• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
jsem vám ani nenapsala ..jak jsem byla ve Svitavech, tak jsem tam Mikešovi dala plyšovou hračku .. v hypernové a než jsem vyjeli, tak jsem ji z koša vyhodila a nekoupila ju ... a normálně u pokladny mě ten jejich body gááárd osočil, že jsem ho šlohla .. ty jo .. jsem myslela že mu vyškrábu oči .. jsme se do něj pustila, co si o sobě myslí, ať si mě prohledá, že ze mě nebude dělat zlodějku ...slovák jeden zasratýýý
8. zář 2009 ve 23:00  • Odpověz
Tu mrtvo ... jdu chrápat .. pa páááááááááá
9. zář 2009 v 00:58  • Odpověz
Zdarec škvarec, bolí mi škopek - ještě furt :angry: :rolling_eyes: :confounded: .
Mic a ta hračka byla z hypernovy, jo? :confounded:
Achjo, opět se mi nic nechce, tak se jdem aspoň nasnídat a převlíct :unamused: .
9. zář 2009 v 07:52  • Odpověz
Dobré ráno,

tak já jsem už od půl 6 v pracovním procesu.Teď jsem dolítla ze skladu a mám dělat milion stopadesát věcí a nevím,čím začít.Brutus se mě nechce.Berunky,tak strašně bych vás chtěla vidět!!!!!!!Nechcete se dneska srazit?Aspoň na chviličku...Já bych se snažila jít o půl 3 dom..klidně u nás :slight_smile: .

Mic,chjo :frowning2: ...budu držet moc pěsti,ať Michálek v tom vydrží a má nožičky brzo v pořádku.Asi to pro něj nebude zrovna příjemny,ale snad si zvykne,že to ke spinkání teď bude patřit nějakou dobu..

O víkendu máme v plánu jet koupit malýmu do pokojíčka ten koberec,ať už ho má v cajku a ať už se tam může nechat uděla ta skříň.Náš truhlář říkal,že jak se ozimní :slight_smile: ,tak na to vlítne,tak snad do Vánoc bude hotová :wink: ,no a ješě se stavíme u švagrové,tak si uděláme hezký den.Doufám,že nebude pršet....

Vytáčí mě strašně jedna kuchařka :frowning2: ,pi.a jedna....Včera mě bylo úplně do breku :pensive: .

Mic,to se mě jednou stalo taky,akorát to bylo tak,že malej si na pás dal kinder vajco a jak to projelo,tak mu ho hned prodavačka dala a on šel za taťkou za pokladnu.No a ta gááárd viděl,že ho drží v rucet,a začal tam taky vypiskovat,že jsme ho čmajzli....prodavačka nezájem,ta se ještě dívalal po tom,co jsem řekla,že ho projížděla,že nejsem žádná zlodějka,na ten lístek,tak se pak uklidnil,ale trapas to byl pořádnej!!!Milion lidí se dívalo.....magor jeden...místo,aby hlídali fakt zloděje,tak se starají na úplně jinym místě.Lidi kradou z regálů potraviny a to je už nezajímá,ale u pokladny čumět budou :angry: :angry: :angry:

Jde MM s malym.Pak ještě napíšu.Zatím pá
9. zář 2009 v 08:00  • Odpověz
Dobré ránko,
Zuz já ti včera neodepsala na tu rekonstrukci....já ti ani nevím, Martin chce teď do víkendu zateplit nahoře tu chodbu jak je schodiště a chtěl by konečně do zimy spáchat v obýváku ty krbovky, ale jak to bude dál, zatím netuším, říkal, že to po dovolené vyřešíme a jsme doma měsíc a zatím nic, spíš je kolikrát tak naštvanej, že říkal, že se odstěhujeme na druhý konec republiky,aby měl klid...

Včera jsem jela kolem Makelínů, tak se tam mlátilo o sto šest :grinning: kdyby věděla, že mě Maky uvaří kafe a chvilku sedne, tak jsem si nechala ujet busa :slight_smile: ale že by mi ho uvařila, jsem zjistila až ve Skalici, tak už jsem se nevracela :grinning: :grinning:

Leni a jinak v práci dobrý?? Asi moc ne, co?
holky já teda dneska nehrozím, musím odpoledne znovu do města, známej má narozky a nemáme dárek a ještě máme zítra výročí, tak chci něco koupit Martinovi...ale nevím co a hlavně za co :sweat_smile:
9. zář 2009 v 08:26  • Odpověz
to je mi docházka :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
9. zář 2009 v 10:46  • Odpověz
Ahojky ženy.
Já dneska taky určo nehrozím ...1) nemám auto a za 2) mám Mikeše v BK, takže musím na něj počkat, jelikož Mirek pak hned jede zase na stavbu.

