• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Jééé do Prahy bych taky jela :dizzy_face: , tak 1x za rok mám Prahu moooooc ráda.
Já jsem si udělala kafčo - jak ho nepiju, tak jsem měla na něj chuť :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Za chvilku půjdem Slávovi naproti. Cihly budou nejdřív asi v pátek, tak to vypadá, že Sláva bude kopat za barákem hlínu :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Furt je tady co dělat :unamused: .
9. zář 2009 ve 14:44  • Odpověz
Já byla naposledy v Praze asi před deseti lety :grinning: to jsem kvůli bratránkovi Karlův most doslova proběhla a teď jedu na parník :dizzy_face: :dizzy_face:
9. zář 2009 v 15:00  • Odpověz
Jééééééééé, já jdu taky žehlit, mám tu asi milion kvanta prádla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

A do Prahy jedu zítra s holkama :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. zář 2009 v 15:01  • Odpověz
Tak Maky v pátek sraz na Libeňským mostě, jo?? :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 v 15:05  • Odpověz
Jani v pátek budem asi v Příbrami, uděláme vejlet, právěže na Prahu se chystáme zítra, jedu nakonec rovnou tam a pak v sobotu nevím a v neděli je kousek od Prahy leteckej den bo co a bude tam i akrobacie, tak tam s náma půjde už i Vašek, tak budem mít rodinnou neděli :wink:
9. zář 2009 v 15:08  • Odpověz
Ty jo Jani, pozemků je mraky, jen si vybrat :wink: Stavit můžete kdekoli :wink: Třeba v Kunsdorfu, v Rudce, tam to nebude drahý a nebo si postavte v Boskovicích :wink:
9. zář 2009 v 15:08  • Odpověz
Právě je problém, že v Kunštátě žádný pozemky nejsou a v Rudce jo, ale nejsou k nim IS...teda aspoň donedávna nebyly, stejně jako v Kunštátě...a v Bozaku Mates bydlet nechce.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
9. zář 2009 v 15:10  • Odpověz
Hele ženy dotaz, máme okna v barvě TEAK a potřebuju k nim vybrat interiérové dveře a jsem zoufalá :pensive: Chtěla jsem ořechový, ale ty se k tomu teaku nehodí ( je to červenohnědá barva) a já už nevím jaký jiný si vybrat :confounded:
9. zář 2009 v 15:11  • Odpověz
Ono na okraji Boskovic už je to stejně skoro jako vesnice :wink: Hele ale spousta pozemků je bez sítí, jde o to, jak daleko od pozemku ty sítě jsou :unamused:
9. zář 2009 v 15:12  • Odpověz
a navíc nemůžu najít nic, co by vám to přiblížilo :unamused:
9. zář 2009 v 15:17  • Odpověz
jo Maky, tak to ti asi neporadím...no to je právě problém, někde jsou ty sítě pěkně daleko a pozemek který by se nám líbil, ještě ke všemu není schválený jako stavební parcela....bohužel :grinning:
9. zář 2009 v 15:20  • Odpověz
Tak mám vyžehlíno ...asi půjdu do hospůdky na minerálku .. ty jo .. to zní blbě :grinning:

My jsme právě brali dveře i okna od jedné firmy, aby jsme měli stejnou barvu .. takž eti taky neporadím :pensive:
9. zář 2009 v 15:46  • Odpověz
Jani, ale co není může být ne? :wink: Zkoušeli jste zjišťovat, zda ho třeba nemají do budoucna zahrnout v územním plánu jako st. pozemek :wink:

