• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Jo aháááááááááááááááá, korunky, už chňápu :grinning: ok Brendo, jsem ráda :wink:
7. zář 2009 v 09:05  • Odpověz
JInak ženy, ve středu jedu až do neděle ke kámošce do Příbrami, takže tu vlastně vůbec nebudu, tak doufám, že neplánujete spáchat nějakýho sraza :unamused: Příští týden se mi to už hodí :wink:
7. zář 2009 v 09:06  • Odpověz
Nazdar ženy, tak nám přes víkend nefakčil net, to bylo k vzteku...a ani na mobilu nefungoval...Mic tak v pátek nehrozím, bo budu v Praze :grinning: jedu na školení a vrátím se v sobotu...takže příště...
Jinak jsem včera byla v Brně, ale jenom Ikea a Tesco a pak hurá domů a žehlit :confounded: bylo toho tááááák moc, že mi v půlce Martin říkal, jestli si nechci něco nechat na pondělí, ale jak jsem byla rozjetá, tak jsem to dala všo :grinning:
Na obídek jsem dělala králíka se zelím a na kostičce jsem si ulomila zoubeček...kuwa...zubařka mě vezme až 13.10 :frowning2: :frowning2: ještě že to nebolí....to by mě trefilo...
7. zář 2009 v 09:39  • Odpověz
Jani zoubek nezávidím :unamused: prádlo taky ne, to mě čeká dneska, půjčila jsem si od tatíka napařovačku, on ju stejně nepoužívá, ne moc, tak prej ju se mnou vymění, musím ji odpoledne odnést na opravu :wink:

Tak srazíka hodíme příští týden ne? Dlouho jsme nebyly v Kryštůfkách :wink: Abychom viděly i Jaňouška :dizzy_face:
7. zář 2009 v 10:32  • Odpověz
Já bych taky srazíka navrhovala příští týden, tenhle bych to asi nedala...ale zatím nevím, kdy budu mít odpolední, tak bych dala potom vědět, který den jo a kdy ne....
7. zář 2009 v 11:00  • Odpověz
Jasan, tak dej vědět a naplánujem ho dle tebe :wink: ať tě taky vidíme :wink:
7. zář 2009 v 11:34  • Odpověz
Venku je náááádherně :dizzy_face: , taky jsem si teď dala skoro 2 hodiny žehleníčka :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to jsem žehlila jen Nelldiny věci :confounded: .

Jaňouchu, co koušeš do kosti? :zipper_mouth:
7. zář 2009 ve 12:36  • Odpověz
Nellda vstávala skoro až v 9, tak pochybuju, že teď usne, ale aspoň si vypije mlíko a odpočne si :wink: .
7. zář 2009 ve 12:38  • Odpověz
Snad Micinu z té diety nerajclo :confused: :grinning: .
7. zář 2009 ve 12:39  • Odpověz
Jo, představte si, že dneska Nellda objevila odněkud z poza obývací stěny flašku na pití - taková zelená metalická, tipuju, že je Makelínů, co? :grinning:
7. zář 2009 ve 13:00  • Odpověz
Dobré odpo...

to počasí si fakt dělá srandu, ráno kosa a teď krásný teplo, se pořád vyslíkáme a nevíme co na sebe??

Zuz včera jsem koukla na tu fotoknihu, stáhla si ten program a bude to teda makačka...vůbec nevím kde začít.

Micina je v někde pro ty obklady to tady psala, že je jede v pondělí objednat ale nevím kdy přesně a kam....

Taky jsem pro srazík příští týden...tento týden je toho nějak hodně...
7. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz
Čaio ženy .

Né .. ještě mě nejeblo .. to by bylo brzo, ne :grinning: ... ty jo , já vlastně odedneškai abstynuju, že :confounded:

Mikeš vstával v 10:00 ... když teda nepočítám, že byl vzhůru od 5:00 - 8:30 ... takže teď taky nebude chrnět.

