• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Zítra v 7.00 vstávám ...ale prej budu mít nachystanou snídani ...sem fááákt zvědaváá ... na to že nesnídám se na ni moooc těším
11. zář 2009 v 00:54  • Odpověz
Holky .. mě je tááák smutno ...kde jste?
11. zář 2009 v 00:55  • Odpověz
Nazdárek Micoušku :grinning: , tak co, už snídáš? :slight_smile:
Nellda v noci slítla z postele :unamused: , dala jsem jí tam matraci z postýlky, kterou SLáva z nepochopitelných důvodů ve středu oddělal :angry: :rolling_eyes: . Takže řev jak blázen, tak jsem tam vlítla, ale naštěstí v poho :wink: .
A teď už tady zase straší Nellouška :stuck_out_tongue_closed_eyes: , od rána do večera mele pusou, až mi z ní jde hlava kolem :rolling_eyes: .
Pro co jedete do Brna? Kvůli těm dlahám? :sweat_smile:
11. zář 2009 v 06:56  • Odpověz
Konečně je dneska pátek :dizzy_face: , Sláva bude mít tu dovču, tak snad nebude chcandit :unamused: , ale už včera říkal, kolik se toho musí udělat :unamused: , ale nějakej ten výlet snad zvládnem :slight_smile: .
11. zář 2009 v 07:31  • Odpověz
Ahoj ženy, Mic já bych si s tebou večer vykládala, ale není jak...mohla jsi mi posílat smsky :grinning:
Já jedu v jedenáct směr Praha, takže už se zde asi neukážu a o víkendu taky ne, net si to nerozmyslel, takže pořád nefakčí....tak na vás mrknu až v pondělí, bo v mobilu taky nefunguje...tak na co ho mám, že....sakra....

Tak pěkný víkend...pa pa
11. zář 2009 v 08:25  • Odpověz
ženy, prdíte na mě, bo co???
já se loučím, za 15 minut jdu papat a v jedenáct odjezd, tak se zde mějte krásně a v pondělí pa pa....
Mic a moc se neožerte :grinning: já jdu v sobotu zapíjet svobodu, tak se taky teším...každopádně je to děsný, protože od soboty za měsíc budu zase o rok starší...děs..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
11. zář 2009 v 10:18  • Odpověz
Až na 2. dtraně jsem vás lovila :angry: . Byli jsme ve Svitavách :wink: , Nellda dospává v autě a já bych si šla taky nejradši lehnout :grinning: .

Jani, už to asi číst nebudeš, ale užij si to v Praze :dizzy_face: .
11. zář 2009 v 15:21  • Odpověz
Čao ženy ...asi před hoďkou jsme přijely domů a to jsme ani necouraly po obchodech .. jen v Tescu pro jídlo.

Jinak jsme byli na těch dlahách ...... i když ho dr. jen měřil, tak Mikeš poištěl o 106 ... tak jsem mu dala dudana a najednou jen gaj gaj gaj gaj ..... jo, tohle na něj platí:o))

Jinak já už budu dneska taky vypínat kompl a příjdu až zítra, musím chystat věci pro Mikeše na noc, ... na stavbu na spaní .... co si oblíknu a ještě uklidit.

Jsem ale taky zralá do hajan.

Jinak mám na nose takovej kentus ...myslela jsem, že je to beďár ... jenže se mi to pořád zvětšovalo ..až jsem se dneska stavovala na kožním, že je to bradavice, ať mě to zmrazí ... ha bradavice to není ... prostě se mi tam udělala taková hrčka .. takž eve středu valím do Brna na plastyku a vyříznou mě to. ... chjo ...se bojím

Zrovna jdem z Mikešem poprvé do plavání a pak hned tradááá do Brna

No nic .. tak pa páááá
11. zář 2009 v 17:26  • Odpověz
Tu je ale docházka! :angry:
My jsme si ugrilovali masátko, ale je kosa jak z nosa, tak jsme seděli venku jen chviličku :confounded: .
Zvládla jsem umýt 2 okna v obýváku, tak už jen 3 a mám obývák s kuchyní hotovej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .

Mic, tak si to užijte :dizzy_face: .
Kam jedeš na plastiku? My jsme byli několikrát v Řečkovicích se znamínkama :wink: .
11. zář 2009 v 19:43  • Odpověz
Dobré ráno,

tak já tu straším od 6 :rolling_eyes: ,prostě jsem se vzbudila a už nemůžu usnout,i když jsem unavená jako prase.

Všichni výletujou :dizzy_face: ,hlavně posílám pěkné počasí!!!!!!i když tady stojí za hovno :rolling_eyes: .Já ani nevím,co dneska budu dělat....

