• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
ty nedržíš citróóónovi palce, jo ... tak dostaneš na zadek .... je božíííí
13. zář 2009 ve 22:17  • Odpověz
No nic ... jdu hajíííí .. tak pa a brou nocinu.
14. zář 2009 v 00:35  • Odpověz
Krásnéééééééé pondělí!
Sláva je doma, tak je mi hej :grinning: , i když to dneska vypadá na makačenko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused: . A ještě se tam kaboní :rolling_eyes: , no uvidíme, co z toho vyleze :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
14. zář 2009 v 07:13  • Odpověz
Tak dneska i zítra makačenko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , můžu si vybrat, jestli budu žehlit nebo umývat okna nabo budu pomáhat Slávovi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
No nic tak jdu něco dělat. :rolling_eyes: Jak Sláva s Nelldou vylezli ven, tak zas za něma hoplo to kotě :unamused: .
14. zář 2009 v 09:42  • Odpověz
Ahoj holky, tak už jsem se dneska viděla i s paní Makelínovou, byla u nás v lékárně...jinak se srazíkem...já nemůžu v úterý a ve čtvrtek...a se středou záleží jestli stihnu v úterý uvařit, Martin jede pryč a dojede ve středu odpoledne a bude hladný jako vlk, takže musím uvařit oběd...tak uvidíme, pak jedině pátek....

Jinak výlet byl super, v Praze jsem si to dokonale užila a v sobotu jsme byly zapíjet svobodu, taky se nám akce zdařila, myslím, že jsme tu svatbu zapily zodpovědně :grinning:
14. zář 2009 v 10:49  • Odpověz
Ahojte,

já od rána nestíhám, včera jsme přijeli až kolem třičtvrtě na 9, cesta zpět na pikaču, miliarda objížděk, tak jsme byli s Vaškem oba nasratí, Tobouš byl otrávenej, večer měl dokonce teplotu, v noci taky, ale teď už je bez, asi úpal, protože jsme v neděli byli celý odpoledne na leteckým dni a pařilo tam slunko :confounded: tak asi z toho, Ale už je v pohodě :wink: Já byla ráno s Buffy na veterině, na očkování a udělalo se jí cosi na noze, naštěstí to nic není. Já si byla pro výsledky a dostala jsem na štítnici Letrox, kontrolu mám 22.12. :grinning: tož super.

JInáč dneska se pracuje jak o život, tak nemůžu tady vysedávat, jdu dodělat chlapům oběd a po obědě se asi na chvíli zastavím :wink:
14. zář 2009 v 11:18  • Odpověz
Jinak tu jsou nějaké fotky z výletíku :wink:

http://zanyfialka.rajce.net/Deticky_a_Tobi_u_Honzika
14. zář 2009 v 11:18  • Odpověz
Maky, super fotky :slight_smile:
14. zář 2009 ve 12:15  • Odpověz
Ahojky ženy.

No konečně nejakej pohyb je tu :grinning: :grinning:

Mikeš huláká v postýlce tak musím za ním .. takže jen v rychlosti.

Na fotku čučnu jak budu mít chvilku.¨

Ve středu určitě nemůžu .. jedu na to řezání toho nosu.

Dneska na stavbě kopem tu čističkua terén .. když ráno začalo kapat, jsem myslela, že mě jebne.

no nic jdu za nííím.
14. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz
Ajo, ty jedeš do toho Brna...neboj pokud je v to obličeji, tak se to i jinak šije ( teda aspoň by se mělo :grinning: ) já mám vyříznutý znamínko na krku a není to prakticky vidět, jenom když se podíváš hodně z blízka a kámošce řezaly znamínko pod okem a kdybych o tom nevěděla tak to nevím....musí se to šít takovým vnitřím stehem, nebo jak tomu nadávají...

