• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Jééé Luci, ještě musím Kubulínkovi popřát všechno nejlepší k půlročku :dizzy_face: , hlavně hodný rodiče :dizzy_face: .
30. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz
A už fakt jdu, skončila reklama :grinning: .
30. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz
je vám smutno beruše?? jdu vás dočíst.... :grinning:
30. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz
ha nikde nikdo....Zuzi, jako počkej...já myslela, že ubytování máme i s obědem?? A ono ne
:grinning:
a nevím co se ti nelíbí na třešních s červama, MM by ti řekl, že by jsi to měla aspoň s masem :grinning: :grinning:

Taky koukám na bloncku, ale vidím to asi jenom od půlky, byla jsem něco řešit ohledně dovolené a asi pojedem na Pičov....
30. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz
Leni!!!!!!!!!! Ahooooooooooooooooj....doufám, že se v pátek uvidíme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz
Jani a co to Chorvatsko? :confused: :confused: :confused: :confused: Tam nepojedete? :confused: :confused:
30. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz
Mě je z té bublaniny kvalitně zle, jsem to žrala ještě teplý :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: No nejsu já prase :confounded: :confounded: :confounded: Ale je vynikající, příště vám upeču, až bude sraz či něco, kdyby jel někdo zítra kolem, stavte se, ještě máme půl plechu :grinning:
30. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz
Marky .. že bych zajela .. ale kdyby tam bhyli jahůdky, nebo borůvk y.. to by byla pecka.

Hpolky co to Suchý ... ste se nevyjádřily. My doma se moooc těšíme, tak doufám, že to dopadne.
30. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz
Taprve jdu začít žehlit ... blondýna mě zdžela .... se mi táááák nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2009 ve 22:04  • Odpověz
No do Chorvatska bychom jeli, ale bohužel, když jsem chtěla dovolenou zajistit už v lednu, tak ne, to je strašně brzo a teď se všichni diví, že je všude plno...taky požadavky, dům na pláži...haha, a ještě ke všemu cestovky mají termíny jinak než já dovolenou....jo prostě všichni si myslí, jak je to strašně jednoduchý....a nejlepší je MM, protože ten mi neustále vykládá, že si prostě dovolenou prohodím..., si myslí, že je to tak snadný...ale to že si dovolenou nemůžu prohodit, prostě nepochopí...
30. čer 2009 ve 22:11  • Odpověz
MM nechce nikam letět a kámošce se dovolená na 14 nocí, zdá strašně moc...ale nevidím rozdíl mezi 11 a 14 :rolling_eyes:
30. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz
Tak proč nejedete aspoň na těch 11, já bych jela :slight_smile:
30. čer 2009 ve 22:17  • Odpověz
Mic tak nemám ani jedno, dala bych si taky s jahodama, ale to bych si je musela jít koupit a na to zase séru, za ty prachy :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: Budu radši šetřit na pátek na polejváky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2009 ve 22:18  • Odpověz
no protože na 11 nocí mi nevychází termín dovolené...já můžu jenom od 1.8 do 15.8 a termín je buď od 28.7 nebo příjezd 20.8, takže jsem navrhovala odjet na dva turnusy po sobě, klidně na dvě místa...ne, to je na moc dlouho.... :rolling_eyes: a na týden nejedu, to si nestihnu ani vybalit...leda kdyby to bylo letecky...asi jsem moc rozmlsaná...
30. čer 2009 ve 22:19  • Odpověz
babï byla dneska v lese a donesla si za dvě hodiny velkou konvičku borůvek, je jich zde jak nasere :grinning: tak si dojeďte :grinning:
30. čer 2009 ve 22:20  • Odpověz
ty budeš bumbat polejváky na pivní pouti???
30. čer 2009 ve 22:21  • Odpověz
A co budem bumbat? :confused: :confused: :confused: :confused:
30. čer 2009 ve 22:26  • Odpověz
Já se vyjádřila, skrz Suchý, čekám na nějaký informace od organizátorky, jako kdy se jede, kam, co si mám vzít sebou, kolik chlastu, zda je to s dětma atd. no a furt žádný informace, tož aby to nebylo všechno na poslední chvílu :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: To by byla špatná organizace :grinning: :grinning: :grinning: s váma bych příště už asi nejela :grinning:
30. čer 2009 ve 22:27  • Odpověz
Já osobně bych jela kamkoli, hlavně vypadnout :slight_smile: i na ten týden :wink: Hele, tak jeďte jen tak, prostě na slepo, vyberte si lokalitu a tam si na místě seženete ubytování, to není v Chorvatsku problém a dokonce to výjde i levnějí, my tak jezdili s našima furt :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. čer 2009 ve 22:30  • Odpověz
30. čer 2009 ve 22:33  • Odpověz
Ty brdo, borůvky říkáš jo? :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: Já bych jela hned, nemám autí a busem se mi v tom vedru nece :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
30. čer 2009 ve 22:34  • Odpověz
no to se přiznám, že z jízdy na slepo mám strach, já jsem prostě radši, když vím kam pojedu a že nebudu lítat půl dne po pláži a hledat bydlení...no ale asi to tak dopadne...

Já taky čekám jak to s tím Suchým bude...co a jak, kdy, co s sebou, koho s sebou, koho ne :grinning:
30. čer 2009 ve 22:36  • Odpověz
jo tady jich je hromada, teda říkala babi, prý vyrazí zase, já chtěla jít taky, ale dělá mi krapet problém zohýbání, ale zase rozhýbat se musím, že jo :grinning:
30. čer 2009 ve 22:37  • Odpověz
ty voe, dneska je nějaká zajímavá Kriminálka...aha...tak to přežil...
30. čer 2009 ve 22:38  • Odpověz
Ha, zase mi došla určo nějaká prasárnička, od borůvky...
30. čer 2009 ve 22:39  • Odpověz
ha tak dneska to bylo jenom muzeum, pěkný.... :slight_smile:

kde jako jste??
30. čer 2009 ve 22:41  • Odpověz
jo tak mi dojel domů Matýsek, tož já půjdu zalehnout do betle...páááá
30. čer 2009 ve 22:42  • Odpověz
Tak to je o člověku, tím, že naši to tak taky dělali a vždycky jsme sehnali ubytování a to jsme si prostě vyhlídli barák a tatík se šel zeptat a vždycky za super cenu, tak se toho nebojím, není čeho. A navíc my jeli poprvé do Chorvatska to hotelu do střediska Novy Vinodolsky (nevím, jak se to píše) a tam nám na místě řekli, že náš apartmán dali Němcům, bo nabídli víc prachů, tak mi příjde lepší jet naslepo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2009 ve 22:42  • Odpověz
Borůvka čistí schránku, se těš, mám tam 77 mejlů :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2009 ve 22:43  • Odpověz
Prej koho sebou jo a koho ne :grinning: :grinning: :grinning: doufám, že na seznamu NE budu aj já :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Jani, tož si užij drahouše :wink:
30. čer 2009 ve 22:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.