Já ale myslím interiérový dveře Mic, ne vchodový :wink:
9. zář 2009 v 16:02  • Odpověz
Tak jsem Tobouše na chvíli udala tetě a jdu žehlit jak o život, ať to stihnu a stihnu se aj zbalit, zítra chci kolem půl 7 až 7 vyjet :wink:
9. zář 2009 v 16:55  • Odpověz
Tak Nelliša usnula v obýcáku na zemi asi v 16. hodin a teď jsem ju odkrývala, aby nebyla spocená, tak se vzbudila s řevem :rolling_eyes: . Už jí mám plný zuby, fakt :angry: .
9. zář 2009 v 17:07  • Odpověz
Mak, my jsme dveře a okna neladili k sobě, dveře by byly moc tmavý. :wink:
9. zář 2009 v 17:07  • Odpověz
Já je taky chci sladit, ale právěže nemůžu najít žádnej dobrej odstín, ach jo. Asi vyhraje třešeň nebo mahagon, nevím. Během příštího týdne se chceme jet podívat do Opatek ke Gergrichovi do výroby, abych ty dveře viděla :wink:
9. zář 2009 v 17:35  • Odpověz
Myslíš Gerbricha? Tam dělá švára - ten vysokej hajzlpavouk :grinning: .
9. zář 2009 v 17:41  • Odpověz
Jo, jsem se sekla v písmenku, samoška že myslím Gerbricha :grinning: :grinning: :grinning: Oni měli výrobnu i tady v Boskovicích, ale už měsíc je jen v Opatkách :unamused: Ale asi tam něco vyberem, snad :confounded:
Tak to je náhoda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Já ho zkusím pozdravit, když ho uvidím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 v 18:06  • Odpověz
Tak jsem doma z hospůdky ....Mirek mi tam přivezl Mikeška. Janže mě začíná bolet v krkku, doufám, že to bude ok.

Aha .. my máme totiž okna zevnitř bílí, aby se hodily ke všemu .. tak soráč.

Jdu dát Mikymu kašu,
9. zář 2009 v 19:15  • Odpověz
Mak, tak se stavíte, ne? :wink: Jestli teda budem doma :grinning: .
Mic, ty seš teda pařmen, i ve středu do hospody :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .

Kdepak je lékárníková? A jo oni maj nějaký to výročí s Kužílkem, co? :wink:

Sláva uspává Nelldu, doufám, že bude úspěšnej, dneska už na ňu nemám sílu :confounded: .
9. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz
Zuzi .. já byla na Wsrovičce .. takže dietka ... ael mám pohyb ..prej to budem provozovat každej den :o))
9. zář 2009 ve 21:23  • Odpověz
Hele wasrovičko, henem aby :wink: .
Jdu vzbudit Slávu, kterej vytuhl u Nelldy a jdem spát.
Tak dobrou :wink: .
9. zář 2009 ve 21:55  • Odpověz
Jo, jo .. musím bejt na sebe tvrďák .. jsem taky jakási hyn ...asi to zabalím

Musím jít zabalit ještě na zítřek balíčky na poslání ..se mi neeechce.
9. zář 2009 ve 22:08  • Odpověz
Ženy jdu se rozloučit, majte se tu krásně, jdu si lehnout, ráno vyjedem brzo, abychom vše v pohodě zvládli :wink: tak se tu mějte a v neděli zdáááááááááááááár :wink:

Dobrou noc :wink:
9. zář 2009 ve 23:09  • Odpověz
Marky, užij si to.

Já jdu taky hají.

Tak pááa a dobrou nocinečku.
10. zář 2009 v 01:11  • Odpověz
Dobré ráno,

tak Makelínka je už nachystaná, jdu vzbudit Tobouška a kolem té půl vyrazíme. Tak se tu mějte a v neděli jsem tu, buchtičky, moje :dizzy_face:

Pa :wink:
10. zář 2009 v 06:07  • Odpověz
Jeď opatrně máničko :wink:.
10. zář 2009 v 06:15  • Odpověz
Jinak krásné ráno! :slight_smile:
10. zář 2009 v 06:22  • Odpověz
Dobré ráno, výročí se neslavilo, Mates dojel v šest a v půl desáté jel zpátky do práce a výročí máme až dneska :grinning:
ale nefunguje mi doma net a ani na mobilu, už mě to prudí, zavolám na operátora, nehodlám platit 200 kila měsíčně za net v mobilu a on nefunguje :angry: :angry: :angry:

Marky, tož se mějte a v neděli se neuvidíme až v pondělí :slight_smile:
10. zář 2009 v 10:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.