Zuzi .. jo, jo .. přím v Haperce .....šulín jeden :angry:.......... :sweat_smile:
9. zář 2009 v 11:40  • Odpověz
Ahojte,

jen prolítávám, nestíhám nesvačím, není času, lítám jak hadr na holi, do Čech jedu až zítra ráno, ale já taky určitě dneska nemůžu, snažím se jim trošku pomoct a psychicky podpořit MM, protože to tu stojí za hovno a jestli se to zítra nezalije, tak ho jebne, :rolling_eyes: ale to už budu pryč :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Mic no vidíšto, měla jsi říct, že to je normálka, že to děláš běžně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jani tak to spíš budete stavět co? :wink: To bude lepší :wink:
9. zář 2009 v 11:54  • Odpověz
Jo a na kafe se stav kdykoli, ale od zítra do neděle nejsem doma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 v 11:54  • Odpověz
Musím jít žehlit, dokud není Mikeš doma .. se mi tak nechce ..ale aspoň si při tom pustím nějakej pěknej filmíítos.
9. zář 2009 ve 12:10  • Odpověz
Jak to čtu, tak všude nálada nic moc, co? :unamused: Mě furt bolí škopek :angry: , do toho MS :angry: , Nelliša taky prudí :rolling_eyes: ....
Sláva musí objednat další ztracáky, co jsme měly koupený, tak krom pár z nich je zeď a přitom jsme na jedné straně zdi teprve v úrovni terénu sousedů :rolling_eyes: a na druhé straně už je výška plotu 2m, takže převýšení jak kráva a prachy na ty ztracáky taky netisknem :confounded: . No dneska přišel rodičák, tak je zas trošku veselejc :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
9. zář 2009 ve 12:14  • Odpověz
Micino, přiznej se, do kolika jsi chrápala!!!
9. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz
Sláva si nejspíš vezme příští týden dovču, tak doufám, že bude pěkně, musíme vyvézt ty hromady bordelu - hlíny nebo nás to za chvilku zasype :confounded: . A taky bysme si chtěli udělat ještě nějakej výlet, protože ty prázdniny nehorázně utekly a Sláva neměl asi ani jeden den dovči. :unamused:
9. zář 2009 ve 12:20  • Odpověz
Zuzi ...do 10:00 takže nic moc :grinning:

Ty jo .. to tam budete mít pěknou zídku ... přijedem k tobě ..postavíš nás k ní a všechny nás postřílíš. :grinning:
9. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz
Prej nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: , nerouhej se dcero :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
No zeď jak kráva a to přemýšlíme, že slevíme z našich původních požadavků, aby ta zeď měla min. 1,75 ze sousedovy strany. Nechtěli jsme, aby nám tam někdo čučel, ale asi necháme jen na cca 1m - 1,25m výšku.

Dneska tady furt lítaj stíhačky :angry: .
9. zář 2009 ve 12:27  • Odpověz
Já bych klidně stavěla, ale kde, že?? :rolling_eyes:
no uvidíme......tak jsem spapala těstoviny s pangasem a mohla bych si jít lehnout :grinning: :grinning:
9. zář 2009 ve 12:36  • Odpověz
Jé .. t je dobrej nápad .. si to udělá tak y...ňamí ňamí ... jdu do mražáku pro pangoše

Zuzi ..normálně spávám do 12:00 kdfyž tu nemám Mikeše :sweat_smile:
9. zář 2009 ve 12:39  • Odpověz
Teda Micino, není ti to blbý !!! :grinning: já vstávám v šest a ještě musím do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 ve 12:40  • Odpověz
jani ... neníííííííííííííííííí :grinning: :grinning:
9. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz
Zuzi .. ty stíhajdy lítaj i nad náma .. doufám že to zas nebude 10 dní , jak to mívaj jednou za čtvrt roku .. vždycky mi to budí Mikeše.
9. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz
jo a teď budou budit i tebe :grinning: :grinning:
9. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz
nebudou ..mamka zas zítra odjíždí do Valmezu .. takže hlídání zas dlooouho nebude :pensive: :sweat_smile:
9. zář 2009 ve 12:54  • Odpověz
to máš jediný štěstí, nechci se dočkat toho, že sem dojdeš v poledne a napíšeš.....ahoj holky, zrovna vstávám!!! to bych tě umlátila klávesnicí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 ve 12:54  • Odpověz
Tý jo, já kdybych spala do 12., tak mám pocit, že jsem 1/2 dne zahodila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , sorry Micouši :grinning: .
Nelliša ještě nespí :confounded: . Já jsem neudala Nelldu na celej den ani nepamatuju :angry: . ALe dneska jsme šli kolem školky a parchoši byli venku, tak jsem Nelldě říkala, že za rok pošupe :slight_smile: a ona chtěla už teď :grinning: .
9. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz
Jani ... vždyt to jsem hlásila minule :grinning:

Zuzi .. za co se omlouváš ... proč se pořád za něčím honit .. já provozovala m.j největší koníček, na kterej poslední dobou nemám čas :grinning:
9. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz
Tak jsem se nabaštila ... a asi fakt jdu žehlit .. i když bych šla nejradši zalehnout .,.. chtěla bych se celej den válet , s klidným svědomím, že na mě nečeká žádná práce ... jééé to by bylo žůůůžo
9. zář 2009 ve 13:19  • Odpověz
Tak to bych taky chtěla zažít - válet se s tím, že pak nic nemusím :dizzy_face: , jo, ale já vím, že ještě mám dneska stáhnout kuchyň, žehlení asi dneska nedám :stuck_out_tongue_closed_eyes: , je tady binčus - Nellda má všude hračky roztahaný a oblečení taky :confounded: .
9. zář 2009 ve 13:25  • Odpověz
No nic ... já jdu teda na to žehlení .. ale už fáákt ..páááááá
9. zář 2009 ve 13:37  • Odpověz
Já mám vyžehleno....jupí a prát budu až v neděli....super...ale zítra musím navařit a v pátek frčím do Práglu :slight_smile: se těším...to bude bájo....
9. zář 2009 ve 14:18  • Odpověz
Tak já mám vyžehleou jednu dávku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... pro 2 si jdu na šňůru ...chjo
9. zář 2009 ve 14:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.