• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
A hele návrat ztracené dcéry....Ahoj Zuzi :slight_smile:
8. zář 2009 v 08:06  • Odpověz
Hoj Jaňoušku :slight_smile:
8. zář 2009 v 08:07  • Odpověz
Ahoj Zuz, tož lentilky jsou ok, mě jedna včera taky pomohla :grinning:
8. zář 2009 v 08:11  • Odpověz
Tobi je vzhůru :wink: Jdu udělat snídani a vařit oběd :wink:
8. zář 2009 v 08:26  • Odpověz
Teda co se děje...nikde nikdo není...Micina je kde??? :confused:
8. zář 2009 v 11:03  • Odpověz
ženy, že s váma nebudu kamarádit??!!! Večer prndáte a přes den necháte Janičku unudit k smrti...chjo.... :rolling_eyes:
8. zář 2009 v 11:36  • Odpověz
Jsem tu, se asi budu muset jít nadopovat :confounded: .
Micina to tady nějak fláká, poslední dobou :angry: .
8. zář 2009 ve 13:07  • Odpověz
No konečně...aspoň někdo, hlavně mi teď nepiš, že jdeš něco dělat :grinning: :angry:
8. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz
já bych taky potřebovala nějaký doping...asi kofein rovnou do žíly.... :grinning:
8. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz
Jani, tak to v plánu fakt nemám :grinning: , něco dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
8. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz
Naši jeli tady po okolí občíhnout nábytek, tak jsme jely s něma :wink: .
8. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz
vaši budou kupovat nový nábytek?? Já musím dneska taky do města, ale moc se mi nechce, ale vidím to na fofr akci, šup do obchodu a honem domů.....akorát mám pořád pocit, že jsem v tom městě ještě něco chtěla, ale to už nevím :grinning:
8. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz
A Micina psala, že někam jede, nebo na nás prostě jenom prdí???
8. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz
Já si myslím, že Micouš nikam nejel :unamused: .
Naši shání do obýváku něco místo jejich 30 let staré obývací stěny :grinning: .
Tchánovci teď taky dávají do kupy jejich obydlí - mají nově vymalováno, kupujou novej obývák - sedačku, mají tam nový lino, chodbu taky mají novou. Ale tím, že dělají toto, tak samozřejmě naše podbití se nepohlo od června :confounded: :angry: :rolling_eyes: , o dalších věcech nemluvě :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: .
8. zář 2009 ve 13:38  • Odpověz
Vypadám tam jak jouda, ale je to jedna z mála fotek, kde jsme všichni 3. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2009 ve 13:46  • Odpověz
Čao ženy ... teprve teď jsem dorazila z kyčlí ...mamka už tam seděla od 7 a my jsme přijely v 8:30 a čekali do teď no hrůza.

Michálek dostal ty dlahy :pensive: ... musíme je jít do toho Brna nechat udělat ... jsem zvědavá, jak to bude nosit .. zrovna on .... má to teda jen na noc .. ale i tak

Jadu vás dočíst
8. zář 2009 ve 14:01  • Odpověz
Přijela jsem k mamce ...doma ještě nejsem.
8. zář 2009 ve 14:02  • Odpověz
Zuzi super, náhodou vám to tam sluší...komplet.... :slight_smile:
8. zář 2009 ve 14:05  • Odpověz
Mic to je teda pech, ale zase se mu to srovná a na noc si zvykne :wink:
8. zář 2009 ve 14:06  • Odpověz
A joooo, ty kyčle! Zapomněla jsem, že tam dneska frčíte. Aspoň, že to má jen na noc, to mu snad nebude tak moc vadit :unamused: . Kdy máte jet na kontrolu?
8. zář 2009 ve 14:07  • Odpověz
Zuzi pěkná fotečka :dizzy_face: takhle dohromady vypadáte jako super krásná rodinka :wink: já ci taky takovou společnou :frowning2: my nemáme skoro žádnou :unamused: no snad někdy :wink:
8. zář 2009 ve 14:07  • Odpověz
Jsem se dneska dozvěděla, že je další spolužačka těhotná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je jak mor, to těhu :grinning:
8. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz
No Maky, jak u koho :grinning: :grinning:

Mic, to je fakt, buď ráda, že se mu to srovná a na noc to snad zvládne...a jak to vlastně vypadá??
8. zář 2009 ve 14:24  • Odpověz
Jak se dívám, tak nejsem jediná kdo nečte všechny příspěvky ... že ZUZI.. že JANI
8. zář 2009 ve 14:25  • Odpověz
Je toho moc, kdyby jste nebyly tak ukecané, tak je toho míň a člověk si těch důležitých zpráv všimne dřív :grinning: :grinning:
8. zář 2009 ve 14:26  • Odpověz
Mic, čtu, ale hlavu mám děravou :grinning: a dneska bolí, ludra :confounded:
8. zář 2009 ve 14:28  • Odpověz
mě ani tak nebolí, jako že je to dlouho...Mic důležité zprávy musíš hlásit den dopředu...včera jsi měla napsat...zítra nesmutněte, budeme na nožičkách...no a je to :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2009 ve 14:29  • Odpověz
Jak budou ty dlahy hotoví ( Hohmannova dlaha ) .. tak si pro ně jedu do Brna .. asi za 14 dní (v pátek tam u Mirkem jedem je nechat udělat ) tak jdu z Mikešem na Ortopedii ...doufám že budem zas tak brutálně čekat a on mu je seřídí na nožičkách. ... pokud je bude chtít nosit tak říkal tak 5 měsíců .. pokud ne, tak dýl.
Ale říkal, že už je dost velkej a že se bojí, že v tom nebude chtít bejt.

Jak to vypadá nevím ... paní lékarnice by nám mohla zaslat obrázek..

Zuzi ta fotka je krááásná.
8. zář 2009 ve 14:30  • Odpověz
Mak, jak pokračujete v budování?
Jani, tak půjdete do té rekonstukce?
Mic, už se vám to krásně rýsuje :dizzy_face: , počasí vám taky přeje, tak do Vánoc to zvládnete :dizzy_face: .
8. zář 2009 ve 14:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.