no a ze srazíkem to teda vidím bledě...buď v ten pátek, nebo až příští týden a to já nemůžu ve čtvrtek a v pátek stopro, v sobotu je svatba, takže mám ty dva dny sice dovču, ale taky hafo věcí na starosti a tuším, že odpolko budu mít v úterý, takže leda v pondělí nebo zase středa....
14. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz
Tý jo Jani, vůbec to nemáš nabitý :grinning: :grinning: :grinning: .
Já su mrtvoň - vyžehlila jsem a mám umytý dole všechny okna :slight_smile: . Nellda spinká - to je klídek, Sláva venku dodělává barvu k soklíku a čeká až přivezou ztracáky :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Zítra bude kontyš, jestli nebude chcandit.
Mak, fotky pěkný, muselí ste si to pěkně užít :wink: , snad bude Tobík ok :wink: .
14. zář 2009 ve 14:43  • Odpověz
tak jsem krapet vytuhla z Mikešem :grinning:
14. zář 2009 v 15:03  • Odpověz
Že se nestydíš :grinning: . Já su taky jakási přejetá, bych potřebovala masage :unamused: . No myslím za chvilku budu mít masáž se ztracákama :grinning:
14. zář 2009 v 15:11  • Odpověz
Makouši gutoví fotky ... si jste si to pěkně užily ...

akorát co tahle http://zanyfialka.rajce.idnes.cz/Deticky_a_Tobi_u_Honzika/#P1050329.JPG ... tam vzadu padá nějaký dítě, bo co ?
14. zář 2009 v 15:17  • Odpověz
teda Micino, ty jsi nějaká všímavá, já to přehlídla, ale myslím, že dítě je jenom hlavou dolů....snad :sweat_smile:
14. zář 2009 v 15:54  • Odpověz
já to mám dobrý, já neperu...ve sklepě se objevují sršni, takže tam nelezu, tudíž neperu :grinning:
14. zář 2009 v 15:55  • Odpověz
:grinning: jsem si ani nevšimla, Mic :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je ten kolotoč, co se na něm pak vozí děti a některý, co to tam znají už jezdily nohama zaháknutý o to poslední lano :grinning: a točily se dokola :grinning: Jako bylo to fakt super, až budu mít svoje PC, dám i já fotky :wink:
14. zář 2009 v 16:56  • Odpověz
Já to se srazem tento týden taky moc nevidím, nechala bych to na příští týden :wink:
14. zář 2009 v 17:22  • Odpověz
Mic koukám, že hubneš :wink: super :wink: akorát teda to tvoje vínisko ti na to asi moc nepomůže :grinning: :grinning: :grinning:

Já zítra začínám s tím Letroxem, takže musím taky už začít dietit, v Čechách se jenom žralo, dortíčky, pralinky, bábovečky :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :grinning:
14. zář 2009 v 17:42  • Odpověz
Makouši .. já jen zhřešila na to vinobraní ale pila jsem bílé z vodou a kdesi jsem se doščetla, že se po bílím hubne :grinning: ... po tom pátku bych musela bejt jako laňka :grinning: .... jinak fakt abstinuju a ani mi to nevadí :dizzy_face:

Začíná mě zase bolet osmička , jste to na mě přivolaly.
14. zář 2009 v 18:32  • Odpověz
Dneska k nám došlo Alpinko akce ...nic moc .. jen se mi tam líbí kabela sportovní .. ale je vcelku drahá a 3/4 capri .. stejný co mám doma .. sem je koupila za 7 stováků a ted je prodávaj za 3 ... asi si 1 koupím. ... možná jak budou prašule.
14. zář 2009 v 18:40  • Odpověz
hezký citróóóńe, ale moc abyčejný ....chudáček citróóóóón

Holky Marky, Zuzi jste mi ještě neodpověděli, na co se tam vstupuje do těch lázní ... na jakou kartičku.

Marky, dala jsi mi vůbec ty papíry do těch lázní? :confused:
14. zář 2009 ve 20:35  • Odpověz
Ty voe, ale ne když toho vypiješ 10 litrů :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz
Holky, kdybyste jely do Prahy, doporučuju toto centrum :wink: http://www.gutovka.cz/o-nas
14. zář 2009 ve 20:40  • Odpověz
Micouši ser na kupování hader, hubneš ne? Ti to bude za chvíli velký :wink:

Do lázní nic nepotřebuješ :wink: Prostě tam jdeš :wink:
14. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz
Jistěěěěěěěěěěěěěěěěě Micouši :wink:
14. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz
život mi najednou příjde kyselí , nem šmrnc a není veselý .....

makouši .. to jsou elastějšn capri .... takže pokud by mu byli jednou široký bych fakt čučela :grinning:
14. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz
Hele nech toho, chceš být laňka ne :sunglasses:
14. zář 2009 ve 21:40  • Odpověz
to víš že chcu ... jenže do toho mám hoooodně daleko :pensive:
14. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz
14. zář 2009 ve 22:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.