Jinak příští tejden už začíná plavání .. jsem mooc zvědavá ...ale taky se bojím, že mi ta moje ratolest bude zdrhat.
7. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz
JJ, zelená nám schází Zuzi, ta je naše :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Supeeeeeeeeeeeeeeeer, u vás flaška, u Micoušů šiltovka, u Jaňoucha kousek skládačky.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nemám u někoho třeba i nějaký prachy, nějakej ten milionek by se nám hodil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2009 ve 13:27  • Odpověz
Zdrhat? odkud by ti zdrhl, prosimtě? :confused:
7. zář 2009 ve 13:28  • Odpověz
U nás se bagruje jak o život, jestli máte zájem, dojeďte na bagra :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2009 ve 13:28  • Odpověz
Na bagra ti prdím. Koláčky máš????
7. zář 2009 ve 13:29  • Odpověz
Mimi ... ty obklady bude objednávat Mirek jak je v Brně .. já tam nepojedu.

Zdrhat .. no když se budem převlíkat :sweat_smile:
7. zář 2009 ve 13:33  • Odpověz
Koláčky už kluci sežrali :unamused: ale byly dobrý :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
7. zář 2009 ve 13:34  • Odpověz
Mic tam ale nemá kam utýct, ta šatna zas tak velká není a neboj, nebudeš jistě jediná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2009 ve 13:35  • Odpověz
7. zář 2009 ve 13:35  • Odpověz
Já za to nemůžu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. zář 2009 ve 13:42  • Odpověz
Tak jsem Nelldu odhadla dobře - přišla se vyčurat, viděla mě, jak jím, tak mi snědla 1/2 kousku kapra s bramborama (a to předtím obědvala) a už si hraje :unamused: . No snad aspoň půjde spát brzo večer.

Ale ty koláčky bych si dala :frowning2: , i když ségra měla taky udělaný koláčky, o něco teda větší, ale chuťově jako svatební :wink: .
7. zář 2009 ve 13:54  • Odpověz
Jéé já už se těším až bude Micina podávat info z plavání :grinning: :grinning:

u nás se začne asi ve středu zateplovat, ale zatím jenon chodba a musíme udělat dírku do komína a budeme mít na zimu kamnička :grinning: :grinning: jupí...bude teplíčko...jenom by mě ale zajímalo, kdo bude topit...já ne....a ten bordel...chjo....
7. zář 2009 ve 14:25  • Odpověz
Jj Maky, skládačku mám schválně danou v obýváku pod sklem, ale čítám, že dokud nedojedete tak na ni na každý srazík zapomenu..asi si ju mrsknu do kabelky :grinning:
7. zář 2009 ve 14:26  • Odpověz
Jsme byla z Mikešem vanku a teprve ho jdu dávat chrnět .. byli jsme se podívat po dědině .. abych měla nějakej ten pohyb :o))

Můžete mi říct, proč tady pro bíráte koláčky???

To je zakázané téma.

Makouši a s těm Kryštůfkama to taky není 2y dobrej nápad :sweat_smile:
7. zář 2009 v 15:06  • Odpověz
Jani a jak pokračuje řešení domečku, co? :confused: Už jste něco vykoumali? Budete teda rekonstruovat? :confused:

A kamnička jako krbový? Tam se přeci topí jedna radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. zář 2009 v 15:15  • Odpověz
Mic to právě nemůže být zakázaný, musíš odolat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jelikož jedu ve středu ke kámošce, tak tam toho asi moc nedodržím, tak jsem dneska jen tak lehce začla a v pondělí na to nastoupím pořádně :wink: teda doufám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2009 v 15:16  • Odpověz
Já teda musím říct, že když jdeme do Kryštůfků, tak tam většinou nemám na nic chuť, jejich zákusky chuťově nic moc, většinou jsou oschlý a proto tam bych to brala, aspoň nebudu mít nutkání dát si něco na žrádýlko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2009 v 15:17  • Odpověz
i když mě tym ty zákusky taky moc nechutněj, tak chuť na ně mám vždycky :pensive:
7. zář 2009 v 16:16  • Odpověz
Holky ... jde vám to otevřít http://hasici-pporici.galerie.cz/ ????
7. zář 2009 v 17:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.