• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Jaňouchu ... já to ale psala
8. zář 2009 ve 14:32  • Odpověz
si teda aspoň myslím
8. zář 2009 ve 14:32  • Odpověz
Zuzi ... v pondělí doufám nebude chcát ... budem kopat na tu čističku. Máme tam mít bagr a bude se srovnávat celej pozemek.

JENŽE jsem zjistila, že se do nového moooc těším, ale nechci jít pryč z Prostředníh jo ....jsem Prostředňák a né Horňák :pensive:
8. zář 2009 ve 14:35  • Odpověz
Tý jo Mic, to sis měla uvědomit dřív. Anebo baráček prodejte a žijte sko dosud :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: .
Snad si Mišiš na ty dlahy zvykne :pensive: .

Když ste tak hodný a tak moc mi chválíte fotečky, tak jsem tam šupla ještě 2 :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
8. zář 2009 ve 14:37  • Odpověz
Co to píšu za nesmysly :confused: ? Mělo tam být žijte jako dosud :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
8. zář 2009 ve 14:39  • Odpověz
Jdu najít ty dlahy...sama nevím jak to má vypadat....
8. zář 2009 ve 14:40  • Odpověz
Zuzi, dobrý, ty jsi taky ještě na mateřské, takže tě to omlouvá :grinning: :grinning: :grinning:

Mic, já to tak měla v Boskovicích, taky jsem odsud nechtěla...ale nakonec jsem si zvykla, i když některé věci do dneška nejsem ochotná překousnout.....ale halvně, že mám kamarády i v Kunštátě...
8. zář 2009 ve 14:41  • Odpověz
Ono mi to nepřišlo ... ale teď jsem sobotu zas strávila s Prostředňákama a zjistila jsem , jak mi je po nich smutno. :pensive:

Holky ...prosím prosím ...kdo umí hledat v nextu anajde mi obrázky k tomuhle

Navy Snow Boots
450-731-X44 £14.00 In Stock. delete
Grey Fairisle Pattern Knit Three Piece Set
410-086-X44 £10.00 In Stock.

Sem si to obednala a mám to skontrolovat ... jenže to neumím hledat :sweat_smile:
8. zář 2009 ve 14:45  • Odpověz
http://www.ortotika-protetika.cz/?page=katalog-produktu&sekce=ortezy-dolnich&kategorie=2#1

tohle jediný jsem našla s obrázkem...Hohman - kafka ortéza....
8. zář 2009 ve 14:47  • Odpověz
S Nextem ti asi neporadím, vydržaj, třeba ti helfne Makelína....
8. zář 2009 ve 14:50  • Odpověz
Jéé Zuzi, foto super...to Nellda dostala tolik dortů??
8. zář 2009 ve 14:53  • Odpověz
Blbne mi kůň, ale šíleně!!!!
8. zář 2009 ve 14:57  • Odpověz
Dorty měla 3, krtka ode mě, motýla od mamči a ten kulatej byl objednanej.
8. zář 2009 ve 14:58  • Odpověz
Mě teda dneska ten kůň taky točí....furt se seká a než něco načte, tak to tvá věky...grrr...jdu za chvilku domů, konečně....
8. zář 2009 v 15:05  • Odpověz
Jani ... já myslím, že to bude něco hlavně na ty berce ...to bud easi přes celou nožičku, co
8. zář 2009 v 15:07  • Odpověz
Já jsem totiž nejdřív myslela, že to je jako dlaha na plochou nožičku, ale ono je to na nohy do O...tak já nevím, ale co psala ta kočena na koníka, tak jsem pochopila, že to je na celou nožičku a na noc a na pevno...což teda asi nebude žádná výhra... :pensive:
8. zář 2009 v 15:09  • Odpověz
Jo. jo -- on má křiví berce ... takže celá nožička musí bejt nejak pevně zafixovaná .. no a kdyby jedna .. on bude mít hned dvě :pensive:
8. zář 2009 v 15:23  • Odpověz
No nic .. vypínám komplík a pomalu se přesunu k domu ... možná se tu ještě na chvilku natáhnu .. tak zatím páá
8. zář 2009 v 15:23  • Odpověz
Jak pokračujem? Dneska bídně, Vašek musel nečekaně do práce, přijel a volali mu znova, že je ještě potřeba něco dodělat, takže jel brutálně nasranej znova do Svitav, odkud před 15 minutama přijel, teď je tam ještě furt, tudíž dneska se nic neudělalo, jeho kluci akorát vybourali jedno okno a už se tam ,dává první euráč, ale i tak, to bude dneska den, určo zase přijede nasratej jako prase :unamused: Zítra se mělo zalívat, aby nám do těch vykopanejch základů nenapršelo a není hotovej ani ten šaluňk :confounded:
8. zář 2009 v 17:31  • Odpověz
Takže o ničem :unamused:
8. zář 2009 v 17:31  • Odpověz
Tak si kámoš odvezl noťas a uvidíme, zda půjde, ale říkal, že mě asi moc nepotěší, že si myslí že je v prdeli grafika :cry:
8. zář 2009 v 18:48  • Odpověz
Tak to je naprd :unamused:, ale doufám, že bude dlouhý babí léto, tak to snad stihnete :wink: a ten noťas je taky na figu :rolling_eyes:.
8. zář 2009 ve 20:16  • Odpověz
Já jdu na Ordinačku a PC si zabírá Sláva, dává konečně dohromady vídejo. :slight_smile:
8. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz
Tak jsem doma .... byla jsem ve Svitavech. Koupila jsem Mikešovi u Baťe boty .. moc pěkný 7 kyl v prde..

Jinak tam měli nestlé mlíčko z 189,- těch 400g na 92,- .. tak jsem si koupila 8 pyxliček.

Chtěla jsem si koupit něco pěknýho na vinobraní ... anic jsem na sebe nesehnala :pensive:

Zítra jede Mikeš do BK .... jupíí
8. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz
Tak já ležím zabalená do deky, je mi zima, kluci ještě dole dodělávají okno, muselo se ještě bourat, bo byl malej otvor, ale je krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Vašek naštěstí ok, zítra se holt bude makat mnohem víc :unamused: snad to stihneme :wink:
8. zář 2009 ve 21:08  • Odpověz
Tak zítra odjíždíš, nebo ne?
8. zář 2009 ve 21:19  • Odpověz
Asi až odpoledne :wink:
8. zář 2009 ve 22:08  • Odpověz
Taky jsi mohla jet až ve štvrtok :sweat_smile:

Jsem zajedla hlad jabkem ..ale myslím, že ti jabko není moc oukejoví, jelkož tam je taky cukr :pensive:
8. zář 2009 ve 22:20  • Odpověz
Hele, já stejně, i když bych jela až ve čvrtek, budu zítra makačenkovat, takže mít časíka nebudu :unamused: Bohužel, skončilo mi lážo plážo :confounded:
8. zář 2009 ve 22:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.