V práci je to zabíračka,na net nestíhám,jsem ráda,že vypadnu do 17hod.dom...mám nějaké přesčasy,tak pokud bude hezky v týdnu,tak bych chtěla chodit domů nějak slušně.

Jani,mohla bych se pro tebe stavit do práce a pak by jsme mohly jet zrovna k Micoušům.Domů bych tě hodila :wink: .Když máš ranní,tak končís o půl 4,že?Pro mě ideální doba.Než dorazím z práce,tak je tričtvrtě na 3,než se nachystáme a vyjedem,tak jsou 3 a 20 minut cesta do Bosk....

Mic,kuchyň je krásná :dizzy_face: a krb tiše závidím :wink:.

Zuzi,to budete mít zeď jak kráva...ale zase vám tam nebude nikdo čučet!My jsme teď krytí od sousedů úplně,tak jsem ráda.Ještě teda nějakou tu zástěnu z té naší vrchní terásky a je to...ale to letos už neklapne.

Jdu se nasnídat,vytáhnout nádobí z myčky a pak nevím,co budu dělat.Tatínek dneska vaří guláš,tak já mám šábes.Potřebovala bych akutně jít k holičce :pensive:.V týdnu fakt nestíhám a teď mě pošle každá do zadku :pensive:.

Tak zatím pá
12. zář 2009 v 07:38  • Odpověz
Leni, hlavu vzhůru, jak si najdeš svůj systém, tak to budeš zvládat levou zadní a dom budeš taky chodit rozumně :wink: :slight_smile: .

Jinak vám přeju krásnou sobotu!!! :dizzy_face:
12. zář 2009 v 08:12  • Odpověz
Čao ženy.

Jsem se včera zlila a dneska trpím .... ale aspoň jsem pořádně zapařila ..... ani mi nevadilo, že pařím bílí z vodou.

Zuzi .. jedu do Bohunic.

Holky, museli jste mít nějakej lísteček do toho plavání? jako že tam patřáte ... nebo jak mě tam pustěj ?

Mikeš si začal hrát včera z Duplíka a strašně ho to baví a mioc pěkně je na sebe skládá ... to je tak fajne, když už se dokáže zabavit :grinning:

Zuzi .. bolí to vyříznutí těch znamínek? ... máš tam jizvu ... myslím, že to bude takovej stejnej zákrok.
12. zář 2009 v 15:11  • Odpověz
Holky .. kde se toulá mimi ?
12. zář 2009 v 15:12  • Odpověz
Jani .. ty hlavně napiš, kdy máš krátkej den , až můžem ten sraík spáchat.
12. zář 2009 v 15:14  • Odpověz
Dneska na sebe Mikeš vylil kafe ... ještě že už bylo vlažný ... ve mě by se krve nikdo nedořezal
12. zář 2009 v 15:15  • Odpověz
Tady asi nikdo dneska nepříjde ....co
12. zář 2009 v 15:31  • Odpověz
v půl paté jdem očučnout štěňáátka ..s e těším co bude Mikeš vyvádět :sweat_smile:
12. zář 2009 v 15:32  • Odpověz
Kde se zac COURÁTE ?
12. zář 2009 ve 20:14  • Odpověz
Hm .. tak se dneska asi na to taky vybodnu, když takhle na mě prďošíte ... pa pááááááááááá
12. zář 2009 ve 21:16  • Odpověz
Čááááááááááááááágoš bambulíny!!!
Mic, jizvy tam mám, celkem dost viditelný :unamused: a bolelo to trochu :wink: . Ale myslím, když je to na viditelným místě - jako je nos, tak si dají mnohem víc záležet :wink: .

My jsme si udělal včera super úžasnej výlet :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
Ráno jsme se stavili v Ikei na snídani :dizzy_face: a pak jsme jeli do Mikulova na Pálavské vinobraní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , úžasný. Akorát jsme tam přijeli a viděli jsme průvod, pak jsme si koupili burčák a šli do amfiteátru - tam kde byl ten dětskej den a tam jsme zůstali až do půl 8.! :grinning: Takže jsme viděli a užili si skupiny Rybičky 48, Petr Bende, Děda Mládek Ilegal band a Kamila Střihavku :dizzy_face: . Fakt úžasný! Počasí tam bylo super, byli jsme je v tričku a bylo vedro, jak jsme teda odcházeli, tak začalo kapat, ale jen malinko, pak začalo chcandit, až jsme vyjeli z Mikulova.
Tak jsme si to užili :dizzy_face: , burčáček výbornej :dizzy_face: , máme koupenej, tak se na něj těším :dizzy_face: .
13. zář 2009 v 07:29  • Odpověz
Dobré ráno,

já jsem nechtěla v noci prudit,když všichni normální spí :sweat_smile: ,pak se mě podařilo nějak usnout a vzbudil mě malej o půl 8 :slight_smile: .

