jsem ho vyžrala tak 2 litry :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ještě dneska mě z něj bolí pupíček :grinning: a zbytkáč mám taky myslím ještě teď :grinning: Ale fakt čupr trupr :wink:
6. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz
Jelikož jsem tam spala, ráno jsem z Ostravy valila vláčkem do Lipasu, vyzvedla si Tobouše a auto a jeli jsme domů :wink: Doma na nás čekal Vašek a guláš :grinning: naobědvali jsme se, s taťkou jsme si udělali hezkou chvíli a Tobouše poslali spinkat :grinning: Pak jsme zajeli za tcháníkem do nemocnice, už vypadá dobře, zatím ale nemluvil o nějakým propuštění, tak uvidíme, asi zítra na vizitě :wink: Stavili jsme se v Kiku, koupili jsme Tobouškovi 2 nová pyžamka a Vašek si vybral rifle, já jsem po draku moc neměla náladu, tak jsem si ani nic neodvezla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: výmečně :grinning: :grinning:
6. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz
Vidím, že jsem o nic nepřišla :grinning: Micina se sežrala na schůzi, Leňouch se švagrama :wink: Zuza šla hajat a mimi nevím, co dělala, asi se věnovala manželovi :grinning:

Já čučím na Superstar, to je maso :grinning:
6. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz
Dobrou zdechlinky :wink:
6. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz
Já se nesežrala na schůzi .. mělijsme námětové cvičení .. jo atechnická ...název ...námětové cvičení ... mám to dobře napsaný .. potřebuju to napsat na webovky :grinning:

Marky .. já v tom Kiku koupila Mikešovi pííížo ze Snoopýkem .

Jsme právě dogrilovali páreřky .... poslední klid před bouří .. jako před zítřejší dietko ... rychle ještě pařím ...ať všechno stihnu :grinning:
6. zář 2009 ve 22:01  • Odpověz
Čauvec roštěnky,

Leni, to, co máme my, jsou mušky z ovoce :angry: , včera to bylo fakt brutální ta jejich invaze, dneska jsem ještě neviděla, jak to dole vypadá :confounded: .

Mak, to je fajn, že sis to užila :wink: , koňury dneska dorazily.
7. zář 2009 v 08:23  • Odpověz
Ahojte,

u nás se od 7 bagrujou základy, tož není časíka, vařím kafe a dělám podrž-přines asistentku, trénuju na leden :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tobouš je samozřejmě u toho, ten aby tam nechyběl :grinning:

Mic, to pýžo tam měli, ale jen do velikosti 86 a my už máme 104 :wink: tak máme se Spidermanem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a jedno s dinosaurem :grinning:
7. zář 2009 v 08:58  • Odpověz
Dneska mám zas jakousi lenoru, potřebovala bych něčím nakoupnout :unamused: (neee, někým :stuck_out_tongue_closed_eyes: ).
7. zář 2009 v 08:58  • Odpověz
Co jsou koňury, jsem asi mimo mísu :grinning:
7. zář 2009 v 08:59  • Odpověz
korunky, joudo :grinning:
7. zář 2009 v 09:01  • Odpověz
Zuzi já jsem dneska akční, tak ti trošku akčnosti posílám................................. :grinning:
7. zář 2009 v 09:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.