Jééééé,Zuzi,to jste měli nááádhernej výletík!!!!Takovýho já se nedočkám :pensive: .

Teď jsem se nasnídala a jdu dělat guláš na oběd.Tatík jde s malym na dvůr.

Mic,já si taky myslím,že když to bude na viditelnym míste,jako je nos,tak ti tam určitě nepoužijí jelu a nit,co používají na jiná místa,přece jenom je tam ta kůžička tenčí :wink: .Davídkovi,jak šila Mudra Melková pod očičkem,tak ta nit ani ta jehla nebyly skoro vůbec vidět,byly to miniaturní věcičky,vidět tam nic nemá :wink: .

tož jdu něco dělat.tak pá a hezký den :dizzy_face:
13. zář 2009 v 09:29  • Odpověz
Ahojky babule.

No aspoň někdo se zde ukáže :sweat_smile:

Ten dr. mi říkal, že maj na to nějaké tenké nitě ...ale bojím se teda strašně :pensive: ... víc jak porodu ... ten už jsem si přála :sweat_smile:

Jé Zuzi .. takvej vejlet ... tiše závidím ..... A Rybičky 48 ... ty miiiiluuujuuuu .... doufám, že mě příště vezmeš sebou.

No nic .. jdu chvilku něco dělat.
13. zář 2009 ve 14:03  • Odpověz
Mic, nebuj, porod je 100000000000000000000000x horší :wink: , fakt. A pořád budeš šťabajzna :slight_smile: .
Já jsem teď dopekla švestkový koláče, tak su zvědavá, jaký budou. Ještě jsem udělala pečenej čaj z hrušek a musím jít pověsit prádlo z pračky, co doprala už před hodinou :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Obědvali jsme venku, ale že by byl nějakej pařák, to ne, pěkná kosa :confounded: .
13. zář 2009 ve 14:28  • Odpověz
Já mám 2 pračky prádla pověšený venku ...ale nevím, zda to nepřendat dovnitř, zda nebude chcááti.

Dneska dojede Makouš, že .. ta bude vyííletovaná :sweat_smile:

Doufám, že chcát nebude ...ani zítra .. máme ten bagr na tu čističku.

Říkal mi že jen krapet bílí ta injekce ...ale určo mě neuklidnil :sweat_smile:
13. zář 2009 ve 14:50  • Odpověz
Tady nepršelo, naštěstí :wink: , ještě jsem udělala švestkovej čajík a koláčky už jsme teda koštli a jsou vynikající :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .

U sousedů, kde nikdo nebydlí, mňoučela od rána kočka, tak odpoledne jak Nellda spala, tak jsem tam načouhla a bylo tam kotě. Sláva ho podal, tak jsme si s ním hráli, pak si pohrála i Nellda a šli jsme ho dát obsousedům, bo jsme si mysleli, že je jejich, ale prdlajs, tak s ním Sláva přišel zpět :unamused: . Tak ho dal zpátky k sousedům.
Chtěla jsem doumývat ty okna, ale jak jsem otevřela balkonový dveře, tak roje těch debilních octomilek, tak jsem se na to vyprdla :angry: , i tak jich máme doma dost, jak cítí ovoce, ludry jedny :angry: .
13. zář 2009 v 18:28  • Odpověz
Zuzi .... myslím, že budete mít doma zvířátko :sweat_smile:

Tady se ve finále taky udělalo pěkně.

Te´d jsem přijela z horního .. du se postarat o Mišmaše.
13. zář 2009 v 19:58  • Odpověz
Tak jsem tu a tu nikdo .... tu se vaří guláš a tááák krásně voní ...chjo ...jsem aletvrďák .. jo amám dole 1,5kg .. tak doufám, že to půjde dolů ... :pensive:
13. zář 2009 ve 21:45  • Odpověz
jo ... a držte citróóónovi palce, jo :grinning:
13. zář 2009 ve 21:55  • Odpověz
Pako :grinning:
13. zář 2009 ve 22:02  • Odpověz
Jsem se chtěla mrknout na jednu aukci na MMB a končilo to v 21:45 a já jsem vytuhla a Sláva mě vzbudil v 21:45, jestli se jdu mrknout na tu aukci :angry: . Tak jdu vypnout PC a chrnět, tak dobrou :slight_smile: .
13. zář 2009 ve 22:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.